PDA

View Full Version : Епилация с депелтоар ?



OneInThisWorld
04-30-2008, 10:02
Здравейте. Моля, дайте повече информация за тоя вид епилация, защото вече не знам какво да правя. По принцип се бръсна със самобръсначка, но ми писна през 2 дена (за краката и интимните части става на въпрос), сега, когато настъпва летния сезон не мисля да се бръсна през 2 дена, искам нещо по-трайно и ефикастно, без епилатор и кола маска..

enola
04-30-2008, 10:18
депилатоара е също като самобръначка .. пак поникват за 2-3 понякога 4 дена :?

6DBK
04-30-2008, 10:37
Здравейте. Моля, дайте повече информация за тоя вид епилация, защото вече не знам какво да правя. По принцип се бръсна със самобръсначка, но ми писна през 2 дена (за краката и интимните части става на въпрос), сега, когато настъпва летния сезон не мисля да се бръсна през 2 дена, искам нещо по-трайно и ефикастно, без епилатор и кола маска..
Депилатора е като самобръсначка само дето може да държи 3,4 дена ;) С кола маска е най-добре ;)

Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 10:47
Здравейте. Моля, дайте повече информация за тоя вид епилация, защото вече не знам какво да правя. По принцип се бръсна със самобръсначка, но ми писна през 2 дена (за краката и интимните части става на въпрос), сега, когато настъпва летния сезон не мисля да се бръсна през 2 дена, искам нещо по-трайно и ефикастно, без епилатор и кола маска..
Депилатора е като самобръсначка само дето може да държи 3,4 дена ;) С кола маска е най-добре ;)
Да, искаш, не искаш- кола маска е дъ бест! :)

sweatkiss
04-30-2008, 10:47
Ако искаш нещо по ефикасно то това са епилатор и кола маска ,но щом не искаш...Депилиращият крем не е по ефикасен от самобръсначката.Той е на химическа основа и след него кожата остава гладка,но не държи много.Аз лично съм с епилатор и съм много доволна.Ако се притесняваш заради болката - свиква се. Ако питаш мен давай с епилатора... :D

Obsession
04-30-2008, 11:45
Кремчетата са на същия принцип като самобръсначката - космите са прекъснати, а не отскубнати. Просто няма опасност да се порежеш, това е разликата. Най-добрият вариянт е кола маската. Продават се тънки лентички, за обработване на малки участъци и не боли толкова. Аз от около година дествам с епилатор и съм свикнала на болката.

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 12:02
Kola MasKa e edinstvenata :grin:

Fantomche
04-30-2008, 12:10
za kolaa maska nz ne sum polzvala asamobrusna4kata za men si e jivo mu4enie v smisul ne trqbva aaa na men lelq mi e na 26 i nqkude ot 11 klas ima6e ipilator oba4e sega zaradi nego kojat i e na to4ki za6otto ot epilatora kosum4etata istunqvat i ponqkoga ne mogat da probiqt kojata zatova gi e mahala s pinseta i ako polzva6 epilator zna4i 2-3 uti epilator edin put krem4e taka e nai dobre :) za men tva e nai dobriq variant a s epilator po4ti ne boli za kola maska nemoga da ti kaja

Stefityyy
04-30-2008, 12:18
Kola MasKa e edinstvenata :grin:

да живее кола маската :grin:
и самобръсначки и кремчета ... нищо не помага да ги ева :-x
всичко абсолютно съм пробвала и само колата е най-дълготрайна
поне при мен ефекта е за 3-4 седмици където и да се оскубя :P

sladka_macka123
04-30-2008, 14:32
Stefityyy kaji mi kakva kola maska izpolzva6 i na kakva cena 4e i az iskam da si kupq.I se prez 2 dena se br1sna s1s samobr1sna4aka i e p1len ko6mar a s depilatoar si maxam samo mustaka

Spider4eto
04-30-2008, 16:18
еми за краката и подмишниците си ползвам епилатор и съм доста доволна

04-30-2008, 17:03
само коламаска!!!!!

CfEtii
05-04-2008, 21:11
Депилатоара върши същата работа като самобръсначката.Корена не се отскубва,а косъма се прекъсва.За краката използвай епилатор.Не боли.Но за интимните части..аз го карам с бръснача шот немога да търпа болката на кола маска.

Ms.Lonely
05-04-2008, 23:04
Интересно как "епилация с депелатоар" ... Казва се обезкосмяване ! :? Такамз , представлява крем , който се нанася с помощта на шпатулка . Действа като изгаря косъмчетата за определено време и след това крема се отстранява пак с шпатулката . Ефекта е краткотраен , на следващия ден вече косъмчетата започват да рстат , но си зависи и от бързината на растежа !Но ти препоръчвам да използваш нещо с по-дълготраен ефект като кола маска или епилатор !

Mademoiselle
05-05-2008, 05:04
emi zavisi ot depilatoara-maje6 go obiknoveno varhu kojata s edno kato 6patula,iz4akva6 nijnoto vreme,koeto pi6e na opakovkata i otmiva6 s voda,ni6to slojno nqma