PDA

View Full Version : С гадже на море..



sladkъ_mackъ
04-30-2008, 09:23
Пак се обръщам към вас :) Така проблема е следния-с гаджето ми сме от 8 месеца заедно(лятото става година),искаме,понеже не сме от един град,лятото да сме заедно или понее на море да идем заедно..Виждаме се често,но лятото си е лято :) Родителите ми няма да ме пуснат доброволо с него никога и идеята е да избягам за известно време и да се върна преди даскало.Но ме е страх,че наще няма да ме приемат обратно,няма да ме приберат ии ако стане така нз :shock: ще трябва да живея при него маа см малка ии не искам от са.. Иначе имаме планове като завърша да си живеем заедно(ако сме до тогава още) и той каза,че ще ме чака колкото искам,но искал да види и желание от моя страна,за да знае какво чака и заслужава ли си.. Та това желание се изразява в това да сме поне ваканциите(поне летните) заедно.Можя би по-натам наще ше ме пускат с него без проблем,ноз а товя лято нз как ше я караме :( Аз не искам с тях на море, искам с него.. Вие били ли сте с гадже на море (ако сте под 18 ) е аз съм на 15

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 09:25
Я си седи мирно на газ0 ! :shock:

Korni_ReSeRvE
04-30-2008, 09:30
ми ходи като ти е толкова акъла, ама като се върнеш после от морето да не седнеш да пишеш тука колко си сгрешила и после да даваме съвети как да се оправиш с ваще ..

Stefityyy
04-30-2008, 09:33
я си стой в къщи най-добре :-D

vesito13
04-30-2008, 09:35
Изчакай малко , имаш много време пред теб за да ходиш с гаджето на море , не си съсдавай проблеми с родителите ти , после какво ще правиш без тях . А и ако приятелят ти те обича наистина , мисля , че трябва да разбере в какво положение се намираш .

blueberry_14
04-30-2008, 09:35
неможе ли да отидеш с лагер на море(или с приятелки ако ще те пуснат) и просто приятелят ти да отиде на море по същото време и на същото място-тогава пак ще сте си заедно...НЕДЕЙ ДА БЯГАШ!!

JoeBanana
04-30-2008, 09:35
и докато се усетиш пътуваш за Италия, вързана в някой камион, да заработваш от плът http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 09:36
...с двама цигани, точещи лиги до теб...

MoHuTo
04-30-2008, 09:39
Не бих те посъветвала да бягаш от вкъщи. Все пак с този човек няма да сте вечно заедно. Днеска сте заедно, утре - не. А родителите ти винаги ще са до теб, независимо дали ги искаш или не. Те са твои родители за Бога!!!
П.С Представи си следната ситуация: Бягаш от вас, после се връщаш, обаче те не те искат вкъщи. Отиваш да живееш у приятеля си, обаче идва момент, в който се разделяте....хммм и какво правиш оттук нататъка?! :?

hottie
04-30-2008, 09:40
Момиченце я си стой вкъщи. Хич не ти си за море. Порасни и тогава.
А приятеля ти е олигофрен :
той каза,че ще ме чака колкото искам,но искал да види и желание от моя страна,за да знае какво чака и заслужава ли си..

xercu
04-30-2008, 09:42
Бягай си ги сънувай такива... Някъв батко си играе с тебе и ти веднага се връзваш обаче... ШАРАН !!! ... Ходи се дави на морето с ваще... Тъй си е най-кеф 8-)

Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 09:50
Я си седи мирно на газ0 ! :shock: :shock: +1

kekschence
04-30-2008, 10:07
Я си седи мирно на газ0 ! :shock:

Седи си у вас бе момиче.Трагнала да ми бяга :-D.



неможе ли да отидеш с лагер на море(или с приятелки ако ще те пуснат) и просто приятелят ти да отиде на море по същото време и на същото място-тогава пак ще сте си заедно...НЕДЕЙ ДА БЯГАШ!!

Еи тва е добро решение :P

vamp
04-30-2008, 10:18
Не бих те посъветвала да бягаш от вкъщи. Все пак с този човек няма да сте вечно заедно. Днеска сте заедно, утре - не. А родителите ти винаги ще са до теб, независимо дали ги искаш или не. Те са твои родители за Бога!!!
П.С Представи си следната ситуация: Бягаш от вас, после се връщаш, обаче те не те искат вкъщи. Отиваш да живееш у приятеля си, обаче идва момент, в който се разделяте....хммм и какво правиш оттук нататъка?! :?

И аз това й казах преди време :)
Другия вариант е "екскурзия до Италия" и секс туризъм а пича е 10 000лв повече от малката :) Абе повече са лошите варианти в нейния случай ;)

lyloster
04-30-2008, 10:22
абе... ъ...
Значи отиваш вкъщи, заключваш вратата, пиеш една студена вода, влизаш си в стаята, обличаш пижамата, лягаш на леглото, завиваш се през глава и заспиваш...
Така тряя ти мине... :-o


:lol: Не ве верно... стой си вкъщи, като не искаш на море с ваште - ми няма да ходиш... Имаш предостатъчно време да си правиш каквото искаш

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 10:23
Израза с " студената вода " си е моя запазена марка х джепчия.. :?

