PDA

View Full Version : Правим секс много рядко



INF3RNO
04-29-2008, 01:21
Здр на всички.Така доиде и моят ред да питам за съвет.
Става дума за това,че ходя с една хубавица вече близо 11 месеца.Но на последък ми се прай нещо и не иска да си ляга с мен.А друго момче няма знам го.То просто няма кога да го има.Ние сме нон стоп заедно с нея само да се отделим за малко и телефоните ни са вече свързани един с друг.Сутрин който стане пръв той звъни на другия да го събуди.И пак излизаме да сме заедно целия ден.
Та мисълта ми е да отида ли при някоя друга да си изпрося секса или не?
Питам понеже моито маце все ми се цупи и ми вика "сега понеже не си лягаме често с теб аз съм сигорна,че си лягаш с друга"
Ами поне като говори празни приказки и не ми вярва м да опитам ли веднъш с друга.Все пак имам малко нужда и аз от малко удоволствие.Ми то веднъш месечно да правиш секс ти писва като малко дете как го ограничаваш да не яде много шоколад и мен така.И тва вече 5 месеца така.Ми аз вече почнах да откачам.
Благодаря предварително за отговорите

т.7
krem4et0

drusalintw
04-29-2008, 02:10
hey ruchichki,hey mi 2...te mi slujat nai dobre :) za kvo shte si tursish dryga,prosot moje da opitate neshto razlichno v sexa sledvashtiq put kato si legnete,moje puk na neq da i e pisnalo edno i syshto,a ti da ne se yseshtash :)

nikita29
04-29-2008, 02:58
Поговори спокойно с нея защо се е получило така.С взаимно разбирателство ще решите проблема.Ако отидеш при друга,най-вероятно тя ще разбере и ще съжаляваш после. :?

drusalintw
04-29-2008, 03:44
Поговори спокойно с нея защо се е получило така.С взаимно разбирателство ще решите проблема.Ако отидеш при друга,най-вероятно тя ще разбере и ще съжаляваш после. :?

nikita29...ti ako si na 29 mqstoto ti izobshtu ne e tuka :)

mariana of Sofia
04-29-2008, 04:16
Приятелката ти на колко години е? Има значение! :-D
Колкото по-възрастна е - по близо ще е до леглото... :-D

kuklichka_bg
04-29-2008, 05:02
super si tappppppppp....................................... .... za ediniq seks shte q zarejwesh pFf i i tq kat0 razbere shte zaebe

Ou7taControL
04-29-2008, 05:28
не и изневерявай заради това, не я и зарязвай... после ще съжаляваш.. поговори с нея, попитай я защо неиска.. кажи и че си имаш нужди.. просто говорете...

comics
04-29-2008, 06:29
hey ruchichki,hey mi 2...te mi slujat nai dobre :) za kvo shte si tursish dryga,prosot moje da opitate neshto razlichno v sexa sledvashtiq put kato si legnete,moje puk na neq da i e pisnalo edno i syshto,a ti da ne se yseshtash :)
НЕ всички са чикиджий кат теб :?

comics
04-29-2008, 06:30
super si tappppppppp....................................... .... za ediniq seks shte q zarejwesh pFf i i tq kat0 razbere shte zaebe
А ти си супер ограничена! Прости цензураСичките се праят на състрадателни и възпитани и ангелчета, пък оста ни насаме с тях да видиш кво представляват! Ае - писнало ми е от подобни шоута. Тц тЦ !

т.2
krem4et0

neshty
04-29-2008, 07:05
не и изневерявай заради това, не я и зарязвай... после ще съжаляваш.. поговори с нея, попитай я защо неиска.. кажи и че си имаш нужди.. просто говорете...
+1

K123
04-29-2008, 07:11
11 месеца? Това не е малко време.
Не си струва за един секс да си развалите връзката. :?
Поговори с нея... може да има някакъв проблем или нещо друго.
Една връзка се крепи на доверие.

