PDA

View Full Version : Мисля, че започвам да се побърквам



Virtuallll
04-29-2008, 22:20
Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове :shock: как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

/ Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c

Sunny_stz
04-29-2008, 23:26
Ooo mi ne znam qvno mn se vkarva6 vuv filmi kato 4ete6 tiq knigi :)

AutumnTears
04-30-2008, 04:57
moje bi ako razpo4nesh da meditirash sled vsqko 4etene nqma da se strahuvash tolkova :)

nicolepcd
04-30-2008, 07:35
Ооооо, и аз имах такъв период :D Майка ми много се дразнеше и ми изнесе една лекция за тия "глупости" и вече е по - различно... но до ден днешен си се вълнувам от тия неща... тайно 8-)

loriot
04-30-2008, 08:06
ами аз искам само да споделя една история - гледах веднъж някакво предаване за паранормални явления и ставаше въпрос за хора, които без никаква причина просто си изгаряли и им оставали краката... имаше мн гадни сцени, мен почна сериозно да ме хваща шубето и докато гледах ми се струваше, че ми става някак си все по-топло и по-топло и си викам:"Отиде... Я се вземи в ръце..." Поопрайх се психически до края на предаването и после отивам при баба ми да й помогна, защото вършеше нещо... И изведнъж докато работим, бях с гръб към нея, и тя ми казва:"Абе какво е това на врата ти бе, пепел ли е?" при което :booooomb: направо и аз вече не си спомням как реагирах :lol: ест нямаше ми нищо... не знам защо го е казала, може би наистина е имало прах или нещо от сорта, но едва ли поради причината, която тогава ми мина през ума :D

Та исках да кажа с това - приемай нещата спокойно, защото ако не да ти се случат наистина, то най-малкото психически може да се побъркаш... не мисля, че е здравословно 8-) А ако бях на твое място, просто щях да спра да чета такива работи, моята психика не издържа на такива неща...

advokata_87
04-30-2008, 14:29
Virtual^Reality,


Smqtam 4e tvoito sastoqnie se dalji na samovnu6enie.Moito li4no mnenie e 4e trqbva da spre6 za izvestno vreme da 4ete6 za magi,magove paronormalni qvlenie.Taka smqtam 4e 6Te moje6 da se otarsi6 ot tezi problemi.Kolkoto do tymninata vseki znae simvolnoto zna4enie na tymnoto:zli sili,satani i nai-ve4E smartta.Zatova po moe mnenie ako 4ete6 razni ne6ta za paronormalni qvleniq da go pravi6 prez denq.Ako ima pak ne6to pi6i.

Uspeh :)

Christ
04-30-2008, 18:50
Духове няма.

flowerchence
04-30-2008, 20:59
Аз пък веднъж ,докато четях една книга, бяха започнали да се случват много странни природни аномалии... в книгата се разказваше за нещо подобно и аз си бях втълпила,че каквото прочета се превръща в реалност... разбира се,скоро осъзнах,че това са пълни глупости :)

Според мен си прекалено въвлечен в атмосферата на тези паранормални истории и започваш да си внушаваш какво ли не...предполагам,че ще отмине

GoldPearl
05-01-2008, 19:58
Знаете ли,че доста голяма част от хората полудяват от внушения?Това е доказано!Така,че само се успокой.Аз също много се вълнувам от такива неща и то доста отдавна...Преодолява се!Явно,четеш само за "кофти" паранормалности...Стегни се и когато си помислиш за тия явления и странности си кажи "Това е глупост!Зад мен няма нищо..." или пък си спомни,че има и добри духове и същества..

Virtuallll
05-01-2008, 22:35
Ааах много съм зле как не се бях сетил за добри духове ](*,) това припомняне ми е от голяма полза благодаря ти много :)

vvizard
05-31-2008, 11:21
Само да ви кажа, че едно от условията за занимащия се с окултизъм и паранормални явления е да не се страхува от нематериалното! Всичко което е в астрала е неспособно да ти навреди, ако ти не му "отвориш вратичка" за да го стори. Страхът именно отваря тези вратички, затова независимо какво се случва, запомни - никога не се страхувай от паранормалните явления.

lsd43
05-31-2008, 14:09
Никога не бих правил такива ритуали,все пак не искам да ме последва съдбата на Емили Роуз.

kristo
05-31-2008, 16:41
Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове :shock: как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

/ Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
Много лесно ще си решиш проблема-просто спри да четеш тези дивотии и чети Светото Евангелие. Там е истината ако искаш да достигнеш до свръхестественото по някакъв начин.

