PDA

View Full Version : Относно косата :)



rosencetooo
04-29-2008, 13:59
моля някои да препоръча някаква домажна маска за коса .. против цъфтеж на косата,защото днес се постригах и сега косата ми е малко по къса само заради тфа 4е спр много бързо ми цъфти косата :( .. ще съм благодарна ако някои препоръ4а маска или даде някакви съвети а и да спомена че си правя косата веднъж седмично с керамична преса :) мерси предварително :P :-) [/list]

schhhhhhh
04-29-2008, 14:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=108153&postdays=0&postorder=asc&start=0

rosencetooo
04-29-2008, 14:42
emi mersi .. ama nikude nemashe maska protiv cuftej na kosata .. ama nqma zn

xXxScreamxXx
04-29-2008, 14:48
[b] как да няма бре .....


Третиране на цъфтяща коса:
Смесете 1 чаена лъжица мед с 2 супени лъжици зехтин, след това разбийте в получената смес 1 жълтък. Втрийте в косата с масажиране на малки секции. Загърнете главата си с найлонова шапка за душ за 30 минути. Изплакнете и измийте косата с шампоан.

Масажирайте косата и скалпа със затоплено масло от авокадо или зехтин. Загърнете добре главата си с кърпа. Оставете маслото да действа върху косата ви за 8 часа или за цяла нощ. Ако го оставите за през нощта, сложете върху кърпата найлонова шапка за душ, за да избегнете изцапването на възглавницата и завивката. Измийте косата, след което я изплакнете с оцет, разтворен във вода.

Маска с топъл зехтин

rosencetooo
04-29-2008, 14:50
e da tfa si go copy.. ama e za tretirane na cuftq6ta kosa.. a ne protiv cuftq6ta kosa a be nema zn .. 6te probvam teq puk kfoto stane .. to tei ili ina4e.. nikoi nezima otno6enie po temata...

xXxScreamxXx
04-29-2008, 15:07
e da tfa si go copy.. ama e za tretirane na cuftq6ta kosa.. a ne protiv cuftq6ta kosa a be nema zn .. 6te probvam teq puk kfoto stane .. to tei ili ina4e.. nikoi nezima otno6enie po temata...


е що проблем ли има да го копна ?! :shock:

хах.... tretirane na cuftq6ta kosa & protiv cuftq6ta kosa
WTF ?!?! :shock: :shock:
има ли разлика бе !!!??!!!?

nejnaDROGA
04-29-2008, 15:11
e da tfa si go copy.. ama e za tretirane na cuftq6ta kosa.. a ne protiv cuftq6ta kosa a be nema zn .. 6te probvam teq puk kfoto stane .. to tei ili ina4e.. nikoi nezima otno6enie po temata...


е що проблем ли има да го копна ?! :shock:

хах.... tretirane na cuftq6ta kosa & protiv cuftq6ta kosa
WTF ?!?! :shock: :shock:
има ли разлика бе !!!??!!!?
Явно за нея има :razz: :razz: :razz:

xXxScreamxXx
04-29-2008, 15:15
e da tfa si go copy.. ama e za tretirane na cuftq6ta kosa.. a ne protiv cuftq6ta kosa a be nema zn .. 6te probvam teq puk kfoto stane .. to tei ili ina4e.. nikoi nezima otno6enie po temata...


е що проблем ли има да го копна ?! :shock:

хах.... tretirane na cuftq6ta kosa & protiv cuftq6ta kosa
WTF ?!?! :shock: :shock:
има ли разлика бе !!!??!!!?
Явно за нея има :razz: :razz: :razz:


ми кфо да кажа осфен :...... да съм и на мястото :D :D :D

enola
04-29-2008, 16:04
e da tfa si go copy.. ama e za tretirane na cuftq6ta kosa.. a ne protiv cuftq6ta kosa a be nema zn .. 6te probvam teq puk kfoto stane .. to tei ili ina4e.. nikoi nezima otno6enie po temata...


