PDA

View Full Version : как да го забравя, след 8 месеца връзка?



AnChItOoOo
04-29-2008, 07:15
Kakvo bihte napravili ako hodite s mom4e ili s momi4e i sled 8 meseca razbirate 4e toi ne vi obi4a a se e kulnql v tova.....kajete mi kak da go zabravq,znam 4e tova e mnogo trudno i trqbva sama da go preodoleq no daite mi suvet ;[

7 точка от правилата
moderated by Coki

dronerat
04-29-2008, 07:26
Първо седни осмисли малко нещата виж кое и как.
После ще ти е тъжно известно време,но ще срещнеш друг. Не се притеснявай най-важното е да гледаш напред и да не се отчайваш.

Manenkoto
04-29-2008, 07:27
Нека мине малко време и потърси друго момче. Много гадно положение е твойто. С времето болката спира чувствата се стопяват и забравяш че е съществувал пробвай ако сте скъсали скоро изчакая от началото винаги е гадно. Нека мине малко време и си хвани друго момче и няма да влагаш много чувства докато не те обеди че има той.

krem4et0
04-29-2008, 07:30
Само времето ще ти помогне. Друг лечител с такава сила за сърдечни рани няма.

Междувременно излизай с приятели и се забавлявай. Животът продължава!

AnChItOoOo
04-29-2008, 07:31
mersi mnogo...az dnes po to4no predi nqma i 30min razbrah 4e sme skusali napulno...i su6to razbrah 4e toi hodi s nekva druga....prosto sum sasipana iii ne znam dano vsi4ko otmine po burzo :(

fuck_me_pls
04-29-2008, 07:33
Както аз го забравих след 7-месечна.Просто няма да мислиш за него,отдай повече внимание на приятелите си докато го забравиш.Те ще ти помогнат да спреш да мислиш за него,както мойте фр ми помогнаха.Лесно е .Е разбирасе,в началото ще ти бъде малко ( е не много малко) трудно,но няма как трябва да се справиш :P.Или по-бързо си намирай ново гадже и тогава вече няя да имаш проблем...са можеш да кажеш,че ти го обичаш,че искаш само него,ама примири се че каквото и да направиш няма да можеш да го имаш отново.За тва недей да си пропиляваш времето за някакво момче,което изглежда не те е оценило :) Намери си друг и така този ще го забравиш най-лесно.УспеХх 8) :)

K123
04-29-2008, 07:36
Здравей, Анчи.
Напълно знам какво ти е. Когато с мен се случи същото с разликата, че ходихме година, се чуствах някак си.. предадена?! Защото вярвах в този човек, вярвах в това, което ми казва, вярвах в чувствата му.
И след като разбрах, че за него всичко това е било нищо... ми беше супер кофти :(
Мислих си, че никога няма да го забравя... че няма да се влюбя в друго момче, но ще ти кажа, че времето наистина лекува.
Ще видиш. Не се отчайвай. Не си струва.
Давай само напред. Не мисли за нещата, които те нараняват.
Излизай с приятели повече, спортувай нещо... ако трябва регистрирай се в някой сайт за запознанства... И ще видиш как постепенно ще го забравиш.
Късмет! :-)

Ice_Queen_
04-29-2008, 07:44
Ох,хората преживяват връзки от по 5-6 години..ти м исе оплакваш за 7 месеца.Стига,стегни се.Мисли по този начин : След като 7 месеца ти се е клел и изведнъж те заебава - значи е кретен,губила си си времето и добре ,че си се спасила.
Иначе това,че времето лекува..да така е до някъде.Но от опит ти казвам ,че времето в комбинация с нова тръпка/любов/момче е 10000 пъти по-бързо лекарство.И не затваряй сърцето си за друг такива страстни емоции.

kaka_lara
04-29-2008, 08:19
Намери си друг, няма незаменими хора

mon4eto
04-29-2008, 08:22
Izvestno vreme 6te ti e kofti,no sled vreme 6te izblednee vsi4ko...nai dobriq variant e da si nameri6 drugo gadje i 4rez nego da se opita6 da go zabravi6 :)

