PDA

View Full Version : Ето ..и на мене ми е нужен съвет !



suunlight
04-29-2008, 22:08
Поредната тема от мене. Но за 1ви път не знам кое е правилното решение .. Дълго е, но наистина имам нужда някой да го прочете ..

Така това е свързано с приятелката ми.
Имам един мн близък човек, на който всичко съм споделяла от семейни проблеми ..през любовни проблеми .. до училище и всякакви глупости.
Чувствам я ..мммхммм чувствала съм я много .. и то за кратко време признавам, а мразя да съм уязвима и да се раздавам .. е все пак и тя ми даваше много. Признавам и няма да отричам. Никога.
Та незнам дали за вас това което ще напиша ще бъде важно или маловажно .., но постарайте се, моля Ви, да ми влезете в положението.
И вече най-важното - има 1 момиче които адски много мразя, много ме е наранявала, мн мръсно ми е правила, тровила ме е .. и никога не съм признаваала колко мн я ненавиждам. Е тя (приятелката ми) знаеше, доста бях плакала пред нея, точно заради онаая Ку*ка. В един момент малко се одръпнахме с В ( моето момиче), но според мене всичко щеще да се оправи, тогава когато и тя щеще да е по-свободна.Но изведнъж .. взъння и да излезем, питам я с кого е и тя ми отговаря с Кочана (така ще нарека оная) .. мълча си, но и не излизам. Просто искам да нямам нищо общо с Кочана. Но така е от мн време, тя все е с Кочана. и на 1ви ще е с нея вместо с мен. и еди кога си и еди кога си. Най- гадното е, че нищо не прави .. това са дреболии явно.
Но в крайна сметка Кочана и беше само "позната" ( само на диско, само кафе) .. сега и аз ще съм само "позната"
Не трябва ли да е иначе, Аз ли издребнявам и искам много.
Или просто .............
Кочана ....... и още ме наранява. Всичко ми взе.
И някой ден ще я убия .. всички ще убия.

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 22:21
Еми незнам какво да ти кажа,аз имам само един ИСТНСКИ ПРИЯТЕЛ с който ПРИЯТЕЛ сме ПРИЯТЕЛИ от 8-9 години.

Виж дали се интересува много от тебе,ако те вика всеки ден излизай с нея и ако наистина мислиш,че ти е ИСТИНСКА ПРИЯТЕЛКА и кажи за това момиче и виж какво ще направи тя,а същевременно не обръщай внимание на оная смешка.

MisS__
04-30-2008, 05:20
Еми незнам какво да ти кажа,аз имам само един ИСТНСКИ ПРИЯТЕЛ с който ПРИЯТЕЛ сме ПРИЯТЕЛИ от 8-9 години.

Виж дали се интересува много от тебе,ако те вика всеки ден излизай с нея и ако наистина мислиш,че ти е ИСТИНСКА ПРИЯТЕЛКА и кажи за това момиче и виж какво ще направи тя,а същевременно не обръщай внимание на оная смешка.

+1 !

и аз имам Истинска приятелка от 8 години иии ддз.Наистина-обясни й как се чувстваш и си поговорете за тая ( Кочана :D )

Ice
04-30-2008, 05:36
Според мен е хубаво да си поговориш с твоята приятелка, и да видиш как стоят нещата.Поискаи да ти отдели малко време, излезте само двете и кажи всичко, което написа тук, ако ти е истинска приятелка както пишеш по-нагоре ще те разбере.Надявам се нещатата да се оправят! Успех :)

ludata_666
04-30-2008, 06:40
YfF tva e mn losho,kakto si i znaesh de...Na men tva mi izglejda,che tvoqta pr-ka go pravi narochno..Sled kato si i spodelqla tolkova mn i dori si plakala pred neq zarad toz ko4an..prosto tva momiche nqma obesnima prichina,zashto go pravi spored men,za da te drazni..I az sum imala podobni sluchki i az dori sum pravila taka...da izlizam s chovek,kogoto nai-dobrata mi pr-ka mrazi,no tova e zashtoto iskah da q draznq...i taka si obesnqvam postupkata na tvoqta pr-ka..No vse pak naistina trqa da pogovorish s neq i da q popitash,zashto postupva taka?Ti se nujdaesh ot tozi otg..az ako bqh na tvoe mqsto shtqh da popitam..Vupreki vsichko,shtom q chuvstvash tolkova blizka i to ima zashto...Pojelavam Ti Priqtelstvoto Vi da se zapazi i tq poveche da ne izliza s toq ko4an,zashtoto sus sigurnost znae,che tva te naranqva ujasno mn..Uspehi :-) !!!