ThunderGoddess
05-31-2008, 17:38
Според мене с времето ще го преодолееш. Еби му майката, да не ти пука. Около тебе има духове. И к'во? Ако не си ги закачал, няма да те пипат. Недей да се вживяваш толкова много. А нещата за духове не са дивотии, супер са си интересни ;)

vvizard
05-31-2008, 17:49
Ако не си ги закачал, няма да те пипат. Недей да се вживяваш толкова много.
Точно това имах предвид... Много рядко има случай на наранени хора по какъвто и да е начин от свръхестествени същества. Ако не го предизвикаш, няма да те закачи. Така, че спокойно ;)

eclipseee
06-06-2008, 20:39
Само да ви кажа, че едно от условията за занимащия се с окултизъм и паранормални явления е да не се страхува от нематериалното! Всичко което е в астрала е неспособно да ти навреди, ако ти не му "отвориш вратичка" за да го стори. Страхът именно отваря тези вратички, затова независимо какво се случва, запомни - никога не се страхувай от паранормалните явления.
Точно така :) Virtual^Reality, дано си се успокойл вече. Лично и аз се интересувам от такива неща, но никога не ме е било бъзе (whew) :)

kkkl
06-10-2008, 07:00
Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове :shock: как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

/ Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
Обикновено когато човек чете повече научава повече неща.По-знаещият винаги е по-предпазлив и по-страхлив, защото знае много.В твоят случай си прекалил с четенето до такава степен , че ти се е набило подсъзнателно и избликва когато не очакваш.Не ходи на психиатър.Иди на психотерапефт.

_donna_
06-10-2008, 09:32
Предполагам,че ти е много тежко.

Както аз като ям люти чушки после ме боли корем.И майка ми ми разправя "Просто спри да ги ядеш!",та и ти така.Просто спри да четеш малоумщини и всичко ще се оправи.Ай промис.

Lady_B_
06-10-2008, 11:20
Ако изпитваш такъв страх явно не трябва да четеш подобни неща :) Аз също съм увлечена, но от астрология и карма, интересувам се и от духове (не толкова), но не се страхувам. Внимавай ако страхът стане голям и действително не може да спиш нормално действително потърси помощ и не психятър (не си болен! ), а психолог успех :)

akinom
06-27-2008, 12:16
oh kato bqh mqlka i az mnogo se vjivqvah v tova no polu4ih edin suvet.. :D:D priemi gi kato tvoi priqteli :? i to ze 4e mi min asled 2-3 sedmici :)

Nam3less
06-27-2008, 14:57
Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове :shock: как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

/ Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842cЧовек, които не живее чрез стрикни правила и строга дисциплина, ако се занимава с подобни неща стига до лудницата. Няма значение на кои служиш, дали на доброто или злото чрез тия неща, без спазването на основни духовни закони ще си навлечеш само неприятности. Ако след доста години постигнеш необходимото, тогава ги чети отново.

xaxa
06-27-2008, 15:19
Духове няма.
edin p1t da s1m s1glasen s nego ;]

Nam3less
06-27-2008, 15:21
Духове няма.
edin p1t da s1m s1glasen s nego ;]Духове има, но те не представляват това, което се показва по филмите или по онова клипче. Хората не знаят какво значи "духове", макар че така трябва да се наричат.

xaxa
06-27-2008, 15:45
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)

Nam3less
06-27-2008, 15:52
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D

xaxa
06-27-2008, 16:17
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D
nqma prosto ni6to da opravdavam kato ni6to ne dokazva6

Nam3less
06-27-2008, 16:38
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D
nqma prosto ni6to da opravdavam kato ni6to ne dokazva6По-хубаво да не знаеш и да не се занимаваш с подобни теми. Само ще се уплашиш, аз съм усещал истински дух, и направо се разтреперих, а дробовете ми се едно горяха. Изобщо страшна работа, по-хубаво си гледай живота и не се намесвай.

xaxa
06-27-2008, 16:42
:smt011 =D> :-|

chocoleptic
06-28-2008, 15:24
Не е истина как една програма като фотошоп може да доведе до лудост доста хора.
Тук се отваря въпроса за заличаването на нацията от технологиите.
Не знам дали съм откачена , но мисля , че рано или късно компютрите ще унищожат света ..

