PDA

View Full Version : харесвам момче, което ходи с друга



o4arovatelnata
04-29-2008, 12:29
Zdraveite iskam da vi pomolq za syvet i nai -ve4e po opitnata 4ast ot vas .
Haresvam edno mom4e ,no toi hodi s druga . Predi s nego bqhme pone priqteli a toi sega dori mi ne govori i neznam za6to s ni6to ne sym go obidila .Na sveti valentin mu izpratih valentinka a toi nikak ne reagira pone moje6e da mi kaje 4e ne iska da ima ni6to ob6to s men ,a toi i tova ne kaza. Kak da go spe4elqm pri uslovie 4e ne mi govori ,kakvo da pravq kato nemoga da go zabravq? Molq vi daite mi syvet kak da go nakaram da se vlubi v men .

7 точка от правилата
moderated by Coki

xercu
04-29-2008, 12:56
Лично аз не се натрапвам , там където съм нежелан :?

MiMcHeToOo
04-29-2008, 12:56
Ъм.. Питай го защо не ти говори.

tzvety_falky
04-29-2008, 12:57
Щом си има приятелка,защо трябва да им разваляш връзката,само защото го харесваш ли? Това не е честно,чисто егоистично мислене!При положение,че той е щастлив с нея и ти трябва да се радваш,а пък колкото до това,че не ти говори,просто го дръпни на страни и му кажи,че искаш да поговорите,така поне това може да се оправи!

o4arovatelnata
04-29-2008, 13:01
Da ama toi ne q obi4a hodi s neq samo za da me qdosva celuva se s neq a gleda men ako q obi4a6e nqma6e da si smenq gadjetata kato nosni kyrpi4ki pyk i ne vijdam precina da ne mi govori a i puska pesenta -ti iska6 da byde6 s men az iskam da buda s teb no momi4e kato men ne mojem da sme zaedno kogato az bqh tam za da moga da q 4uq

zaetasum
04-29-2008, 13:03
vij moga da ti razkaja i az edna moq podobna istoriq...
bqx lydo vlybena v edno mom4e.Mislex si 4e i toi me xaresva za6toto vinagi turse6e kompaniqta mi...moje i da sum si zatvarqla o4ite za nqkoi ne6ta otnosno nego...no na 14 fefryari my napisax edna dulgaaaaa valentinka v koqto my obqsnqvax 4yvstvata si!dadox my q li4no(makar da ne mi be6e lesno! malko me be6e sram) no iskax da vidq izrajenieto my,da nabludavam pogleda my dokato q pribira pri se be si!na dr den toi me izbqgva6e!ne iska6e da govorim!ne turse6e kompaniqta mi!sled vreme mi prizna 4e se sramyval da mi priznae 4yvstvata si...no ve4e be6e kusno!az bqx s dr mom4e...
iskax da ti spodelq tazi istoriq za da ti pod4ertaq moite gre6ki i negovite!moq e gre6kata 4e sled tova ne go potursix za da se izqsnim a 4akax da doide sam!negovata gre6ka e su6tata...e naistina doide no ve4e be6e kusno!nai-doroto koeto moje da te posutvam e da govori6 s nego za tova koeto ispitva6!nezavisimo 4e v momenta e obvurzan!sigyrna sum 4e ako ima 4yvstva kum teb 6te gi priznae v edin takuf nyjen razgovor!prosto govorete!a za tova kak da go nakara6 da se vlubi v teb???za tova nqma formyla ili yravnenie ili puk nqkakva recepta!lubovta ne e to4na nayka!a iskystvo i smisula na jivota na vs nas!!!
yspex4eta!!!

xercu
04-29-2008, 13:04
Като ти гледам стила на пишене , ми става ясно , че 14 годишното момченце , което харесваш е сменило не повече от 2-3 гаджета... Или не те харесва въобще , или наистина иска да те ядоса ... Но не ми се вярва , че някво пишлеме ще тръгне да ядосва друго пишлеме , чрез трето пишлеме >.<

schhhhhhh
04-29-2008, 13:13
Ако не те харесва няма как да го накараш насила. :? Забрави го.

