PDA

View Full Version : защо винаги е проблем



kekschence
04-29-2008, 14:26
Zna4i tazi tema q puskam za6toto mi e interesno a ne za6toto go imam toq problem.Za6to kogato vidqt leko zakragleno momi4e s leko korem4e (ne nqkva super debela,a kakto se kazva priqtno zakraglena) vsi4ki mom4eta si kazvat 4e e zagubenq4ka,tapa neznam si kvo ili samo na men mi se struva 4e si go pomislqt .Vednaga q othvarlqt.A spored men tva ne e pravilno 6toto vsi4ki hora si imat 4uvstva.Opoznaite momi4eto i togava ve4e moje da q mislite za zagobenq4ka ako e takava :x :x

модерирано от бандитка.Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Carmen_Kass
04-29-2008, 14:30
Защо ли?Защото за тея недорасляци идеалите за жена(момиче) са от телевизията и списанията...За тях моделът е един и същ.Но след време се осъзнават,че на тая планета има и други.

xercu
04-29-2008, 14:31
Нито ... АМА НИТО ... като ти казвам НИТО значи НИТО 1 мой познат не е казвал за пълничка/дебела/извънгабаритна , че е загубенячка ... Може да са казвали "О тъз ква е дебела" , "Тъз скивай я - метър на декар" и т.н. ама нито 1 не е казвал нещо за характера й... Според мен някой около теб го е казал само за да се изгазари или нещо такова ... >.<

tzvety_falky
04-29-2008, 14:37
Може би защото повечето хора се впечатляват единствено и само от външния вид.Даа...някои по-късно се усещат,че това не е правилния начин за опознаването на един човек.Пък и по някакъв начин средата,в която си, оказва влияние.Ако компанията,с която движиш не харесва да кажем пълнички момичета/момчета,малко или мн и ти почваш да клониш към тяхното мнение.Естествено,не казвам,че при всички е така,ноо ги има и такива!

ghostwisper
04-29-2008, 14:38
аз пък бях дочула,че вече на мода са и леко закръглените момичета .. и да ви кажа имам доста познати,които си имат закръглени приятелки .. И всички казват,че секса с по-пълничко момиче бил по-хубав .. Или както един страхотен човек се изразяваше: "Където хванеш-цица!" :-D :D .. А пък и на днешните по-пълнички момичета не им пука мн мн (поне така съм забелязала-слагат се в някви супер къси поли и панталонки=>не се срамуват от себе си) .. Не мислех,че са останали все още такива момчета .. Но щом казваш :shock: :? И аз нямам приятели,които да определят характера на момиче,по това колко кг тежи .. Тези глупости са отживелица !!

shanty_loop
04-29-2008, 14:39
Ами аз не мисля , че всички момчета са така...ама наистина идеалите на голяма част са за некоя ''анорексия'' без акъл и друго нема значение... :? :? :?

simba007
04-29-2008, 15:39
Защо ли?Защото за тея недорасляци идеалите за жена(момиче) са от телевизията и списанията...За тях моделът е един и същ.Но след време се осъзнават,че на тая планета има и други.
100% съм съгласна

TheMaggie
04-29-2008, 15:48
Хмм...Ами тук има и едно друго нещо.Смисъл съгласна съм,че някои влагат чиста олигофрения в това да обидят за да се изгъзарят,обаче при положение,че мечтата на кифлиовците е новоизточена силиконена кукла барби,няма какво друго да очакваш. :(

i'm so excited!
04-29-2008, 15:52
защото общуваш с 13годишни ли де да знам

fuck_me_pls
04-29-2008, 16:29
Защото всяко момче първо ще гледа тялото и самата външност (според мен) а чак после ше обърне внимание на по-важните неща..като характера :)Е все пак не всички момчета са идеални..но пък смятам,че никога едно момиче няма да каже на леко ппълничко момче(не казвам дебело) че е загубеняк,защото нито го познава,нито знае какъв е той отвътре.Но такива сме ние жените "Мили Същества" :D :D Повечето хора винаги гледат външния вид..но не винаги това е най-важното.Има толкова мн по-важни неща в един човек от тялото и красотата във външния вид,но това някои хора го осъзнават по-късно... :)

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 16:33
1во : Дай да пишем на кирилица?
2ро : С1гласен с1м с Carmen...

