PDA

View Full Version : Тъпа тема...За момче



alehole
04-29-2008, 18:21
ЗДР :) Пиша относно нешо тъпо .. Първо досега съм нямала проблеми такива .. с момчетата с запознаване и така ..винаги съм казвала на пряко пък каквото стане .. НО вече може би месец с едно момче сичко е в застой и се измъчвам и реших да се допитам до вас всички :( Така той е МНОГО готин (наистина страхотен сладур..богат..умен..мил.. СВОБОДЕН...) И го искам.. Той ме харесва .. усещам по начина по който ме гледа непрекъснато като минавам покрай тях ... Усмихва ми се мн чаровно сигурна съм че ме харесва а аз секи ден полудявам по него!И проблема е какво да правя?Момчето работи от сутрин до вечер.. виждам го от време на време и като го видя все работи носи нещо или прави нещо и е заобиколен винаги от мн хора..(ако беше сам може да се пробвам ;( ) Не влиза в скайп а ако влезе е най-много за 5мин не пише :@ все аз му пиша по мн пъти а той рядко и го няма по цял ден .Ако влизаше до сега щях да съм го поканила в нас да се видим или на кафе...разходка ама не :@ КВО ДА ПРАВАА ;( ??? помогнете ми поне с някое съветче ;(

JoeBanana
04-29-2008, 18:24
прати му любовно писмо с обратна разписка http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
така ше си сигурна, че го е получил

BlindedAngel
04-29-2008, 18:27
Еми нищо няма да стане между вас...Така кат гледам си повърхностна.Пък и по щом бачка по цял ден и изобщо не може да се видите за по - дълго време няма смисал да става нищо освен ако не си от ония куклички дет се мъкнат с някой заради парите му...

mitternacht
04-29-2008, 18:29
Тичай гола пред тях.
Така, ако не те забележи, поне ще те дават по новините.

alehole
04-29-2008, 18:30
Еми нищо няма да стане между вас...Така кат гледам си повърхностна.Пък и по щом бачка по цял ден и изобщо не може да се видите за по - дълго време няма смисал да става нищо освен ако не си от ония куклички дет се мъкнат с някой заради парите му...
:shock: oF az li sum povurhnostna .. Kak moje da kajesh che e za pari .. i da be6e na ulicata tolkva e hubav dobur i takuv harakter (ot tfa koeto go poznavam) che nqmak nachin da ne go haresvam a ti za pari mi govori6 :x :( :( :(

JoeBanana
04-29-2008, 18:31
^хей, хей, ти първа спомена пари http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

alehole
04-29-2008, 18:31
Тичай гола пред тях.
Така, ако не те забележи, поне ще те дават по новините.
O da mn mersi :x

alehole
04-29-2008, 18:33
^хей, хей, ти първа спомена пари http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
:-o prosto otbelqzah ako bqh za parite nqmashe da se zanimavam s nego zashtoto celiq grad go znaaqt kakuv e :( ama ne mi e za pari .. dori 6tqh da trugna s onq gnusen bogat kardara6 koito mi predloji ama neiskam :( :( iskam samo nego ;(

BlueFace
04-29-2008, 18:37
На колко сте години и какво работи???

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 18:42
...щях да съм го поканила в нас да се видим...

Ае...ае... кажи си го... стига ув1ртала.. :lol:

alehole
04-29-2008, 18:45
На колко сте години и какво работи???
Aз 16 той кара 18 ... Pаботи магазин за строителни материали :(

alehole
04-29-2008, 18:55
...щях да съм го поканила в нас да се видим...