Sawyer_94
04-30-2008, 10:34
Я си седи мирно на газ0 ! :shock:

+1

huligankata
04-30-2008, 10:41
Изчакай малко , имаш много време пред теб за да ходиш с гаджето на море , не си съсдавай проблеми с родителите ти , после какво ще правиш без тях . А и ако приятелят ти те обича наистина , мисля , че трябва да разбере в какво положение се намираш .


+1

mese4ka
04-30-2008, 11:10
избягай с него че вашите да те върнат с шамари във вас и да изгубят доверие в теб я си стой най-добре на дупето и си трай всичко с времето си :)

pampers
04-30-2008, 11:15
недей прави неща за които после жестоко ще съжаляваш има време за всичко :-D защото избягаш ли губиш сякво доверие на ваще и забрави после да те пуснат някъде.. и такива манийки щи се стъжни живота 8)

sladkъ_mackъ
04-30-2008, 11:28
Знам знам прави сте глупаво е ,но не искам да късаме обичам го и съм в задънена улица.. ни едното е добре ни другото :(

babity
04-30-2008, 12:45
пффф прочетох само първите няколко реда... по - добре ги излъжи, че си на лагер. верно, че няма да сте цяло лято заедно, ама поне не рискуваш да си загубиш дома завинаги, хем и пари ш' ти дадат! ;)

04-30-2008, 12:57
vnimavai tva posle da neti izleze prez nosa -ama ti si zn ako toi e seriozen... ;)

nejnaDROGA
04-30-2008, 13:18
Знам знам прави сте глупаво е ,но не искам да късаме обичам го и съм в задънена улица.. ни едното е добре ни другото :(
Как да го разбирам това? :-o Че той ти е казал - ако не дойдеш с мен на море значи не ме обичаш ... :shock: Ако правилно талкувам коментара ти .... значи това момче не те обича истински!!!Ако той те обича истински няма да те кара да правиш каквото и да е!!!
А по самата тема - ми преди 2 месеца станах на 17 и това лято ще ходя на море с гаджето :) Наще ме пускат,но няма да сме само 2-мата,а цялата компания :) Помоли вашите да те пуснат :) Кажи им,че всички ще ходят и т.н. :) Съберете се повече хора (така родителите ти ще са по-спокойни),а ако искате да сте си самички след това може да наемете отделно бунгало,квартира,хотелска стая и т.н. :)

Iv4eTy
04-30-2008, 13:29
Апф ти добре ли си?! Първо да не мислиш че родителите ти цяло лято ще седят и ще чакат да благоволиш да се върнеш? Със сигурност ще те намерят и върнат (ако нямаш 18, което е твърде вероятно и да искаш и да не искаш с полицията....)
Просто си задай въпроса има ли смисъл да загубиш доверието на родителите си, заради човек , с когото незнаеш дали ще си след време?!

LuCiFersAngeL
04-30-2008, 13:30
Хмм.. ако наистина му имаш толкова голямо доверие, ча да отидеш на море само с него... Най-добрия вариант е да излъжеш родителите си, че примерно най-добрата ти приятелка/копанията ще ходят на лагер и ти искаш да си с тях. Тва е! Със сигурност ще те пуснат, пък като отидеш там можеш да си бъдеш с него :-| Само не забравяй после да се прибереш вкъщи, а като се прибереш внимавай да не се изпуснеш 8-)

e_21.11
04-30-2008, 14:20
Определено мисля,че не трябва да ходиш никъде,най-малкото пък с това момче :shock:
Толкова ли няма кога да сте заедно,че ще рискуваш майка ти и баща ти да не те погледнат повече и да не се прибереш повече вкъщи :-o

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:21
Хубаво ще бъде да отидете заедно на мореееееее :grin: аз с мое гадже съм ходила и сама но..при секи различно.
И по-добре след като не ти дават си стои мирно..не лъжи,не бягай...ОЧКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО :P

sladko_dete
04-30-2008, 15:30
Ха-ха-ха, ти не си добре! Човек, който обича не поставя ултиматуми на любимия си, момчето просто иска да те ч*ка и да ти бие шута. Порастни!

