PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



kPuCkA
04-30-2008, 18:18
С риск да се изложа адски много,защото има хора от форума,които ме познават,се усмелих да си излея мъката.Случвало ли ви се е да се влюбите в най-добрия си приятел/ка?Да съжелявате за дадени постъпки след известно или в повечето случаи неизвестно количество алкохол?Е,на мен ми се случи.Мразя се за това...искам да ги спра тея гадни мисли,но не мога.Може би след всяка вечер прекарана с него,чувствата ми се засилват,знам,че е грешка,но не искам да спра и всеки път се оправдавам с алкохола,а знам,че той няма никаква вина...Не искам да си развалям приятелството с него...не искам и да имам по-сериозни взаимоотношения,няма как да стане и се чувствам както между чука и наковалнята и ми е адски трудно да изляза от тая тъпа ситуация!

LovePoisoned
04-30-2008, 18:22
Един от най-добрите ми приятели е момче. Няма никакви флуиди между нас (поне от моя страна). Познавам и друго момиче, чийто bff е момче, но не се харесват! Много е яко приятелството с момче, защото, от една страна, нищо не делите, а и можете да се съветвате относно гаджета и пр.

Виж, ако си убедена, че и твоят приятел те харесва, защо да не се опиташ? :) Смятам, че връзки, градени върху приятелства, оцеляват много и не е задължително да се разделяте с омраза.

nejnaDROGA
04-30-2008, 18:24
Оффф горката само докато прочетох,че става дума за най-добър приятел ... Само не разбрах той харесва ли те и само до :-) ли сте стигали?

vamp
04-30-2008, 18:25
Нагазила си в опасни води,не знаеш какво искаш(сигурен съм) и рискуваш да нараниш момчето.Чети внимателно по-долу!
ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МОМЧЕ И МОМИЧЕ НЯМА!!!ВИНАГИ ЕДИНИЯ ХАРЕСВА ДРУГИЯ,А КОГАТО ИМА ИСКРИ,НЕ Е ПРИЯТЕЛСТВО,А ФЛИРТ!!!
Така,ако го харесваш и обичаш бъди с него,изживейте любовта,бъдете щастливи или ако скъсате и можете и искате останете си приятели.
Ако ли не и просто искаш да пробваш дали ще се получи,по-добре не пробвай.Ако обаче ти харесва и искаш да си с него,пробвайте,но не го наричай приятели.Най-гадния начин да скъсаш с някой е да му кажеш:"Много държа на теб,но нека си останем приятели!"Такава реплика те кара да се чувстваш грозен,нежелан и т.н.Удря върху егото :)

п.п.По-добър съвет едва ли ще получиш,защото съм изпитал всичко написано и нямам причина да те лъжа :) Успех!Между другото,на колко си години?

kPuCkA
04-30-2008, 18:32
Виж, ако си убедена, че и твоят приятел те харесва, защо да не се опиташ?

Ами ако нищо не стане?После сигурно ще съжелявам ;(



Само не разбрах той харесва ли те и само до ли сте стигали?Да кажем,малко повече от целувки...


Между другото,на колко си години?На 18 съм

shanty_loop
04-30-2008, 18:33
Нагазила си в опасни води,не знаеш какво искаш(сигурен съм) и рискуваш да нараниш момчето.Чети внимателно по-долу!
ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МОМЧЕ И МОМИЧЕ НЯМА!!!ВИНАГИ ЕДИНИЯ ХАРЕСВА ДРУГИЯ,А КОГАТО ИМА ИСКРИ,НЕ Е ПРИЯТЕЛСТВО,А ФЛИРТ!!!
Така,ако го харесваш и обичаш бъди с него,изживейте любовта,бъдете щастливи или ако скъсате и можете и искате останете си приятели.
Ако ли не и просто искаш да пробваш дали ще се получи,по-добре не пробвай.Ако обаче ти харесва и искаш да си с него,пробвайте,но не го наричай приятели.Най-гадния начин да скъсаш с някой е да му кажеш:"Много държа на теб,но нека си останем приятели!"Такава реплика те кара да се чувстваш грозен,нежелан и т.н.Удря върху егото :)

п.п.По-добър съвет едва ли ще получиш,защото съм изпитал всичко написано и нямам причина да те лъжа :) Успех!Между другото,на колко си години?