Ае...ае... кажи си го... стига ув1ртала.. :lol:
Признавам че е много секси чаровен супер тяло,но не бuх го направила толко скоро !!! Така че не увъртам :)

JoeBanana
04-29-2008, 18:58
влизаш натокана в магазина:
Ти: Добър ден
Той: Добър ден
Ти: Ами търся си шпакловка бял сатен за вътрешно шпакловане върху бетон, газобетон, гипсокартон, хоросанови и всички видове хастарни мазилки, тухлени зидарии и др, като ме интересува дали можеш да дойдеш до вкъщи да ми помогнеш
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

DiabolicAngel
04-29-2008, 18:59
Готин аватар имаш! 8-)
А по темата - Върви при него и направо му кажи каквото ще му казваш.Имало хора ала бала...бъркат ли те хората? :D 8-)

alehole
04-29-2008, 19:00
влизаш натокана в магазина:
Ти: Добър ден
Той: Добър ден
Ти: Ами търся си шпакловка бял сатен за вътрешно шпакловане върху бетон, газобетон, гипсокартон, хоросанови и всички видове хастарни мазилки, тухлени зидарии и др, като ме интересува дали можеш да дойдеш до вкъщи да ми помогнеш
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
Xexexeeeeee :-D

alehole
04-29-2008, 19:03
Готин аватар имаш! 8-)
А по темата - Върви при него и направо му кажи каквото ще му казваш.Имало хора ала бала...бъркат ли те хората? :D 8-)
:-o Mmm sig taka shte stane .. Imashe neshto che po sveta hilqdi hora sa izpusnali vuzmojnostta da budat zaedno samo i edinstveno zaradi SRAM da priznaqt :-o a shte e tupo sramut da bude prechka nqkak trqbva da go izdebna kato go vidq i da mu kaja

CfEtii
04-29-2008, 19:04
Бъркам ли,или си повърхностна и материалистка?

alehole
04-29-2008, 19:06
Бъркам ли,или си повърхностна и материалистка?
:smt078 qko si sbarkana .. izqsnih problema s materialnostta i povurhnostta .. za men e vajen choveka ne parite !!!!!!!!!!!!

bubbl3s
04-29-2008, 19:07
влизаш натокана в магазина:
Ти: Добър ден
Той: Добър ден
Ти: Ами търся си шпакловка бял сатен за вътрешно шпакловане върху бетон, газобетон, гипсокартон, хоросанови и всички видове хастарни мазилки, тухлени зидарии и др, като ме интересува дали можеш да дойдеш до вкъщи да ми помогнеш
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

+1 :razz:

vvs_go
04-29-2008, 19:29
realno poglednato si kurva sorry

alehole
04-29-2008, 19:52
realno poglednato si k***a sorry
REALNO POGLEDNATO vurhu kakvo ???? eto takiva detski razumi shte spasqt sveta ! dumi nqmam !

Sawyer_94
04-29-2008, 20:02
Абе не се ебавайте с мацката :? !
Виж,значии аз доколкото разбрах знаеш къде живее ?

Отиваш до тях ъъъ и бля бляяяямм тегаво ми е сру :grin: та... абе счупи ъъ.. някоя тръба, или запуши мивката и иди да тях и му кажи "няма никой у нас а азз таковаа амм,че си запушила мивката и,че ваште щ'и направят проблем да дойде да ти помогне" и след т'ва го покани на кафе...
Абее... много филми гледам :shock: :grin: :grin: :-D :-D :D :-P

alehole
04-29-2008, 20:19
Абе не се ебавайте с мацката :? !
Виж,значии аз доколкото разбрах знаеш къде живее ?

Отиваш до тях ъъъ и бля бляяяямм тегаво ми е сру :grin: та... абе счупи ъъ.. някоя тръба, или запуши мивката и иди да тях и му кажи "няма никой у нас а азз таковаа амм,че си запушила мивката и,че ваште щ'и направят проблем да дойде да ти помогне" и след т'ва го покани на кафе...
Абее... много филми гледам :shock: :grin: :grin: :-D :-D :D :-P
Em mersi za savetite pone me posavetva sravnenie s polovinata mneniq :? nqkoi pomognaha ama nqkoii :x

