PDA

View Full Version : Вече се отчаях....



AnChItOoOo
04-30-2008, 12:32
Здравейте на всички...Значи от много време искам да сваля някои друг килограм.Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o

EnriqueIglesias
04-30-2008, 12:40
da,shte swalish sled mnogo wreme muchenie i w momenta koito pochnesh da qdesh shte ti se lepne wsichko otnowo oshte po otpusnato;)trqbwa da qdesh w normata i da sportuwash inache NQMA kak da stane;)

YaNcHeToOo
04-30-2008, 12:45
Абе момиче ти имаш ли акъл в главата? Нищо няма да постигнеш с глад, освен анорексия! :shock: Не гладувай повече!

AnChItOoOo
04-30-2008, 12:49
ами не знам вече какво да правя...1вото което е че мразя да спортувам..това не е силната ми страна и за това правя така.А и аз никога не съм се тъпкала като ям винаги си ям нормално но никакъв ефект :o ще продължа така седмица и ако няма ефект спирам с гладуването :smt087 Ами мислите ли че тоя чай има някакъв ефект???

EnriqueIglesias
04-30-2008, 12:52
ako za otslabwane nqma,koeto ne wqrwam pone shte ti dobawq nqkakwi witamini za da ne se razboleesh
pak kazwam towa ne e nachina i nqma da se poluchi;)no kato ti se probwa opitai..

AnChItOoOo
04-30-2008, 12:58
ами ще опитам...нищо не губя..няма да прекалявам. :P пък ако не стане вече не знам :smt073

kuklichka_bg
04-30-2008, 13:37
Abe s gladuvane ne stave da nqma cql jivot da gladuvash.?P

kuklichka_bg
04-30-2008, 13:39
nai mn se razboleish pak i ti ko o4akvash 1 den 1 kilo xahxhaxha (: ama tui det go praish hi4 ne e prailno i ne mislq 4e 6te otslabnesh mn za dalgo s tui nai mn posle da si gi varnesh dvoino pro4eti malko iz google 4e i tuk pak ima dosta info i togaz vij akkvo shte qdesh i kafeto e vredno za dietite!

SeXyL[!]Nk@
04-30-2008, 13:44
ами не знам вече какво да правя...1вото което е че мразя да спортувам..това не е силната ми страна и за това правя така.А и аз никога не съм се тъпкала като ям винаги си ям нормално но никакъв ефект :o ще продължа така седмица и ако няма ефект спирам с гладуването :smt087 Ами мислите ли че тоя чай има някакъв ефект???


И аз мразех да спортувам,ама си наложих,защото видях,че няма друг начин,а аз имам много да свалям,до сега съм свалила само 12кг. ама продалжавам секи ден по .... от 3 до 5 часа,ама понеже аз съм тренирала много и съм свикнала на яко напрежение,аз ако ти кажа,че във феитнеса само тичането ми е по 100минути,когато съм уморена,а иначе поне по 150,ама от начало ти давай най-много по час и половина тренировка,след месец -2 да речем увеличи с по час час и половина още,и така ,постепенно.Но гледай отначалото да не се претоварваш.Мен първите няколко пъти ми беше адски трудно,след тренировка се влачех като парцал,едвам издържах да не падна от болки в краката....ама вече свикнах и си откарвам секи ден по 4-5 часа във фитнеса,вече съм маниячка на тема фитнес. :) тренировка във фитнеса,и ям само,когато съм гладна и то не сичко каквото ми падне а по-леки храни.
пия и елкарнетин секи път преди тренировка 2 хапчета.

MiLeNcHeToO
04-30-2008, 14:09
nedei da gladyva6,nqma ni6to da stane :? ...ne qj nikakvo sladko,hranise,no po malko,pii pove4e te4nosti i se dviji kolkoto moje6 pove4e,razhojdai se,ti4ai ili pravi nqkakvi yprajneniq,netrqbva da se zastoqva6...s malko pove4e postoqnstvo efekta e sigyren..yspeh! :-P :)

sladka_macka123
04-30-2008, 14:22
s glad ni6ty nqma da postigne6 trqbva da pravi6 redovno uprajneniq i da ima6 nqk1v hranitelen rejim

BrokenHeart
04-30-2008, 15:18
бягай по малко всеки ден..иначе няма да стане.... колкото и да гладуваш,не спортуваш ли няма да има промяна...

