PDA

View Full Version : "Малките подаръчета" без повод..



secretdream
04-29-2008, 10:39
Правите ли такива на половинките си?
Самият жест винаги носи положителни емоции,мили чувства и подсказва за обич и внимание.

Какво подарявате,какво получавате?
Мн моля,дайде идеи за тези "малки подаръчета",които,например, незабелязано можем да скрием при вещите на партньора и да очакваме с нетърпение неговата реакция?
Как избирате тези подаръци? За момичетата е по-лесно :-P но за мъжката част ?? :)

Искам да изненадам приятелят си с нещо и да му подаря нещо,което да му напомня за мен,тъй като за известен период - няколко месеца,той заминава и няма да сме заедно.
Преди време мислех,че с лекота ще правя подобни неща,но в настоящия момент ми е трудно да реша какво.. може би защото не го познавам така добре.

Al3ksandra
04-29-2008, 10:41
ами това е хубаво нвщо :) малко подараче за да покажеш любовта си към него :) а реакциата му трябва да е учудване и да се надяваме да се чувства много зарадван че си се сетила за него :) :-) а за самия подарък зависи от момчето... и от интересите му :) бих му подарила една малка статуетка :) с лика на бог господ :) за да се сеща че аз съм духовно с него както бог :) дори когато сме далече 1 от друг :):):)

П.П.
Може би това ще е подходящо :) или някой твой лубим предмет талисман :) и вутре му напиши малка бележцица скрита в предмета че е за него да му напомня за теб когато сте далеч :) мисля че ще се зарадва :)

nightelf4e
04-29-2008, 10:58
ние с приятеля ми сме заедно 8 месеца..и редовно си подаряваме неща без повод..и тъй като наистина няма повод е по-лесно да измислиш какво..не е нужно да е нешо голямо и невероятно.. :)
аз например сама изработвам доста от нещата, които му подарявам..веднъж се разхождахме в гората и намерихме едно огънато клонче сухо..след 2 дни го направих на декоративен лък..оцжетих го..абе много сладко стана и така..или пък едно боядисано бурканче пълно с малки червени свитъчета с хубави фразички от различни песни ..и всяка сутрин като се събуди си прочита по едно..идеи много..стига да имаш желание и малко свободно време
:-)

MartyParty
04-29-2008, 11:04
Ми...без повод никога не съм получавала :cry: А аз на него вече само дето целия свят не съм му подарила без повод...

butty
04-29-2008, 11:36
здравей! Тези подаръци са ми най-скъпи, защото знам, чер той се сеща з амен и през другото време, че мисли как да ме изненада и т.н. Иначе самият подарък е най-добре да е ръчно изработен или пък да му подариш нещо мъничко: ключодържател или нещо ,което да е винаги с него ;)

secretdream
04-29-2008, 11:41
Благодаря ви!
Моят човек,лятото заминава да работи на морето,та умувам да е нещо свързано с това..

hahavteen
04-29-2008, 11:46
www.lovingyou.com

ghostwisper
04-29-2008, 14:55
ами ние с бившия ми приятел ( :cry: :cry: I :smt007 U BuNNy) си подарявахме снимки(всеки изненадваше другия със наша или негова снимка) и той ми е подарявал сума ти играчки,от много малки-до супер големи,аз пък си падам по картички=>имало е инт пожелания. А колко шоколади,бонбонки и такива сладки съм му подарила леле .. (това последното не е за преопоръчване,ама можеш да му направиш малка кутийка,където да скриеш твоя снимка,нещо сладко,картичка и или някоя гривна(не е задължително сребърна и мн скъпа) или нещо за вратлето :) (май раздялата не ми се отразява добре :( 8-) ) каквото си решиш де :)) .. успех :)

Mademoiselle
04-29-2008, 16:56
obi4am da mi podarqvat cvetq,a za povod parfium

Jamalska
04-29-2008, 17:09
Така без повод е супер по-яко и лесно.като дойде повода и умирам в мислене и объркване.
Ние си подарявахме..от дъжд на вятър.Веднъж му бях натикала малки картички из дрехите и портмонето да си ги намира случайно.Той ми беше подарил пандичка с шахматна фигура,която бяхме намерили лятото на морето. аз съвсем бях забравила

indecent
04-29-2008, 17:25
Ми...без повод никога не съм получавала :cry: А аз на него вече само дето целия свят не съм му подарила без повод...

e az bez povod ne ama i az samo deto celiq svqt ne sym mu podaruila ama toi ne ...

fuck_me_pls
04-29-2008, 18:00
Ми...без повод никога не съм получавала :cry: А аз на него вече само дето целия свят не съм му подарила без повод...