С това не съм съгласна :ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МОМЧЕ И МОМИЧЕ НЯМА!!! На мнение съм ,че може да има :? Но с всичко др. съм съгласна... и наистина едва ли ще получиш по добър съвет :)

NH3
04-30-2008, 18:44
за мен любовта е насрано нещо ма пък в крайна сметка след като не сте безразлични един към друг за кво да си налагаш ограничения незнаеш какво ще стане можеш само да гадаеш и първата мисъл която ти идва е че ще е провал ,но има и друг варянт да се получи нещо хубаво като по филмите докато не опиташ няма как да разбереш кой от двата отговора решава загадката . и в двата случея ще спечилиш, в единия прекрасни спомени и чуства споделени с човек, който желаеш ,а в втория кофти случея ще получиш урок който ще ти служи в бъдеще

kPuCkA
04-30-2008, 18:50
Е добре де,ама Сашо,втория вариант не е много удачен,а?Ако както казваш ти,не се получи нещо "хубаво",то....значи трябва да забравя за приятелството ни...кофти работа

nejnaDROGA
04-30-2008, 18:54
Ако искаш да си останете приятели по-добре СПРИ на време!!!Точно по същия начин загубих най-добрия си приятел :cry: Той започна да ме харесва след време и аз,но нз какво точно искам ... Пробвахме се 2-3 пъти ... нищо не се получи ... Не си говорехме около година докато общи приятели не ми казаха,че пуши редовно трева и може би взема и други неща ... (досещаш се за какво говоря) Намерих му скайпа писах му,разкрещях му се заради тая трева,а той "ми само тревата ми помагаше да забравя едно момиче,което много обичах..." :shock: Изкара мен виновна за това,че се е провалил така ... След време яко ме нареди в скайп и сега само когато е сам му казвам "здрасти" ...
Вярвай ми не ти трябва да има нещо повече между вас щом не си сигурна дали ще се получи нещо!!!Не си струва заради някво сексуално привличане да губиш най-добрия си приятел ...

soulja_girl4e
04-30-2008, 19:02
mi prosto spri da porka6! (Jesus! :shock: )

cinderella_gugutka
04-30-2008, 19:40
от ли4ен опит знам,тва е кофти ситуация-аз се справих като си поговотих с него и решихме да не се виждаме за известно вр докато аз не си хванах друг и така.ся пак сме пр :P :)

VinDiesel
04-30-2008, 19:50
Не съм имал неща и да имам :) но най-добре сподели какво изпитваш към него може и да се получи между вас :)

babity
04-30-2008, 19:59
Е добре де,ама Сашо,втория вариант не е много удачен,а?Ако както казваш ти,не се получи нещо "хубаво",то....значи трябва да забравя за приятелството ни...кофти работа

не е задължително! ако те обича и те цени като приятел провалената ви връзка няма да значи край на приятелството ви! ти пък ебати мръвката го направи... все едно като няма да те чука вече и задължително ш' ви заебе приятелството, хайде моля ти се...

NH3
04-30-2008, 20:27
Е добре де,ама Сашо,втория вариант не е много удачен,а?Ако както казваш ти,не се получи нещо "хубаво",то....значи трябва да забравя за приятелството ни...кофти работа


е кофти е но част от живота когато ножа има две остриета е трудо да не се порежеш

kifla
04-30-2008, 20:34
уфф абе в най-добрия не ,ама в приятел с който само се караме май леко съм хлътнала и това хич не ми харесва .... :(

NH3
04-30-2008, 20:37
Ако искаш да си останете приятели по-добре СПРИ на време!!!Точно по същия начин загубих най-добрия си приятел :cry: Той започна да ме харесва след време и аз,но нз какво точно искам ... Пробвахме се 2-3 пъти ... нищо не се получи ... Не си говорехме около година докато общи приятели не ми казаха,че пуши редовно трева и може би взема и други неща ... (досещаш се за какво говоря) Намерих му скайпа писах му,разкрещях му се заради тая трева,а той "ми само тревата ми помагаше да забравя едно момиче,което много обичах..." :shock: Изкара мен виновна за това,че се е провалил така ... След време яко ме нареди в скайп и сега само когато е сам му казвам "здрасти" ...
Вярвай ми не ти трябва да има нещо повече между вас щом не си сигурна дали ще се получи нещо!!!Не си струва заради някво сексуално привличане да губиш най-добрия си приятел ...


