PDA

View Full Version : Ами не знам какво да правя...



Lord Vader
04-29-2008, 20:58
Понеже нямам желание да си изливам мъката на живо пиша тук..
Преди два дни майка ми, баща ми и сестра ми катострофираха, като сестра ми е жива, но не е много добре..изпочупена е цялата, с черепно-мозъчанта травма. Майка ми и баща ми не.Чак сега се осъзнавам.
На 18 съм, сега ще кандидатствам(или поне така го планувах), останаха ми баба ми и дядо ми , които са възрастни, над 70..просто не знам какво да правя. Нито достатъчно добри близки имам, нито достатъчно пари...не знам защо пиша тук...не знам какво да правя...
Само искам да кажа на всички, че не им пожелавам такова нещо. И аз се карах с родителите ми, и аз ги мразех на моменти, бягах от нас, а сега ги няма...а толкова неща не им казах, даже и че ги обичам не им казах..вече и да искам не мога..
радвайте се на това, което имате и уважавайте родителите си, каквито и да са, защото ако се замислите те са такива заради вас..и те са били на по 15...моля ви.
благодаря, и извинете че ви занимавам с това...
сега ще мисля как да изляза от пумията..
лек живот ви пожелавам.. (:

BaBy_bS
04-29-2008, 21:21
направо се чудя дали темата е истинска или е ебавка :(

jiliboni
04-29-2008, 21:54
wow..... ;( ;( ;(

Sunny_stz
04-29-2008, 22:23
Ouuu sujalqvam mnogo...produljavai napred!!

70n1b
04-29-2008, 22:31
Ебахти филма... :shock: Ти си в перфектно състояние, а другите са мъртви ,сестра ти е тежко ранена, а ти си на лаптопа на дядо си който в момента оправя баба ти в другата стая...

п.п. Не мисля, че човек трябва да се шегува с подобни неща... Ами ако недай си Боже ти се случи това...

GerSity
04-29-2008, 22:44
направо се чудя дали темата е истинска или е ебавка :(
но ако наистина е така-жалко,мн жалко,но все пак продължавай напред и не се оставяй...вярвай в себе си,това е най-важното!!!
Успех!!! (hug) :-)

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 22:55
Много лошо :-k :-k :-k :-k :-k :-k ,мисля,че спасението е да учиш.

KonniE
04-30-2008, 00:03
ще се абстрахирам от мненията на останалата челяд...и ще се изкажа както аз си знам... 8)
моите съболезнования за случилото се!
според моята гледна точка колкото и лошо да се чувстваш в момента, трябва да продължиш напред!Родителите ти предполагам в целия си живот са парвили всичко възможно ти да си жив, здрав щастлив и да си успял...мисля че не трябва да си променяш плановете за кандидатстване и трябва да постигнеш нещо в този живот без да се самосъжаляваш!предполагам че родителите където и да са биха се радвали да те видят успял и щастлив!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ!И ГОРЕ ГЛАВАТА ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА! =P~ =P~ =P~ =P~

Ice
04-30-2008, 04:58
Много гадно наистина :( ... Все пак...каквото и да ти кажа, едва ли ще е от голямо значение, защото си нямам никаква представа какво изпитваш в момента..Съжалявам за случилото се, и се надявам да продължиш напред и да се справиш.. :(

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 08:11
Ujas :shock: :( ne znam kakvo da ti kaja ... nqmash li leli , chichovci ... te sig sa po-mladi ... ne znam ...

blueberry_14
04-30-2008, 09:59
Съжалявам за случилото се.Аз просто незнам какво да ти напиша.Опитай се да продължиш напред. Моите поздравления за темата...дано тези,които всеки ден пишат теми дали да избягат от вкъщи, се усетят поне малко...

Fantomche
04-30-2008, 12:34
Bih kazala 4e 4ovek osuznava kakvo ima kogato go izgubi.Prosto ne iskam da pomsilq 4e iam 4ovek koito da se ebaa s tolkova seriozno ne6to.Ami mila neznam kakvo da ti kaja prosto prostooo nz samo anpred i nagore

p.s. stranno mi e za6to ne sa go davali po novinite ako e stanalo :?

hgfh
05-01-2008, 20:07
Ебахти филма... :shock: Ти си в перфектно състояние, а другите са мъртви ,сестра ти е тежко ранена, а ти си на лаптопа на дядо си който в момента оправя баба ти в другата стая...

п.п. Не мисля, че човек трябва да се шегува с подобни неща... Ами ако недай си Боже ти се случи това...

baaa :shock: ne mojesh li da se zamislish che tq ne e bila na mqstoto na katastrofata :-x
no ako naistina avtorkata se buzika trqbva da e bati glupa4kata 4e se sheguva s takiva neshta

SiNiStEr
05-01-2008, 20:28
Мн съжалявам за родителите ти.Не се обвинявай,че не си им казал,че ги обичаш те го знаят.
Мисля,че точно в този момент трябва да си мн силен и да продължиш напред,колкото и да ти е трудно.Пожелавам ти успех и сестра ти да се оправи.