е що проблем ли има да го копна ?! :shock:

хах.... tretirane na cuftq6ta kosa & protiv cuftq6ta kosa
WTF ?!?! :shock: :shock:
има ли разлика бе !!!??!!!?
Явно за нея има :razz: :razz: :razz:


ми кфо да кажа осфен :...... да съм и на мястото :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: razbi me taq otsqkyde

rosencetooo
04-29-2008, 19:47
omg.. predstavi si ima razlika.. tretirane na cuftq6ti krai6ta e d aima6 cuftq6ti krai6ta i da gi tretira6.. toest da gi premahne6 da zazdravi6 kosuma.. protiv cuftq6ti krai6ta e .. da nqmash i da si prai6 nekfi maski ne6tu .. za da nemash cuftq6ti krai6ta.. apf.. mai vii nepraite razlika ama nqma zn kfo li prai izob6to truda da iskam kfito i bilo suveti ,maski i nz si kfi prostotii ot toq forum..

enola
04-29-2008, 19:48
MAle ujass :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

xXxScreamxXx
04-30-2008, 07:26
omg.. predstavi si ima razlika.. tretirane na cuftq6ti krai6ta e d aima6 cuftq6ti krai6ta i da gi tretira6.. toest da gi premahne6 da zazdravi6 kosuma.. protiv cuftq6ti krai6ta e .. da nqmash i da si prai6 nekfi maski ne6tu .. za da nemash cuftq6ti krai6ta.. apf.. mai vii nepraite razlika ama nqma zn kfo li prai izob6to truda da iskam kfito i bilo suveti ,maski i nz si kfi prostotii ot toq forum..



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ми кат нямало смисъл що имаш регистрация въ0бще ... ще те посъветвам едно .. там горе някъдена монитора 6те видиш едно превоъгълни4е ИЗХОД .... айде да го натиснеш и да ни оставиш да даваме нашите '' безполезни ''' съвети на хора, които поне малко ще ги оценят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rosencetooo
04-30-2008, 07:31
apf.. am slu4aino sum ocenila maskite po gore no iskah i drugi ako nqkoi znai.. a i znam kude e tfa izhod nese pritesnqvai..

xXxScreamxXx
04-30-2008, 07:33
apf.. am slu4aino sum ocenila maskite po gore no iskah i drugi ako nqkoi znai.. a i znam kude e tfa izhod nese pritesnqvai..

мила .. ти на колко си БЕ ?!?! кат ти гледам профил4ето не ти давам пове4е от 12 ..... :? :? :?


и мерси 4е ме уведоми 4е знаеш къде вероятно се намира ИЗХОД !!!

rosencetooo
04-30-2008, 07:51
emi ne nesi poznala .. nesum na 12 a na 16 no qvno ti si na 12 .. a be neme int..

xXxScreamxXx
04-30-2008, 07:54
emi ne nesi poznala .. nesum na 12 a na 16 no qvno ti si na 12 .. a be neme int..


:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: на 16 била ..ти да не си бавноразвива6та се бе ?! ...
1.нау4и се да пи6е6
2.на тфое място бих си сменила афтара ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

аааа ии 3 .. за тфое инфо на 14 съм ;)

rosencetooo
04-30-2008, 07:56
hah.. nau4ila sum se da pisha.. a otnosno avatara nesi 4oveka koito 6te kazva dali da si go smenqm.. :) edin 4ovek nese opredelq kuf e po avatara .. i nese izkazvat mneniq otnosno 4oveka bez da go poznavash taka 4e..

xXxScreamxXx
04-30-2008, 07:59
hah.. nau4ila sum se da pisha.. a otnosno avatara nesi 4oveka koito 6te kazva dali da si go smenqm.. :) edin 4ovek nese opredelq kuf e po avatara .. i nese izkazvat mneniq otnosno 4oveka bez da go poznavash taka 4e..

ми не си ли4и 4е си се нау4ила да пи6е6 ......

хахх ... а относно до тфа по къф повод да си изказвам мнението ... мога да го изказвам дори 1 мнение да не с1м про4ела и кфо от тфа .. нещо проблем ли има ?! ..... вярно 4е не с1м 4овека които да ти каже дали да си смениш автара или НЕ ама ..... просто ти дадох съвет които мисля 4е всеки здравомислещ 4овек би послушал ;)

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:03
eeeeeeeee DA AMA NEEEEEEEeee na mene tyka mi e po zabavnoooo...
da vidite 4e i az moga da pi6a na NEkirilica :D :D :D

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:09
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:13
:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: Ixaaaaaaaa NEkirilicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Maikooo do kfo stignax da seda tyka da se zanimavam s nqkfo lape :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:

Devilsplaymate
04-30-2008, 08:24
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.

plamka
04-30-2008, 08:31
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.
Взе ми думите от клавиатурата.