И да отбележа, че имам приятелки ( елегантно закр1глени ), които са много печени и чудесни хора.. ;)



Защо ли?Защото за тея недорасляци идеалите за жена(момиче) са от телевизията и списанията...За тях моделът е един и същ.Но след време се осъзнават,че на тая планета има и други.

iskamdate123
04-29-2008, 16:37
но пък смятам,че никога едно момиче няма да каже на леко ппълничко момче(не казвам дебело) че е загубеняк

povqrvay mi ima gi i takiva .. :-D

fuck_me_pls
04-29-2008, 16:41
но пък смятам,че никога едно момиче няма да каже на леко ппълничко момче(не казвам дебело) че е загубеняк

povqrvay mi ima gi i takiva .. :-D

Еее майна..то че ги има има ги ама повечето не са такива :P

Miss_Perfekt
04-29-2008, 16:48
1во : Дай да пишем на кирилица?
Второ-просто някои момчета са загубеняци

nicolepcd
04-29-2008, 16:49
Щото всички гледат първо тялото на едно момиче и бързо - бързо го преценяват... Пффф... простаци 8-) Все нещо им не е в ред :? :D

Mademoiselle
04-29-2008, 16:50
az ne sam zabelqzala podobno ne6to,nai-mnogo da si kajat mnenieto,ako spored tqh e debela?

NeDkY
04-29-2008, 18:24
мойта най-добра фр. си е пухинка (не е дебела въобще),просто е пухина,има си малко коремчи и т.н. и нея най-си я харесвам :P.Тия дет си търсят модели са надуфки,някфи си фешани ;)

alehole
04-29-2008, 18:42
Ми честно казано чувала съм .. Повечето го правят защото са недорасли .. и гледат само и единствено външния вид .. не си дават сметка че за това тяхно “перфектно тяло” са нужни ужассссссно много усилия и че с такива подигравки могат да докарат някоя болест на момичето...имаше една от толко подигравки зе че спря да яде..да пие само вода.. и по цял ден обикаляше улици пеша..с колело или се потеше в фитнеса и накрая :( МИР НА ПРАХА Й ... ЗАТФА до сички лайна долни спреде да се подигравате много е тежко когато някой си отиде заради детска необмислена постъпка :x :-x :-x :-x !!!!!!!!!

BlueFace
04-29-2008, 19:33
Ами така е не може да се отрече всички гледаме външният вид...Никой не иска да се разхожда по улиците с момиче с коремче.Не те мислят за загубенячка,а не ти харесват външният вид.Не може да се отрече всички гледат първо външният вид.Не може да се промени.

BlueFace
04-29-2008, 19:36
Ми честно казано чувала съм .. Повечето го правят защото са недорасли .. и гледат само и единствено външния вид .. не си дават сметка че за това тяхно “перфектно тяло” са нужни ужассссссно много усилия и че с такива подигравки могат да докарат някоя болест на момичето...имаше една от толко подигравки зе че спря да яде..да пие само вода.. и по цял ден обикаляше улици пеша..с колело или се потеше в фитнеса и накрая :( МИР НА ПРАХА Й ... ЗАТФА до сички лайна долни спреде да се подигравате много е тежко когато някой си отиде заради детска необмислена постъпка :x :-x :-x :-x !!!!!!!!!
Да наистина това е адски тъпо.Аз не се подигравам на никой ,но все пак гледам външният вид.Може да е тъпо,ама не може да се промени... :( :( А това с подигравките го правят някакви комплексари дето постоянно си гледат своя външн вид и са обсебени от него...

bibiqna_fut
04-29-2008, 19:54
еми аз не се подигравам на такива хора .. :) но разбира се си помислям че са малко закръглени .. колкото и д е тъпо и неправилно всички гледат първо външния вид .. аз бих искала да променя това у себе си амааа на .. не става .. :)

MartyParty
04-29-2008, 19:55
Не ми се е случвало...Ако са някакви селски капути нищо чудно да се подиграват... :-o

evi_vd
04-29-2008, 20:00
Не ми се е случвало...Ако са някакви селски капути нищо чудно да се подиграват... :-o
хаха така е :D

CfEtii
04-29-2008, 21:23
Щот нямат акъл.Чудят се там къде да топнат загорялата чушка и тва е.И после тая курва,оная курва.Едно пълно момиче може да бъде мн повече от една кокалеста простачка...

mese4ka
04-29-2008, 21:33
Защо ли?Защото за тея недорасляци идеалите за жена(момиче) са от телевизията и списанията...За тях моделът е един и същ.Но след време се осъзнават,че на тая планета има и други.
100% съм съгласна+1 :)