marencetuuu
04-30-2008, 15:42
Не искам да те стряскам,ама ти не си прави големи планове...може изобщо и да не сте заедно дотогава...всичко се случва..а дори и да сте в никакъв случай не бягай от вас-едва ли вашите няма да те приберат пак-все пак си им дете,но доста ще са притеснени...и аз едно време като бях малка много им се ядосвах за какво толкова са се запритеснявали за мен,ама както казах вече по-горе-всичко се случва и са в правото си-той уж ще те пази ама не рискувай да бягаш така...просто им сподели-ако не са трърде консервативни може би ще те разберат ...дз...абе започни отсега да ги подпитваш какво мислят за лятната ваканция и дали не биха те пуснали с приятели уж :P пък и да се дърпат до лятото ако мрънкаш старателно ще се навият :)

iiirish
04-30-2008, 16:50
щяла дя бяга - лапешка му работа :D

krem4et0
04-30-2008, 16:51
На 23 съм и септември с моя правим 4 години. Е, не сме били заедно на море и не съм умряла още!

sladkъ_mackъ
04-30-2008, 18:01
Хубаво ще бъде да отидете заедно на мореееееее :grin: аз с мое гадже съм ходила и сама но..при секи различно.
И по-добре след като не ти дават си стои мирно..не лъжи,не бягай...ОЧКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО :P WoW ako ne se luja i ti si na 15? e koga uspq da hodi6 s gadje na more :shock: 6e ni razkaje6 li :P

Ch0c0la73
04-30-2008, 21:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :D :D :D 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: a az si mislih 4e sam zle.... :razz: :razz: :razz: SHHH OSUZNAI SE NAI PROSTOTO BESHE PROSTO DA OTIDESH NA LAGER NA MORE I TOI DA DOIDE TAM TAKA VS SHTE SA SHTASTLIVI NO NZ KAK DOIDE VE4E IDEQTA DA JIVEESH U NEGO NZ SI KO!TI SI OSHTE DETE KADE SI TRAGNALA DA SKITASH IZ STRANATA SHE TE ZAEBE NA NQKVA MAGISTRALA I DO TAM ! MN NAIVNI HORA NA TOQ SVQT..BOJE.. TO TVA NE E ZA SMQH DAJE A ZA REVANE..QVNO PROSTO ISKASHE DA SE NAPRAVISH NA INTERESNA S TAZI TEMA..ZASHTOTO EDVA LI NQKOI TE E VAZPRIEL SERIOZNO !

prettyIdeath
05-01-2008, 08:06
Оо майко.. Я си стой у вас и не ходи никъде. Тц ТЦ ..

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 08:07
На к1де отива тоя свят, дами и господа..

tuzaro
05-01-2008, 08:23
и докато се усетиш пътуваш за Италия, вързана в някой камион, да заработваш от плът http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif 8-) 8-) 8-)

Spider4eto
05-01-2008, 08:34
ама как ти е минало през главата да бягаш, а и на него ако му пукаше за тебе, никога нямаше да те кара такова нещо :?

dark234
05-01-2008, 09:08
Я си седи мирно на газ0 ! :shock:
i az taka mislq a po vaprosa dali sam hodila s gadjeto si na more

rakiQ
05-01-2008, 10:25
i az s moq si napravihme planovete za morence -6te hodim az ,toi ,maika mi i priqtelq na maika mi
6te si vzemem apartament za nekfi pari4ki (v smisyl da si platim za nekfo vr )

i edna staq za nas dvamata edna za maika mi i gadjeto i i kuhnia i bania - dostaty4no

super 6te e

na 15 sym! s nego sumot blizo god .. bez mesec :D :)

princesa_viki
05-01-2008, 10:39
:D Да избягаш?Ако избягаш,бъди сигурна,че ваште ще направят всичко,за да не го видиш повече.Я си седи на гъза.Има време за всичко.

FiRe_LaDy
05-01-2008, 10:50
Миналото лято бях с приятеля ми на море.Ама бяхме на лагер .. изкарахме си яко ... ама та ди кажа ли по 24 часа заедно ... много се карахме ....

miloto_girl_4e
05-01-2008, 10:52
Нормално е на 15 години да не те пускат на море с гаджето ...
Аз сега дето съм на 18 ще има бая да ги убеждавам, а ти дето си даже още малолетна..
Наистина по-добре отиди на лагер с някое даскало, даже може и той да се запише на същият лагер(ако толкова иска да сте заедно ще го направи)и така ще сте си заедно нон - стоп :)
Ако детето ми недай си боже реши да избяга от вкъщи, честно няма да го искам повече у нас :!:
Такова неуважение да прояви.. просто няма да му се прости това :!:

donkihot
05-01-2008, 11:48
ти си колкото мен,как може да разсъждаваш толкова детски????слушай родителите си и тва е..тцтцтцт от ся мисли за заедно....колко гаджета ще имаш още...осъзнай се на нашата възраст нещата не са сериознИ!!

babity
05-01-2008, 12:14
На к1де отива тоя свят, дами и господа..

към морето :lol: :lol: :lol:

cinderella_gugutka
05-01-2008, 12:17
абе мн си малка да ходиш сама с него.по-добре се организирайте 1 групи4ка пр и тогава вашите може и да те пуснат.и ти пак ще си с него :wink: