PDA

View Full Version : Обзело ме е отчаяние-той не ми обръща внимание



tvoqta__me4ta
04-28-2008, 23:59
I predi sum puskala tema stava duma za priqtelq mi koito i gram vnimanie ne mi obru6ta...e tova qvno e produljenieto ta 6te zapo4na otna4alo.Ne sme ot edin grad ama toi e student tuk i kato se pribere po 3-4 dena nito mi zvani nito sms mi pra6ta nito v skype mi pi6e purvona4alno ne obru6tah vnimanie i vse pak da ne em pomisli za malka revnivka ne mu durjah smetka kakvo pravi no sega use6tam 4e se ot4aivam :smt087 sega 5 dena go nqma6e i na men mi stana ujasno obidno vse pak vleze v skype i kato go popitah za6to me e zaebal taka toi mi otgovori "nedei dramatizirai tolkova nqma nujda" :cry: az go obi4am tozi 4ovek ama qvno razlikata v godinite ni si kazva svoeto toi e na 21 a az na 17 i obshto vzeto sum si napravo primerno gadje ostavqm go da pravi kakvoto poiska da izliza na kafe s koito poiska da hodi na kupon s koito poiska mila sum usmihnata sum(vinagi pred nego)galiovna sum kato poiska sex vednaga go polu4ava kato me izvika nqkade vednaga se otzovavam ne mu izneverqvam :cry: zashto me naranqva taka :cry: ot vreme na vreme se se6ta da mi kaje 4e me obi4a i az estestveno se radvam ama neznam kak da mu pokaja 4e i az imam 4ustva :smt087 toi e takuv 4e obi4a "momi4eta s akula si" i smqtam 4e i az sum takava ama spored nego toi moje da ima vruzka da vijda momi4eto venduj na 2 godini i pak da e s neq...neznam kakvo da pravq hora tova me izmu4va ne moga da spq sprqh da se hranq(ne e ot inat prosto izgubih apetit)i ve4no sa mi nasulzeni o4ite...moi priqteli kazvat "ako ima jelanie vsi4ko s epolu4ava" i mi kazvat da se razdelq s nego,no az nemoga obi4am go mnogo :cry: izvinqvam se za romana moje bi go napisah da mi poolekne malko..sbluskval li se e nqkoi s podoben slu4ai i kak reagirate...i molq bez gadni komentari dostata4no mi e bolno i bez tupi podmqtani...blagodarq za vnimanieto :smt100 :cry:

т.7
krem4et0

Spider4eto
04-29-2008, 00:09
еми тва вместо на нас да ни го кажеш кажи му го на него, обясни му как точно се чувстваш, и колко много те наранява, ако е разбран и те обича ще се опита да се промени, ако пък не- значи не държи на теб и няма смисъл да си с такъв човек

MiMcHeToOo
04-29-2008, 00:21
Знаеш ли кво? Паднала си му в краката, не трябва така! Покажи му, че си момиче на място и, че не позволяваш да си играят така с тебе! Плачи си като ти се плаче, после обаче давай вид на непукист! Ако си такава миличка и добричка винаги ще ти се качват на главата! Разбирам, че го обичаш и, че е трудно обаче... Ако продължиш още малко така, ще полудееш...

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 00:34
Знаеш ли кво? Паднала си му в краката, не трябва така! Покажи му, че си момиче на място и, че не позволяваш да си играят така с тебе! Плачи си като ти се плаче, после обаче давай вид на непукист! Ако си такава миличка и добричка винаги ще ти се качват на главата! Разбирам, че го обичаш и, че е трудно обаче... Ако продължиш още малко така, ще полудееш...

blagodarq mila no ako i dvamata si pridadem vid na nepukisti kakvo 6te se polu4i...opitvam se malko da mu promenq otno6enieto kum men i da kazvala sum mu 4e ne mi e priqtno a toi kazva kolko mnogo dramatiziram az ne mu zvanq i ako 2-3 dena ne me potursi togava az go tursq...prez tova vreme si pla4a bez nikoi da razbere...ne moga da si krivq du6ata kato doide v moq grad mi s eobajda da se vijdame ama ne moga da go nakaram da pokaje tova koeto 4ustva :cry: tova mi teji daje i sega pla4a za6toto go obi4am a toi ne me razbira :cry:

MiMcHeToOo
04-29-2008, 00:36
Аз пак ти казвам - до такава степен е видял, че си в краката му, че си мисли, че никога няма да те загуби. Е покажи му и другата страна, ще се стресне. Не ти казвам да го зарязваш, просто го стресни. Примерно като му се обадиш се дръж някак си по-хладно, не му се умилквай толкова. Примерно като ти предложи да се видите може да му откажеш или да му кажеш по късен час от този който той иска (тва е едно от най-трудните неща, ама и най-ефектното). И така:)

