PDA

View Full Version : Хлапачка!Приятелите над гаджето?!?



vamp
04-30-2008, 07:47
Тя ме обича,повтаря ми го всеки ден,почти се бяхме сдобрили,но аз все се дърпах и все изчаквах и накрая вчера тя ми каза,че предпочела да излезе с приятелите си вместо с мен,защото те били на първо място.Няма да обяснявам как се почувствах и т.н.Просто сега не искам да я виждам повече,не искам да излизам с нея,не искам и да се сдобрявам,не искам нищо сериозно от нея.Не я мразя,съжалявам я,защото я обичах истински и тя ме отблъсна ей така от лиготия и защото не е дорасла.А е на 16.И после момичетата се развивали по-бързо...Да бе.Тогава щеше да и стиска да бъде с мен и щеше да знае ,че тия които са и съученици и ходят 10 човека на кафе не са приятелите всичките и не са си верни до гроб,както тя си мисли :) Ахахахахах,приятели,добре, е някога имах истински приятели,та знам,че приятелите са до време и в основата са общите интереси и миналите дни,детските години.Та Господ да ги пази тия които наричат приятели познатите си.А тя прогони момчето което я обича истински заради тях.А ако някой се съмнява,че съм я обичал,ще кажа само,че ми изневери,простих и пак исках да бъда с нея.От 2-та стола на земята,после приятелите,после лигавене,нееее повече не мога :)
Щастлив съм,че се освободих от нея.Тя обаче не е виновна,че не знае какво иска,пуснах темата за да видя вие какво правите с момиче което не знае какво иска.Защото знам,че тя ме обича,не истински,защото предпочита приятелите си,но ме обичала най-силно колкото може да обича.Просто повече не може защото е недорасла.Струва ли си да продължим дори да говорим с такъв човек и има ли какво да му кажем?Съветите и мненията ви чакам :) Дано се получи интересна дискусия,защото е пълно с момичетата ,които не знаят какво искат :)

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 07:50
Правя с1щото, което и ти... казвам майната ти и т'ва е...

DaЯk_AнGэL
04-30-2008, 07:54
Не разбрах един път ли е отказала да излезне с теб или всеки път?
Попринцип е нормално да предпочете приятелите, макар че си прав - тези, с които ходи на кафе по 10 не са и никакви приятели (от личен опит го знам). Може би наистина не е дорасла, може би ако имаше повече разум щеше да види, че не бива да пренебрегва гаджето заради приятелите или обратното.
Ти след като виждаш каква е не се тормози, лигли не ти трябват. Намери си момиче, кото ще те оценява. А с хора, незнаещи какво искат не бива да се занимаваш.

xercu
04-30-2008, 08:01
Аз лично бих си вирнал главата настрани ... Да съм готов да убия за едно момиче и в крайна сметка тя да ми каже , че ще излиза да клюкарства с приятелките... У дупето >.< Не се занимавай... Жени - много , красиви - много , малоумни - много ...

Erica
04-30-2008, 08:15
E ti ne si li chuval frazata prisyshta za nas jenite :) - Neznam kakvo iskam,no go iskam vednaga! :grin:
Normalno e v teen godinite chovek da ne znae kakvo iska...ili ako trqbva da byda po-tochna,predpolagam che tvoeto momiche...prosto go e strah ot seriozno obvyrzvane...
Kysmet :-)

xXxScreamxXx
04-30-2008, 08:17
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)

AnChItOoOo
04-30-2008, 08:21
poznato mi e tova....vinagi sum davala na 4oveka do men vsi4ko ot koeto toi ima nujda i o4akvah su6toto ot negova strana....no qvno sum se zabludila 4e 6te go polu4a...kofti e naistina no puk v kraina smetka 6tom ne te e ocenila nein problem!!!

LipSoFAnAnGel
04-30-2008, 08:33
а ти vamp на колко си години...?

fernando_f1
04-30-2008, 08:36
imal sam podobna slu4ka.kat ne znae kvo iska q zareji.daje sled vreme sam po4ti siuren 4e 6te se priseti za teb :D a priqtelite opredeleno sa vajno ne6to, kakto i gadjeto.ne biva za smetka na ednoto - drugoto. :)

CfEtii
04-30-2008, 08:39
Зависи си от самия човек.Наистина,приятелите са много важни,но разбирам да ти откаже 1-2 пъти..а да те зарязва постоянно... :? Не си изграждай мнение като цяло.Щото има момичета,които знаят кво искат,има и такива ,които незнаят.