яко си у филма ще се друсам заради момиче надали ако ще се друсам то ще е заради еуфорията и тва че ти е казал че е заради теб мое и да не е така


mi prosto spri da porka6! (Jesus! Shocked

абе ти кво и даваш акъл ма дропло ако искам мое се прай на кочина всеки ден и да не изтрезнява тва си е неин проблем и някав тутманик недовтасал с анимирана курва за аватар и сърцераздирателен подпис не може да и дава акъл за ходи си търкай пържолата и не давай повече умни съвети

kPuCkA
04-30-2008, 21:10
^ Хах...споко бе човек,аз не го вземам толкова навътре :)

ти пък ебати мръвката го направи... все едно като няма да те чука вече и задължително ш' ви заебе приятелството, хайде моля ти се...В грешка си и то голяма,мисля че няма смисъл да споря...

babity
04-30-2008, 21:26
^ Хах...споко бе човек,аз не го вземам толкова навътре :)

ти пък ебати мръвката го направи... все едно като няма да те чука вече и задължително ш' ви заебе приятелството, хайде моля ти се...В грешка си и то голяма,мисля че няма смисъл да споря...

т.е.? мислиш, че ако се разделите след някакво време заедно като двойка няма вече да ти е приятел ли?

ANTIHUMAN
04-30-2008, 21:36
^ Хах...споко бе човек,аз не го вземам толкова навътре :)

ти пък ебати мръвката го направи... все едно като няма да те чука вече и задължително ш' ви заебе приятелството, хайде моля ти се...В грешка си и то голяма,мисля че няма смисъл да споря...

т.е.? мислиш, че ако се разделите след някакво време заедно като двойка няма вече да ти е приятел ли?

Да!Любов след приятелство има.Приятелство след Любовта-НЯМА! (или нещо такова беше) По -хубаво останете само приятели ,ако той няма чуства към теб.
П.П. По-хубаво несподелена Любов,отколкото разбито Приятелство.

kPuCkA
04-30-2008, 21:52
^ Хах...споко бе човек,аз не го вземам толкова навътре :)

ти пък ебати мръвката го направи... все едно като няма да те чука вече и задължително ш' ви заебе приятелството, хайде моля ти се...В грешка си и то голяма,мисля че няма смисъл да споря...

т.е.? мислиш, че ако се разделите след някакво време заедно като двойка няма вече да ти е приятел ли?Т.е никой не ти говори за чукане,няма нужда да се изразяваш по тоя начин....разваляш ми хубавата романтична любов с това първично "чукане" :D

babity
04-30-2008, 22:35
e, то с чукането е образно казано така...

ANTIHUMAN, клишетата са ненужни и в повечето случаи глупави и както в този - неверни! Мога да те опровергая с конкретен пример ако желаеш...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 02:58
ммм веднъж си помислих че ми се случи обаче след няколк месеца осъзнах че ... не е друга любов освен приятелска (: а и ..... някфо с него се познаваме от ..... да речем повече от 16 години вече и е супер тъпо да си заебете цялото приятелство заради някакво много вероятно моментно увлечение ...... премисли нещата по добре и изчакаи малко да мине време според мен (: може пък след време да осъзнаеш както аз го осъзнах че си го хр просто като фр :)

ANTIHUMAN
05-01-2008, 18:23
e, то с чукането е образно казано така...

ANTIHUMAN, клишетата са ненужни и в повечето случаи глупави и както в този - неверни! Мога да те опровергая с конкретен пример ако желаеш...

Не се дразня с теб ,но все пак кажи пример! Аз ти казвам в повечето случай как е ! 8) :P

Piso
05-01-2008, 18:35
аз имам приятелка и мн я обичкам ЦУНКИИ!!

babity
05-01-2008, 19:01
e, то с чукането е образно казано така...

ANTIHUMAN, клишетата са ненужни и в повечето случаи глупави и както в този - неверни! Мога да те опровергая с конкретен пример ако желаеш...

Не се дразня с теб ,но все пак кажи пример! Аз ти казвам в повечето случай как е ! 8) :P

Еми моя позната се сприятели с едно момче и станаха като брат и сестра в един момент и си казваха всичко, но след като усетиха едно такова влечение задълбочиха нещата и им потръгна. Скоро обаче спря да им върви в любовта и се върнаха там, където бяха преди да тръгнат... Все още са като брат и сестра. Строго индивидуално е... Зависи от хората и чуствата помежду им. Ако я смята за достатъчно ценен приятел дори едно евентуално скъсване няма да преебе приятелството им.

kPuCkA
05-01-2008, 20:05
^ Сама каза-всичко е строго индивидуално...колкото и добре да познавам приятеля си,пак не мога да преценя до 100% каква ще е реакцията му,ако нещата не потръгнат,но съм убедена,че той няма да сложи край на нашето приятелство....аз ще го направя :(

babity
05-01-2008, 20:32
еми значи сама достигаш до отговора на въпросът си. след като сама си знаеш гъза какъв ти е и знаеш, че после и ще кажеш край на отношенията ви - ми не се захващай! (сори за пунктуацията,ама ми е мноого криво)

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 20:36
wtf !? Такова нещо не ми се е случвало, все още...