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 00:41
E i tova sum go pravila daje e imalo momenti ne mi se e izlizalo i sum mu kazvala...ne znam prosto 6te otka4a mujete sa tolkova oburkani su6testva suobrazqvam se daje 4e iska da di6a i moje bi iska da si po4ine ot men ve4e do takava stepen mu vlizam v polojenie :cry: blagodarq za podkrepata :cry:

MiMcHeToOo
04-29-2008, 00:43
Не знам, ти ме остави без думи просто... Не знам как бих постъпила на твое място... Ти казваш, че не можеш да го зарежеш начи и това няма да е... Ох, ами дано да се оправят нещата... Успех! :-)

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 00:46
Az ako vijdah nqkakuv izhod nqma6e da pi6a i da se dopitvam do "suforumnicite" deto se vika v zadunena ulica sum...samo moga da posledvam suveta ti (jalko sega mu pisah pismo v myspace kolko mnogo go obi4am i se izvinqvam za dneska) :smt120 ama 4e sum glupava ama ako mu napi6a ne6to milo nqkak si mi olekva

nikita29
04-29-2008, 01:26
Разбирам те напълно.И аз съм много добричка и разбрана,а когато съм влюбена-още повече.Но всичко си има граници.Уважавай сама себе си и му покажи,че и той трябва да те уважава.За сега не го зарязвай щом не можеш.Бори се за любовта му,но умната!Както ти каза и Мимчето,бъди по-хладна с него.Прояви леко безразличие,отказвай му дребни неща.Не драматизирай,както той казва.Отдръпни се и като почувства липсата ти,сам ще те потърси!Ако не-няма смисъл!Дано му дойде акъла!Защото добричките вече не са толкова много! :-)

comics
04-29-2008, 06:23
за малко да се разплача, докато ти чета историйката
Еми ти си го направила такъв- к0 се -плакваш?

krem4et0
04-29-2008, 06:28
да ти кажа-вече ну си му интересна. Той знае, че си там, че го обожаваш и че като ти свирне си с него. Кажги 2-3 пъти НЕ. Излез с приятели вместо с него, покажи малко зъби. Или ще те остави или нещата ще се подобрят. Страх те е да не те остави, нали? По-добре сега, отколкото след още някоая година, в която ти ще си вложила сърце и душа, а той-безразличие.

fuck_me_pls
04-29-2008, 06:52
ами просто може вече леко да почваш да му омръзваш..примерно не прави вече само това,което той иска..когато ти каже нещо не го прави винаги..той така е свикнал,че само ако ти каже да направиш нещо и ти веднага скачаш..недей така.Покажи му кой командва :wink:

TheOtherME
04-29-2008, 07:10
да ти кажа-вече ну си му интересна. Той знае, че си там, че го обожаваш и че като ти свирне си с него. Кажги 2-3 пъти НЕ. Излез с приятели вместо с него, покажи малко зъби. Или ще те остави или нещата ще се подобрят. Страх те е да не те остави, нали? По-добре сега, отколкото след още някоая година, в която ти ще си вложила сърце и душа, а той-безразличие.


+1 И действай сега, защото колкото по-късно, толкова по-трудно да се усети къде бърка.

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 07:42
ami opitvam se da se durja po hladno ama kogato me izvika nqkade i kato znam 4e si e samo za 3-4 dena v moq grad i iskam vremeto s nego da si go prekarvam znam moje bi naistina zvu4i sulzlivo ama e taka ;( blagodarq na vsi4ki za suvetite 6te se postaraq da se durja taka ;(

krem4et0
04-29-2008, 10:19
Знам, ч е трудно, се опитай. От 3 дена 2 да го видиш пак е добре. Не трябва да си винаги на разположение!

sladkъ_mackъ
04-29-2008, 11:41
Разбирам те и аз съм така,страх ме е да не го загубя и съм мн миличка и добричка,но с тази разлика,че той също не е от моя град,но когато не е тук си ме търси,даже по-често от нормалното :-) Знаеш ли аз какво правя като се скараме и ме ядоса-Казвам КРАЙ,Късаме(без обяснения),вътрешно знам,че няма да скъсаме,но му го казвам е така за да му видя реакцията и да го сплаша ;) Направи и ти така,дано ти помогне :) Ако той го приеме хладно и каже "ми ок" или нещо такова,значи не му пука за вас и му е се едно дали ше е с тебе!Ако пък не значи просто си е странен характер и не си показва чувствата.Но аз си мисля,че не те обича толкова,колкото ти него щом не те търси :? Когато обичаш даден човек се стремиш да му го показваш,най-малкото като мислиш за него и го търсиш..

krem4et0
04-29-2008, 11:58
това са много опасни игри, защото някой ден ще му писне от вашето непрестанно късане!