Korni_ReSeRvE
04-30-2008, 08:42
Напълно познато .. само че при мен така стана с момчето, к'во ли неправих , а той ..... Се с неговите си фр беше ... Че са му добри приятели съгласна съм, ама те всеки ден заедно и то почти по цял ден. Като му кажа "айде да излезнем" - " ми немога ся ще излизам с моите фр " .. то веднъж да се примериш ок , два пъти пак става .. ама то тва почти всеки път . Ми теглих му майните и да се хваща пътя :)

Liar
04-30-2008, 09:10
По принцип партньорите трябва да са горе-долу на едно ниво на интелигентност като тя не се изразява само със (кавичките ми не работят)знам коя е столицата на еди-коя-си държава а ти не...
И все пак се чудя възможна ли е истинска любов в ситуацията в която описа Вамп.Щот ти трябва акъл за да оцениш човека до теб и да се съобразяваш с действията си но от друга страна нужнен ли е акъл за да се чувстваш гузен когато излизаш с други хора от противоположния пол въпреки че обичаш някой повече от тях?Или пък не се осъзнаваш че тва е нещо сериозно...Оф оплетох се малко 8-) ама ми е инересно да знам....

Korni_ReSeRvE
04-30-2008, 09:13
и аз малко се оплетох в изказването ти :D

Liar
04-30-2008, 09:15
и аз малко се оплетох в изказването ти :D
А мен питаш ли ме 8-) Накратко не мога да разбера може ли да се незрял и в същото време да оцениш човека до теб...
А и:

абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
По принцип гаджето трябва да е най-добрият ни приятел.Но друг е въпросът че много хора започват връзки без сериозни намерения...

Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 09:16
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
+1 :grin:

Korni_ReSeRvE
04-30-2008, 09:22
Съгласна съм с това, че недораслите и незрелите няма начин да седнат и да се замислят за човека до себе си , пък какво остава и да го оценят . Но всяко нещо си идва с възрастта.. Само дано не презреят някои докато го осъзнаят :D

mese4ka
04-30-2008, 09:25
Вървиш след г*з* й за това те прави на шматка (извинявам се за израза си) точно след седмица като я оставиш и не й обръщаш внимание тя ще почне да те търси .. :)

sladkъ_mackъ
04-30-2008, 09:34
Вървиш след г*з* й за това те прави на шматка (извинявам се за израза си) точно след седмица като я оставиш и не й обръщаш внимание тя ще почне да те търси .. :) +1

mihichkaaa
04-30-2008, 09:55
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
+1 :grin:
+1 на тия години на който е момичето мн ясно че фр са над гаджето ... на 16 е кфо очаквате няма цъл живот да е с момчето ще ходят 1 месец и след тфа приятелите ще й останат... а колко са й истински фр тва само тя може да прецени всички хора са различи за да ги определяме истински фр ли са или не :) :) :)

vamp
04-30-2008, 10:12
Вървиш след г*з* й за това те прави на шматка (извинявам се за израза си) точно след седмица като я оставиш и не й обръщаш внимание тя ще почне да те търси .. :)

