PDA

View Full Version : Питане за целувката !



neznaq
04-30-2008, 13:50
Здр,ще споделите ли своите техники на целуване моля,имам предвид и това,че по време на целувка например можете да милвате по лицето или друга част от тялото напартньора си и всякъкви съвети които можете да дадете :oops: 8)

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 13:52
Когато целувам приятелката си понякога слагам дясната си р1ка на бузата и или е така, ако целувката не е некфа лигава ( в мис1л д1лга ) за брадичката и винаги я допирам до себе си .... цялата... :D 8-)

cinderella_gugutka
04-30-2008, 13:54
когато си с любимия целуваш където искаш,както искаш и го обарваш(милваш) където искаш.няма правила или техники-опитваш вси4ко 8)

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 13:56
Пробвай у цент1ра пред McDonalds като се целувате да и бр1кнеш в гащите... да ви'им :D

sladka_macka123
04-30-2008, 14:09
kogato celuvam priqtelq si
si slagam rakata na g1za mu malko sramno to4no na centara ama... :oops:

Tazadar
04-30-2008, 14:28
Пробвай у цент1ра пред McDonalds като се целувате да и бр1кнеш в гащите... да ви'им :DЗа любовта няма граници :?

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:07
емм аз кат се целувам с момче..или си слагам ръцете на врата му или на гъза му (изглежда смешно,но ми харесва) или просто на кръста :P :P :P

xhuxhu
04-30-2008, 15:14
емм аз кат се целувам с момче..или си слагам ръцете на врата му или на гъза му (изглежда смешно,но ми харесва) или просто на кръста :P :P :P


+1 и аз тъй

Just_say_no
04-30-2008, 15:34
Понякога ги слагам на кръста му, ама той ми ги вдига на врата му 8-) на мен просто там ми е по удобно... ама май не му харесва така. :D

fuck_me_pls
04-30-2008, 15:37
Понякога ги слагам на кръста му, ама той ми ги вдига на врата му 8-) на мен просто там ми е по удобно... ама май не му харесва така. :D

ее иска по-надолу :D :grin: :)

babity
04-30-2008, 16:08
Аз пък като целувам обикновено се пошашавям и изобщо не мисля кое къде и как... даже ми остава като бяло петно и рядко имам спомен за точния момент на целувката. :oops:

FreeSpirit
04-30-2008, 16:15
Ами то няма правила, които какво иска може да прави ;)
Аз понякога го роша(прокарвам пръсти през косата му) или просто ръцете ми са на врата му ;)

04-30-2008, 17:07
когато я целувам я притискам цялата до мен и с мн ама мн голямо чувство я целувам.

thedutchess
04-30-2008, 17:17
Няма точно определени техники... Целувката е нещо много идентично и уникално... Но по принцип не е хубаво много да си пъхаш езика в устата му/й :D на мен ми е гадно... мн лигаво става :lol:

rakiQ
05-01-2008, 10:36
obi4am dokat go cunkam da go hva6tam za ramenete :D

miloto_girl_4e
05-01-2008, 10:43
Докато се целуваме, просто си го гушкам .. рядко го галя, макарче той много обича..

cinderella_gugutka
05-01-2008, 10:54
когато я целувам я притискам цялата до мен и с мн ама мн голямо чувство я целувам.
е,браво бе пи4 :grin: :-P

neznaq
05-02-2008, 09:28
Значи общото мнение е "ДА" :grin:

MartyParty
05-02-2008, 09:51
Ми много зависи от обстановката.Както казаха и преди-в центъра пред Мc.Donalds да си топлим ръчичките по гащите не е много яко.То през зимата и на мен ми е студено,ама... :-o Ако сме у тях или в нас самички тогава вече той си бърка където иска.Последния път той беше легнал на леглото,аз бях върху него и докато се натискахме той ме галеше по гръбчето. :oops: Такова едно нежно като почне да ме драска...гр...
Навънка като сме седнали на някоя пейка в парка и той или си слага ръцете на кръста ми,или ми придържа вратлето(щото то ако не го държиш ще падне) . :oops: Пък аз ръцете си ги слагам на гърдите или на раменете му.

alex_devv
05-02-2008, 19:56
на никой не издавам тайните на шивача :lol:

DjuDjiTo
05-02-2008, 20:01
моито мнение е че квото и да прайте ще е по-добре отколкото всеки да си държи ръчичките на неговия кръст или плътно залепени за тялото :D

1nnocenT
05-02-2008, 20:26
когато се целувам винаги я хващам за гъза :D и понеже винаги са нисички и съм наведен си я повдигам леко и накрая си слага краката около кръста ми :-) :-) :-)

NeLLy_BaBy
05-02-2008, 21:08
лично аз няма нещо толкова определено,което да правя всеки път когато се целуваме с гаджето, в смисъл зависи от настроението. Понякога се целуваме страстно,друг път предпочитам по-нежната целувката.Моя приятел обожава да го целувам по шията.