Колкото повече даваш-толкова по-малко ще получиш :wink:

CfEtii
04-29-2008, 18:07
Рядко съм получавала,но наистина ми става мн мило като се сетя :oops:

MartyParty
04-29-2008, 19:35
Ми...без повод никога не съм получавала :cry: А аз на него вече само дето целия свят не съм му подарила без повод...

Колкото повече даваш-толкова по-малко ще получиш :wink:
Товааа...трябваше да ме успокоява? :shock:

Sawyer_94
04-29-2008, 19:48
Можеш да направиш нещо като "албум на спомените" просто и лесно :) копуваш 1ин албум слагаш снимки от вашите най-хубави преживявания които сте запечатали и премерно при всяка снимка листче където пише за разни ваши ъЪъ... хубави моменти които се запомнила [така ще му покажеш,че всяка секунда с него е от значение за теб] Късмет :-)

Sawyer_94
04-29-2008, 20:55
или се снимай гола,всяка вечер ще се сношава със снимката ти :-o :shock: :grin: :grin: :grin: :grin:

alex_devv
04-29-2008, 22:03
цветя, подаръчета - много ясно :) такива жестове радват много

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 07:17
Никога не с1м правил такива измишльотини... щото до сега не с1м намерил сериозно момиче...всичко ми е било за мах по 1 месец..

Омайниче... Мушкато... Бегония...

Хората с по развинтена фантазия ще се сетят... 8-)

babity
04-30-2008, 12:14
всичко ми е било за мах по 1 месец..

несериозник! :D :D :D бай дъ уей... и аз не съм по подаръците, мноо съм боса в тая част

Virtuallll
04-30-2008, 21:17
Зависи главно от изобретателността, въображението и оригиналността на човека :)

mese4ka
04-30-2008, 21:23
ам тази тема я има почти същата гледайте когато пускате теми де ... :-x :shock:

Pebles
04-30-2008, 22:12
Obojavam..takiva podarucheta..mn sa milichki i pokazvat , che choveka do teb se seshta ne samo kogato idva praznik za teb..Vupreki,che az ne sum pravial takiva vse oshte na priqtelq si...koeto e kofti...ma shte se postaraq i kogato naistin aimam nqkakva po-qka ideq .. shte mu POKAJA .. :P mn mIL jeast e tova za mene..

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-01-2008, 05:46
Щом приятелят ти ще заминава нанякъде и няма дълго време да се видите, май подаръчето ще има някакъв повод. :P
Когато моят приятел отиваше за седмица на море с техните, много се притеснявах да не му се случи нещо. Имах едно колие-сърчице, което си бях купила точно когато се влюбих в него, още докато беше несподелено... :? Но сега това няма значение, искам да кажа, че си го бях взела, докато в главата ми постоянно прелитаха мисли за него. Вечерта преди да замине му подарих това сърце за талисман, за да може да го пази и да го подсеща, че "някъде там" има някой, който мисли за него и чието сърце тупти за него...

Между другото, щом с приятеля си няма да се видите толкова време, интересна идейка ми изглежда да му вземеш някоя мека плюшка, да си я гушва, когато му домъчнее за теб. Другото, което ми идва на ум, е да му вземеш някоя плюшена възглавничка на любовна тематика. :)

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 08:23
всичко ми е било за мах по 1 месец..

несериозник! :D :D :D бай дъ уей... и аз не съм по подаръците, мноо съм боса в тая част

Е с тебе може да направим изключение 8-)

babity
05-01-2008, 10:10
шъ видим бе :-D :-D :-D

rakiQ
05-01-2008, 10:14
ne obi4am takiva ligni4ki

no moje6 da mu vzeme6 nekaf gerdan griligrivna

i ako te pita "za6to"

kazva6 "haresa mi i se zamislih 4e na teb mn dobre 6et ti sedi :) "

freezingskull
05-01-2008, 10:17
естесвено че и правя, но "малки подаръчета" не винаги трябва да са нещо материално. може някой път като се разхождаме и да и припомня колко е хубава, да и правя комплименти и на нея и става по хубаво, да и припомня ка к се запознахме...