Christ
06-28-2008, 19:28
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D
nqma prosto ni6to da opravdavam kato ni6to ne dokazva6По-хубаво да не знаеш и да не се занимаваш с подобни теми. Само ще се уплашиш, аз съм усещал истински дух, и направо се разтреперих, а дробовете ми се едно горяха. Изобщо страшна работа, по-хубаво си гледай живота и не се намесвай.

Да... казва се демон. :-D

Nam3less
06-28-2008, 22:41
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D
nqma prosto ni6to da opravdavam kato ni6to ne dokazva6По-хубаво да не знаеш и да не се занимаваш с подобни теми. Само ще се уплашиш, аз съм усещал истински дух, и направо се разтреперих, а дробовете ми се едно горяха. Изобщо страшна работа, по-хубаво си гледай живота и не се намесвай.

Да... казва се демон. :-DНе точно демон. Демоните са навсякъде около нас, винаги когато изпаднем в страсти примерно привличаме демони, просто енергий на злото.

Christ
06-28-2008, 23:10
i kakvo zna4i..
a kak predstavlqvat..
otgovori s seriozni otgovori :)Много си любопитен :D И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря :D
nqma prosto ni6to da opravdavam kato ni6to ne dokazva6По-хубаво да не знаеш и да не се занимаваш с подобни теми. Само ще се уплашиш, аз съм усещал истински дух, и направо се разтреперих, а дробовете ми се едно горяха. Изобщо страшна работа, по-хубаво си гледай живота и не се намесвай.

Да... казва се демон. :-DНе точно демон. Демоните са навсякъде около нас, винаги когато изпаднем в страсти примерно привличаме демони, просто енергий на злото.

Енергии на злото... да.. точно. :-D

FENKATAA
06-29-2008, 02:19
малее като бях малка си спомням исках да стана вещица приятелките ми си мечтаеха да станат принцеси а аз вещица :lol: и това го казвам сериозно колко пъти съм си викала некви духове по детски и се усмелих да викна дама пика нз ама чух някакъв шум като я виках и адската се изплаших и се отказах от мечтата си да стана вещица голяма пъзла съм била ... моя съвет е да пооспреш с тея книги дето ги четеш защото прекалено много си започнал да се инт от тея работи и почваш да си мислиш само за тях и за тва те е страх

NaughtyWhisper
06-29-2008, 21:56
Virtual^Reality имайки в предвид четивото с което се занимаваш, смятам че е напълно нормално да се чувстваш по този начин. Това е една изключително тежка тема за четене. Мисля че си прекалено млад, като мен, за да се тормозиш с подобни неща. За да ги разбере човек, му трябва богат житейски опит, а също и системно изучаване на тези неща. Ако вярваш в себе си, и в силата на Доброто нямаш основание да се притесняваш. Аз мисля че книгата е оказала изключително силно въздействие върху теб, и по някакъв начин те е извадила от равновесие. Остави я, и чети нещо по-весело, нещо за живота, събирай се с приятели, и се радвай на всеки ден. Ще премине.

Nam3less
06-29-2008, 22:54
Всъщност, това което четеш, в 90% от случайте е зло. Авторите на подобни неща са хитри и много умни, могат да те убедят че става въпрос за добро, но не е така. И щом ти въздействат така силно, то ти си се превърнал в последовател на Сатаната(сатана означава просто някакво зло, което те погубва по някакъв начин).

paola_Rey
06-30-2008, 19:23
Никога не бих правил такива ритуали,все пак не искам да ме последва съдбата на Емили Роуз.
koq e tq :-o

lsd43
06-30-2008, 19:55
Никога не бих правил такива ритуали,все пак не искам да ме последва съдбата на Емили Роуз.
koq e tq :-o

