PDA

View Full Version : изненадваща раздяла - помощ



heartbreak
04-30-2008, 12:12
Hodih s 1 mom4e 3 godini i polovina.Bqhme mnogo 6tastlivi.Mnogo se obi4ahme.No ot blizo 1 mesec ve4e ne sme zaedno.Toi skusa s men mnogo iznenadva6to.Purvona4alno iska6e samo malko vreme no posle go re6i okon4atelno.Bqhme na 1 kupon predi nqkolko dni i purvona4alno ne mi obru6ta6e nikakvo vnimanie no posle me pregurna silno.Po4na da me celuva no se 4uvstva6e guzno.Kaza 4e ne iska da me naranqva, 4e na tozi etap ot jivota mu ne iska seriozna priqtelka.No v su6toto vreme kaza 4e mu lipsvam mnogo za6toto otdavna ne me e vijdal.Posle go popitah dali iska da spim zaedno-purvona4alno ne iska6e vupreki 4e kaza 4e mnogo me iska no posle stana.Sled tova cqla no6t spahme pregurnati.Kajete mi kakvo da napravq.Kak da si go vurna?Molq vi!

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

nejnaDROGA
04-30-2008, 12:24
Дай му малко време...Нека известно време остане сам...След време се вижте,поговорете и ако имаш късмет пак ще се съберете :) :-) Ще стискам палци,защото знам какво е да загубиш момчето,което обичаш :cry: А и историята ти ми е почти на 100% позната :) Айде успех :) :-)

shanty_loop
04-30-2008, 12:33
Може би наистина му трябва време, но и мисля ,че и той не те е забравил поне по това което казваш ;) трудно е да си без любимия ,но според мене нещата ще си дойдат на мястото рано или късно ;) УсПеХ :P

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 12:37
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...

FreeSpirit
04-30-2008, 12:43
Може да ти е трудно, но мисля че трябва да си дадете почивка ;)
Да обмислите нещата около вас, да си дадете сметка за ставащото извън връзката Ви...
Не се карайте и не спорете (на този етап си бъдете приятели).Не прави нищо, което може да го нарани или засегне и го остави да премисли, явно от това има нужда....
Според мен скоро пак ще се съберете ;) Успехи

indecent
04-30-2008, 12:55
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

babity
04-30-2008, 12:59
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

еееми, на години сте вече! Време е да се научите да боравите с майчиния ви език! :x

xXxScreamxXx
04-30-2008, 13:05
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

еееми, на години сте вече! Време е да се научите да боравите с майчиния ви език! :x

щом аз се нау4их и те ще могат :D :D :D :D :D :D

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 13:07
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

Ще ви го повтарям, докато не ви го набия в кухите лейки и се научите !!

xXxScreamxXx
04-30-2008, 13:10
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

Ще ви го повтарям, докато не ви го набия в кухите лейки и се научите !!


Ооооооо скоро не ми се вярва да спреш да го поваряш ..... :?

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 13:12
Тука немога да им поправям постовете иначе в дата.бг, ако пишат някои на латиница им поправям постовете и ОП кирилица.. ма тука нещ1т да дават права... :?

xXxScreamxXx
04-30-2008, 13:15
гадно гадннооо :? :? :o :o

04-30-2008, 13:19
аз мисля да си дадете време и ако е имало голяма любов то тя няма да се забрави толко лесно за това ако тои те е обичал истински ще проумее че неможе без теб и ще се съберете пак! Успех!!!!11

heartbreak
04-30-2008, 13:34
Не знам как да се държа с него.Не искам да му се натрапвам,но ако съвсем изгубим връзка може и да ме забрави.

xXxScreamxXx
04-30-2008, 13:36
Не знам как да се държа с него.Не искам да му се натрапвам,но ако съвсем изгубим връзка може и да ме забрави.


ходили сте 3 години .... :shock: :shock: :shock: и мислиш 4е 6те те забрави за седмица , 2 ........... :? :? :? не мисля ....... :(

Magi4eska_Kiss
04-30-2008, 13:46
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

Ще ви го повтарям, докато не ви го набия в кухите лейки и се научите !!

cinderella_gugutka
04-30-2008, 13:51
ами опитайте да бъдете приятели първона4ално и после...ако има любов вси4ко ще се нареди :)

otka4ena
04-30-2008, 14:49
Боже....чакай,че се шашнах...все едно аз съм писала тази тема!!Пак 3 години и половина,пак липса,пак противоречиви чувства и сигнали.Нз нз,ще чакам и аз да видя какво да правя :-D

xhuxhu
04-30-2008, 14:53
Дай му малко време...Нека известно време остане сам...След време се вижте,поговорете и ако имаш късмет пак ще се съберете :) :-) Ще стискам палци,защото знам какво е да загубиш момчето,което обичаш :cry: А и историята ти ми е почти на 100% позната :) Айде успех :) :-)


+1

fuck_me_pls
04-30-2008, 14:57
дайте си малко време да разберете какво искате.. :P