DjuDjiTo
05-02-2008, 21:20
когато се целувам винаги я хващам за гъза :D и понеже винаги са нисички и съм наведен си я повдигам леко и накрая си слага краката около кръста ми :-) :-) :-)

:smt023 :-D

i_hate_you_but_i_love_you
05-02-2008, 21:50
аз много обичам докато се целувам и да ме стиска за задните ми части или да ми бърка под блузата и да ме пипа по кръста :P

mickelangelo
05-03-2008, 14:31
Миии може на доста места да са пипате докато се целувате .. но .. може би местата са таза .. или пък задника .. или пък .. бузата брадичката .. според зависи настроението и естеството .. причината за целувката ..

*berry*
05-03-2008, 14:55
аз много обичам докато се целувам и да ме стиска за задните ми части или да ми бърка под блузата и да ме пипа по кръста :P
:grin:

butty
05-03-2008, 15:59
лелеее... когато целуваш усещаш най-върховното чувствоо :grin: Всеки целува индивидуално. Няма определени правила, всичко идва отвътре.. докато целуваш, не мислиш какво ще правиш в следващия момент, дали да го/я целунеш без език или със... дали по-страстно или по-нежно и т.н. 8-) Аз примерно когато не съм в настроение...не обичам да се целувам и с приятеля ми си даваме по една проста целувка по устата.. когато сме в настроение и дваматааааааааа..... :-) много обичам да си го целувам..защото знае какво обичам и как го обичам :-D Както казах вече няма писани правила..просто действаш ;)

Beb4e__to
05-03-2008, 16:15
Аз пък като целувам обикновено се пошашавям и изобщо не мисля кое къде и как... даже ми остава като бяло петно и рядко имам спомен за точния момент на целувката. :oops:
и аз съм така :oops:

vesinka91
05-03-2008, 18:55
когато си с любимия целуваш където искаш,както искаш и го обарваш(милваш) където искаш.няма правила или техники-опитваш вси4ко 8)
napylno vqrno :) kogato obichash nqkoi ti ne planirash kade da go hvanesh :D to samo ot sebe si se slu4va :) Lubov.. :)

unfaithful1234
05-03-2008, 18:57
Най-много обичам когато ме пипат по кръста,изтръпвам направо... :) А аз целувам с много чувство и ръцете ми са на врата му.Галя го по косата... :)

Dencheto_92
05-05-2008, 15:14
когато си с любимия целуваш където искаш,както искаш и го обарваш(милваш) където искаш.няма правила или техники-опитваш вси4ко 8)
\:D/ ;-)

enola
05-05-2008, 15:21
Аз пък като целувам обикновено се пошашавям и изобщо не мисля кое къде и как... даже ми остава като бяло петно и рядко имам спомен за точния момент на целувката. :oops:
+1 i az nqmam spomen :lol: :lol:

Lekov
05-05-2008, 15:25
на никой не издавам тайните на шивача :lol:
само така нали знаеш магиосника не си издава триковете :lol: :lol: :razz: :razz:

cS_LaMeRkA
05-05-2008, 16:15
:D Значи.... когато го целувам мму бия .... тупаници в корема.... ритници в .... хм-хм.... след което прекусвам за малко целувката и му удрям една глава в черепа.... значи тфа е перфектната техника... опитай я .. и може да отидеш на свиждане на гаджето ти в болницата :razz: еЕЕ-е... начи като почнете тка... :smt119
.. Много ясно ,че когато се целувате ще сте прегърнати до толкова че по 1 време ще се чувствате... като 1 човек (тфа е целта).... много ясно, че когато се цуни-муни освени гушита може ръката ти да почне да прави.. походи по тялото на мацката.... или на момчето там кфо ще да е... може зад врата да я гепиш... за задните бузи ... ае оправяй се GL & HF !!!

dark234
05-05-2008, 19:17
sledvai sarzeto si

MartyParty
05-05-2008, 19:49
на никой не издавам тайните на шивача :lol:
само така нали знаеш магиосника не си издава триковете :lol: :lol: :razz: :razz:
Всъщност е :
"Великият маг никога не издава своите тайни."

Iv4eTy
05-05-2008, 19:58
Защо всичко трябва да е планирано неразбирам?! Неможе ли просто да правим всичко просто импулсивно и както го чувстваме...Тъпо е да правиш еди си какво движение, защото такава е техниката...
Просто немислете за това добре ли се целуваш или каквото и да било, а просто се наслаждавайте на момента!