Mementomori
04-30-2008, 15:24
Според мен това,че си спряла всякаква храна и караш на зелен чай,е абсолютно погрешно,защото чрез гладуване се постигат временни резултати и само тормозиш организма си.Опитай просто да се ограничиш от някои хранителни добавки,но не го прави толкова драстично!Успех!

EnriqueIglesias
04-30-2008, 15:28
skachane na wuje i bqgane bi pomognalo w twoq sluchai

Witch NOT Bitch
04-30-2008, 16:35
Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o

Недей така!

AnChItOoOo
04-30-2008, 18:51
az qm,no po super malko.dnes primerno sum izqla samo 1 qice i 1/3 ot edna krastavica. :? ticham pochti vseki den ;] off dano da stane tova koeto iskam po burzo :grin:

TopTa
04-30-2008, 19:38
s gladuvane nestava! ili pone ne dulgo 6te zadurji6 kilogramite. ne pii zelen 4ai za6toto edin negov efekt e da te kara da zadurja6 voda! koeto nqma da se otrazi na kantara kakto ti iska6!

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 19:38
Nk@]
ами не знам вече какво да правя...1вото което е че мразя да спортувам..това не е силната ми страна и за това правя така.А и аз никога не съм се тъпкала като ям винаги си ям нормално но никакъв ефект :o ще продължа така седмица и ако няма ефект спирам с гладуването :smt087 Ами мислите ли че тоя чай има някакъв ефект???


И аз мразех да спортувам,ама си наложих,защото видях,че няма друг начин,а аз имам много да свалям,до сега съм свалила само 12кг. ама продалжавам секи ден по .... от 3 до 5 часа,ама понеже аз съм тренирала много и съм свикнала на яко напрежение,аз ако ти кажа,че във феитнеса само тичането ми е по 100минути,когато съм уморена,а иначе поне по 150,ама от начало ти давай най-много по час и половина тренировка,след месец -2 да речем увеличи с по час час и половина още,и така ,постепенно.Но гледай отначалото да не се претоварваш.Мен първите няколко пъти ми беше адски трудно,след тренировка се влачех като парцал,едвам издържах да не падна от болки в краката....ама вече свикнах и си откарвам секи ден по 4-5 часа във фитнеса,вече съм маниячка на тема фитнес. :) тренировка във фитнеса,и ям само,когато съм гладна и то не сичко каквото ми падне а по-леки храни.
пия и елкарнетин секи път преди тренировка 2 хапчета.


Няколко редчета за цитираното момиче. :? Това, което правиш е абсолютно грешно. Една кардио тренировка е съвсем безсмислена, ако е повече от един час. Както повечето знаят, след 30тата минута започват да се разграждат мазнините, а след 60-тата минута започваш да губиш МУСКУЛНА маса, така че те единственото ,което можеш да си навлечеш е загуба на мускулна тъкан+проблеми със сърцето. Второ, прекаляваш с Л-карнитина, 2 хапчета преди тренировка са много. Трето, бъди търпелива, всичко ще бъде наред. 12 кг са добре, но послушай ме относно тичането.


И няколко думи за авторката на темата. Мила, ще успееш, ще свалиш 2-3 килца за тая седмица и после ще хапнеш една филийка пълнозърнест хляб, ще те удари един апетит и няма да можеш да се спреш. Всичко се постига с постоянство и ТЪРПЕНИЕ, откажи се от мисълта, че ще гладуваш една седмица и ще бъдеш като модел-невъзможно е. Щом не ти се занимава със спорт, тогава си избери хранителен режим, с който ще започнеш да слабееш от самосебе си, бавно, но за постоянно и ще можеш до лятото да постигнеш онова, което искаш. :-D

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 19:40
s gladuvane nestava! ili pone ne dulgo 6te zadurji6 kilogramite. ne pii zelen 4ai za6toto edin negov efekt e da te kara da zadurja6 voda! koeto nqma da se otrazi na kantara kakto ti iska6!Тая глупост откъде я чу? :-o Зеленият чай единсвтвено може да й подейства положително. Първо-успокоява, второ-усилва метаболизма. Солта задържа вода, а не зеленият чай.. Това е като да ми кажеш, че от лимонът се пълнее...

AnChItOoOo
04-30-2008, 19:54
пия зелен чай защото една фр така отслабна чрез него... ако не беше тя нямаше и да знам че съществува :razz:

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 21:13
пия зелен чай защото една фр така отслабна чрез него... ако не беше тя нямаше и да знам че съществува :razz:

Продължавай да го пиеш. Бих ти препоръчала сутрин на гладно Топла вода с изтискан лимон. Или ако нямаш лимон в наличност само топла вода, друг вариант е ябълков оцет (2-3 суп.л+1 с.л. мед) , но не е полезно за всекидневна употреба.

