PDA

View Full Version : Втора среща....



drusalintw
04-29-2008, 02:01
Не че по принцип не се справям със срещите,ама тука случаят е по специален :) момичето е "емо" слуша некфи пумий,обича да стои на едно място,не обича много разходките,пада си по хард изпълнения и се радва на Хитлер :) таааа айде препоръчайте ми какво да правя с тва момиче и какво може да и хареса - на 15 е... и на 1вата среща ме целуна по бузката :oops: Благодаря предварително !

great_mari
04-29-2008, 06:08
стани и ти емо :-D не бзк недей! --> ми заведи я на място където тя обича например в някакъв парк,който тя харесва,кино.Абе просто я попитаи какво обича и къде обича да бъде и ще разбереш сам,ние няма как да гадаем :-) :P

comics
04-29-2008, 06:31
Не че по принцип не се справям със срещите,ама тука случаят е по специален :) момичето е "емо" слуша некфи пумий,обича да стои на едно място,не обича много разходките,пада си по хард изпълнения и се радва на Хитлер :) таааа айде препоръчайте ми какво да правя с тва момиче и какво може да и хареса - на 15 е... и на 1вата среща ме целуна по бузката :oops: Благодаря предварително !axhuahxuahxuahx
Ае ти нормален ли си ?!

fuck_me_pls
04-29-2008, 06:45
стани емо :P

prettyIdeath
04-29-2008, 07:08
Къде си се забъркал? :shock:

LizZz
04-29-2008, 07:24
Къде си се забъркал? :shock:
Където май не трябва.. :lol:

Obsession
04-29-2008, 08:01
Пусни си мустачки като на Хитлер :D
Не, по-добре недей... Ами направо я питай къде и се ходи, какво и се прави, какъв филм и се гледа, тя ще си каже ;) Ако те радва и угаждай.

xercu
04-29-2008, 08:08
Слагаш си тениска със снимка на Хитлер ... Поздравяваш го (емото) със звучното и иначе толкова симпатично "Хаил Хитлер!" и е твое (емото)... Ако все пак нещо недоволства го (емото) поразкарай из града със "Тигър"-а си ... После секс в Концентрационен лагер ...

Ти или си яко загорял , или това е най-доброто , което можеш да си позволиш !!! Искрено се надявам да е първото :shock:

ANTIHUMAN
04-29-2008, 08:17
Емо което се кефи на Хитлер! Тва неква скрита камера ли е ?

Господи ....... до къде стигна света? До никъде! :-x 8)

mon4eto
04-29-2008, 08:18
Kefi se na Hitler :shock: :shock: :shock: O gospodi verno s kakvo si se zabarkal :-o Ina4e po temata pitai q kade iska da otide ili 6tom kazva6 4e ne obi4a razhodkite zavedi q v nekoi park,sednete na edna peika i si prekaraite vremeto tam :wink: :)

dirty_kitty
04-29-2008, 08:19
аз ти препоръчвам щом е "емо" да я оставиш да ти мрънка и да се оплаква и да ти реве на рамото (тва ще и хареса според мен) и после задължително ти я целуни (може би смята че ти трябва да направиш първата крачка за по-сериозни неща)
но не я познавам тъй че само предполагам и ако нищо не работи пробвай с тема "колко се кефиш на тва което е направих Хитлер и колко добър в изкуството на войната е бил и тн"

ResPekT333
04-29-2008, 08:28
Попитай я какво обича,кое й е любимото място ....какво обича да парви през свободното си време и вече сам ще разбереш къде да я заведеш...
Между другото много са ми странни емотата :? :shock:

Dilana
04-29-2008, 08:34
xex :-P :-P :-P mi i az se kefq na hitler :-P :-P :-P risuvam znaka navsqkade... vmesto ZDR kazvam hail hitler ! :P slu6am taka nare4enite ot teb "pomii" emocore...punk...metal ;) aaaama obi4am razhodkite :grin: :grin: :grin: mi prosto q popitai kade 6te i b1de int...kakvo iska da praviteee...ili i kaji 4e iska6 da i pokaje6 mesta na koito ti se zabavlqva6 i q zavedi... aide uspex :-) :-) :-) :P :-) :-) :-) :-)

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 08:40
Що бе, к'во като е " емо "... има някои " емо-та " много хубави... целунало го е целунало го е ... да действа...
АКо наистина ти харесва момичето трябва да се приспособиш к1м неиния начин на живот... и ТЕ ТАКА...

vvs_go
04-29-2008, 08:54
zareji q i si smeni bravata telefonniq nomer maila parolite za vsi4ko

FuckBitch
04-29-2008, 08:56
стани и ти емо :-D не бзк недей! --> ми заведи я на място където тя обича например в някакъв парк,който тя харесва,кино.Абе просто я попитаи какво обича и къде обича да бъде и ще разбереш сам,ние няма как да гадаем :-) :P
Дам точно питаи я къде иска да я заведеш :0


http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=15668

MartyParty
04-29-2008, 09:01
Ъъм ок...дотук все едно описа мен,само дето искам да стане емовски геноцид и не се радвам ,а съм влюбена в Хитлер. Знам само че трябва да я целунеш.Тия емота са по-отракани отколкото изглеждат.

