PDA

View Full Version : Спичането на момчетата пред момиче!



6ibanqka
04-29-2008, 13:21
Искам да задам въпроса - когато някое момче се спича да речем като види хубаво момиче в кафене, училище ... и като се заговорат ... това отблъсква ли момичетата. То вече стана или да си развратник или спекан и тия дето се спичат са на загуба , усетат ги наточените пички и айдее...
Какво ще кажете по въпроса?

kefish_meee
04-29-2008, 13:23
Е определено няма да можеш да спечелиш момиче с мълчание и с забит поглед в земята....

borgunka
04-29-2008, 13:28
ами виж аз попринцип не се впечетлявам от момчета които като ме видат даже не ме поглеждат! АМА ХУБАВИТЕ МОМИЧЕТА НЕ СА ТОЛКОЕВА ЛОШИ И АКО НЕ СЕ СРАМУВАШ КАТО ГИ ВИДИШ ЩЕ ТЕ ХАРЕСАТ или поне ще направиш добро впечетление! :)

6ibanqka
04-29-2008, 13:33
Добре де, а това как би могло да се излекува в дадения човек?

kefish_meee
04-29-2008, 13:37
Добре де, а това как би могло да се излекува в дадения човек?
Пийни една за отскок, преди да излезеш......

Бе просто не трябва да ти пука от нищо! ;)

borgunka
04-29-2008, 13:39
сладур ти да не си си харесал някоя готина мацка ? [/code]

koro
04-29-2008, 13:41
казваш си отивам пук квото стане, тъй или иначе си губещ ако не направиш нещо :)

xercu
04-29-2008, 13:42
Добре де, а това как би могло да се излекува в дадения човек?то тва ако се лекуваше... за всеки мъж по 2 жени моето момче...
Спри да си мислиш дали бритона ти е накриво , дали гащите ти са на мястото си , дали не си си забравил част от мустака неибръсната и така нататък ... ОТПУСНИ СЕ !!! Просто е...

KonniE
04-29-2008, 13:42
ами принципно зависи...ако е някой пич и на мен ми харесва....спекъл се не спекъл го взимам...се някога ще се отпусне! :oops:

billycohen
04-29-2008, 13:46
ei 6ibanqk na kolko si godini? :D
trqbva da ob6tuvash s momi4eta dori i priqtelki i taka 6te sviknesh s vremeto da ne se spi4ash.
oburni vnimanie i na viziqta. neznam kak izglejdash ina4e probvai s nqkoi koito da ti pomaga :wink:

6ibanqka
04-29-2008, 13:51
сладур ти да не си си харесал някоя готина мацка ? [/code]
Амии не, че съм харесал специално някоя, но просто тъпото спичане го усещам как спъва. А това се дължи на малкия опит с момичетата като цяло...

6ibanqka
04-29-2008, 13:54
ei 6ibanqk na kolko si godini? :D
trqbva da ob6tuvash s momi4eta dori i priqtelki i taka 6te sviknesh s vremeto da ne se spi4ash.
oburni vnimanie i na viziqta. neznam kak izglejdash ina4e probvai s nqkoi koito da ti pomaga :wink:
ми пич, ще ти кажа - 18 год. Външния вид е ОК. Това не е проблема. В акъла е проблема и го виждам, но е трудно да се превъзмогне.
Така се е стекъл живота ми до сега, че да съм на тоя хал :x

borgunka
04-29-2008, 13:59
mi az da ti kaja mn se hva6ta6 za tova qvno ti si misli6 4e ima6 tozi problem ne misli za tova na men mi se e slu4valo daje mom4e s koeto sym govorila po slu4ainost 1 pyt s nego do kraq na ve4erta da me drypne i celune 4esno ti kazvam az se pritesnih pove4e ot kolkoto toi taka 4e nedei tolkova da se pritesnqva6 nastypi zdravo a pyk kvoto 6te da stava posle :)