Manic_Panic
05-06-2008, 11:07
Аз пък като целувам обикновено се пошашавям и изобщо не мисля кое къде и как... даже ми остава като бяло петно и рядко имам спомен за точния момент на целувката. :oops:
;-)

:-D

parkourgirlss
05-06-2008, 12:12
Най-много обичам когато ме пипат по кръста,изтръпвам направо... :) А аз целувам с много чувство и ръцете ми са на врата му.Галя го по косата... :)
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА :-D

Co0kIe
05-06-2008, 13:05
лелеее... когато целуваш усещаш най-върховното чувствоо :grin: Всеки целува индивидуално. Няма определени правила, всичко идва отвътре.. докато целуваш, не мислиш какво ще правиш в следващия момент, дали да го/я целунеш без език или със... дали по-страстно или по-нежно и т.н. 8-) Аз примерно когато не съм в настроение...не обичам да се целувам и с приятеля ми си даваме по една проста целувка по устата.. когато сме в настроение и дваматааааааааа..... :-) много обичам да си го целувам..защото знае какво обичам и как го обичам :-D Както казах вече няма писани правила..просто действаш ;)

Напълно вярно :)

shpaniolche
05-06-2008, 13:09
Мии ...както дойде.. :D
Обичам да го пипам по дясното ухоо т'ва ми е гаден навик :D :D :D , ръцете ми са на врата му, да прокарвам пръсти през косата е ако не се е подстригал 1 номер :razz: :D :D :D :D
АКо целувката е в легнало положениее за цицитееееееее
Луда съм по мъжкии цицииииии :D :D :D :D :razz: :razz: :smt046 :-| :smt046 :smt046

LADY DEATHWISH
05-06-2008, 16:41
Ми много зависи от обстановката.Както казаха и преди-в центъра пред Мc.Donalds да си топлим ръчичките по гащите не е много яко.То през зимата и на мен ми е студено,ама... :-o .

ee da :D:D:D

ina4e vsqka celuvka e razli4na i tfa e vqrno 4e zavisi ot obstanovkata..az obiknovenno si slagam rucete na vratut mu.. :-)

it_ends_tonight_
05-06-2008, 17:31
Аз седя закована той ме пипа дет си иска :D

lina1707
05-06-2008, 18:13
емм аз кат се целувам с момче..или си слагам ръцете на врата му или на гъза му (изглежда смешно,но ми харесва) или просто на кръста :P :P :P


+1 и аз тъй

eeemi... i az taka

CfEtii
05-06-2008, 18:43
Слагам си ръцете на раменете,или на врата му :)

go71n
05-06-2008, 20:37
колкото и тапо да звучи една мн добра ама мн добра приятелка от моя клас ми каза нещо което мн искам да пробвам обаче докато се целувам не мисля точно кфо да направя ф смисал просто забравям това което ми е казала френдката ...
а то гласеше нещо от сорта докато се целуваме с език да и напална устата с ... ( въздух бе :D ) тоест да и надуя бузите като балон ... много кефело момичетата о.О не съм го пробвал обаче мисля следващия път да пробвам ...а тя ми каза и за лизане ама извън устата о.О то звучи гнусно и изглежда гнусно докато го гледаш от страни но е мн ама мн яко при това целуване вие си вартите езиците с гаджето и се хапете леко с зъби но очите ви са отворени и я/го гледате в очите ... мн е вазбуждащо поне на мен мн ми хареса ... аиде успех ;)

ziky
05-06-2008, 23:15
Чесно казано за сяка ситуация различно...момичета различни - харесватразлични неща...пробвай някой път с нокти по коляното...по разкрепостените БИ ТРЯБВАЛО по някъв по особен начин да реагират..иначе по лицето в косите в задната част на тила....или ако е първа целувка...лекико за брадичката придърпваш към тебе...Абе чесно казано секи път само си идва зависи от случая... :)

Take1nlov3
05-06-2008, 23:51
Бой в бъбреците след тва я питаи що пикае кръф..
А сега сериозно еми всеки си има начин на целуване няма написани правила че да се спазват при 1 целувка просто деистваш пък квото стане :)

ziky
05-06-2008, 23:55
колкото и тапо да звучи една мн добра ама мн добра приятелка от моя клас ми каза нещо което мн искам да пробвам обаче докато се целувам не мисля точно кфо да направя ф смисал просто забравям това което ми е казала френдката ...
а то гласеше нещо от сорта докато се целуваме с език да и напална устата с ... ( въздух бе :D ) тоест да и надуя бузите като балон ... много кефело момичетата о.О не съм го пробвал обаче мисля следващия път да пробвам ...а тя ми каза и за лизане ама извън устата о.О то звучи гнусно и изглежда гнусно докато го гледаш от страни но е мн ама мн яко при това целуване вие си вартите езиците с гаджето и се хапете леко с зъби но очите ви са отворени и я/го гледате в очите ... мн е вазбуждащо поне на мен мн ми хареса ... аиде успех ;)

Тва съм го пробвал не е зле междодругото и ситуацията става супер смешна некво супер яко е такова :)
Също и след края на целувката да ти бутате нослетата смисал едното натам другото в различна посока...немога да го обясня точно .. абее цак цак и така :D

5StaR
05-07-2008, 00:08
Слушай ся батко си Дидо.. Като се целувате лявата ръка я слагаш малко над кръста и, а дясната придържаш главата и отзад.. сещаш се де. И така няма на къде да бяга докато ти не спреш :) еnjoy.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2008, 04:02
хмм мен ме кефи единствено от време на време да му поусмуквам долната устна :)