MartyParty
04-29-2008, 12:00
Оу...И ти ли? :( Дам,с мен е същата работа.Хем съм му ядосана,хем плача,хем ми е гадно и същевременно го обичам и чакам да ми мине,за да не ми каже пак,че мрънкам за глупости и го нападам.То не бяха подаръци,стихове,бягане от часове(при положение,че в мойто даскало за това гонят)...Имал си работа...неска така брутално ме заеба.Много му се ядосах,но единственото което казах по телефона,като отмени срещата беше "добре". :( Не исках да кажа "добре", Исках да му се развикам яката да разбере,че не може да ме разиграва така.Обаче...питай ме защо не го направих??Страхът е голямо нещо.Не обичам да съм слаба,но пред него съм.И се мразя за това.На себеси се ядосвам,не толкова на него.
Съжалявам,че не мога да ти помогна,но самата аз съм в такава ситоация...Виж,поне не си сама. :) ("много" успокояващо,знам).
Бтв нали нямаш нищо против да следя темата,за да не пускам и аз същата?

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 12:19
ami dneska mnogo gadno s epolu4i za6toto go vijdam online v myspace pi6a mu v skype (sledovatelno trqbva da e pred kompa) a toi sled malko izliza ot myspace ;( ne ne moga da izdurjam na tova bezrazli4ie 4esno ama posledvah suvetite vi i ne sum mu se molila da mi pi6e...MartyParty moje6 da sledi6 temata tfa mujete sa tolkova stranni su6testva :-x

tzvety_falky
04-29-2008, 13:01
Първо пробвай да говориш с него,ако пак ти каже нещо толкова устроумно като "не драматизирай толкова мн" направо му бии шута.ОК хлътнала си мн ама не е първия,не е и последния,ще потъжиш малко за него,но както казват хората времето лекува,ще срещнеш някой по-свестен тип,който ще оцени това,което си и това,което ще правиш за него!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-29-2008, 17:26
Az te suvetvam da go ostavish i da si namerish nqkoi, koito shte namira vinagi vreme za teb, vinagi shte ti otklikva na chuvstvata i shte te razbira. Tozi ochevadno ne go ocenqva. Sledovatelno= ne go zaslugava. Ostavi go na suho, zaregi go, kakto toi teb, da vidim dali pone malko durgi na teb. No moqt suvet e - ostavi go toq, ima mn po - dobri. ;)

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 18:39
...galiovna sum kato poiska sex vednaga go polu4ava...

Искам те за гадже... давай телефон... скайп.... емайл... всичко... 8-)

nikita29
04-30-2008, 04:46
ami dneska mnogo gadno s epolu4i za6toto go vijdam online v myspace pi6a mu v skype (sledovatelno trqbva da e pred kompa) a toi sled malko izliza ot myspace ;( ne ne moga da izdurjam na tova bezrazli4ie 4esno ama posledvah suvetite vi i ne sum mu se molila da mi pi6e...MartyParty moje6 da sledi6 temata tfa mujete sa tolkova stranni su6testva :-x

Това не е отношение на човек на когото му пука за теб!Поискай сериозен разговор и му кажи,спокойно,всичко което чувстваш и че не можеш да продължаваш така.Не му поставяй ултиматуми.Просто кажи,че искаш едно от двете неща-или отношението му към теб да е по-сериозно или ако не може,просто да не се виждате вече.Кажи му,че избора е негов/като мъж нека си мисли,че командва парада/ и чакай да видиш какво ще направи.Според решението му,ще знаеш как да се държиш занапред!

Sawyer_94
04-30-2008, 06:29
да ти кажа-вече ну си му интересна. Той знае, че си там, че го обожаваш и че като ти свирне си с него. Кажги 2-3 пъти НЕ. Излез с приятели вместо с него, покажи малко зъби. Или ще те остави или нещата ще се подобрят. Страх те е да не те остави, нали? По-добре сега, отколкото след още някоая година, в която ти ще си вложила сърце и душа, а той-безразличие.

+1 :-) :grin:

zaraaa
04-30-2008, 09:49
Napalno sam saglasna s krem4et0 :) :) :) :grin: Poslushai q! Ako stane taka, che toi zapochne da se darji po drug nachin shte razberesh, che naistina darji na teb i te Obicha kakto kazva, ako ne - to toi prosto ne te Obicha i ne e choveka za teb! A predpolagam ti ne iskash da si s chovek, koito iska ot tebe samo sex i da si mu kuchenceto na kaishka, kakvoto ti kaje tova da pravish! Zamisli se dali ne e s teb, tochno poradi po-gore izbroenite prichini - sex i mnogo kompromisi i ugajdane ot tvoq strana?! Sigurna sam, che ne zaslujavash da te izpolzvat taka :)