Момиче за което се предполага че е било обладано от Дяволът,накрая умира ,но не става ясна причината за смъртта.Смисъл до краят на процеса лекарите и психиатрите не са открили точна диагноза за състоянието и причината за смъртта,за това този случай е възприет като един от малкото необяснени явления в историята на екзорсизма.

lqlqlql
07-02-2008, 09:22
Nam3less
заинтересува ме. Разкажи нещо повече plssss :-) [/i]

xaxa
07-02-2008, 09:51
Nam3less
заинтересува ме. Разкажи нещо повече plssss :-) [/i]
axax jivei si spokoino


:lol: :lol: :lol: :lol:

Christ
07-02-2008, 12:50
Nam3less
заинтересува ме. Разкажи нещо повече plssss :-)

Хаха, да, живей си спокойно. Магия няма да можеш да правиш. :-D

Pagan_man
07-02-2008, 22:26
еми аз искам да пускам огън от ръцете си, ама уви не мога.
ми се го взимай толкоз на вътре, и аз чета от време навреме такива неща ис е интересувам..

xaxa
07-02-2008, 22:38
еми аз искам да пускам огън от ръцете си, ама уви не мога.
ми се го взимай толкоз на вътре, и аз чета от време навреме такива неща ис е интересувам..
az ne iskam da puskam kafqvo ot otzad ama puskam :-x :lol:

nad_zakona_f
07-02-2008, 22:56
ako zapochensh da se zaminavash sas prizovavane na dyhove ili vsqkakvi takiva chydesii to naistina trqbva da znaesh kakvo pravish.Ima dyhove kogato gi povikash moje da ne gi vijash a moje i da gi vijdash nqma znachenie, no ako naisitna tolkova mn se strahyvash i tozi dyh ostane dalgo vreme v tova izmerenie i ne zatvorish portala, to dyhat shte zapochne vseki den da se hrani edin vid sas energiqta i straha ti, shte imash chyvstvoto che ponqkoga neznaesh dali si govorish sam ili na nqkogo.Ako sega te e strah i ti se slychvat straani neshta a predi ne sa se slychvali i si pravil nqkakvo zaklinenie po dobre spri sega, a ako straha ne izchezne sled kato si sprql da chetesh za tezi neshta po dobre potarsi pomosht ot hora koito sa pravili takiva neshta i znaqt mnogo i kak da se ottarvesh ot neshto takova. :) yspeh \:D/ i yspeh ;)

nad_zakona_f
07-02-2008, 22:58
i da ima dobri,loshi,domashni i vsqkakvi drygo dyhove

Pagan_man
07-02-2008, 23:02
да има и елфи, леприкони, гноми и подобни готини същества. :grin:

InnocentGreed
07-08-2008, 13:13
Момиче за което се предполага че е било обладано от Дяволът,накрая умира ,но не става ясна причината за смъртта.Смисъл до краят на процеса лекарите и психиатрите не са открили точна диагноза за състоянието и причината за смъртта,за това този случай е възприет като един от малкото необяснени явления в историята на екзорсизма.
Хах, има и филм за този случай. :)

lsd43
07-08-2008, 16:14
Момиче за което се предполага че е било обладано от Дяволът,накрая умира ,но не става ясна причината за смъртта.Смисъл до краят на процеса лекарите и психиатрите не са открили точна диагноза за състоянието и причината за смъртта,за това този случай е възприет като един от малкото необяснени явления в историята на екзорсизма.
Хах, има и филм за този случай. :)

Мхм.Ама истинските снимки на момичето са наистина шокиращи.

AnzaRe
07-09-2008, 09:12
Аз съм зарибен по магиите друго не ме интересува.[/b]

ISSP
07-09-2008, 22:40
Знаете ли,че доста голяма част от хората полудяват от внушения?Това е доказано!Така,че само се успокой.Аз също много се вълнувам от такива неща и то доста отдавна...Преодолява се!Явно,четеш само за "кофти" паранормалности...Стегни се и когато си помислиш за тия явления и странности си кажи "Това е глупост!Зад мен няма нищо..." или пък си спомни,че има и добри духове и същества.. :) колко сте ми забавни... по добре да се пазите от тези неща...

bl00dmage
07-22-2008, 11:15
Спри да се занимаваш с глупости преди да те намери нещо

Myrth
07-28-2008, 20:20
Преди години бях адски заинтересован в окултната материя и паранормалните явления като цяло. Даже си бях купил ритуално Таро на Златната Зора за астрални практики. Но бях твърде малък, за да предприема каквото и да било. Въпреки това библиотечката ми беше пълна с книги на такава тематика.