Sawyer_94
04-29-2008, 22:20
Да,бе тва е временно :shock:

moon_flower
04-30-2008, 03:23
Защото искат момичета "моделки",които са слаби като клечки...защото пред приятелите им ще ги е срам да се появят с "нормално" момиче.. е за тва. :-x

mhmhmhmhm
04-30-2008, 07:45
ае момичетата недоволстват,че ги обиждат така,ами те кво праят с момчетатааа??
и те гледат външния вид,ама не се усещат,просто

Едно пълно момиче може да бъде мн повече от една кокалеста простачка...
ии как го установи тва?? :razz: :razz: :razz:

zaraaa
04-30-2008, 09:54
Zashtoto gledat prekaleno mnogo Planeta Tv, a pak tam znaete kakvi izlizat da peqt! :) :-D

Ivalinka
04-30-2008, 11:01
аз пък съм клечка и постоянно ми казват "ще се счупиш","сложи някое килце" и такива.... :-D а на по-закръгленичките какво им е ? не съм забелязала да се бъзикат с тях...нали говорим за леко по-закръгленичките...да не объркам нещо :)

NightGuardian
04-30-2008, 11:29
Защото е супер смешно приятелката ти да е по-едра от теб... 8-) Тя трябва да чувства силна ръка , а така като си по закръглена ти все едно , ще можеш да набиеш приятелят си! :lol:

Mademoiselle
04-30-2008, 12:05
Защото е супер смешно приятелката ти да е по-едра от теб... 8-) Тя трябва да чувства силна ръка , а така като си по закръглена ти все едно , ще можеш да набиеш приятелят си! :lol:
absolutno!

Mementomori
04-30-2008, 12:11
И аз не намирам най-точното обяснение,а и все пак не съм момче,но най-вероятно са много повърхностни и държат само на външния вид на човека до себе си,което всъщност е жалко и не говори добре за самите тях.Ако такива момчета изглеждат добре сега,защо не се запитат,какво ще стане с тях на 50-60 години,едва ли ще са големите красавци и "газари".Красотата и слабата фигура не са всичко!"Красотата ще спаси светът!",разбирам защо е толкова пропаднал!

Virtuallll
04-30-2008, 21:13
Така правят ниско интелектуалните хора. Независимо, че едно момиче е леко закръглена или свръх над нормата откъм килограми това не е критерий за директно отхвърляне на човека особено, като не го познаваш, защото едно не толкова лицеприятно момиче може да се окаже душевно изумителен човек със силни чувства! Момчетата ТА ДОРИ И МОМИЧЕТАТА , които обсъждат хора, които не познават а просто са видяли са пълни глупаци с извинение... Как може да съдиш по външния вид на човека след като не си го опознал питам аз?!?!?!? Хората, които немогат да завържат свестен разговор с даден човек обсъждат останалите хора и говорат зад гърба им с цел да изпъкнат и да впечатлят уж човека до тях... Това са комплексирани хора, заредени с отрицателна енергия душевно болни и безумно грешни....

Съвет : Не правете така, защото не печелите нищо, а само губите симпатиите на човека до вас, ако си мислите нещо подобно не е нужно да го казвате на глас, запазете го за себе си, защото не правите добро впечатление на никого и може силно да засегнете човека когото обсъждате, ако случайно ви чуе :(

Това е моето мнение просто го изказвам! ( не го правя да засегна някого умишлено)

VinDiesel
04-30-2008, 21:17
Аз дори и като малак не съм се подигравал на пълните момичета те не са виновни че са с наднормено тегло всичко е до обмяната на веществата и до гена.Тези които се подиграват са олигофрени за мен

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 03:21
мм аз пък съм пълничка ии до сега момче не ми е казвало че съм некфа супер дебела .. обикновено момичетата ми го казват .. някои го правят за да ме обидят.. преди време една фр ми каза че съм пухкава но това ми е бил чара и да не се старая да отслабвам щото нема ми ходи маика същото ми казва .. а аз коремче имам и само от това ме е срам (: не е некфо мега голямо ама се пак... :? та защо.. хм предполаагам си се забъркала с не когото трябва не всички момчета са такива (:да вярно е че доста от тях предпочитат момичетата от филмите списанията и т.н. но обиковено тези които ги предпочитат са тип "сру пич.. мн съм як че да говоря с теб" замисли се искаш ли такова момче до теб.. :-o