А ако толкова не можеш да издържиш без секс... имаш ръце... а ако вече и те не ти помагат... спасявай се.
Но както каза {{SlaDka^6maTka}} после ще съжаляваш.

lips_of_anegel
04-29-2008, 07:15
Здр на всички.Така доиде и моят ред да питам за съвет.
Става дума за това,че ходя с една хубавица вече близо 11 месеца.Но на последък ми се прай нещо и не иска да си ляга с мен.А друго момче няма знам го.То просто няма кога да го има.Ние сме нон стоп заедно с нея само да се отделим за малко и телефоните ни са вече свързани един с друг.Сутрин който стане пръв той звъни на другия да го събуди.И пак излизаме да сме заедно целия ден.
Та мисълта ми е да отида ли при някоя друга да си изпрося секса или не?
Питам понеже моито маце все ми се цупи и ми вика "сега понеже не си лягаме често с теб аз съм сигорна,че си лягаш с друга"
Ами поне като говори празни приказки и не ми вярва м да опитам ли веднъш с друга.Все пак имам малко нужда и аз от малко удоволствие.Ми то веднъш месечно да правиш секс ти писва като малко дете как го ограничаваш да не яде много шоколад и мен така.И тва вече 5 месеца така.Ми аз вече почнах да откачам.
Благодаря предварително за отговорите
аз бях по същия начин...според мен поговорете.......не мисля че е правилно да отива6 при друга.поне аз не бих го направила.ние с моита приятелка имахме тоя проблем мина известно врем,появиха се и други проблеми и се разделихме.

Obsession
04-29-2008, 07:55
Сам си отговори струва ли си да провалиш тази връзка за едното е*ане. Ако не я обичаш и нямаш желание да си с нея и секса просто е последния проблем във връзката ви - тогава те разбирам. Но иначе поне си дайте шанс преди да се получи нещо толкова кофти като изневяра. Кажи и, че ти липсва и т.н.

mon4eto
04-29-2008, 08:45
Ne si tarsi druga...prosto q iz4akai ili q pomoli vejlivo :-D Ako pak ne iska polzvai racete :D

Whisper_to_me
04-29-2008, 08:54
Ei, 4ove4e... Ako dyrji6 dostaty4no na tova momi4e, nqma da ti e problem prosto da poiz4aka6 o6te malko... Ili nai-malkoto pogovori s neq, pitai q za6to, ima li ne6to, koeto ne i haresva, kak bi iskala da e... Iznevqrata ne e nai-dobriqt variant, za6toto posle moje da ima lo6i posledici.. Ti sam si preceni kak e nai dobre da postypi6 ama pomisli 4e i posledicite ponqkoga mogat da bydat lo6i... Kysmet! :)

marina star
04-29-2008, 08:58
ako darji6 na neq govorete za tva mn e vajno a se govori za tiq ne6ta

CfEtii
04-29-2008, 21:55
начи аман от загорелци.вярно,че си е нужда,но кеф ли ше ти е да те зареже за да се ебе с друг? :-x никфо уважение....

Scarface_
04-29-2008, 23:16
не е зарязвай...не и и изневерявай,как може да си с нея толкова време и даже да си го помисляш...стегни се ...следващия път когато го правите се постарай ... с една дума "разцепи е" прави го така сякаш за последно ...(както и трябва да е секи път)...просто е накарай пак да го иска ...ако не го поиска в близките 5 дни незнам ...говорете ,но ако го пойска тоест ти каже "прави ми" се или "айде да го направим" откажи и ...виж реакцията и , и и кажи базикам се просто исках да видиш кво ми е през цялото тва време и го направете ...така поне бих постъпил аз ...и говорете повече

ВАЖНОТО Е ДА ИМА ЛЮБОВ ! ! ! сичко останало си идва с времето и на мястото ... :)

Gregory
04-30-2008, 07:54
начи аман от загорелци.
Първо:Момчето не е загоряло просто изпитва съвсем нормална,естествена и харакрерна за възрастта си нужда за секс.
Второ:Ако момчето му се е*е е загорял и все едно е убил човек,а когато на момичето и се е*е тогава ако момчето не я *** става смотаняк и т.н.(в повечето случей)


вярно,че си е нужда
Сама си го каза 8) нуждата си е нужда

,но кеф ли ше ти е да те зареже за да се ебе с друг?
Той не иска да я зарязва за да e*e друга туко така,просто има нужди който тя не може да удовлетвори...