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:37
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.
Взе ми думите от клавиатурата.


:lol: :razz: :lol: FUCK YOU! ! ! !! ! !! !! ! ! !!!! ! !! !

hungry_vampire_f
04-30-2008, 08:40
rosencetooo,
мн тъпо от твоя страна да се държиш по такъв начин, още повече че хората се опитват да ти помогнат. изобщо не виждам смисъл да пускаш тема във форума и после да се заяждаш с някой, който ти е дал съвет :?

rosencetooo
04-30-2008, 12:01
rosencetooo,
мн тъпо от твоя страна да се държиш по такъв начин, още повече че хората се опитват да ти помогнат. изобщо не виждам смисъл да пускаш тема във форума и после да се заяждаш с някой, който ти е дал съвет :?m donqkude e taka no az kazah 4e iskam i dr maski ako nqkoi znai.. ama nekoi ot potrebitelite reshiha da se napravqt na interesni sus tupite si postove :) i tugnaha da obsujdat nqkoi ne6ta .. ;]]

nejnaDROGA
04-30-2008, 12:12
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.
Взе ми думите от клавиатурата.


:lol: :razz: :lol: FUCK YOU! ! ! !! ! !! !! ! ! !!!! ! !! !
ПХаХаАХа ти пък вместо да правиш забележки на Росенцетооо за правописа вземи проумей,че в БЪЛГАРСКИЯ език НЯМА букви/цифри (зависи как ги разбираш ти) като 4 и 6 има си Ч и Ш !!!
А за Росенцетооо - ми миличка тя косата ти ако не цъфти не ти трябва да си правиш маски!!! :-D Така,че стига с тия простутии че има разлика в нещата,които бяха казани на 1 страница :) Освен това краищата цъфтят когато са много сухи :( Има един спрей на Ейван за сухи краища :) Може да пробваш с него :) Има и подхранващи маски,но честно казано нз (не съм се и интересувала) за някакви домашни :) Аз предпочитам всичко да си ми е от магазина :) В смисъл обичам си готовите продукти :)

Mademoiselle
04-30-2008, 12:20
az sam 4uvala za dve dobri recepti ot maika mi:ednata e-barkat se zehtin,jaltak,moje da se dobavi i vodka.Drugata e s qi4na maioneza.
Za indiikite znam,4e si pora4vat balgarsko kiselo mlqko i sedqt s nego po 15 minuti,sled koeto se otmiva s topla voda.

plamka
04-30-2008, 12:29
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.
Взе ми думите от клавиатурата.


:lol: :razz: :lol: FUCK YOU! ! ! !! ! !! !! ! ! !!!! ! !! !
Засегна ме да знаеш. :lol: То си личи колко ти е акъла.

rosencetooo
04-30-2008, 16:39
Съдейки по мненията в тази тема, не се различавате много по акъл.
Взе ми думите от клавиатурата.


:lol: :razz: :lol: FUCK YOU! ! ! !! ! !! !! ! ! !!!! ! !! !
ПХаХаАХа ти пък вместо да правиш забележки на Росенцетооо за правописа вземи проумей,че в БЪЛГАРСКИЯ език НЯМА букви/цифри (зависи как ги разбираш ти) като 4 и 6 има си Ч и Ш !!!
А за Росенцетооо - ми миличка тя косата ти ако не цъфти не ти трябва да си правиш маски!!! :-D Така,че стига с тия простутии че има разлика в нещата,които бяха казани на 1 страница :) Освен това краищата цъфтят когато са много сухи :( Има един спрей на Ейван за сухи краища :) Може да пробваш с него :) Има и подхранващи маски,но честно казано нз (не съм се и интересувала) за някакви домашни :) Аз предпочитам всичко да си ми е от магазина :) В смисъл обичам си готовите продукти :)aham dobrem mersi :) 6te vidq tozi sprei ot avon za suhi krai6ta :) :-)

rosencetooo
04-30-2008, 16:40
az sam 4uvala za dve dobri recepti ot maika mi:ednata e-barkat se zehtin,jaltak,moje da se dobavi i vodka.Drugata e s qi4na maioneza.
Za indiikite znam,4e si pora4vat balgarsko kiselo mlqko i sedqt s nego po 15 minuti,sled koeto se otmiva s topla voda. mersi mnogo mila 6te go izprobvam tova :))) :-) a za taq purvata recepta da te pitam znaish li kolko vreme se sedi s neq ??