И ми беше ужасно интересно. И до тук.

Чудесно е, че се интересуваш от такива неща, това много разширява кръгозора ти. Чети без да се страхуваш и не взимай нищо много сериозно, гледай от културната му страна, търси връзки между различните ритуали и скоро ще можеш да разграничиш професионалната магия от шарлатанията. Ако не друго, то поне ще имаш множество незабравими нощи с книга в ръка.

Ако наистина толкова се интересуваш, препоръчвам ти книгата 'Призоваване на духове' на Константинос. Няма да давам подробности, само ще кажа, че е едно доста сериозно и авторитетно написано четиво което не само, че няма да те уплаши, но и ще ти даде по-адекватен поглед над нещата ;)

Поздрави ;]

acleverboy
07-29-2008, 21:36
Извинявай на 5 ли си или може би на 7 6тот основно малките деца се страхуват от тъмното,от духове а между другото да си чувал/а за дама Пика.Такива глупости не съществуват ако изключим филмите и книгите де

Myrth
07-29-2008, 22:14
Спести си повърхностните мнения.

Че няма причина за страх, няма.
Но не се дръж като глупак и не отхвърляй всичко, което не познаваш и от което не си се интересувал. Не можеш да застанеш пред хилядолетните практики на окултизма и да кажеш в едно малоумно изречение, че

"Такива глупости не съществуват ако изключим филмите и книгите де"
:?

acleverboy
07-29-2008, 23:09
Спести си повърхностните мнения.

Че няма причина за страх, няма.
Но не се дръж като глупак и не отхвърляй всичко, което не познаваш и от което не си се интересувал. Не можеш да застанеш пред хилядолетните практики на окултизма и да кажеш в едно малоумно изречение, че

"Такива глупости не съществуват ако изключим филмите и книгите де"
:?

Добре де астрологията съществува,но да повярвам,че има духове и те идват при нас в тъмното сори ама тфа ми го казваха френдовете кът бях на 6 а за вещици и т.н.т. какво някой зъл маг ще ми направи магия ли?Ами алхимиците в миналото още не са успели да превърнат желязото в злато въпреки,че са опитвали по всякакъв начин а със сигурност и чрез магии.А онея хилядолетни практики еми от тях не се е запазили кой знае колко много.А малоумното изречение ще го повторя:
Такива глупости не съществуват ако изключим филмите и книгите де

Myrth
07-29-2008, 23:13
Ако започнеш да наричаш духовете астрални същности и да ги възприемаш като такива, забравиш за крайности като зли магове и баба Яга и попрочетеш малко по темата може би ще започнем да говорим на по-общ език.
Сега просто нямам какво да ти кажа.

acleverboy
07-29-2008, 23:15
Ако започнеш да наричаш духовете астрални същности и да ги възприемаш като такива, забравиш за крайности като зли магове и баба Яга и попрочетеш малко по темата може би ще започнем да говорим на по-общ език.
Сега просто нямам какво да ти кажа.

Е жалко няма да започнем да говорим на по-общ език

ViNyArD
07-30-2008, 01:01
Истории и филми, книги, статии колкото искаш.
Помисли малко, ако наистина имаше такива неща те нямаше ли просто да действат, а не да дебнат? Нещата, които не разбираме ни плашат. Виж винаги добрата страна. Каза, че четеш доста по тая тема, чувал ли си за духове, които искат да правят секс с теб? Има и такива, името идваше от латински и не се сещам точно как беше, но има "документирани случаи". От такъв дух може и да не те е страх, доста красиви жени вече не са сред живите. 8)

Myrth
07-30-2008, 07:14
Това навява малко на някаква особена форма на некрофилия :)
Иначе загорели духчета има, обиновено не са на умрели ама на астрални същества :D

lsd43
07-30-2008, 08:08
Истории и филми, книги, статии колкото искаш.
Помисли малко, ако наистина имаше такива неща те нямаше ли просто да действат, а не да дебнат? Нещата, които не разбираме ни плашат. Виж винаги добрата страна. Каза, че четеш доста по тая тема, чувал ли си за духове, които искат да правят секс с теб? Има и такива, името идваше от латински и не се сещам точно как беше, но има "документирани случаи". От такъв дух може и да не те е страх, доста красиви жени вече не са сред живите. 8)

По специално тези духове всъщност според митологията и легендите са
различните форми на демонът Лилит,който изкушавал мъжете,като се превъплажавал в образи на красиви девойки или вече починали красиви жени.Колкото до другите призраци лично моето мнение е ,че това са души на хора ,които имат неизпълнени задачи на земята.

