PDA

View Full Version : течение след спиране на противозачатъчните



gossip_grl
04-29-2008, 14:26
Пих Diane 35 5 месеца.Сега правя почивка.Преди 1 седмица ги спрях и имам кафеникаво-розово течение,което се засилва след секс.Въпроса ми е това течение нормално ли е и на някой случвало ли му се е след спирането на противозачатъчните?

Evanescencefan
04-29-2008, 17:25
Предлагам ти да отидеш на гинеколог и ако не си ходила да ти изпише противозачатъчни,помоли сега да ти изпише.До колкото знам,след такава контрацепция има странични ефекти-намаляване на менструацията,силни болки,обилно кървене,кръв на съсиреци,менструация,траещ а по-дълго,прескачане,закъснява не и тем подобни.Та както казах,върви на гинеколог и помоли да ти изпише противозачатъчни.УСПЕХ!!!

hottie
04-29-2008, 19:14
Защо пък да й изписва пак? Нали момичето прави пауза????Малко глупаво е това.

До авторката : съвсем нормално е.След спирането на хапчетата се получават леки смущения в цикъла месец-два. Нищо не прави засега.

doctors
05-02-2008, 09:24
Предлагам ти да отидеш на гинеколог и ако не си ходила да ти изпише противозачатъчни,помоли сега да ти изпише.До колкото знам,след такава контрацепция има странични ефекти-намаляване на менструацията,силни болки,обилно кървене,кръв на съсиреци,менструация,траещ а по-дълго,прескачане,закъснява не и тем подобни.Та както казах,върви на гинеколог и помоли да ти изпише противозачатъчни.УСПЕХ!!!

Да противозачатъчните си имат доста странични ефекти,които са повече от ползите им.Но понякога са необходими примерно при лечение на аг заболявания.Одобрявам приема им само за лечение.