PDA

View Full Version : кола маска момчета.......



GGGGGGG
04-30-2008, 18:04
искам да попитам момчетата, които са ходили на кола маска на цели крака докаде точно ви правят процедурата,колко време отнема горе-долу и колко дълъг е ефекта :booooomb:

sexa_na_kompleksa
04-30-2008, 18:07
Хайде, още един се изпедераси ...
Ами боли си, все пак косъма се отстранява с корена. Ако са ти по-дълги, ще те боли повече, но ако са ти по-къси, може да не ти ги хване всичките. Ефекта е около 2-3 седмици, зависи колко бързо ти растат космите, при всеки е различно.

04-30-2008, 18:47
абе ако не са махани досега може и да не го боли чак толкова.

krisi_bep
04-30-2008, 19:00
Отиваш при козметик и ти обяснява всичко обширно...много обширно ;)

crazyhair
04-30-2008, 19:17
a we nai dobre si zemi krem koito otstranqva kosama :D

magity
04-30-2008, 19:19
a we nai dobre si zemi krem koito otstranqva kosama :D е тва е за момичета, при момчетата космите са различни дали ще стане :D абе аз ходя на козметик, най-лесно е ...... ;)

krisi_bep
04-30-2008, 19:21
a we nai dobre si zemi krem koito otstranqva kosama :D е тва е за момичета, при момчетата космите са различни дали ще стане :D абе аз ходя на козметик, най-лесно е ...... ;)ъъъ..различни?не мисля че има разлика между женски и мъжки косъм :lol:

Едит:Може би мъжките са по-мотирали :-|

magity
04-30-2008, 19:26
a we nai dobre si zemi krem koito otstranqva kosama :D е тва е за момичета, при момчетата космите са различни дали ще стане :D абе аз ходя на козметик, най-лесно е ...... ;)ъъъ..различни?не мисля че има разлика между женски и мъжки косъм :lol:

Едит:Може би мъжките са по-мотирали :-| ми нещо такова... поне аз така мисля, че са по дебели и по дълги :lol:

Jamalska
05-01-2008, 09:24
Аз съм махала на приятеля ми космите с крем...същата работа-гладичко и готино(говорим за слабините обаче).Изкарва г/д 1-2 седмици прилично..после си растат де ама не е чак толкова фрапиращо.На гърдите му ги махахме с кола маска пък и после 1 месец бях щастлива:)
Обещай ми,че ако ще си ги махаш на краката няма да го правиш повече от 3 пъти годишно и първата седмица след кола маската ще ходиш с дълги панталони;)

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:32
a we nai dobre si zemi krem koito otstranqva kosama :D е тва е за момичета, при момчетата космите са различни дали ще стане :D абе аз ходя на козметик, най-лесно е ...... ;)

Според мен и така ще стане, но аз лично не го одобрявам този метод, защото е като бръсненето - не отстранява косъма с корена.

GGGGGGG
05-02-2008, 11:20
ми аз си поръчах час, ама козметичката нищо не ми каза.... и да питам тук предварително по-добре ли е да се подстрижат малко косъмчетата?

magity
05-02-2008, 11:35
^ няма да е зле ;)

Liar
05-02-2008, 11:37
Спокойно не боли чак толкова колкото си мислиш.Какво ще се занимаваш да ги подстригваш,козметичката ще се оправи с тях.

GGGGGGG
05-02-2008, 14:33
аз миналите 2 лета сам си правих, нооо сега адски много ме марзи като помня кво преживях тогава...иначе за болката поносима е просто исках да знам дали е по-добре да ги подстрижа малко....накрая квото стане мерси на сички 8)