Преди беше така,от 1 месец не е така и тя ми се обяснява колко много ме обича,все иска да я прегърна и целуна,аз се правя на ударен.Знам,че ме иска на момента,а после иска да излезе с приятелите си.Аз не съм глупак да и запълвам дупките във времето,да казва,че си има гадже и е супер пич,но да си обича най-много приятелите.Не става така при мен.
Обича ме,но просто не осъзнава какво прави и не си дава сметка за действията си.Не знае какво иска.Обаче знае,че може да разчита на мен и че няма да я оставя.Но и това не е достъчно.Тя е центъра на света в нейните очи,тя е кралицата и всички и се кланят...Майната й,не и на мен тия.Повече няма да я търся,няма да и се обаждам,чудя се дори да говоря ли с нея или ако я видя някъде да я подминавам,когато ми пише в скайп да не й пиша.Ако не направя така след време ще се съберем пак,защото сигурно дори и след 1-2 години ще я помня,всъщност винаги ще я помня и сигурно ще останат чувствата докато не срещна друго момиче,което да обича и да ме обича повече.Не искам да се унижавам и да продължавам да мисля за нея,май е по-добре да я игнорирам по всички параграфи и дори и здрасти да не й казвам повече.Обаче каквото и да направя искам да го направя така,че да си даде сметка колко тъпо се е държала и да осъзнае грешката си.Не искам да страда,искам да се замисли и да се научи как да се държи,иначе цял живот няма да е щастлива,а сега изпускайки мен,изпусна много,защото момичета като нея след време искат точно такова момче като мен и да бъде само техен.Не искам да се фукам,но едва ли ще намери някой по-добър от мен,някой който да я цени както аз и да му пука за нея.Прецака се сама,а казва,че ме обича ...Всъщност тя не знае какво прави,недорасла е :(

Sawyer_94
04-30-2008, 10:37
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
+1 :grin:
+1 на тия години на който е момичето мн ясно че фр са над гаджето ... на 16 е кфо очаквате няма цъл живот да е с момчето ще ходят 1 месец и след тфа приятелите ще й останат... а колко са й истински фр тва само тя може да прецени всички хора са различи за да ги определяме истински фр ли са или не :) :) :)

+1 :oops:

Ivalinka
04-30-2008, 10:40
зависи от това дали има истински приятели и дали те обича...последното нещо не го вярвам,ама както и да е.

FreeSpirit
04-30-2008, 12:27
За мен приятелите са мн важни и гаджето ми го знае ;)
Не казвам за всичките си познати, че са ми приятели и знам, кои са ми истински ;)
Това, че е отделила време за приятелите си и те е оставила, не значи че не държи на теб....просто иска да прекара малко време и с тях ;)
Ти направи същото, когато тя е с приятели и ти излез с приятели, малко почивка един от др е полезна ;))
А това до колко е лигава и недорасла, не я познавам и ниши не мога да кажа- ти си я познаваш ;) ти сам трябва да вземеш решение - да си с нея или не :)

babity
04-30-2008, 12:41
Най - добрите ми приятели се разделиха по същият начин! На една вързраст са, след година и нещо... Както ти казах и в другата ти тема, малко са хората на нейната възраст, дорасли за сериозна връзка. Щом тя не е, то тогава да я оставиш е било най - правилното решение, което можеш да вземеш. Все някоя друга ше те оцени и ше е готова да ти отвърне със сериозност и чувства.

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:28
и аз малко се оплетох в изказването ти :D
А мен питаш ли ме 8-) Накратко не мога да разбера може ли да се незрял и в същото време да оцениш човека до теб...
А и:

абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
По принцип гаджето трябва да е най-добрият ни приятел.Но друг е въпросът че много хора започват връзки без сериозни намерения...

НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ?? Не мисля!!Защото приятелките си ги познава от много повече време а пък с тва гадже има няма 2,3 месеца и могат са скъсат а с приятелките и ще са завинаги :wink:

04-30-2008, 15:45
е аз мога да ти кажа само едно БРАВО- защото любовта не играчка там трябва да избереш-тя ако те обичаше щеше да е с теб и ти щеше да си и гагже и приятели ... ;) така че си направил правилния избор -ще намериш човека с които да се разберете .....

LovePoisoned
04-30-2008, 16:16
и аз малко се оплетох в изказването ти :D
А мен питаш ли ме 8-) Накратко не мога да разбера може ли да се незрял и в същото време да оцениш човека до теб...
А и:

абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)
По принцип гаджето трябва да е най-добрият ни приятел.Но друг е въпросът че много хора започват връзки без сериозни намерения...
За кеф ги 'фащат. Много тъпо е така.
Толкова много мнения на 13-14-годишни, че любовта съществува, ама как можеш да обичаш истински човек само за 1 месец, после друг и така нататък?! Това не е гадже, ако съдим какви чувства има между гаджета на по 20 и повече години. Това е само fuckbuddy и buddy за хъгчета, кисчета и други лиготийки.
Защо ги взимате тея гаджета, които иначе "лоФкЪте", като няма да им давате повече от времето си?! Тъпите ви приятели защо са приятели, като няма да разберат ваш'те нужди да бъдете заедно? Неее, ще си само с гаджето си, когато ти се лигави. Сега вече оправдавам момчетата, като ви оставят. Лигли недорасли. Любовта включва и отговорност.
vamp, много добре си направил, тя те е ползвала, за да си начеше крастата с тебе, а ти си търсил друго.

