PDA

View Full Version : WTF ?!?!?!?!



enola
04-29-2008, 19:26
Майка му кой вкара гол на Барселона преди малко и как стана тая работа,че съм изпуснала :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

bulgarche
04-29-2008, 19:47
Някъф рижав 13 минута. Гола беше доста добър.

Ексо е в траур :-D

LipSoFAnAnGel
04-29-2008, 19:55
поу скоус вкара

kuklichka_bg
04-29-2008, 20:01
4i ko i az go gledam xaxa (: samo barca {} (: xaxa

bulgarche
04-29-2008, 20:19
Майка ми каза велика реплика преди малко "барселона са цигани" :grin:

enola
04-29-2008, 20:21
4i ko i az go gledam xaxa (: samo barca {} (: xaxa
Samo barsa deibaaaaaaaaaaa samo Henryyyyyyyyy :-) :-) :-)

NH3
04-29-2008, 20:23
mraza man4ester pov e4e ot liverpool da gi eba u mi6kite

enola
04-29-2008, 20:25
mraza man4ester pov e4e ot liverpool da gi e** u mi6kite
az liverpool gi mrazq pove4e :?

mishenceto92
04-29-2008, 21:00
брей, дами гледат футбол 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Нема значение кой е вкарал важното е че има женски да гледат футбол :shock: :lol:
е че кво лошо има в тва момиче да гледа футбол :shock: ???!?!?!???!!!!?!?!???! :shock: :shock: :shock:

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 22:14
Оф какво ми обсъждате тука ->> "Мразя манчестер,мразя ливърпул,ние ще биеме(манчестер,ливърпул,ч лси).
Стига сте се възгордявали.

Ние сме си хора,който харесват някой отбори просто,нито сте манчестер или който и отбор,че да казвате "ние" и т.н.

Просто ни харесват някой отбори и няма смисъл да спориме.

Мене любимият ми отбор е Manchester United.

Valhala
04-29-2008, 23:26
Оф какво ми обсъждате тука ->> "Мразя манчестер,мразя ливърпул,ние ще биеме(манчестер,ливърпул,ч лси).
Стига сте се възгордявали.

Ние сме си хора,който харесват някой отбори просто,нито сте манчестер или който и отбор,че да казвате "ние" и т.н.

Просто ни харесват някой отбори и няма смисъл да спориме.

Мене любимият ми отбор е Manchester United.


:lol: Прав е Покемончо,колкото и да се псуваме е се тая :lol:,а и не се учудвайте че и момичетата го гледат тоя мач...Все пак Кристиано Роналдо играе....да го... :lol: у копелдака :D

BioX
04-30-2008, 07:48
mrazite man4etar ama sa na final ve4e :grin: :grin: :grin: :D :-P :-P sq i kypata 6i zemat haha

enola
04-30-2008, 08:44
mrazite man4etar ama sa na final ve4e :grin: :grin: :grin: :D :-P :-P sq i kypata 6i zemat haha
:razz: :razz: :razz: вярвай си

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:44
Оф какво ми обсъждате тука ->> "Мразя манчестер,мразя ливърпул,ние ще биеме(манчестер,ливърпул,ч лси).
Стига сте се възгордявали.

Ние сме си хора,който харесват някой отбори просто,нито сте манчестер или който и отбор,че да казвате "ние" и т.н.

Просто ни харесват някой отбори и няма смисъл да спориме.

Мене любимият ми отбор е Manchester United.


:lol: Прав е Покемончо,колкото и да се псуваме е се тая :lol:,а и не се учудвайте че и момичетата го гледат тоя мач...Все пак Кристиано Роналдо играе....да го... :lol: у копелдака :D


Кристиано Роналдо е грозен бре :) поне за мен ;)

enola
04-30-2008, 08:45
Оф какво ми обсъждате тука ->> "Мразя манчестер,мразя ливърпул,ние ще биеме(манчестер,ливърпул,ч лси).
Стига сте се възгордявали.

Ние сме си хора,който харесват някой отбори просто,нито сте манчестер или който и отбор,че да казвате "ние" и т.н.

Просто ни харесват някой отбори и няма смисъл да спориме.

Мене любимият ми отбор е Manchester United.


:lol: Прав е Покемончо,колкото и да се псуваме е се тая :lol:,а и не се учудвайте че и момичетата го гледат тоя мач...Все пак Кристиано Роналдо играе....да го... :lol: у копелдака :D
Кристияно Роналдо е грозен .. :? Тиери Анри е най-сладкия ФОРЕВЪР :-) :-) :-) :-) :D

OtherDimension
04-30-2008, 09:01
mraza man4ester pov e4e ot liverpool da gi e** u mi6kite
ти си мишка, палячо ;)Пак ли храниш ве, смешка :)
шшшт, подмазвачите да не се обаждат

BioX
04-30-2008, 09:13
mrazite man4etar ama sa na final ve4e :grin: :grin: :grin: :D :-P :-P sq i kypata 6i zemat haha
:razz: :razz: :razz: вярвай си6te vidim 8-) :D
ama ako finala e m/d man4estar i 4elsi 6te e mn tap ma4 :?

Valhala
04-30-2008, 14:17
Вярно е!!!!Тоя боклук не струва....аз се чуда защо изобщо момичетата го харесвате?!? :shock: :?
Я *Cr!ST!AnO`STyLe* да си каже :idea:

enola
05-01-2008, 15:54
Оф какво ми обсъждате тука ->> "Мразя манчестер,мразя ливърпул,ние ще биеме(манчестер,ливърпул,ч лси).
Стига сте се възгордявали.

Ние сме си хора,който харесват някой отбори просто,нито сте манчестер или който и отбор,че да казвате "ние" и т.н.

Просто ни харесват някой отбори и няма смисъл да спориме.

Мене любимият ми отбор е Manchester United.


:lol: Прав е Покемончо,колкото и да се псуваме е се тая :lol:,а и не се учудвайте че и момичетата го гледат тоя мач...Все пак Кристиано Роналдо играе....да го... :lol: у копелдака :D
Кристияно Роналдо е грозен .. :? Тиери Анри е най-сладкия ФОРЕВЪР :-) :-) :-) :-) :D

Да бе некъв гаден мангал,дето прилича на шимпанзе ли е "сладък" бе?

Не разбирам от мъже,ама Роналдо изглежда много по-добре от Маймунри...
uxhxahxahxahxah ходи се гръмни бе пич :o