Mademoiselle
05-01-2008, 05:05
taka samo 6te si razvali6 stomaha.Dai ne6to po-balansirano,za kakvo ti e tolkova barz efect?

varnen4e
05-01-2008, 06:25
Здравейте на всички...Значи от много време искам да сваля някои друг килограм.Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o

Гладуването не е решение. Защото най- малкото като не ядеш ти се забавя метаболизма и няма как да отслабнеш.. ;)
Най- добре е да ядеш по- малко и не дотам калорични неща през около 2-3 часа.
Ако и съчетаеш със спорт със сигурност ще отслабнеш.
:)

H8_mE
05-01-2008, 07:18
Здравейте на всички...Значи от много време искам да сваля някои друг килограм.Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o

Не бива целта ти да е отслабването,трябва да се целиш в здравето и то се постига чрез балансирано,здравословно хранене и поне малко спорт всеки ден.Това,че го мразиш ,не те оправдава да не го правиш,защото по-късно ще си навлечеш доста неприятности именно защото не си го правила.Правиш ли усърдно тези неща в името на здравето,красотата ще дойде също.Ще отслабнеш за постоянно,кожата ти ще придобие по-добър вид и ще се чувстваш много по-добре отколкото от глада.ПОслушай съвета ми,направи го и няма да съжаляваш,защото с тези диети се стига само до един поррочен кръг,от който след това е много трудно да се оттървеш!
Пожелавам ти успех! И не се притеснявай за теглото си,всичко ще си дойде на мястото,стига да правиш това,което трябва! :-)

Bon_bOn_ChE
05-01-2008, 07:53
Напълно съм съгласна с EnriqueIglesias .. Спорта му е майката :D

sunset_light
06-19-2008, 11:16
Препоръчвам ти да се запишеш на тренировки по плуване,страхотно е ,дори на теб ще ти хареса,трябва някак да си го наложиш,ходи редовно,например 3 пъти в седмицата,яж повечко плодове и ограничено всякаква храна,никакви диети,вредни са и нищо не правят,след тренировка пий доста вода,помага и успокоява,прави и упражнения и те са полезни,ако искаш недей да ходиш на плуване а,например на баскетбол ще станеш по-висока. :D Плуването ти го препоръчвам не,просто ей така ,а защото си го тренирам 4 години и има страхотен ефект,успехчета. ;)
btw от някои спортове се трупа мускулна маса ,особено от фитнеса,на какъвто и уред,и от плуването малко,ама нямаш тлъстини ,а мускули и не някакви големи ,я. :D

pi6ka
06-19-2008, 11:31
Ядеш само плодове ,зеленчуци ,мръвка ,яйца ,сирене и никакъв ХЛЯБ ядки МАКСИМУМ 50 Грама на ден (даже е препоръчително да не ги ядеш ) :) и никакви шоколади :) като Бяло с Червено не се смесва (тоест ако обядваш месо ,млечни продукти чак за вечеря и обратното ) Тичане : примерна Програма :

Понеделник - 10 мин. леко бягане 1 мин бързо
Вторник - 15 мин леко бягане + 3х25 коремни
Сряда - почивка
Четвъртък - 5 мин леко бягане 1 мин бързо 5 мин леко 1 мин бързо 5мин леко 1 мин бързо
Петък - 10 мин леко бягане 3х25 коремни
Събота - 35 мин леко бягане
Неделя - 5 мин леко бягане в началото 1 мин бързо
НЕ ХОДИШ ТИЧАШ ,даже ако си на стадион накрая не спираш ,а правиш още една лека обиколка за разпускане и предотвратяване от контузии :) Преди тренировка задължително Стречинг !!
Коремни можеш да правиш по колкото си искаш ,но това е препоръчителната бройка за седмица :) и съответно за ден :) ,ако пропуснеш едни ден на следващия си тичаш по програмата без да я променяш Примерно пропускаш в събота => няма да тичаш 35 мин в неделя а ще си тичаш 5 мин леко и 1 бърза :) айде успехи аз свалих 4 кила в рамките на 2 седмици :) като натрупах и мускулна маса де :oops: :oops: Поздрави и успех :)

t!nchety
06-19-2008, 11:58
http://vbox7.com/play:13d4f27c Гледай това и си помисли дали ще продължаваш така..