AdmiralJohn
07-30-2008, 14:26
Хубаво де,някой ще ми обясни ли как съществуват тези "духове" чрез езика на физиката?
И как е доказано,че са живи и имат интелект?И какви са тия неща за демони.
Да не си помислите,че се заяждам,няма такова нещо.Просто искам да науча нещо за тия неща.

Nam3less
07-30-2008, 15:09
Хубаво де,някой ще ми обясни ли как съществуват тези "духове" чрез езика на физиката?
И как е доказано,че са живи и имат интелект?И какви са тия неща за демони.
Да не си помислите,че се заяждам,няма такова нещо.Просто искам да науча нещо за тия неща.Има и други измерения, светове, материй, както искаш ги наричай, в които не важат физичните закони. Всичко извън нашата Вселена е изградено не от атоми, а от други енергий. Мислите ни са подобна енергия.

AdmiralJohn
07-30-2008, 15:12
Хубаво де,някой ще ми обясни ли как съществуват тези "духове" чрез езика на физиката?
И как е доказано,че са живи и имат интелект?И какви са тия неща за демони.
Да не си помислите,че се заяждам,няма такова нещо.Просто искам да науча нещо за тия неща.Има и други измерения, светове, материй, както искаш ги наричай, в които не важат физичните закони. Всичко извън нашата Вселена е изградено не от атоми, а от други енергий. Мислите ни са подобна енергия.
Ми по тая логика,след като мислите ни са енергия,можеш ли да отскочиш до близкото измерение и да ни кажеш какво има там?

Christ
07-30-2008, 15:19
Неймлес се е позабъркал в някви ню ейдж простотии. Ще му мине. :)

Nam3less
07-30-2008, 15:26
Има хора, които медитират, това значи "да отскочиш до близкото измерение" :D Един познат го е правил, и в другите измерения няма такива неща като време, пространство, там пътуваш със скоростта на мисълта си.

AdmiralJohn
07-30-2008, 15:37
Има хора, които медитират, това значи "да отскочиш до близкото измерение" :D Един познат го е правил, и в другите измерения няма такива неща като време, пространство, там пътуваш със скоростта на мисълта си.

Човек съществува в 4 измерения-нагоре-надолу,наляво-надясно,напред-назад и едно за времето.
Абе да те питам като няма пространство, време...то тогава къде пътува тая мисъл???И да питам как да разбера с каква скорос пътува мисълта ми като няма да има S i t (S=Vt)?Нали знаете,че в нормално пространство скоростта на светлината не може да надхвърли 300 000км/с .И сега пак да попитам...откъде знаеш какво има в това другото измерение?

Nam3less
07-30-2008, 15:38
Има хора, които медитират, това значи "да отскочиш до близкото измерение" :D Един познат го е правил, и в другите измерения няма такива неща като време, пространство, там пътуваш със скоростта на мисълта си.

Човек съществува в 4 измерения-нагоре-надолу,наляво-надясно,напред-назад и едно за времето.
Абе да те питам като няма пространство, време...то тогава къде пътува тая мисъл???И да питам как да разбера с каква скорос пътува мисълта ми като няма да има S i t (S=Vt)?Нали знаете,че в нормално пространство скоростта на светлината не може да надхвърли 300 000км/с .И сега пак да попитам...откъде знаеш какво има в това другото измерение?Представи си, че сънуваш. Няма време, пространство и т.н. Нещо подобно е.

Christ
07-30-2008, 15:39
Има хора, които медитират, това значи "да отскочиш до близкото измерение" :D Един познат го е правил, и в другите измерения няма такива неща като време, пространство, там пътуваш със скоростта на мисълта си.

