PDA

View Full Version : Стаята



KiSs_mY_LiPs
04-29-2008, 22:07
Ами.. сега почваме ремонт и наще ще ми оправят стаята.. :grin: Ако може да давате идеи и снимки.. на вашите.. стаи или някакви предложения.. :grin: / на 15 съм.. ако има значение това.. /

gossipgirl13
04-29-2008, 22:19
Първо трябва да имаш някаква идея за цветовете,които искаш да ползваш за стаята!
:-) Аз миналата година направих стаята си в светло синьо и много ми хареса как се получи!
:-) Не забравяй да питаш и родителите си до каква сума е отделено за твоята стая, за да си направиш сметка за нещата,които смяташ да купуваш! :oops:

Долу-горе това е отновното!!! :oops:

Успех с обзавеждането...и да ти дадат повечко парички :-)

KonniE
04-29-2008, 23:54
ами аз ти препоръчавам ако имаш някоя голяма и празна стена да не я кичиш с грозни тъпи плакати от списания,а да идеш да разгледаш в практикер и мусю бриколаж продават фототапети...получава се много стилно и приятно..аз така си реших проблема с големите голи стени понеже не ми се искаше да ги мажа с тиксо и разни лепила....получи се мн яко...фототапета ми е на Манхатън на залез слънце...струваше около 50 лв.... 8) 8)

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 08:07
ами аз ти препоръчавам ако имаш някоя голяма и празна стена да не я кичиш с грозни тъпи плакати от списания,а да идеш да разгледаш в практикер и мусю бриколаж продават фототапети...получава се много стилно и приятно..аз така си реших проблема с големите голи стени понеже не ми се искаше да ги мажа с тиксо и разни лепила....получи се мн яко...фототапета ми е на Манхатън на залез слънце...струваше около 50 лв.... 8) 8)+1 sushto moje da okachish i mnogo snimki v krasivi ramki

mese4ka
04-30-2008, 21:48
ами на мен цялата ми врата на стаята от вътрешната страна е облепена със снимки на мой приятели (общи по отделно с мен и т.н.) :-D

Blab
04-30-2008, 22:01
Оу, кеф:))
Глася се да се изнасям... на свободно 8-)
И ще предпочета няк'ва чил-аут атмосфера... малко ориенталско, бонбонено по момичешки, разбира се. Но без спалня няма да мине номера, голяяяяямо легло, голяяяяяямо :) И стоящи лампи с хартиени абажури. Дебели, тежки пердета. И релефни, ръчно нарисувани стенички... или поне едната.