PDA

View Full Version : Антицелулитен гел на AVON



belqzana_ot_teb
04-29-2008, 19:52
zdraveite!!! Iskam da vi popitam dali nqkoi e izpolzval li e anticelulitniq gel za tqlo na Avon, kazva se-- Avon Solutions Cell Sculpt ??? ako ste go izpolzvali kajete dali ima efekt.. A izpolzva li li ste drugi produkti na Avon za stqgane i imat li efekt, kak se kazavt. Blagodarq predvaritelno

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

kuklichka_bg
04-29-2008, 20:02
az ne raz4itam na takiva kremove no imam na avon edin stqgasht za 4.50 sq (: trq6e da si go poraa4am zard edin drug produkt (: mi to efekt 0 (: mazish sa i tolkoz neznam za clulita 4ela sam v drugi forumi 4e nqma efekt :}

LipSoFAnAnGel
04-29-2008, 21:00
Аз съм ползвала този гел ама не виждам ефект..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-30-2008, 12:36
Az sum go polzvala. No za kratko. I imashe stqgasht efekt, no samo stqgane, nishto poveche. :) Ako iskash - probvai, pri vseki e razlichno, no ti si reshavash. :) Uspeh

VerryBerry
04-30-2008, 17:13
По принцип такива неща имат ефект в комбинация с упражнения и диети,но въпрос на мотивация..Аз не използвам такива неща,гледам да спортувам повече :)

Amy_Dumas_Lifestyle
04-30-2008, 18:28
Мацка вземи си на Нивея антицелулитния. Този в синята опаковка - GoodBye Cellulite. За него давам гаранция, иначе има и нов, сигурно и той ше е хубав, ама не съм го пробвала... Та първия при мене действа, дано и при теб. На Ейвън не разчитай мноо мноо :)

08mdam__
04-30-2008, 20:52
Аз съм го ползвала и сега го ползвам. Много съм доволна.

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 21:15
Мацка вземи си на Нивея антицелулитния. Този в синята опаковка - GoodBye Cellulite. За него давам гаранция, иначе има и нов, сигурно и той ше е хубав, ама не съм го пробвала... Та първия при мене действа, дано и при теб. На Ейвън не разчитай мноо мноо :)
А ползвала ли си пластидите, те пак мисля, че са от синята серия.

Да ви кажа майка ми е доволна от зеленият антицелулитен на Дева за 4.95.

belqzana_ot_teb
05-01-2008, 15:12
mi az sega si go pora4ah i mi go dostaviha i ve4er i sutrin se maja s nego+ 100 koremni presi sutrin i ve4er. sutrin sa6to taka mi kazaha i da piq po edna 4a6a topla voda i 1 4as sled tova da ne qm...da ograni4a malko hranata i 6te ima efekt...blagodarq na vsi4ki za mneniqta

belqzana_ot_teb
05-01-2008, 15:13
a moje li da mi kajete nqkoi efikasen krem za stii, poneje otslabnah i mi se poqviha.. ako nqkoi znae nqkoi koito e efikasen neka pi6e kak se kazva i kolko stuva

evi_vd
05-01-2008, 15:17
бе ти ако разчиташ на кремове.. няма да стане, по-добре яж по здравословни храни(цитруси,заленчуци), също прави упражнения-сега има в новите броеве на Joy i Cosmopolitan примерни упражнения за стягане или пък ходи на фитнес, пък с крем се мажи за да е по-траен ефекта, но само с кремове няма да ти се стегне кожата така както ти искаш :?

plamka
05-01-2008, 15:26
a moje li da mi kajete nqkoi efikasen krem za stii, poneje otslabnah i mi se poqviha.. ako nqkoi znae nqkoi koito e efikasen neka pi6e kak se kazva i kolko stuva
Ммм аз сега ползвам на Дева и леко изчезнаха, но аз не го мажа много редовно. Сигурно при редовна употреба ( по 1-2 пъти на ден ) ще има по - голям ефект. И не е скъп. :) Майка ми работи в аптека и каза, че също и на Event е добър, него ще си го взема след като свърша на Дева. Той е около 16 лв.

st1ka
05-01-2008, 16:14
На Дева антицелулитния и този за стриите е адски добър...Препоръчвам на всеки!!!

Amy_Dumas_Lifestyle
05-01-2008, 17:41
Мацка вземи си на Нивея антицелулитния. Този в синята опаковка - GoodBye Cellulite. За него давам гаранция, иначе има и нов, сигурно и той ше е хубав, ама не съм го пробвала... Та първия при мене действа, дано и при теб. На Ейвън не разчитай мноо мноо :)
А ползвала ли си пластидите, те пак мисля, че са от синята серия.

Да ви кажа майка ми е доволна от зеленият антицелулитен на Дева за 4.95.
Не, не съм, даже отзиви за тях не съм чувала :(
А иначе да, много жени са доволни от Дева :)