PDA

View Full Version : справедливост?!



naivni4ka
04-30-2008, 14:43
Винаги съм си мислела,че всичко се връща и има справедливост на този свят.Само че преди една година прекъснах всякакви отношения с момиче,което дълги години мислех за моя много добра приятелка-оказа се лицемерка и интригантка.Тогава не исках,сега също не искам да й отмъщавам-мислех,че живота сам ще й даде заслуженото.Мина много време,а положението си е без промяна.Не искам отмъщение,просто искам справедливост!Толкова ли е много?.Наистина ли не всичко се връща и тя никога няма да сажалява за начина,по които разби дългогодишното ни приятелство и ме нарани?Не е честно...

bubbl3s
04-30-2008, 15:14
Mii moje bi 6te i se vurne no po kusno ddz! Spox what goes around comes around, rano ili kusno! :)

GbSy
04-30-2008, 15:17
Ами то от ника ти си личи как възприемаш живота. Разбирам те, знам какво означава, но не разбирам какво точно очакваш - винаги ще има такива хора и те си остават безнаказани... Не ми се иска да го казвам но опита не лъже. Възмездие ще има някой ден... Само че дадено от Бог!!!

comics
04-30-2008, 15:38
Винаги съм си мислела,че всичко се връща и има справедливост на този свят.Само че преди една година прекъснах всякакви отношения с момиче,което дълги години мислех за моя много добра приятелка-оказа се лицемерка и интригантка.Тогава не исках,сега също не искам да й отмъщавам-мислех,че живота сам ще й даде заслуженото.Мина много време,а положението си е без промяна.Не искам отмъщение,просто искам справедливост!Толкова ли е много?.Наистина ли не всичко се връща и тя никога няма да сажалява за начина,по които разби дългогодишното ни приятелство и ме нарани?Не е честно...
нормално мислене за жена.
Ти не можеш ли да си продължиш живота, без да злобееш по нея?! Кви сте такива вий жените? Направо ме убивате с психиката и логиката си
Касирам !!

Obsession
04-30-2008, 16:04
Иска ми се да вярвам, че за всичко има възмездие, случващото се е огледало на действията ни. Но дали е така... Би трябвало да е, иначе няма смисъл да се стремим към доброто. Ще и се върне, пък и няма перфектен живот!

sexa_na_kompleksa
04-30-2008, 16:13
Нали преди година си прекратила взаимоотношенията си с нея? Защо продължаваш да мислиш за случилото се? Забрави го, сега и да го мислиш и да не го мислиш, кел файда! И, да смятам, че ще й се върне рано или късно.

VerryBerry
04-30-2008, 16:34
Не мисли за това кога ще и се върне и.т.н-просто се занимавай с други неща..Защото излиза,че лошата и завистливата си...ТИ..

mizantrope
04-30-2008, 16:36
Винаги съм си мислела,че всичко се връща и има справедливост на този свят.Само че преди една година прекъснах всякакви отношения с момиче,което дълги години мислех за моя много добра приятелка-оказа се лицемерка и интригантка.Тогава не исках,сега също не искам да й отмъщавам-мислех,че живота сам ще й даде заслуженото.Мина много време,а положението си е без промяна.Не искам отмъщение,просто искам справедливост!Толкова ли е много?.Наистина ли не всичко се връща и тя никога няма да сажалява за начина,по които разби дългогодишното ни приятелство и ме нарани?Не е честно...
Ne se trevoji, sadbata zabavq, ala ne zabravq...

BAD_KID
05-01-2008, 13:00
Az sym chuvala da kazvat che sydbata nakazva horata koito sa izvyrshili neshto losho na nqkoi chrez tova koeto chovek shte go zaboli nai mnogo kato naprimer na decata im. moq savet e da zabravish za tova i ne se symnqvai che sudbata shte q nakaje po edin ili drug nachin.

P.P. Sajalqvam za latinicata no v uchilishte nqmam kirilizator.

Freeminded
05-01-2008, 15:58
Ебати тъпите путки сте Вие жените, защо си мислите, че съдбата връща всички жестове обратно? Въобще няма съдба, няма нито 1 нещо което да се нагласи по неписани закони. През путката и е на приятелката ти какво си мислиш ти и колко време го преживяваш! Преодолей го и порасни!

parkourgirlss
05-01-2008, 16:27
rano ili k1sno ABSOLJUTNO VSI4KO se vr16ta ;) 8) b1di spokoina, imai t1rpenie :) moje da ne i se v1rne po s16tiq na4in, no 6te se v1rne ...

Pedigree
05-01-2008, 18:15
А на теб няма ли да ти е по - яко, ако забравиш за нея, и продължиш да живееш живота си, без да ти пука дали ще й се върне, или не? :)