PDA

View Full Version : Стара любов на хоризонта.



amitq
04-29-2008, 19:09
zdraweite imam problem e za nqkoi moje da prozwu4i super bezsmisleno, no za men opredeleno ne e. Ta zna4i priqtelqt mi utre zaminawa za Swilengrad(za swedeniq az sam ot sofia) kazwa 4e 6te hodi s tehnite tam za da si kupqt nowa kola (opel zafira ako nqkoi se int.) i razpitah ot kompaniqta moi po dowereni hora tka da se kaje nqkoi kazwat 4e dori neznaqt 4e 6te hodi. Predi 3-4 godini 6te wi izluja to4no kolko e hodil s nqkakwo momi4e ot tam, ne sa se 4uwali wijdali pone ne e spomenawal za neq towa go nau4ih tazi we4er prosto kato fakt.Silno se samnqwam waw wsi4kite mu dumi koito mi kazwa i se 4udq kakwo da naprawq? Blagodarq za sawetite predwaritelno. A i o6te edna podrobnost do sega ne e kazwal ni6to s koeto da me samnqwa prowerqwala sam gsm e-mail skype(taino est) i znam ne sam namirala ni6to.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

BlueFace
04-29-2008, 19:12
zdraweite imam problem e za nqkoi moje da prozwu4i super bezsmisleno, no za men opredeleno ne e. Ta zna4i priqtelqt mi utre zaminawa za Swilengrad(za swedeniq az sam ot sofia) kazwa 4e 6te hodi s tehnite tam za da si kupqt nowa kola (opel zafira ako nqkoi se int.) i razpitah ot kompaniqta moi po dowereni hora tka da se kaje nqkoi kazwat 4e dori neznaqt 4e 6te hodi. Predi 3-4 godini 6te wi izluja to4no kolko e hodil s nqkakwo momi4e ot tam, ne sa se 4uwali wijdali pone ne e spomenawal za neq towa go nau4ih tazi we4er prosto kato fakt.Silno se samnqwam waw wsi4kite mu dumi koito mi kazwa i se 4udq kakwo da naprawq? Blagodarq za sawetite predwaritelno. A i o6te edna podrobnost do sega ne e kazwal ni6to s koeto da me samnqwa prowerqwala sam gsm e-mail skype(taino est) i znam ne sam namirala ni6to.
Наеми детектив.....
Няма какво да правиш трябва да изчакаш търпеливо и да се надяваш да не отиде при нея..

Obsession
04-29-2008, 19:17
Явно му нямаш мн доверие... Не знам от колко време ходите, но му дай свобода, всеки се нуждае от нея. Бъди търпелива и спокойна, щом до сега не си имала притеснения (:

JoeBanana
04-29-2008, 19:21
опасно си е... нали видя в Титаник какво стана с айсберга на хоризонта ?
ситуацията е подобна, така че бъди осторожна !
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

xercu
04-29-2008, 19:22
... параноичка ...

PiNk_GiRl
04-29-2008, 19:30
6tom ne ti e daval nikakvi povodi za kakvo da se samnqva6..Nqma smisal samo da se tomozi6 i za6to dugite ot kompaniqta vi trqbav da znaqt kade otiva toi..Nedei se panira de.Otiva s tehnite i tolkova.6tom ppredi tolkova mn vreme sa hodili edva li to4no sega 6te se seti za neq..Samnqvam se.Imai mu doverie i ne pravi gre6kata tolkova mnogo da se vjivqva6(koeto az napravih na skoro i posle se 4uvstvah mn gadno).

medy
04-29-2008, 19:32
според мен се притесняваш без да има за какво :o имаи му малко пове4е доверие :lol: :-P