:-x никфо уважение....
тука не мога да ти кажа какво мисля щото модераторите ще ме ***
но да кажем че:ти **** ли си ?ако нямаше никво уважение до сега да е спал с другото момиче без да му мигне окото.
П.С.
Ако мене питаш кажи на приятелката си, че искаш да я е*еш(естественно не да и кажеш "искам да те е*а")Ако не ще давай другата.1 нещо трябва да знаещ 95%от жените са заменими за това споко...

hungry_vampire_f
04-30-2008, 08:45
и кво всеки път като е в цикъл примерно ти ще ходиш на някоя курва само щото не можеш да издържиш няколко дни без да е*еш?! Земи и подари ново гадже :?

dare_93
04-30-2008, 08:52
Здр на всички.Така доиде и моят ред да питам за съвет.
Става дума за това,че ходя с една хубавица вече близо 11 месеца.Но на последък ми се прай нещо и не иска да си ляга с мен.А друго момче няма знам го.То просто няма кога да го има.Ние сме нон стоп заедно с нея само да се отделим за малко и телефоните ни са вече свързани един с друг.Сутрин който стане пръв той звъни на другия да го събуди.И пак излизаме да сме заедно целия ден.
Та мисълта ми е да отида ли при някоя друга да си изпрося секса или не?
Питам понеже моито маце все ми се цупи и ми вика "сега понеже не си лягаме често с теб аз съм сигорна,че си лягаш с друга"
Ами поне като говори празни приказки и не ми вярва м да опитам ли веднъш с друга.Все пак имам малко нужда и аз от малко удоволствие.Ми то веднъш месечно да правиш секс ти писва като малко дете как го ограничаваш да не яде много шоколад и мен така.И тва вече 5 месеца така.Ми аз вече почнах да откачам.
Благодаря предварително за отговорите

ne q zaslujava6 samo ot prostotiqta koqto si napisal mi e qsno tq ima svoi problemi i moje da q e sram da gi spodeli ili pak moje da ne si mn dobar .. ako si egoist v legloto i misli6 samo kak da zadovoli6 sebe si est 4e nqma da iska da spi s teb :? :? :?

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 09:05
Я му удари една чекия и се успокой!

hottie
04-30-2008, 09:21
Наистина секса е много важен в една връзка и когато липсва човек не се чувства добре.
Но има хора, които са асексуални. Просто не обичат да правят секс, а само понякога за да не ги зареже гаджето - по необходимост.
Друг вариант е да не си пасвате в леглото и на нея да не й харесва много.
Трети вариант за който се сещам е липса на чувства от нейна страна, но долколкото разбрах сте си много близки и изключвам за сега този вариант.
Но щом сте толкова близки значи си говорите и е нужно и да поговорите за това. Обясни й как се чувстваш и , че е важно за теб да я усещаш, да я чувстваш...
Аз напълно те разбирам. Аз също бих изтрещяла ако правя секс толкова рядко. За мен това е много голяма част от връзката, но само разговора може да ви спаси. И ако ти каже, че за нея секса не е важен и не я привлича просто вземи някакво решение, но не си струва да й изневеряваш. Или бъди с нея или я напусни - това е моя съвет.

Gregory
04-30-2008, 11:12
и кво всеки път като е в цикъл примерно ти ще ходиш на някоя курва само щото не можеш да издържиш няколко дни без да е*еш?!

Да ама тя не е цял месец неразположена,че да му пуска един път месично...Поне 4-5 пъти в месеца да му пуска :)


8)

Gregory
04-30-2008, 11:17
Я му удари една чекия и се успокой!

Я варви ти да му я удариш а? Че може и ти да си загоряла :D 8)

amatorium
04-30-2008, 11:18
Legni si s druga i da ne ti puka. Zamislql li si se za prichinata, zashto ti se pravi na interesna i ne ti puska? Ili e mnogo zle taq ili ti izneverqva ili iska da skusate i narochno prodava fasoni. 8)

indecent
04-30-2008, 11:31
начи аман от загорелци.вярно,че си е нужда,но кеф ли ше ти е да те зареже за да се ебе с друг? :-x никфо уважение....

и кво всеки път като е в цикъл примерно ти ще ходиш на някоя курва само щото не можеш да издържиш няколко дни без да е*еш?! Земи и подари ново гадже

+ 1

hottie
04-30-2008, 12:30
Абе ненормална работа веднъж месечно секс :shock:

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 12:54
Я му удари една чекия и се успокой!