suunlight
04-30-2008, 09:39
Мерси на всички писали до тук. На пр-ката ми и .. пратих едно нещо което написаах и естествено линк към тая тема .. и тя сиг и това ще прочете. и ще излизаме на кафе. ии .. а ще видим.

unfaithful1234
04-30-2008, 09:59
m00rnInGstaR]Мерси на всички писали до тук. На пр-ката ми и .. пратих едно нещо което написаах и естествено линк към тая тема .. и тя сиг и това ще прочете. и ще излизаме на кафе. ии .. а ще видим.
:)

ludata_666
04-30-2008, 10:04
bRigHt [!] m00rnInGstaR написа:
Мерси на всички писали до тук. На пр-ката ми и .. пратих едно нещо което написаах и естествено линк към тая тема .. и тя сиг и това ще прочете. и ще излизаме на кафе. ии .. а ще видим.
:) После,ако желаеш можеш да напишеш дали всичко вече е наред ;) .

Sweet__Dream
04-30-2008, 11:27
Ne se ot4aivai.Istinski priqteli v tozi jivot nqma,priemi go.A ako ima 6te sa mnogo malko.Spri da se pulni6 s omraza.Nqma smisul.Dori naistina ''Kochana"da e otnela priqtelkata ti ne moje6 da q spre6 nito da q vurne6.Usmihni se i vurvi napred!Jelaq ti uspeh.. :)

4eere6ka_kiss
04-30-2008, 12:02
Em qvno 6tom taq tvoita fr se mukne s Ko4ana ( hahahahahah) iska po nqkakuv na4in da ti pokaje 4e ve4e ne iska da e tvoq priqtelka i kato se sbliji s tvoq vrag iska da te podrazni :P Qvno ve4e ne iska da ste taka blizki....Ili puk prostoo Ko4ana ve4e i e stanala po simpati4na :D ii i e po - priqtno s neq Moje ve4e da ste si ymruznali :P Moq suvset e da produlji6 napred i da ne pokazva6 4e si tolkova naraneni ot tova koeto e napravila tvoqta priqtelka.Tova moje da q podrazni kato visi 4e ti ne se ovijda6 i ne ti pyka i da poiska otnovo da e s teb :P Ako isak6 da i go vuren6 puk ti se sbliji s 4oveka koito tq ne haresva ili s horata koito ne haresvat neq :D

rowzz
05-01-2008, 19:32
хахх.. аз иам един авер дето му викат кочана..
но няма значение.. дърпай се по-бързо от това положение, тъй като нищо хубаво няма да видиш.. от личен опит го знам :)

lovey0u
05-01-2008, 19:40
мдааа тва ми е познато и мен така ме заряза "най-добрата" ми фр ама както и да е...................

ми опитай се да поговориш с нея и ако ти е истинска приятелка ще спре да излиза с Кочана...

suunlight
05-01-2008, 19:41
Излязох ме, видях ме се и се постарахме да се изясним. И уж всичко се подобри, но .. незнам какво може да стане по нататак.
Вече е малко по различно, съжелявам В.
Не знам дали да обръщам вече толкова внимание на това което се случва, ако всичко бъде окау- супер. Ако не е и наполовина окау - ще бъде гадно. Може би трябва време да видим кво ще стане с приятелството ни.
Верно някой каза "Няма приятели, има само познати". Може би е така. Но и от добри познати се нуждаем.

bibiqna_fut
05-01-2008, 20:07
абе и аз съм в един подобен случей с някои разлики де.. и с бфр-ката ми се изяснихме горе-долу и тя каза че все още съм и бест фр както и тя на мееен :grin: и снетърпение чакам да я видя пак :grin: