PDA

View Full Version : Кръъъъв, ПРОБЛЕМ !



SubZer0
04-29-2008, 00:01
Значи проблема е следният : Преди 10 дни правихме секс с приятелката ми ( тя беше девствена, нямаше никъква кръв докато го правихме) ден два след това тя ми каза че имала някакво "розово течение" до колкото разбрах или нещо такова ( това санмо го споменавам ) нека дойдем на главния проблем след още ден два тя ми сподели че цикъла й е дошъл по рано от предвиденото ( намирам го за нормално все пак беше девствена, мисля че настъпват някакви промени след дефлорацията. ) и вече 4ти ден тя има много СИЛНО кървене което не е присъщо за нормалния й цикъл и тя се притеснява , та въпроса ми е някое момиче имало ли е същия проблем и дали това не е в следствие на това че и беше за 1ви път, ако е така нормално ли е кърви толкова много. Обмисляме варианта утре да отиде на лекар , но все пак исках да попитам и вас какво мислите.

nikita29
04-29-2008, 00:05
Мисля,че ако кървенето е заради първия контакт,щеше да се прояви веднага.Но пак може промяната в обилния цикъл да е предизвикана от това...Най-доброто решение е да отиде на лекар и то възможно най-скоро.

Spider4eto
04-29-2008, 00:12
според мен промяната в месечния цикъл е заради стрес, в смисъл все пак това и е бил първия полов контакт и сиг е била доста притеснена, и това се е отразило и на месечния и цикъл.

INF3RNO
04-29-2008, 01:37
пич спокооооооо
И при нас с моито маце беше така.Кръвта дойде чак на 6 ден тя се шашна,но неина приятелка и е казала че не само при нея е така.Така,че спох нормално си е всичко

mariana of Sofia
04-29-2008, 04:08
От мензиса е! :) :)

comics
04-29-2008, 06:25
кажи й да не пие толкова много черешов сок

neshty
04-29-2008, 06:57
Спокойно нормално е :)

lips_of_anegel
04-29-2008, 07:20
Значи проблема е следният : Преди 10 дни правихме секс с приятелката ми ( тя беше девствена, нямаше никъква кръв докато го правихме) ден два след това тя ми каза че имала някакво "розово течение" до колкото разбрах или нещо такова ( това санмо го споменавам ) нека дойдем на главния проблем след още ден два тя ми сподели че цикъла й е дошъл по рано от предвиденото ( намирам го за нормално все пак беше девствена, мисля че настъпват някакви промени след дефлорацията. ) и вече 4ти ден тя има много СИЛНО кървене което не е присъщо за нормалния й цикъл и тя се притеснява , та въпроса ми е някое момиче имало ли е същия проблем и дали това не е в следствие на това че и беше за 1ви път, ако е така нормално ли е кърви толкова много. Обмисляме варианта утре да отиде на лекар , но все пак исках да попитам и вас какво мислите.
аз имах подобен проблем,след като го направих за първи път ми доиде на следва6тия ден,много по силно от колкото ми е попринцип и много ме боля.а ина4е при самия акт няма6е нищо,никаква болка ниюо..тъй 4е да не се притеснява,на мен ми мина за 5,6 дена и после нямах поблем.ако не спре до няколко дни може да отиде на лекар но не мисля 4е е нещо сериозно.успех!

migancy
04-29-2008, 07:31
neznam az tezi s koito sam bil se sa bili veche otvoreni 8)

darla
04-29-2008, 07:50
кажи й да не пие толкова много черешов сок
omFg :-o
po temata-i spored mene tova e suvsem normalno,bih posuvetvala fr ti da iz4aka nqkolko dni i ako tovkruvote4enie ne spre ili ne namalee do minimum,togava da otide na lekar. :)

unfaithful1234
04-29-2008, 08:12
според мен промяната в месечния цикъл е заради стрес, в смисъл все пак това и е бил първия полов контакт и сиг е била доста притеснена, и това се е отразило и на месечния и цикъл.
+1

koro
04-29-2008, 10:53
Стрес фермони просто това е нормално ааако си я превъзбудил и са е стигало до оргазми и разни ее такива неща нормално.

Да не говорим, че след първия път колко и да е бил предразположен човек пак си се чувства странно, и преживава леко психично напрежение.

Пубертета носи най - много комплекси !!!

varnen4e
04-29-2008, 13:03
Нормално е.. не се притеснявай.
:)

SubZer0
04-29-2008, 20:27
Благодаря на всички ви , коментарите ви определено и подеистваха успокояващо , добрата новина е че днес състоянието й е стабилизирано и всичко е окей :)

CfEtii
04-29-2008, 21:32
Не се притеснявайте,нормално е :)И все пак ако ще сте по-спокойни,идете на лекар

van4encetyYyY
04-30-2008, 12:11
mislq 4e 1 pat pri vsqko edno momi4e e strogo individualno za6toto pri nqkoi momi4eta krav izob6to nqma nito po vreme na akta nito sled nego do kolkoto razbrah ot napisanoto do momenta ot teb priqtelkata ti e imala obilno karvene ! togava e po bezopasno i prakti4no da otide na lekar za da se obedi 4e ne e ne6to po seriozno! kakvo i kostva 8) :-P [/i]

SubZer0
04-30-2008, 15:49
Бях обяснил че кръв имаше дни СЛЕД половия акт , НЕ ПО ВРЕМЕ ! стига сте писали и стига с тия лекари вече , казах че вече всичко е наред !