Whisper_to_me
04-29-2008, 08:43
Pone si razbrala, 4e ne si struva da si s nego, dori i da go obi4a6 do poluda, da ne spira6 da misli6 za nego, da nqma6 vqra, 4e 6te se poqvi nqkoi drug, dori i da ne vijda6 izhod... Predstavi si, 4e vsi4ko tova se be6e slu4ilo sled o6te 8 meseca, togava bolkata sigurno 6te6e da e o6te po-golqma i neponosima... Sega si presano4i vnimanieto v druga oblast...Ogledai se za nqkoe drugo 4ove4e, koeto zaslujava vnimanieto ti... Ostavi se na priqtelite ti da pomognat, te sa nezamenimi v takiva momenti... Ne si nalagai i ne si povtarqi, 4e trqbva da go zabravi6, za6toto to4no taka nqma da stane... Ne si struva da si s takyv 4ovek, koeto ne te ocenqva pravilno i ne vlaga sy6tite 4uvstva v edna vryzka... Sigurna sym, 4e skoro ili sled vreme 6te si go zabravila napylno ili do golqma 4ast i 4e nqkyde ima takyv 4ovek,koito 6te ti dava nujnite vnimanie i ljubov! Uspeh! :)

simonchety
04-29-2008, 08:48
..

FuckBitch
04-29-2008, 08:52
Просто си намери друг :)
http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=15668

K123
04-29-2008, 08:55
Старата любов се лекува с нова. :)

MartyParty
04-29-2008, 08:57
Ще чета Стивън Кинг докато не ми изтекат очите...ще рева..ще троша...ще се тръшкам...ще излява навън да се разходя в парка...ще легна на тревата да помисля върху всичко...ще си взема 3 шоколада и 2 шоколадови сладоледа и ще се надявам от супера до нас да ме блъсне кола.Поне това направих днес :) Сега вече съм добре,значи и на теб ще помогне.
пп:Ако се постараеш ще се разболееш от захарен диабет. :)

cinderella_gugutka
04-29-2008, 09:55
ами ето аз какво направих-затворих се вкъщи,пуснах си няколко филма и послушах музика,когато толкова мн се изнервих и ве4е не можех да си намеря място излезнах сред природата където бях сама и никои не ме виждаше и се наплаках мн хубаво след това се прибрах малко по весела до момента в който видях снимката му,4ух любимата му песен,гледах любимия му филм поне 3 пъти,поревах си пак ,и така 1 седмица но ве4е се оправих.просто...остави се напълно на болка и сълзи известно време и после вси4ко отшумява,хващаш си друг и така.успех :-) :)

пЛюш!нкаАа~
04-29-2008, 10:42
Точно така,нека да мине известно време - а през това време прави неща,които ти харесват,излизай с приятелки - така малко или много ще мислиш по-малко за него..абе игнорирай го от живота си :wink: ..знам, че е трудно но няма друг начин :?

Al3ksandra
04-29-2008, 10:50
Kakvo bihte napravili ako hodite s mom4e ili s momi4e i sled 8 meseca razbirate 4e toi ne vi obi4a a se e kulnql v tova.....kajete mi kak da go zabravq,znam 4e tova e mnogo trudno i trqbva sama da go preodoleq no daite mi suvet ;[

7 точка от правилата
moderated by Coki

ехх... познати преди време.. съм изпитала почти същото... :( да много е кофти това.. ;(:(:(:( :lol: :lol: :lol: незнам какво да ти кажа.. едиствения начин е да се довериш на времето или да се влюбиш отново... но втория начин можве да ти разбие сърцето много много лошо ;(, а първия незнам дали може да издържиш , страшно много време е ... Просто засега се ограничи да го виждаш , спри контактите с него.. премахни го от живота си... колкото и да е трудно. Почни да излизаш с компания , различна от неговата.. Намери си приятни занимания, забавлявай се дори с нещо малко.. смеха действа... намери си повод да се посмееш малко ;) а и в един момент ще ти стане смешно... след време... :-) Но най-важното постависи това за цел да го забравиш :) и да си отново щастлива и ще се получи :) ако вярваш силно в това :)

enola
04-29-2008, 10:54
Според мен трябва да си потърсиш друго момче.За мен това е най лесният начин да го забравиш.Успех :)

holys
04-29-2008, 10:54
опитай се да не мислиш за него и не си позволявай да потъваш в спомени за връзката ви и хубавите моменти

miloto_girl_4e
04-29-2008, 11:19
Няма изпитан метод за това .. Всеки го преживява индивидуално..
Казват, че времето лекува, но аз НЕ мисля така..
Ако наистина си го обичала, времето просто ще притъпи чувствата ти и ще направи така, че спомените, свързани с него да избледнеят.
Трябва силно да се надяваш да срещнеш след време, когато малко си се окопитила, друго момче, което да обичаш повече, за да успееш да забравиш бившия..
Гушкам те и дано всичко бъде ОК :-)