Я варви ти да му я удариш а? Че може и ти да си загоряла :D 8)

ЦЕНЗУРА!

т.2
krem4et0

H8_mE
04-30-2008, 13:16
Може би тя иска да провери именно дали защото те ограничава ти ще отидеш при друга.Иска да види дали държиш на нея,а може и да има някъкви проблеми гинекологични!Защо не говориш с нея?Питай я защо така,кажи й ,че не издържаш вече така и тогава ако пак остане така отивай при който искаш ...

momi4e_bez_du6a
04-30-2008, 13:22
седни и сио поговори с нея.разбери защо се държи така.не и изневерявай после ще съжаляваш

sindity
04-30-2008, 15:33
седни и сио поговори с нея.разбери защо се държи така.не и изневерявай после ще съжаляваш
+1 ... а през останалото време.. хей ръчичкии :-P е да умръзва, искаш топлина, искаш допир, искаш.. СЕКС, но не и изневерявай :?

krem4et0
04-30-2008, 15:43
поговорете. Какво правите като сте цял ден заедно и се обичате толкова? Като си цял ден с половинката(на мен не ми се е случвало от дооооооста време), е нормално да се целувате, гушкате, натискате....абе все сексуални действия.

Просто й кажи, че това не ти е достатъчно. че я желаеш повече и по-често. Да спиш с друга е временно решение.

04-30-2008, 15:50
не и изневерявай заради това, не я и зарязвай... после ще съжаляваш.. поговори с нея, попитай я защо неиска.. кажи и че си имаш нужди.. просто говорете...




е браво на тва момиче и аз мисля така-това е наи правилното решение пич*******************

UnderMySkin
04-30-2008, 16:13
Абе аз ако бях по цял ден с приятеля ми, сигурно щяхме да го правим по 3-4 пъти на ден :D Аз си мисля че няма смисъл да изневеряваш - поговорете и ако на нея това не и прави никакво впечатление, значи просто има несходство в характерите ви и е време да си потърсиш момиче което е на твойта вълна.. Може на някои хора да не им хареса мнението ми, но сеска е една важна част от нормалната връзка, а като отсъства.. е кофти :)

sadsad
05-01-2008, 11:02
ako q obichash....mn shte sgreshish ako go napravish s druga..a otnosno tova 4e rqdko go pravite....moje da se e sluchilo ne6to, koeto ne ti kazva i koeto q pritesnqva...pogovorete....a moje prosto taka da se kaje...da te probva dokoga shte izdyrjish...a ti ako q iskash...prosto i go dokaji...no v nikakyv sluchai ne lqgai s druga...

DevilWish
05-01-2008, 14:50
Ti pyk samo zaradi tova li si s neya???Ako ti e tolkova problem ya pitay za6to taka i ya pomoli za malko vnimanie . . . ako ne stane oba4e nedey izneveryavay ,a prosto ya ostavi ;)

BIZO
05-01-2008, 15:08
Здр на всички.Така доиде и моят ред да питам за съвет.
Става дума за това,че ходя с една хубавица вече близо 11 месеца.Но на последък ми се прай нещо и не иска да си ляга с мен.А друго момче няма знам го.То просто няма кога да го има.Ние сме нон стоп заедно с нея само да се отделим за малко и телефоните ни са вече свързани един с друг.Сутрин който стане пръв той звъни на другия да го събуди.И пак излизаме да сме заедно целия ден.
Та мисълта ми е да отида ли при някоя друга да си изпрося секса или не?
Питам понеже моито маце все ми се цупи и ми вика "сега понеже не си лягаме често с теб аз съм сигорна,че си лягаш с друга"
Ами поне като говори празни приказки и не ми вярва м да опитам ли веднъш с друга.Все пак имам малко нужда и аз от малко удоволствие.Ми то веднъш месечно да правиш секс ти писва като малко дете как го ограничаваш да не яде много шоколад и мен така.И тва вече 5 месеца така.Ми аз вече почнах да откачам.
Благодаря предварително за отговорите

т.7
krem4et0

Наистина ли се превземаш толкова?
Много мъже живеят без никакъв секс в живота си-не мрънкат и не им пука ,защото имат примерно по-важни неща за вършене или са по-издръжливи без ласки- това са истинските мъже!

RyAn
05-15-2008, 20:52
taq e gadna