PDA

View Full Version : Сериозната връзка ме притеснява



Sexitooo{}
04-29-2008, 13:28
Zdr vsi4ki :) Znachi imam si priqtel ot pochti 5 meseca.Toi se darji mn dobre s men .. mn tarpelivo i si li4i 4e me obi4a .. naistina za 1 normalen 4ovek e dosta trudno da me istarpi shtoto az imam mn truden harakter i malko hora imat nervite i silite da go pravqt.. samo tezi koito naistina darjat na men.. No ponqkoga i na nego mu pisva. Naistina se opitvam da se darja dobre no nemoga.. i samo go iznervqm po tozi nachin.Mislq 4e problema mi e v obvurzvaneto .. kolkoto po seriozni vzemat da stavat neshtata tolkova poveche se plasha i se otdrupvam i se opitvam da izbqgvam.. tova se otnasq do vsqka edno neshto pri men..nzz kfo da pravq dneska.. naprimer dneska mi se obadi i az mu kazah 4e nqma da se vijdame shtoto shte hodq na rojden den.. i 4ak utre she se vidim i toi poludq kakto vinagi.. po4na da vika.. 'ti koga shte se nauchish da se darjish kato horata' i nekfi takiva... 'koi shte sa na tozi rojden den' 'kade shte e ?' 'vnimavai kakvo shte pravish' i vse takiva glupostii..veche nz.. kfo da pravq.. imam 4uvstvoto 4e iskam da sum sama navsqkade za da se 4uvstvam svobodna..Prosto vinagi stava taka kato neshto stane seriozno i se plasha i po4vam da se 4udq kak da izbqgam... molq vi daite mi savet..?

7 точка от правилата
moderated by Coki

sladku_bebzi
04-29-2008, 13:32
Ако не се промениш вероятно ще го изгубиш.Нещата като стават по сериозни, не се отдръпвай, няма кво да загубиш, ако наистина си сигурна в чувствата му.. А може би той не е точния човек и когато се появи някой друг ще се промениш.

MiMcHeToOo
04-29-2008, 13:32
Не виждам какво не му е наред в това, че ще ходиш на рожден ден... Явно не само ти си сбъркана :D

kefish_meee
04-29-2008, 13:35
Не виждам какво не му е наред в това, че ще ходиш на рожден ден... Явно не само ти си сбъркана :D
+1 :D

Sexitooo{}
04-29-2008, 13:39
ami spored nego az go prenebregvam i predpo4itam da sum tam ili nqkade drugade vmesto s nego.. pone tova razbrah ..

MiMcHeToOo
04-29-2008, 13:40
ami spored nego az go prenebregvam i predpo4itam da sum tam ili nqkade drugade vmesto s nego.. pone tova razbrah ..

Ъ, ок май той не е в ред. Кажи му, че го обичаш, но това не значи, че нямаш право да излезеш и сама.

TheArchEnemy
04-29-2008, 14:41
не е нужно да сте всеки ден заедно и да му даваш детайлни обяснения за всичко.и щом така те разпитва и ти вика ти имаш право да му се сърдиш,а не той на теб.все пак всеки има право на личен живот и собствено пространство понякога.

tzvety_falky
04-29-2008, 14:48
Ама чакай малко,ти си имаш лично пространство,ти решаваш какво искаш да правиш и къде искаш да бъдеш.Той няма никакво право да ти вика за такива работи.А за това,че се плашиш ...мм позната история.Нз според мен просто си обичаш свободата и щом видиш,че на хоризонта излиза нещо по-сериозно и се плашиш,че можеш да я загубиш,нз нз поне аз така си го обяснявам...

fuck_me_pls
04-29-2008, 16:39
Ммм..че тва не значи че тряя да сте винаги заедно.Ти имаш нужда да излизаш и с някои друг не само с него.Но недей да се плашиш и да бягаш..така само ше го отдалечиш от себе си и можеш да го загубиш!