PDA

View Full Version : Харесвам едно момче, обаче то мен-не



MaCa
04-30-2008, 07:41
Здравейте!Искам да споделя с вас и да ви помоля за съвет.Харесвам едно момче, но има мнооого препиатствия между нас.1-Той не ме харесва.2-Има си приятелка, но са пред раздяла(може би).3-ОТ ДРУГ ГРАД Е.4-В момента е страшно зает и почти не се чуваме.(аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни) :smt087

sexy_sladuranka___
04-30-2008, 07:44
Просто първо се пробвай да бъдеш приятелка с него . После има шанс макар и малък може да се влюби в теб :)

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 07:47
аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни

Това ми звучи като :
- Гадже имаш ли бе?
- Да.Ето го там..
- А тя знае ли, че ти е гадже..
:D :lol: :razz: 8-)

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:14
аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни

Това ми звучи като :
- Гадже имаш ли бе?
- Да.Ето го там..
- А тя знае ли, че ти е гадже..
:D :lol: :razz: 8-)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mishok
04-30-2008, 08:26
Mmm tova 4e go poznava6 ot nqkolko meseca,a toi teb ot nqkolko dena... zvu4i malko nelogi4no... :)Nai-dobre opitai da se spriqteli6 s nego.Moje i da se polu4i :)No vnimavai -ne izb1rzvai za6toto moje da si misli6,4e si go spe4elila,a posle da go zagubi6 za vinagi :):):):)

CfEtii
04-30-2008, 08:45
Пиши му примерно по скайп,там може да се сближите.И с времето може да се получи нещо :)

shanty_loop
04-30-2008, 11:49
Пиши му примерно по скайп,там може да се сближите.И с времето може да се получи нещо :)
ДА , сближи се с него,но внимавай да не прекрачиш тънката граница м/у приятелка и ''момиче за харесване'' :):):)

TheMaggie
04-30-2008, 11:50
Отвлечи го“! 8-)

babity
04-30-2008, 12:52
аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни

Това ми звучи като :
- Гадже имаш ли бе?
- Да.Ето го там..
- А тя знае ли, че ти е гадже..
:D :lol: :razz: 8-)

Пък аз се сетих за онзи, българският филм където малкото русо момиченце казваше: "аааа ми ние с Владко сме заедно от 3 години, ама той още не го знае" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D А към авторката: Ако мислиш, че си емоционален мазохист - давай, занимавай се!

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:59
АКО ИМАШ ИЗЛИШНИ НЕРВИ...ПФФ ЗАНИМААЙ СЕ!

mizantrope
04-30-2008, 16:04
Men neshto drugo mi napravi vpe4atlenie:

(аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни)

Sled kato go poznavash ot tolkova vreme, zashto toi te poznava edva otskoro? Predpolagam, go haresvash otdavna, togava zashto ne si predpriela neshto po vaprosa? Ot samo sebe si neshtata trudna shte se naredqt.

Virtuallll
04-30-2008, 20:59
Не се опитвам да ти вдъхвам песимизъм, но просто ще си изкажа мнението:
Не се надявай да се разделят с приятелката му, защото нищо не печелиш щом той не те харесва, пък и щом сте от различни градове не се надявай да стане нещо между вас защото няма да си имате достатъчно доверие един на друг...

Съветвам те да се ориентираш към някой друг не забравяй, този дето си го харесала не е единствен ;)

ElisaDay
04-30-2008, 21:03
Откажи се от него.

piff4ence
04-30-2008, 21:28
ooooo,nikaf 6ans!I az imam podoben problem,oba4e pone mom4eto me hr i e ot moq klasss... :P :-P :P :-P :P :-P :P :-P

mese4ka
04-30-2008, 22:09
аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни

Това ми звучи като :
- Гадже имаш ли бе?
- Да.Ето го там..
- А тя знае ли, че ти е гадже..
:D :lol: :razz: 8-)

Пък аз се сетих за онзи, българският филм където малкото русо момиченце казваше: "аааа ми ние с Владко сме заедно от 3 години, ама той още не го знае" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D А към авторката: Ако мислиш, че си емоционален мазохист - давай, занимавай се! +1 :)

shit happens
04-30-2008, 22:22
Ne Se 4yDi Za6To Ne TE HaResVa..... POzNvaTe oT nQkOlKo DnI :wink:

Chacho
04-30-2008, 22:43
И ти какво ще направиш ако те хареса,ще заминеш да живееш с него или той ще заживее при теб? Я се спри и се поогледай около теб,сигурен съм че има мн други момчета..

alex_devv
04-30-2008, 23:13
харесай си друго

DjuDjiTo
05-01-2008, 12:46
Здравейте!Искам да споделя с вас и да ви помоля за съвет.Харесвам едно момче, но има мнооого препиатствия между нас.1-Той не ме харесва.2-Има си приятелка, но са пред раздяла(може би).3-ОТ ДРУГ ГРАД Е.4-В момента е страшно зает и почти не се чуваме.(аз го познавам от няколко месеца, а той мен от няколко дни) :smt087

мн познато ми е тфа... и аз съм в почти същата ситуация.... обаче в моя случай той е от селото ми.... виждаме се всеки път когато си отида...и той ми прави намеци и тн... има си приятелка... говорила съм с него за "проблема" и ми каза,че всекии ден се карат и , че ще късат.... знам че нищо няма да стане и въпреки това от ... почти 8 месеца го харесвам... той мен също... може би......и ми е мноу гадно.... аз те съветвам да го зарежеш докато още не си затънала до уши като мен...... ;) късмет!!!

cinderella_gugutka
05-01-2008, 14:31
от къде знаеш 4е не те харесва? :(

DevilWish
05-01-2008, 15:14
Просто първо се пробвай да бъдеш приятелка с него . После има шанс макар и малък може да се влюби в теб :)
Taka e, nyama kakvo drugo da ti kajem v slu4aya ;)

MartyParty
05-01-2008, 15:17
Загубена кауза! :smt001

evi_vd
05-01-2008, 15:30
нали разбираш, че не винаги можем да бъдем с тези момчета, които искаме , но те не са нито първите, нито последните, така че огледай се на около-може да намериш някой по-подходящ и достъпен за теб :) късмет душко ;)

Carmen_Kass
05-01-2008, 15:34
Примири се.Няма смисъл.Щом сте и от разл.градове,той си имал приятелка,ти го познаваш от години пък той тебе от часове,не се занимавай...забрави го.Ще си намериш друг.По-добре не си хаби нервите за такива леко невъзможни неща.