_VIP_
04-30-2008, 15:24
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
da mi lapnesh kura :D

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:31
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
da mi lapnesh "мъжкия полов орган" :D

ма дали имаш такъв...ай първо разбери за ко стаа дума и после изказвай малоумните си прости изречения :P

P.S.-намерил си с кой да се заяждаш :D :D :D тъпак :D :D :D :D

zaraaa
04-30-2008, 18:09
Prosto mu dai vreme da obmisli vsichko sluchilo se, pak i toi sam ti e kazal, che na tozi etap ne iska seriozna priqtelka, moje bi se plashi ot neshto po-seriozno i ot Lubovta, moje bi i tova e prichinata da se razdeli s teb - samiqt strax ot tova seriozno obvarzvane :)

LovePoisoned
04-30-2008, 18:28
Ще му дойде акълът, току-виж и годеж ти предложи. :o

Време му трябва обаче.

heartbreak
04-30-2008, 18:38
Ние сме си говорили за това да живеем заедно,за деца и т.н.,въпреки че сме много млади.Но явно всичко е било на шега или просто всичко изчезна за 1 миг :(

Al3ksandra
04-30-2008, 19:44
Ние сме си говорили за това да живеем заедно,за деца и т.н.,въпреки че сме много млади.Но явно всичко е било на шега или просто всичко изчезна за 1 миг :(


:-o Незная как точно стоят отношенията ви , но е възможно да иска почивка или незнам.. може би има нещо , което го притеснява и се опитва да го преодолее за да не те нарани а и не ти казва за да не те натоварва.
:cry:

VinDiesel
04-30-2008, 19:47
Явно вече му е писнало едно и също и иска малко да си почине :)

mara_13
04-30-2008, 20:02
Ами по принцип горе-долу по това време една връзка се задълбочава повече и става доста сериозна, може да се е уплашил от това. Дай му малко време ;) Според мен всичко ще е наред :)

Whisper_to_me
04-30-2008, 20:15
3 години са си доста време... Аз също не мисля, че такава връзка може да се забрави за токова кратко време... тази кратка почивка може да помогне да си изясните и да преосмислите нещата... :) Явно той има нужда точно от това, дай си малко търпение.. надявам се, че всичко м/у вас ще се нареди ... :)

Miss_Perfekt
04-30-2008, 20:40
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

Ще ви го повтарям, докато не ви го набия в кухите лейки и се научите !!


Ооооооо скоро не ми се вярва да спреш да го поваряш ..... :?
Аз съм на същото мнение ако искате съвети пишете на КИРИЛИЦА
А по темата-явно е направил нещо да което ти незнаеш и просто неиска да знаеш защото ще те нарани

Pebles
04-30-2008, 22:17
Kofti...em nz spored men ako pri4inata e bila 4e ste si omruznali znam li..se pak 3 godini da ste zaedno..HUBAVO E DE.. sigurno - ne mi se e slu4valo..no ot dryga strana si mislq 4e 3 godini da si s nqkoi TRQBVA DA GO OBI4A6 ISTINSKI... i za tova me sumnqva 4e toi 6te izdurji dulgo bez teb.. :) taka 4e se nadqvam da ne stradash o6te dulgo..nito ti,nito priqtelq ti...- po4ti sum sigurna 4e 6te se suberete.. USPEH MILA.. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-01-2008, 05:59
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica
И толкова ли е кеф да четеш и пишеш на шльокавица, след като си се учил да пишеш на кирилица и това е родната ти писменост? На всичкото отгоре с ВР можеш да пишеш също толкова бързо, колкото пишеш на латиница. А като се има предвид колко неграмотни млади хора има, то като се замислиш, трудно ще се научиш да пишеш "не съм", след като си свикнал да пишеш "не сАм"...

По темата: Как така чак след 3 години се е сетил, че не иска сериозна приятелка? Според мен 3 години си е доста сериозно. Този наред ли е? :? Или аз греша?

_VIP_
05-01-2008, 13:40
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
da mi lapnesh "мъжкия полов орган" :D

ма дали имаш такъв...ай първо разбери за ко стаа дума и после изказвай малоумните си прости изречения :P

P.S.-намерил си с кой да се заяждаш :D :D :D тъпак :D :D :D :D
i ti da mi go lapnesh :D

fuck_me_pls
05-01-2008, 13:48
Чак до там няя да стигна..

dark234
05-01-2008, 17:43
Аз бих ти помогнал... ще те заведа при една от госпожите ми в училището да те научи да пишеш на кирилица...
abe ti s tazi kirilica

еееми, на години сте вече! Време е да се научите да боравите с майчиния ви език! :x
ami ako na nqkoi ne im e mai4in v smisal edna fr e bila v amerika i na neq ne i e mai4in

babity
05-01-2008, 19:05
по - тъпо нещо не съм чувала! (освен ако ти не си го казала правилно и затова е станало тъпо!!!) :D :D :D Т'ва че е отишла до америка и се е върнала не значи, че т'ва не и е майчин език! :-x :-x :-x