PDA

View Full Version : Проблем при регистрация в zamunda



Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 10:55
Здравейте, пак съм аз! :-D Искам да попитам защо, когато се опитам да се регистрирам в замунда.нет ми изписва следното нещо:
Sorry
The current user account limit (500,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...
Опитвам след една седмица - пак същото...
Моля ви, помогнете ми, много искам регистрация там, за да си изтегля на колко неща. А примерно арена.бг добър избор ли е? :)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

slavito007
04-30-2008, 11:00
Няма как да ти помогнем/ Постоянно се освобождават регистрации, просто трябва да пробваш отново и отново
А относно арена... ами в какъв смисъл дали е добър избор? Зависи какво ти трябва. Аз иначе предимно дърпам от замунда

sky_l
04-30-2008, 11:02
izpisva ti taka,za6toto saita si ima limit s potrebiteli.Toest ne moje da se registrirat pove4e ot 500,000 i tazi cifra e dostignata.6te moje6 da se regne6,kogato saita si povi6i limita.Arenata ne e lo6a,no tam nqma vse o6te mn torenti.Po-dobur sait za torenti e thepiratebay.com nqma tolkova dobur interface kato zamunda ,no ima su6toto raznoobrazie ot torenti.

Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 11:09
Много ви благодаря! :)

Blink182 the real
04-30-2008, 11:11
Много добър саит за торенти е и www.mininova.org :grin:

crazyhair
04-30-2008, 12:34
regnatite hora tam sa na max i ne moje6 da se regestrira6,trqva postoqno da opitva6,no as teglq ot trakera na internet dostav4ika mi :-o

slavito007
04-30-2008, 13:22
regnatite hora tam sa na max i ne moje6 da se regestrira6,trqva postoqno da opitva6,no as teglq ot trakera na internet dostav4ika mi :-o
Е то моя доставчик има 2 тракера и 1 DC хъб, но не винаги качват всичко, което има в замунда, така че е хубаво да си имаш рег там за всеки случай :-D
Айде ще дебна когато намалее броя на потребителите и ще ти кажа, предлагам и другите да направим така ;)

MajeStic
04-30-2008, 21:13
Значи ще чакаш докато не се освободи някое място. Все някога ще пуснат регистрацията. А като я пуснат и ако си направиш потребител, сийдвай! Не се стискай (:

DarkAngelOfHope
04-30-2008, 21:21
значи ако аз ако нещо не успея да си намеря в замунда ползвам torrentz.com това е torrent search engine който ти дава линкове към няколко по големи тракера :) нещо подобно на Torrentspy.com който е затворен ... незнам дали завинаги или само моментно

само незнам дали torrentz като ти даде линк към торент в друг тракер няма да ти иска да се регистрираш и там (не съм смъквал толкова много от там и затова незнам само няколко игри за PS1) защото torrentspy не изискваше регистрация в другите тракери а търсеше в над 1 500 000 торента :)

та ако искаш може да пробваш torrentz само дето като си смъкваш филми примерно ще трябва от друго място да си търсиш subs :)

FaceffffffffffffControl
09-04-2008, 22:23
Хора, тва с чакането хич не е работа ; )
аз чакам да се регна сигурно от месец и нещо, проверявам по няколко пъти на ден и вечер .. и не се е освободило място :?
ако някой успее плс дайте рега насамм :S искам хубаво място откъдето да тегля филми и т.н. .. преди съм теглила от zamunda и е наистина мн удобно да се тегли оттам .. теглила съм и от други места където обаче после трябва да ровиш по допълнителни сайтове, за да търсиш субтитри примерно .. и е мн кофти :(

slavito007
09-05-2008, 09:54
В момента има свободни акунти - бърззоооо регвайте се !!!!

vikity669
01-18-2011, 16:12
ox i az imam sa6tiq problem mnogo mi se iska da imam registraciq 6toto iskam da si svalq edno film4e deto samo tam go ima ama s tozi limit...dy6ata mi se ima4i :(