Човек съществува в 4 измерения-нагоре-надолу,наляво-надясно,напред-назад и едно за времето.
Абе да те питам като няма пространство, време...то тогава къде пътува тая мисъл???И да питам как да разбера с каква скорос пътува мисълта ми като няма да има S i t (S=Vt)?Нали знаете,че в нормално пространство скоростта на светлината не може да надхвърли 300 000км/с .И сега пак да попитам...откъде знаеш какво има в това другото измерение?

1. Филмира се.
2. Обладан е от демони.


Има 4 измерения, да... x,y,z,t. Не мога да разбера к'во е това "друго измерение"...

Bullshit.

Очаквам отговор на коментара ми по-нагоре, обаче. :)

Nam3less
07-30-2008, 15:40
Това не е ню ейдж, ами е още от древността. А бог и душите все съществуват на място, което не е нашата вселена. Аз му викам измерение, ние сме във физическото, вселенско измерение.

AdmiralJohn
07-30-2008, 15:41
Има хора, които медитират, това значи "да отскочиш до близкото измерение" :D Един познат го е правил, и в другите измерения няма такива неща като време, пространство, там пътуваш със скоростта на мисълта си.

Човек съществува в 4 измерения-нагоре-надолу,наляво-надясно,напред-назад и едно за времето.
Абе да те питам като няма пространство, време...то тогава къде пътува тая мисъл???И да питам как да разбера с каква скорос пътува мисълта ми като няма да има S i t (S=Vt)?Нали знаете,че в нормално пространство скоростта на светлината не може да надхвърли 300 000км/с .И сега пак да попитам...откъде знаеш какво има в това другото измерение?Представи си, че сънуваш. Няма време, пространство и т.н. Нещо подобно е.
Е как да няма време.То си е там!Разликата е че докато спя не осъзнавам времето.Пространство си има.Докато спя аз съм си на същото място и съзнанието ми си е наред.Не можеш да ги сравняваш по този начин тъй като спането си е функция,която е доста сложна,но няма нищо общо с измерения и тем подобни.Как точно успя да ги съпоставиш не знам...

Nam3less
07-30-2008, 15:42
Докато сънуваш, нещата които виждаш къде се намират? В съзнанието ти, а то е нещо духовно, което науката не може да обясни, както "другите измерения". А в съзнанието ти няма пространство.

Christ
07-30-2008, 15:45
Неймлес, няма друго измерение. Вселената е една - тази. Има много неща в нея, които не можем да осъзнаем.

Аватара ми съществува ли някъде, извън представата ти или извън монитора, на който гледаш? Мислиш ли, че ако идеш и отвориш сървъра на тийнпроблем ще видиш форума?

Не. Каквото можеш да осъзнаваш, осъзнаваш. Бог не можеш да Го осъзнаеш, освен ако Той не пожелае така.

AdmiralJohn
07-30-2008, 16:09
Докато сънуваш, нещата които виждаш къде се намират? В съзнанието ти, а то е нещо духовно, което науката не може да обясни, както "другите измерения". А в съзнанието ти няма пространство.
В учебника по анатомия е обяснено.Там има доста неща за мозъкът и начина му на действие.Разбира се не сме разгадали напълно този орган,ама времето е пред нас.

Sashakiss
07-31-2008, 09:32
1. Нарисувай пентаграма
2. Сложи една свещ на всеки нейн ъгъл
3. Застани в поза "лотус", затвори си очите, концентрирай се и започни да призоваваш силите на Злото.
4. Когато се появи Сатаната, потърси нещо остро и го наръгай. Не се плаши! Свещите няма да му позволят да излезе от пентаграмата.
5. След като сатаната умре, всички духове и полтъргайсти ще изчезнат и ще спиш спокойно.
6. Можеш вече да се насладиш на сериала "Stargate: SG-1".

Ако не можеш да призовеш Сатаната сам, ти препоръчвам да се обърнеш към някой сатанист.

(това е просто идея)

nailana
07-31-2008, 10:02
^Спри с идеите.

sharmen
08-15-2008, 22:51
Аз съм същата ... ходи да ти леят куршум,и да с времето страха намаля

betterman
05-26-2010, 17:12
Препорачаи и на мен такава книга