kefish_meee
04-29-2008, 13:19
Като ти гледам стила на пишене , ми става ясно , че 14 годишното момченце , което харесваш е сменило не повече от 2-3 гаджета... Или не те харесва въобще , или наистина иска да те ядоса ... Но не ми се вярва , че някво пишлеме ще тръгне да ядосва друго пишлеме , чрез трето пишлеме >.<
+1 :grin:

xXxScreamxXx
04-29-2008, 13:34
Като ти гледам стила на пишене , ми става ясно , че 14 годишното момченце , което харесваш е сменило не повече от 2-3 гаджета... Или не те харесва въобще , или наистина иска да те ядоса ... Но не ми се вярва , че някво пишлеме ще тръгне да ядосва друго пишлеме , чрез трето пишлеме >.<

Винаги мненията са мн на място ... бтв на колко си ?! :-o :) :) :) :) :)

xercu
04-29-2008, 13:35
15 xhaxh :-P

xXxScreamxXx
04-29-2008, 13:37
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D )

xercu
04-29-2008, 13:39
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D ) btw... не си първата която ми го казва... 8-) Но... така е... надраснал съм възрастта си и по красота , и по поведение 8-) Хайде стига скромност от моя страна ;)

xXxScreamxXx
04-29-2008, 13:41
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D ) btw... не си първата която ми го казва... 8-) Но... така е... надраснал съм възрастта си и по красота , и по поведение 8-) Хайде стига скромност от моя страна ;)

хахх ... абе за външност не знам :? :P , ама за поведението със сигурност ;) :)

xercu
04-29-2008, 13:45
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D ) btw... не си първата която ми го казва... 8-) Но... така е... надраснал съм възрастта си и по красота , и по поведение 8-) Хайде стига скромност от моя страна ;)

хахх ... абе за външност не знам :? :P , ама за поведението със сигурност ;) :) Хайде сега ти кажи на колко си ... ако не те е срам де :-P ;)

xXxScreamxXx
04-29-2008, 13:46
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D ) btw... не си първата която ми го казва... 8-) Но... така е... надраснал съм възрастта си и по красота , и по поведение 8-) Хайде стига скромност от моя страна ;)

хахх ... абе за външност не знам :? :P , ама за поведението със сигурност ;) :) Хайде сега ти кажи на колко си ... ако не те е срам де :-P ;)

ем.. на 14 съм .. май няма от какфо да ме е срам :oops: :-D :-D

GLeZoRanA
04-29-2008, 13:48
На сила хубост не става...Поговори с него на какво се дължи мълчанието , а колкото до гаджето му.. това е най-лесното стига той да има желание да бъде с теб

xercu
04-29-2008, 13:49
15 xhaxh :-P


:shock: :shock: WOWwwwwwwwwww ... ем на4и просто си трезвомислещ 4овек .. (4естно мислех 4е си на пове4е от 17/18 :D :D ) btw... не си първата която ми го казва... 8-) Но... така е... надраснал съм възрастта си и по красота , и по поведение 8-) Хайде стига скромност от моя страна ;)

хахх ... абе за външност не знам :? :P , ама за поведението със сигурност ;) :) Хайде сега ти кажи на колко си ... ако не те е срам де :-P ;)

ем.. на 14 съм .. май няма от какфо да ме е срам :oops: :-D :-D :shock: :shock: :shock: Аз викам ще кажеш някое трицифрено число >.< Ами ти си по трезвомислеща от мене така че... прави си изводи >.< :-P

xXxScreamxXx
04-29-2008, 13:52
ууфффф .. в момента не мога да мисля ... HelP mmeE !!!! plZzzzz :) 8)