AnChItOoOo
04-29-2008, 14:10
Благодаря много на всички които ми обърнаха внимание... Наистина ще се постарая да направя всичко това.Дано скоро ми мине :smt022 Но,също така при мен проблема е че съм много чувствителна...Абе както всички казвате не е незаменим... :-s

iLoveChocolate
04-29-2008, 19:55
emi az preodolqh 2 godishna vruzka zna4i i ti 6te go napravish.
preodolqh q s nova vruzka ;]

iiirish
04-29-2008, 19:57
твоите 8 месеца са едно голямо нищо. хора са заедно с години и накрая се разделят, а ти ми говориш за някакви си кирливи 8 месеца :? и аз бях с един мъж година и половина, но да съм умряла или депресирана?! пука ми! на този свят - мъже и жени бол! просто трябва да си уверена в себе си, трябва да имаш самочувствие, всичко останало идва от самосебе си

iiirish
04-29-2008, 20:00
Казват, че времето лекува, но аз НЕ мисля така..
Ако наистина си го обичала, времето просто ще притъпи чувствата ти и ще направи така, че спомените, свързани с него да избледнеят

е това какво е? не е ли забравяне?
я, стига сте писали глупости! в стремежа си да се направите на много умни вече започвате да си противоречите.
колкото и да обичаш някой надали след 20 години ще се сещаш за него. ще си спомняш, че там като бях на еди си колко години бях много влюбена в някой си и точка. да не мислите, че има вечна любов?! боооже... 8)

AnChItOoOo
04-29-2008, 20:09
dali go obi4a6 1-2-3-4-5-10 godini ako iska6 ili nqkakvi meseci nqma zna4enie za men,6toto az moga da buda s 4ovek super dulgo vreme i da ne go obikna...a moje i za 1 mesec da se vlubi6 kakto nikoga predi tova.... :?

momi4e_bez_du6a
04-29-2008, 20:10
ami nali znae6 kakvo kazvat horata raztoqnieto i vremeto lekuvat .spri da misli6 za nego spri da go vijda6 i si dai vreme drug na4in nqma

zaraaa
04-30-2008, 10:04
Sedni premisli vrazkata vi, moje i loshite momenti i karanicite da sa bili v poveche vav vashata vrazka! :) Ako e taka po-dobre, che ste se razdelili! :) Pak i shtom te e zarqzal po tozi nachin i vednaga si e xvanal druga, tolkova znachi e darjal na teb i te e Obichal! Nqma smisal da stradash za takav chovek :) Mejduvremenno izlizai s priqteli, zabavlqvai se, vremeto lekuva vsichko :) USPEX!!!! :grin:

babity
04-30-2008, 12:34
май вече съм писала тука де, ама нареви се и т'ва е.. ш' ти мине!

butty
04-30-2008, 12:43
Животът продължава и на хоризонта ти ще се появяват много нови момчета. Любовта трудно се преодолява..но не е невъзможно..изхвърли всички ваши спомени..не мисли вече з анего,започни да се занимаваш с нещо ново и интересно и болката ще премине! ;)

FreeSpirit
04-30-2008, 13:26
не времето, а любовта лекува тези рани, когато срещнешподходящото момче, то ще те излекува ;)

Sawyer_94
04-30-2008, 14:17
Абе няма к`во да и викате да ни мисли за т`ва.Не може да не мисли,с времето всичко минава,а и ще срешнеш по-добър повярвай ми :) :-)

shpaniolche
05-02-2008, 08:26
Ех муЦкоо твойто ми е толкова познатооо :)
Обаче при мен беше обратното аз се кълнях и накрая ББ пр ми беше.
Обаче ние бяхме заедно година и четири месеца...това е по гадно от 8 месеца. През последните 3-4 месеца аз се преструвах. Беше ми е гадно да го зарежа. Почнах да го лъжа, обаче не съм му изневерявала, защото заради него си бях загърбила вс-ки приятели...беше мн ревнив и като, че ли ми нямаше доверие и това ми тежеше...накрая го скъСах и след месец бях влюбена в дрУг... :-P
Муцкооо няма се плашиш, заеби го тоЯ ....намери си друГ
пък и по-хубаво да си бЕз...или си ги сменяй през седмица :D малко разнообразие след "скучните" 8 месеца :-P айде гоОД ЛъК

AnChItOoOo
05-02-2008, 14:22
Благодаря на всички които се опитаха да ми дадът съвет! Наистина мисля че ми помогнахте малко или много. :-) ::: :smt058