KonniE
04-29-2008, 14:02
ок де се някога ще се отпуснеш..просто не мисли за нищо..не мисли"ся тая дали ще ме хареса" или "как ли изглеждам" просто се отпускаш и си мислиш"мацката е готина и ще я забия" 8)

borgunka
04-29-2008, 14:04
ок де се някога ще се отпуснеш..просто не мисли за нищо..не мисли"ся тая дали ще ме хареса" или "как ли изглеждам" просто се отпускаш и си мислиш"мацката е готина и ще я забия" 8)
mn e prava nali si na 18 bydi myj yk ko ti puka ko te otreje [/b]

xXxScreamxXx
04-29-2008, 14:04
Е определено няма да можеш да спечелиш момиче с мълчание и с забит поглед в земята....


имам една приятелка дет умира за такива мом4ета :lol: :lol: :lol: :lol:

mirelS
04-29-2008, 14:13
Kato izlizash s priqteli i v kompaniq koqto te predrazpolaga leka poleka shte sviknesh i prosto nqma da usetish che shte se durjis s momichetata,kakto s obiknovennite ti priqteli :)) Prosto ne pravi briera mejdu durjanieto ti s priqteli i s momicheta,druj se otspunato kakto s priqtelite ti ,ako trqbva si predstavqi che na sreshta ti e priqtel a ne momiche :)

koro
04-29-2008, 14:18
проблема може да се реши като като спиш с нея един два пъти и спреш да мислиш за разни палави неща и се концентрирваш по темите за които общувате :)

no_name_girl
04-29-2008, 15:46
Е определено няма да можеш да спечелиш момиче с мълчание и с забит поглед в земята....


имам една приятелка дет умира за такива мом4ета :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koro
04-29-2008, 15:49
Е определено няма да можеш да спечелиш момиче с мълчание и с забит поглед в земята....


имам една приятелка дет умира за такива мом4ета :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

хахах олееее жажда за доминиране :)

Virtuallll
04-29-2008, 19:50
При всяко момиче е различно :) Например аз като излезнахме за 1ви път сами с моята настояща приятелка това беше някога в ранната зима или късната есен незнам и аз неможех да говора от притеснение :D само разказвах разни случки и повтарях " и и и и и и " и заеквах :D Неможех да направя нищо относно притеснението въпреки, че се усещах ( няма да забравя въпросната вечер) :D

CfEtii
04-29-2008, 20:08
Ако нА тебе ти правят впечатление момичета,които гледат в земята и незнаят кво да кажат...

miss_kiss181
04-29-2008, 20:36
eeeemi ako mi haresa kato viziq ne me interesuva mn mn dali e spe4en grabvam go toi se nqkoga 6e se otpusne ako puk ne seeee sledva6tiq me 4aka :P :D

niggadick
04-29-2008, 21:21
Има и друг момент в който си викаш по-добре да не кажа нищо така ще съм по-умен :grin: :grin: :grin: :grin:

6ibanqka
04-30-2008, 21:34
Има и друг момент в който си викаш по-добре да не кажа нищо така ще съм по-умен :grin: :grin: :grin: :grin:
И точно това води до провал!

&ILoveU2
04-30-2008, 21:44
Е зависи какво казваш на спечен. Примерно ако се спънеш в равното, запчнеш да заекваш или пък си се спрял за малко и после се объркаш и изглежда, че си забравил на къде си тръгнал, такава непохватност е доста сладка и примерно мен такова нещо може да ме спечели :) Не ми правят впечатление натоканите фиешъни, които са със самочувствие до небето 8)

casanova_bg
05-03-2008, 20:45
az ne gi zagledam parvo 6toto ne me int 6toto si obi4kam moita a i vtora vs kato gi gledat i se vzimat za koq sam az reitinga do poluleq :-P

FakeyFake
05-03-2008, 20:54
сагласен съм да не те ебе отиваш при нея и казваш сичко направо...Имам един познат който харесва една мома....абе готино е момичето ама не е за мен...и така де да не излизам от темата и той пича сички знаем че я харесва но го е срам да и го каже сам..(6ти клас е) така че внимавай ко прайш не слизай на неговото ниво ;)