04-30-2008, 16:21
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)

ам тва нее правилно ,защото приятели приятели-но 4овека с които си трябва да е с теб цял живот ,мисля че тои е по важен.-а др е въпроса че ти ги хващаш за 1 месец........... :?

LovePoisoned
04-30-2008, 16:38
абе защо си4ки сте против онова моми4е .. кдо кат постявя приятлите си на 1во мястои аз с1м така .. не мога да ги зарежа заради някое мом4е с което ще ходя не пове4е от месец ;)

ам тва нее правилно ,защото приятели приятели-но 4овека с които си трябва да е с теб цял живот ,мисля че тои е по важен.-а др е въпроса че ти ги хващаш за 1 месец........... :?
Ще се съглася и с тебе.
Любовта (едно настрана, че когато става дума за любов, то тя е истинска, не няк'ва измислена) е непреходна.
Останалото е просто симпатия.
Ако взема мнението на 13-14-годишните (повечето) за любовта за достоверно, ще се съглася най-много с едно момиче (с което много сме спорили :D ), че има разлика между "любов" и "обич". Когато се говори за любов, си говорим за гаджета-маджета, а обичта например към семейството... непреходна е. (Всичко зависи от обстоятелствата де!)

nejnaDROGA
04-30-2008, 16:40
ВАМП :) В другата тема ти казвам как да си я върнеш...сега чета това...Нз аз лично никога не бих зарязала гаджето и да изляза с приятелките ми :( Е освен ако не е нещо важно :) А и приятелките ми ме разбират и не се сърдят и т.н. за дето не излизам с тях :) ....Оффф честно казано започнах да се обърквам покрай тая твойта връзка :-D Мислех си,че моята е заплетена ама и твойта не е лесна (гуш) ... Просто вече нз какво да кажа :)

vamp
04-30-2008, 18:35
Благодаря на всички за подкрепата.Всичко се оказва,че е много просто,на човек му се налага да избира.Гаджето или приятелите,приятелите или парите,гаджето или парите.Попадал съм в много такива ситуации.Когато бях много беден и пропаднал пич,обичах си едно момиче и тя ме заряза заради един боклук,парите и колата му.Преди време ми се наложи да избирам приятели или пари.Избрах приятелите,отрасъл съм с тях,никога нямаше да ги прецакам.Мина 1 година,те ме прецакаха от завист за дреболии.Наложи ми се да избирам приятели или това момиче.Избрах нея.Сега обаче тя е толкова заета,че няма време да излезе с мен,обяснява ми как ме обича,но нямала възможност да се види с мен,защото е излязла с ПРИЯТЕЛИ!!!Това не са 1-2,3 случая,това беше цялата ни връзка!Не е момичето за мен,тази е пикла-сополанка.

п.п.Офтопик,приятелите са до време,истинските приятели са много малко за цял живот и никога не е късно и те да те преебат.Приятелство не се купува,намира и т.н.То се печели с годините и делата.Знам какво е да имаш приятели,знам какво е и да те предадат.Никога не е късно да ти забият нож в гърба,такива са хората...
Приятели или гадже,може да се избере само в конкретен случай.АКО ОБИЧАШ НЯКОЙ,ТОЙ ЗА ТЕБЕ Е И ПРИЯТЕЛ И ГАДЖЕ И ЦЕЛИЯ СВЯТ,ако си с него за гушкане,целувки и лиготийки,това не е любов а гадже за имидж.Аз съм бил скапан вибратор излиза...

И какво не съм ли прав?