cinderella_gugutka
04-29-2008, 09:26
еее сяя,незнаех 4е емотата са толкова странни и разли4ни и ббрррр .
заведи я на някое приятно и тихо местенце където може да се понатискате на воля и готово :D :-P
ако не си сиг дали ше и хареса нещо просто я питаш предварително и готово

drusalintw
04-29-2008, 15:13
Слагаш си тениска със снимка на Хитлер ... Поздравяваш го (емото) със звучното и иначе толкова симпатично "Хаил Хитлер!" и е твое (емото)... Ако все пак нещо недоволства го (емото) поразкарай из града със "Тигър"-а си ... После секс в Концентрационен лагер ...

Ти или си яко загорял , или това е най-доброто , което можеш да си позволиш !!! Искрено се надявам да е първото :shock:

ne be tq si e nqkva svqstna i e mega krasivata,ma ponqkoga prosto me shokira s iscepki i takiva ti mi rauti ;]

xercu
04-29-2008, 15:18
Ддз... Аз лично бих избягвал момиче чийто плакати в стаята са на автомати, гранати, ятагани и т.н. ... Не съм срещал такова същество аз ,но ако наистина си я харесваш... Имаш благословията ми !!! Взимайте се ;)

unfaithful1234
04-29-2008, 16:16
Леле,човече не си добре нещо!!!Къде си се забъркал,ми че тая може да те вкара някъде и да те изгори,заради "делото" :lol:

babity
04-29-2008, 18:50
Не че по принцип не се справям със срещите,ама тука случаят е по специален :) момичето е "емо" слуша некфи пумий,обича да стои на едно място,не обича много разходките,пада си по хард изпълнения и се радва на Хитлер :) таааа айде препоръчайте ми какво да правя с тва момиче и какво може да и хареса - на 15 е... и на 1вата среща ме целуна по бузката :oops: Благодаря предварително !

На бас, че си пада по садо-мазо! :D :D :D Можеш да я зарадваш с комплект бръснарски ножчета, безопасни игли или... кожен бич! :D :D :D

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 18:51
...а може и тениска с пречупен кр1ст...

CfEtii
04-29-2008, 19:06
Срежете си вените под някоя гръмотевица...каква романтика...

MrSex
04-29-2008, 19:50
Внимавай само да не я обидиш с нещо че ще вземе да си пререже вените после теб ще изкарат виновен :razz:

xercu
04-29-2008, 19:51
Внимавай само да не я обидиш с нещо че ще вземе да си пререже вените после теб ще изкарат виновен :razz:що бе... и той ще си ги среже и ще се пръскат с кръв ... Ебаси кефа !

Sawyer_94
04-29-2008, 21:00
Не че по принцип не се справям със срещите,ама тука случаят е по специален :) момичето е "емо" слуша некфи пумий,обича да стои на едно място,не обича много разходките,пада си по хард изпълнения и се радва на Хитлер :) таааа айде препоръчайте ми какво да правя с тва момиче и какво може да и хареса - на 15 е... и на 1вата среща ме целуна по бузката :oops: Благодаря предварително !

Абее, то 3/4 от момичетата са "ЕМО" :grin: , като те целува по бузката ти у целуни по устичката :grin: :-) и и подари кърпичка да си бърше сълзичките,нали е ЕМО-емоционална :grin: :grin: :grin: :grin: :-D

alex_devv
04-29-2008, 22:02
с трудна задача си се заел :-D стани като нея за да имате едни и същи интереси, иначе си обречен на гибел :lol:

Sawyer_94
04-29-2008, 22:08
с трудна задача си се заел :-D стани като нея за да имате едни и същи интереси, иначе си обречен на гибел :lol:
E,сега нека да не се изпедерасва момчето :grin: :grin: :grin: :-)

xkk
04-29-2008, 22:55
http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/f/2006/350/9/7/Adolf_Emo_Hitler_by_FallingMonkey.jpg
Ако това е нейният идеал, моля те, откажи се.

moon_flower
04-30-2008, 03:14
Ми и аз като с натрупан опит от емота(момче беше,тва още по зле)ти казвам,че много обичат така да ги разходиш в някое паркче,да сте сами и всичко да е като по филмите,да я целунеш на някоя поляна,направо се разтапят(тва момче,па мисли му за момиче :D ) ии така.Не обичат шуми места,така че не я води по кафета,няма да и хареса. ;) Ай дано съм помогнала и аз един път с моя опит... :D

moon_flower
04-30-2008, 03:15
П.П:К'во му е на Хитлер?Аз също му се кефя.Въпрос на вкус. :D

babity
04-30-2008, 12:19
Шшшш с'а се сетих, че ако е от "истинските" емота може да и подариш новият албум на Галена... малко по - хард от очакваното е де, ама бива да и хареса... :D :D :D :D