PDA

View Full Version : Горна устна ...



6DBK
04-30-2008, 07:15
Еми взех си кола маска на лентички за лице на Стреп да ги пробвам понеже за тяло ми харесаха ама то нали се дърпа по обратната страна на растежа на космите ама сега я слагам лентичка настрани та въпроса ми е : от ляво на дясно ли да дърпам или обратното ??? и мога ли да ги използвам тия лентички и за брада и другите части на лицето ?

krisi_bep
04-30-2008, 07:33
Няма значение дали от ляво или от дясно ще дръпнеш ;) Разликата на лентичките за тяло и за лице е в размера.тези за лице са по-малки,а другите по-дълги ;) Мисля,че може да ги използваш,където по лицето решиш.

6DBK
04-30-2008, 07:35
Няма значение дали от ляво или от дясно ще дръпнеш ;) Разликата на лентичките за тяло и за лице е в размера.тези за лице са по-малки,а другите по-дълги ;) Мисля,че може да ги използваш,където по лицето решиш.
еми ок мерси :) след малко ще ги пробвам и ще кажа резултат :)

Scouse
04-30-2008, 08:16
кола маска на лицето wtf :?

plamka
04-30-2008, 08:20
Няма значение дали от ляво или от дясно ще дръпнеш ;) Разликата на лентичките за тяло и за лице е в размера.тези за лице са по-малки,а другите по-дълги ;) Мисля,че може да ги използваш,където по лицето решиш.
еми ок мерси :) след малко ще ги пробвам и ще кажа резултат :)
Ами то трябва да си личи на къде е растежа. В смисъл от средата на устната наляво примерно трябва да дърпаш надясно, а от дясната страна наляво. Ако ме разбра де... че така го обесних... :razz:

6DBK
04-30-2008, 15:09
Няма значение дали от ляво или от дясно ще дръпнеш ;) Разликата на лентичките за тяло и за лице е в размера.тези за лице са по-малки,а другите по-дълги ;) Мисля,че може да ги използваш,където по лицето решиш.
еми ок мерси :) след малко ще ги пробвам и ще кажа резултат :)
Ами то трябва да си личи на къде е растежа. В смисъл от средата на устната наляво примерно трябва да дърпаш надясно, а от дясната страна наляво. Ако ме разбра де... че така го обесних... :razz:
добре че беше ти :) и аз не те разбрах ама се загледах в огледалото и видях как е :P Мерси :-P