LovePoisoned
04-30-2008, 18:49
И аз имам горчив опит по отношение на псевдо-приятелите. Ненавиждам хора, които си хващат гадже за имидж. Там е пък псевдо-любовта. Не знам, толкова са тъпи, заблудени, смотани и още к'во ли не... :-o

Та знам, че е трудно да се внимава, когато си влюбен, но бъди по-безкомпромисен, когато следващата любов ти прави същите номера. Успех, знай, че след лошото идва хубавото. Умната! 8)

sladku_bebzi
04-30-2008, 18:55
Мн си зле.. Тя ти казва, че те обича, а ти я зарязваш :?

vesito13
04-30-2008, 19:00
Мн си зле.. Тя ти казва, че те обича, а ти я зарязваш :? замисли се тя наистина ли го обича или просто така си говори ? :? Аз мисля , че не го е обичала кой знае колко много , след като винаги е поставяла "приятелите си" на първо място пред него ! :( По-добре , че я е зарязал на време . :wink:

LovePoisoned
04-30-2008, 19:03
Мн си зле.. Тя ти казва, че те обича, а ти я зарязваш :?
Ех, да бяха така нещата в любовта, щяхме да сме щастливи всички.

nejnaDROGA
04-30-2008, 19:06
п.п.Офтопик,приятелите са до време,истинските приятели са много малко за цял живот и никога не е късно и те да те преебат.Приятелство не се купува,намира и т.н.То се печели с годините и делата.Знам какво е да имаш приятели,знам какво е и да те предадат.Никога не е късно да ти забият нож в гърба,такива са хората...
Приятели или гадже,може да се избере само в конкретен случай.АКО ОБИЧАШ НЯКОЙ,ТОЙ ЗА ТЕБЕ Е И ПРИЯТЕЛ И ГАДЖЕ И ЦЕЛИЯ СВЯТ,ако си с него за гушкане,целувки и лиготийки,това не е любов а гадже за имидж.Аз съм бил скапан вибратор излиза...

И какво не съм ли прав?
ЕеЕеЕе един да е на моето мнение :-)
А отностно тия скапани пари :x Мразя ги!!!Заради тях и завистта на една моя "приятелка" загубих момчето,което все още обичам :cry: Като вярвах повече на тая моя "приятелка" и незнайно как тая мър*а успя да ми вталпи,че той е с мен заради парите и се**а :-x ... оффф няма значение :)



Мн си зле.. Тя ти казва, че те обича, а ти я зарязваш :?
Той пише,че това е редовния й номер!!!И аз не бих търпяла някое момче да ми казва постоянно,че е с приятелите си!!!Айде 1-2-3 пъти да ама редовно - НЕ!!!Както каза ВАМП ако тя наистина го обича той за нея щеше да е и гадже,и приятел и целия свят!!!То на думи всеки е много силен,но на действия ... На всеки можеш да кажеш "обичам те",но на много малко хора можеш да го докажеш ...

tuzaro
04-30-2008, 19:30
приятелите над гаджето, България над всичко!

BuJlDozeRa
04-30-2008, 20:02
не тарпи подобно нещо...гаджето винаги трябва да е на първо място :)

Whisper_to_me
04-30-2008, 20:31
п.п.Офтопик,приятелите са до време,истинските приятели са много малко за цял живот и никога не е късно и те да те преебат.Приятелство не се купува,намира и т.н.То се печели с годините и делата.Знам какво е да имаш приятели,знам какво е и да те предадат.Никога не е късно да ти забият нож в гърба,такива са хората...
Приятели или гадже,може да се избере само в конкретен случай.АКО ОБИЧАШ НЯКОЙ,ТОЙ ЗА ТЕБЕ Е И ПРИЯТЕЛ И ГАДЖЕ И ЦЕЛИЯ СВЯТ,ако си с него за гушкане,целувки и лиготийки,това не е любов а гадже за имидж.Аз съм бил скапан вибратор излиза...

И какво не съм ли прав?

