PDA

View Full Version : Лошоо с корема



POKEMONFOREVER
04-28-2008, 21:29
Здравейте.

Имам един много гаден проблемммм,дано не е много лошо.

Знаете ли от какво може да ме заболява отдясната страна корема,там където обикновенно е нормално да те боли когато пиеш вода,само че от лявата страна,а мене ме боли от дясната страна,когато се напрегна повече,например когато правя коремни преси или лицеви опори или когато на тренировки тичаме повече,много често ме заболява почти всеки път :-k .

Мерси предварително :).

BaBy_bS
04-28-2008, 21:49
и мен ме заболява там,когато вървя бързо,и не е само при мен и при теб при натоварване :) при доста хора е така :)

elmosGirl8
04-28-2008, 23:20
всичко е на психическа основа... издишаи вдишаи.. нормално е да те боли дори и когато прекалено мн вървиш говоря за 2 км без спиране ;)

Canis_Dirus
04-29-2008, 08:50
изчерпали са ти се гликогенните запаси в черния дроб. Той започва да произвежда голямо количество и това е свързано с напрягане и болка.

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 09:33
изчерпали са ти се гликогенните запаси в черния дроб. Той започва да произвежда голямо количество и това е свързано с напрягане и болка.
8-9 години ритам като луд по цял ден и сега където сдамо на тренировка по 1час и нещо и по-малко ме боли,не е нормално.
Мене друг път не ме е боляло така 1 седмица и нещо.

Пич за какви гликогенни запаси говориш,как мога да си ги възвърна ?

Canis_Dirus
04-29-2008, 09:37
8-9 години ритам като луд по цял ден и сега където сдамо на тренировка по 1час и нещо и по-малко ме боли,не е нормално.
Мене друг път не ме е боляло така 1 седмица и нещо.

Пич за какви гликогенни запаси говориш,как мога да си ги възвърна ?
Гликогена е мускулно гориво. Ако тренировката ти е с висока интензивност се изчерпва по-бързо. интензивно продължително натоварване например. Възвръщането - с храна. Въглехидрати.

Иначе адаптираните на мазнини за гориво атлети нямат този проблем.

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 09:49
8-9 години ритам като луд по цял ден и сега където сдамо на тренировка по 1час и нещо и по-малко ме боли,не е нормално.
Мене друг път не ме е боляло така 1 седмица и нещо.

Пич за какви гликогенни запаси говориш,как мога да си ги възвърна ?
Гликогена е мускулно гориво. Ако тренировката ти е с висока интензивност се изчерпва по-бързо. интензивно продължително натоварване например. Възвръщането - с храна. Въглехидрати.

Иначе адаптираните на мазнини за гориво атлети нямат този проблем.
Мерси ще се опитвам да ям повече :).