GOSPOJICA_X1
04-29-2008, 14:43
vij kakvo razbiram te napalno za6toto doskoro i az bqh v sa6tata situaciq i sega dori 6te ti kaja kakvo se slu4i. predi godina se zapoznah s edno mom4e s koeto bqh na ekskurziq. toi e po-golqm ot men i o4evidno izpita nqkva simpatiq kam men, no kakto i da e. vposledstvie toi razbra 4e az go haresvam i otna4alo dori be6e spomenal pred moq priqtelka 4e 6te tragne s men no taka i ne go napravi dori tragna s dr momi4e a az glupavata dori ne mu poiskah obqsnenie. sled kato tragna s neq toi sprq izob6to da govori s men, dori ne me pozdravqva6e, izob6to ne sa6tstvuvah za nego. a az ostavih ne6tata taka za6tot iskah da e 6tastliv. toi ve4e skasa s neq i dori razbrah 4e imal 4uvstva kam mene no mai e kasno az ne sam gotova da mu prostq vapreki 4e go obi4am. taka 4e te razbiram napalno za6toto i s mene postapva6e po tozi na4in kato se celuva6e s neq pred men i t.n. saveta mi e da se opita6 da go zabravi6 kolkoto i da ti e trudno i da mu pokaje6 4e ne e nezamenim i edinstven. taka e ponqkoga dori da obi4ame ni se nalaga da pravim jertvi no i ne zabravqi da mu poiska6 obqsneniq za6to e postapil taka ne pravi moqta gre6ka!!!

LovePoisoned
04-29-2008, 15:11
Ох, не знам какво да кажа по този въпрос. Когато става въпрос за мен, е така: ако аз ще се бия, се оповавам на поговорката "Ако те изгонят от едната врата, влез през другата."; ако аз бях момичето, чието гадже е жертва на натрапница, щях да й счупя главата. :D Което не е справедливо, някак си лицемерно е, но... :(

o4arovatelnata
04-29-2008, 15:27
na 17 sym

fuck_me_pls
04-29-2008, 17:22
Щом той не ти обръща внимание,не му обръщай и ти.Забрави го

fuck_me_pls
04-29-2008, 17:24
na 17 sym

ОМГ!!!!!НА 17 И ЗАДАВАШ ТАКИВА ВЪПРОСИИИ..ЛЕЛЕЕ АЗ МИСЛЕХ ЧЕ СИ НА 13 :D :D ЩОТО КОГАТО АЗ СЕ ЧУДЕХ НА ТАКИВА ГЛУПОСТИ КАТО ТВОИТЕ БЯХ НА 12 :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D БОЖЕЕ..МИСЛЕХ ТЕ ЗА ПО-ОПИТНА НА 17 :? :? :?

medy
04-29-2008, 19:19
moqt suved e 6tom toi hodi s druga na puk na tebe trqbva i ti da go pravi6 su6toto 8) kogato toi e s gadjety mu i ti budi s tfoito ,podminavai go,ne mu govori sled vreme 6te si pomisli 4e ne ti puka za nego i sam 6te doide pri teb :oops: povqrvai mi tfa deistva ;) az postupih po su6tiq na4in i sled 2 sedmici mom4eto koeto haresvah skusa s gadjety mu i mi se izvini :-P

alex_devv
04-29-2008, 22:09
покажи му го. зависи само от него, може и да ти излезе късмета и да бъде с теб

Sawyer_94
04-29-2008, 22:14
Лично аз не се натрапвам , там където съм нежелан :?
+1 точно така,я остави влюбените гълъбчета,гарго... :o :grin: :-)

zaraaa
04-30-2008, 09:59
Ne se natiskai tam kadeto ne si jelana, nqma smisal, drugo momche shte si namerish! :) moje bi pak kato se otdrapnesh i ne xodish postoqnno podire mu toi da pochne da te tarsi, no shtom si ima priqtela, nadali! Zamisli se moje bi mnogo q obicha i ne iska da razvalq vsichko, m/u tqx dvamata :) Pak i ne e xubavo taka, shtom toi si ima priqtelka ti da se opitvash da gi razdelish! :)