JustBecko
06-19-2008, 12:20
Бягай!Бягай!Иначе няма да стане...

gothic_angel
06-19-2008, 13:37
Ми да,ще има ефект и като започнеш да се храниш отново ще си ги качиш даже 3но

TheNewReligion
06-19-2008, 19:00
Поредната погрешна практика ! Съвсем логично е да отслабнеш , НО слаба ще бъдеш до момента в , който започнеш да се храниш нормално ще качиш всичките килограми двойно , което едва ли ще ти хареса . Като прочетеш това първото нещо , което ще ти дойде наум е да продължиш да се "храниш" така и , ако не си промениш начина на мислене влизаш в омагьосан кръг и играта загрубява . По този начин можеш сигурно да развиеш анорексия . За да отслабнеш трябва да се храниш здравословно и да съчетаеш начина на хранене с подходящ спорт , или просто тичане .

divacheee
06-19-2008, 19:45
az qm,no po super malko.dnes primerno sum izqla samo 1 qice i 1/3 ot edna krastavica. :? ticham pochti vseki den ;] off dano da stane tova koeto iskam po burzo :grin:

Краставици можеш да ядеш КОЛКОТО искаш ... Краставиците са 90 % вода ...

MidnightCreep
06-19-2008, 20:15
taka samo 6te si razvali6 stomaha.Dai ne6to po-balansirano,za kakvo ti e tolkova barz efect?

Онзи ден те видях,минаваше покрай Фантастико или съм се препознала?

Зеленият чай "изцежда" течностите,т.е.сваляш кила само от вода,а не от сланини.
Да си чувала,че тялото има способност да задържа тегло при глад?Или изобщо няма да свалиш,или ще върнеш кг.за няколко дни.Хората се скъсаха да обясняват,ама кой да чете.РБД ще е идеално.


Ама моля ви се,мускулна маса се трупа при излишък от енергия.Ако е на отрицателни/равни калории ще сваля/ще се стяга.

mechtaq_za_teb
06-20-2008, 04:54
Най-много да се разболееш така!Мислиш ли,че това е решение?Все пак тялото ти има нужда от енергия.Според мен е достатъчно да спреш сладкото и хляба и да наблегнеш на някакъв спорт.Не можеш да свалиш кг толкова бързо,ще стане постепенно,но пък ще стане.

glupacheE
06-20-2008, 05:31
OT TOLKOVA TEMI V TOIZI FORUM ZA DIETI I VSI4KITE S EDNI I SASHTI OTGOVORI PROSTO TRQBVASHE DA POTARSISH :? :( :o

I NE NQMA DA OTSLABNESH S GLAD zashtoto taaka metabolizma ti se zabavq sqkash edna kola ne moje da pali a kato ne pali kak shte si habi benzina ( v slu4aia mazninite i hranta koiato poglashta)????????
Trqbva zdravoslovno balansirano hranene (po normalen broi kalorii v zavisimost ot rasta,kg , vazrasta i fizi4eskoto ti natovarvane) i sport ( 2-3 pati sedmi4no)

BlueAvalanche
06-20-2008, 05:39
Попрочети за Йо-Йо ефекта и си отговори сама :-D

adizitk1
06-20-2008, 10:24
Здравейте на всички...Значи от много време искам да сваля някои друг килограм.Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o
Мисля,че ''не живееш на тази планета'' :? ...Вече вс знаят,че с диети нщ не се постига.Гладуваш,сваляш неколко килца и после си ги връщаш двойно.Не прави глупости.

sexy_sladuranka___
06-20-2008, 11:17
da,shte swalish sled mnogo wreme muchenie i w momenta koito pochnesh da qdesh shte ti se lepne wsichko otnowo oshte po otpusnato;)trqbwa da qdesh w normata i da sportuwash inache NQMA kak da stane;)
Това което казваш е вярно . По-добре да сваляш бавно от колкото после да си върнеш килцата двойно .