chance_baby
04-29-2008, 20:21
abe taq mack anz dali e materialistka ama opredeleno e dosta prosti4ka kato i gledam stila na pisane ostava i da e "fe6unka" s mn fon dio ten (deto muja i nqma da moje da q izdurja samo zaradi grimovete i) samnqva me da ti obarne vnimanie ako sum poznala 8-)

alehole
04-29-2008, 20:24
abe taq mack anz dali e materialistka ama opredeleno e dosta prosti4ka kato i gledam stila na pisane ostava i da e "fe6unka" s mn fon dio ten (deto muja i nqma da moje da q izdurja samo zaradi grimovete i) samnqva me da ti obarne vnimanie ako sum poznala 8-)
Stila na pisane ??? Kvo mu e i kak po stila na pisane TI opredelq6 horata ??? A posle az sum prosta i povurhnostna !

LizZz
04-29-2008, 21:23
:grin: :grin: :grin:

thespark
04-30-2008, 01:04
duuuu Bogat :D tva mnoo vajno ka4estvo za jenite :D

EnriqueIglesias
04-30-2008, 01:07
az sym lubopiten.. kak raboti po cql den sled kato e bogat?;)

alehole
04-30-2008, 07:03
az sym lubopiten.. kak raboti po cql den sled kato e bogat?;)
:-o Mi chesno i az sum si zadavala tozi vapros .. kato go popitah samiq nego toi kaza che parite sa motiv :(

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 07:04
А аз с1м любопитен защо не пишеш на кирилица? :?

alehole
04-30-2008, 07:11
А аз с1м любопитен защо не пишеш на кирилица? :?
:( zashtoto ne sam na moq komp v kushti i tyk fonetikata i kirilica sa razvaleni i e gadno ponqkoga pisha na kirilica ama trqbva purvo primerno da go napi6a v nqkoi sait za prevod :-o gadni4ko e ama sry sa .. I stiga tolko izlishni vaposti daite po temata :( :( :(

Ivalinka
04-30-2008, 10:44
направи нещо различно..не обикаляй около него,а отиди при него.какво като има хора :)

indecent
04-30-2008, 11:47
abe taq mack anz dali e materialistka ama opredeleno e dosta prosti4ka kato i gledam stila na pisane ostava i da e "fe6unka" s mn fon dio ten (deto muja i nqma da moje da q izdurja samo zaradi grimovete i) samnqva me da ti obarne vnimanie ako sum poznala 8-)
Stila na pisane ??? Kvo mu e i kak po stila na pisane TI opredelq6 horata ??? A posle az sum prosta i povurhnostna !

i feshynka li si

Sawyer_94
04-30-2008, 14:25
Абе к'во нападате момичето,фешънка или не - не сте вие да определяте каква е ! Има тема - айде говорете по темата...

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:15
Тичай гола пред тях.
Така, ако не те забележи, поне ще те дават по новините.
O da mn mersi :x

е точно,то си е за мерси..така ще те забележи най-добре ако ако не те види той поне ще те видят още стотина човека..мож па да си харесаш друг :D

Samotno_Angel4e
04-30-2008, 15:35
Бати и убитите мнения... :x Ко се ебавате всички?На вас кат ви излезе проблем пишете теми и искате смислени отговори,а не някви въпроси и критики... :x
Та по темата тря отидеш до магазина дето работи и да си изясните нещата.Или пък му искай номера на тела и му се обади с предложение за кафенце... Успех :-)

04-30-2008, 15:37
ам аз предлагам да хоиш си купиш нещо от магазина и да го заговориш, ама не от сорта кво праиш нещо по.... абе напави го направо свалка...

alehole
04-30-2008, 18:13
Tcc mersi na nqkolkoto koito me zashtitiha i govoriha po temata za drygite nz ne vi e mqstoto tuka da se zubite da obijdate i da me opredelqte kakva sum kato sum savsem normalno momi4e vse edno ne se vpe4atlqvam ot takiva hora ... MS na drugite za mneniqtaaa :-) :-)