напълно споделям мнението ти... \:D/

VinDiesel
04-30-2008, 20:51
Не си прав в случая но и тя не е права.Трябва да съчетае гаджето и приятелите :) Но след като ти е изневерила и те задушава няма смисал да си с нея :)

tedety
04-30-2008, 23:25
mi to i az pochti si izostavih priqtelite zaradi gadjeto ponqkoga sajelqvam za tova,no kogato izlezna s tqh i sled tova s nego osyznavam che ne e imalo smisyl :-) ama tfa che si i i prostl sled iznevqra :? ne go razbiram sry ama nikoga prez jivota mi ne moje da se sluchi tfa napravi li go biq mu shuta bez da mi migne okoto 8)

LizZz
05-01-2008, 07:50
Ник'ва милост за такива! :evil:
След време ще се усети, ама предполагам, че ще е късно...
Добре си направил - тва заслужава... :x

tzvety_falky
05-01-2008, 08:49
А защо не пробваш да излезеш с нейната компания?

vamp
05-01-2008, 14:02
А защо не пробваш да излезеш с нейната компания?

Значи тя няма компания,има безброй много познати и всичките са лапета идиоти.Веднъж излязох с нейна приятелка,тя ни провали вечерта,аз се правех обаче че много ми допада приятелката й и т.н.Не ме е канила да излизам с тях,дори веднъж тя беше с приятелки,аз и се обадих,исках да я видя,тя каза,че не е удобно(сега си спомням и за този случай).Много ме обиди,но не и се скарах.Да,няма да ставам възпитател в детска градина!Да си излиза с тях,щом мисли,че те я обичат повече от мен и че с тях й е по-добре ;)

DevilWish
05-01-2008, 15:16
Не разбрах един път ли е отказала да излезне с теб или всеки път?
Попринцип е нормално да предпочете приятелите, макар че си прав - тези, с които ходи на кафе по 10 не са и никакви приятели (от личен опит го знам). Може би наистина не е дорасла, може би ако имаше повече разум щеше да види, че не бива да пренебрегва гаджето заради приятелите или обратното.
Ти след като виждаш каква е не се тормози, лигли не ти трябват. Намери си момиче, кото ще те оценява. А с хора, незнаещи какво искат не бива да се занимаваш.
I az mislya kato teb ;)

sladku_bebzi
05-01-2008, 21:03
Не бях прочела втория пост.. мислех, че става въпрос, че само веднъж е отказала.

LipSoFAnAnGel
05-01-2008, 21:46
Не бях прочела втория пост.. мислех, че става въпрос, че само веднъж е отказала.Чети малко преди да нападнеш някой!

Iviqna
05-02-2008, 11:27
ХАха момичето си е право!И за мен ,и за много мои познати-приятелите са по -важни от гаджето .. Всеки си има мнение,но това че теб някои те е предал,не значи че на всеки се случва...Познати многооо....приятели малко-НО ГИ ИМА !

sladku_bebzi
05-02-2008, 11:36
]
Не бях прочела втория пост.. мислех, че става въпрос, че само веднъж е отказала.Чети малко преди да нападнеш някой!

Добре де :-o

evelinka1122
05-02-2008, 11:57
и при мен нещата са така... на 1-во място винаги са приятелите.... и знаеш ли защо!?? защото когато ти я заебеш, и остават само приятелите...! от друга страна аз не я оправдавам... според мен тя е доста нетактична! аз когато имам гадже винаги съм гледала да обърна достатъчно внимание и на моите фр и на момчето до мен... аз ще те посъветвам да я оставиш... ще си вземе поука след време и пак ще се върне при теб.... :) УСПЕХ :P

vamp
05-02-2008, 12:21
и при мен нещата са така... на 1-во място винаги са приятелите.... и знаеш ли защо!?? защото когато ти я заебеш, и остават само приятелите...! от друга страна аз не я оправдавам... според мен тя е доста нетактична! аз когато имам гадже винаги съм гледала да обърна достатъчно внимание и на моите фр и на момчето до мен... аз ще те посъветвам да я оставиш... ще си вземе поука след време и пак ще се върне при теб.... :) УСПЕХ :P

Значи глупост е,че гаджето като те изостави приятелите няма да го правят.Ако гаджето ти те обича истински ти е много повече от най-добрия приятел и няма да те остави никога,дори и да не сте гаджета.Сигурно си на 15-16 и ти като нея и няма как да го знаете...Където става дума за любов,приятелите не бива да пречат!Аз не съм и казал да няма приятели,ама да излиза с мен поне колкото с тях.А не мен да ме брои за един от много приятели,защото ме слага наравно с още 10 човека и повече,това няма да го търпя!