ЕPu
06-20-2008, 12:04
Недей така. Най-много още няколко дни да издържиш по този начин и после всичко да се върне отначало..
Яж често, помалко, повече плодове и зеленчуци..
А за да не се изкушаваш да хапнеш чипс, шоколад, хамбургери /като си с приятели примерно/ - дъвчи дъвка.
:)

sodomicdream
06-20-2008, 15:56
абе моме, как си с главния да гладуваш бе?!
Пък мразела си да спортуваш... лигава работа! Не, грешка - МЪРЗЕЛИВА работа! Отслабва се със спорт и ядене в малки количества, но често. Поемане на повече течности. Ще слабееш по малко, но ще знаеш, че няма да изревеш, че имаш стрий!
А това, което правиш ще издържиш не повече от 2-3 седмици и.. ще получиш най-малкото язва или гастрит (май така се пишеше).

dare_93
06-20-2008, 17:36
като водиш застоял живот става така

TheNewReligion
06-20-2008, 19:09
като водиш застоял живот става така
Така си е . Няма да се очудя в тези излишни килограми да е включено и стабилно количество целулит , което едва ли се сваля само със здравословна диета !

vesssiii
06-20-2008, 20:54
Оооо не гладувайййй :o Аз така гладувах и ми прилоша,после ме слагаха на системи..аа ужасно беше.. :( :( :( По-добре се консултирай с диатолог той ще те насочи или пък яж си,но нормално като избягваш мазнотии и сладко

H8_mE
06-21-2008, 05:25
Здравейте на всички...Значи от много време искам да сваля някои друг килограм.Сега 3ти ден не ям почти нищо(така да се каже гладувам) и пия зелен чай по 1 на ден.Мислите ли че така ще успея да сваля килограми?Спряла съм сладкото,хляба и пия само този чай и кафе,но без захар.Какво милите :-o
По този начин могат да се свалят килограми,но за съжаление за много кратко време.Ако спреш този "режим",който никак не е здравословен,веднага ще качиш всичко обратно.Ако пък го продължиш можеш да стигнеш до анорексия.За това гладуването е нож с две остриета и не е за препоръчване.По добре се храни умерено,с повече плодове и зеленчуци,три пъти на ден,с пълнозърнест хляб и спортувай по-честичко.Тъкмо сега като свършим даскало ще имаш повече време да потичваш.И така бавно ,но сигурно ще свалиш килограмите и не само,също тялото ти ще е стегнато от спорта.Докато при тази твоя диета нямаш сили да се помръднеш.Пожелавам ти успех ,но по правилния начин го направи!

andrea335
06-21-2008, 07:33
q6 samo daeti4ni ne6ta kat naprimer uris s grah ili podobni manji :grin: i ako se naloji hodi na fitness :o ili poti4ai malko :-) ili ako ne te kefi tfa pravi koremni presi v ku6ti ili licovi opori :P
ili vij v google kak da svali6 1 kg :(

koalka
06-21-2008, 07:43
С глад нищо не става, става с хранителен режим, който не включва вредните неща.

ti_i_az
06-22-2008, 07:19
да наистина с глад нищо ни става т личен опит знам като започнеш да се храниш нормално пак ще ги вземеш по добре се ограничавай и малко гимнастика :)

Playlife_f
06-22-2008, 07:34
S glad ne stava! Sportyvai! i si napravi nqkav rejim na qdene! :o :P

fall_out_girl
06-22-2008, 09:03
Не яж сладко и хляб,спортувай доста и ще отслабнеш...

sladur4e_
06-22-2008, 09:54
ами не знам вече какво да правя...1вото което е че мразя да спортувам..това не е силната ми страна и за това правя така.А и аз никога не съм се тъпкала като ям винаги си ям нормално но никакъв ефект :o ще продължа така седмица и ако няма ефект спирам с гладуването :smt087 Ами мислите ли че тоя чай има някакъв ефект???

Няма мразя да спортувам.Или спортуване или килограми.Не спирай яденето.Яж на 3 часа но по съвсем малко и ниско-калорични храни.Никога не спирай яденто,товаще ти го каже всеки диетолог.Но ако не ти се спортува ето някои идеи,които при мене наистина помагат:

Движи се повече,върви пеш.
Карай колело или ролери.
Качвай се пеша по стълбите вмсто да ползваш асансьора.
Танцуването е начин да се позабавляваш и да свалиш калорий.
Когато ходиш на море,вместо да стоиш и да се пържеш на слънце,побягай малко из плажа,по пясъка.Това е добре за краката,а и топи калорий.
Упражнявай някъкъв спорт,поне 2 пъти в седмницата.

lil4encetyy
06-22-2008, 10:03
Kfi sa tiq glyposti 4e s glad ne stava :-D qj salati, bqlo meso ili riba pii mnogo voda taka se otslabva nai byrzo i kaf e toq 4ai . .. trqa ti voda :o v tva toplo vreeme nai mnoo da se obezvodni6 a otnosno sporta .. ako iska6 da otslabne6 bez dieti nai-dobre za zdraveto ti e sporta :?