LipSoFAnAnGel
04-29-2008, 19:35
Ми да тей трябва ще го държиш изкъсо скайпове всичко трябва да се провери!Спокойно не вярвам да ти изневери минали са 3-4 години както ти каза те са се забравили....Но за всеки случай цъкай му там прати му смси, обади му се :D :D

bibiqna_fut
04-29-2008, 19:59
спкс мацка.. щом до са не ти е давал поводи да се съмняваш .. трябва да му вярваш повече деее.. айде стегни се и СПОККК :-)

Miss_Perfekt
04-29-2008, 20:01
Сори ама темата ти е на латиница и нямам нерви да я чета

cinderella_gugutka
04-29-2008, 21:15
абе,споко ся,тревожиш се за простотии :)

mese4ka
04-29-2008, 21:37
... параноичка ... +1 съгласна съм пък и нали ако се върне без кола ... ще разбереш ... къв е проблема не мога да разбера случва се .... има малко повече доверие на приятеля си нали уж на това се крепи една връзка :)

Sawyer_94
04-29-2008, 22:27
Абе,по-зле сте и от мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gangstata
04-29-2008, 23:26
мисля,че трябва да му имаш повече доверие..пък и тва за старата любов..ако е има силни чувства към нея ..,но зависи и какво изпитва към теб..

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 07:11
Аз ще ти кажа к'во да направиш...
Значи... чакаш приятелят ти да замине за там .... обличаш се.. и отиваш при учителката ти от 1ви до 4ти клас да те научи как се пише на кирилица... след това прибираш се поправяш си темата... пиеш една студена вода, облягаш се настола и дишаш д1лбоко... ;)

Miss_Perfekt
04-30-2008, 08:50
Аз ще ти кажа к'во да направиш...
Значи... чакаш приятелят ти да замине за там .... обличаш се.. и отиваш при учителката ти от 1ви до 4ти клас да те научи как се пише на кирилица... след това прибираш се поправяш си темата... пиеш една студена вода, облягаш се настола и дишаш д1лбоко... ;)
+1 :razz:

MoHuTo
04-30-2008, 09:48
Щом не ти е давал поводи да се тревожиш, според мен няма смисъл да се тревожиш толкова. Споко, пък и нали ако се върне без кола, ще го разбереш :)

fuck_me_pls
04-30-2008, 17:56
опасно си е... нали видя в Титаник какво стана с айсберга на хоризонта ?
ситуацията е подобна, така че бъди осторожна !
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif


:D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

marencetuuu
04-30-2008, 18:38
оффф стига сте се филмирали с такива глупости...кво ако съм ходила с някой и ми се налага примерно да ида точно в неговия град аз ще си усложнявам живота да ходя другаде ли.. :-x глупави работи си мислиш-недей така

vrytko
05-04-2008, 09:00
Просто го остави и не го подозирай в такива неща... колкото повече го подозираш, толкова повече шанс има наистина да кръшне човека ;) И не му се рови в личното пространство толкова много... Защото колкото повече се страхуваш от нещо, толкова повече привличаш това нещо към себе си... Аз например не бих направил такова нещо, без да кажа на приятелката си, но ако разбера, че тя ми следи мейла, телефона и всичко останало, без моето позволение, бих й се разсърдил сериозно... Просто остави човека да си купи кола и да диша спокойно ;) Пък ако той наистина би искал да се среща с друга и е честен човек, ще ти каже :)

koalka
05-04-2008, 14:20
Все още се съмняваш, въпреки че си му проверявала всички тези неща(скайп, поща и т.н.) и не си открила нищо.Не ти е давал повод за нищо и ти пак...това е кофти, защото такива момчета са рядкост.

alkobalko
05-04-2008, 15:37
Не се вкарвай във филми. Момчето не ти е давало поводи да се съмняваш, защо се притесняваш излишно. А това да проверяваш телефона, скайпа и мейла му без той да знае е много гадно. Не една несъществуваща изневяра, а липсата на доверие може да е причината връзката ви да се разпадне.

5StaR
05-04-2008, 15:46
Параноичка лайк дей сед ит