PDA

View Full Version : Момичета, къде сте най-уязвими? :Р



motion_disorder
04-30-2008, 18:54
Едва ли някоя ще си признае, но да пробвам...

Примерно на улицата, както си ходите, ако някой ви спре, не вярвам да искате да се запознаете с него.. Как за вас трябва да стане едно запознанство и къде за вас е подходящо мястото?

т.1
krem4et0

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 18:57
Ami za men trqbva nqkoi da me zapoznae s dadeniq chovek ... no ako e mnogo hubav moga ei taka da se zapoznaq naprimer v diskoteka s nego 8)

UnderMySkin
04-30-2008, 18:59
Не е от значение мястото, а начина по който ще подходиш и чара който излъчваш. Ако ми подсвирнеш на улицата, или пък изцепиш най-изтъркания лаф "Срещали ли сме се някога" естествено че няма да те огрее да видиш дори усмивката ми. Но ако си мил, дори и до пенсионерски клуб да ме заговориш пак ще е подходящо :) Е има момичета, които са с твърде висока гордост,вдига им се самочувствието и просто подминават, но аз зачитам кавалерския подход, защото се среща.. твърде рядко :)

elitututu
04-30-2008, 19:01
Не е от значение мястото, а начина по който ще подходиш и чара който излъчваш. Ако ми подсвирнеш на улицата, или пък изцепиш най-изтъркания лаф "Срещали ли сме се някога" естествено че няма да те огрее да видиш дори усмивката ми. Но ако си мил, дори и до пенсионерски клуб да ме заговориш пак ще е подходящо :) Е има момичета, които са с твърде висока гордост,вдига им се самочувствието и просто подминават, но аз зачитам кавалерския подход, защото се среща.. твърде рядко :)
+1 8)

palavka
04-30-2008, 19:02
nai uqzvima sum kogato se napiq i priqtelq mi iska da praim sex..i togava edva se sdurjam da ne zaspq otgore mu :-D tui de...4e kat zaspa seld tui sum nai uqzvima

&ILoveU2
04-30-2008, 19:02
Абе и на улицата да е, стига да не заговориш момичето с някоя тъпа клиширана реплика и да не се правиш на много оригинален, би могъл да имаш късмет :)

palavka
04-30-2008, 19:05
da we..ve4e mi e pisnalo ot,,Izvinqi ama ima6 li ogun4e,, xaxax ne 4e ne6to ama pi4ove ai predi da go zadadete toz ritori4en vupros ai zagasete ili si xvurlete sigarata....

a_n_i_t_y941001
04-30-2008, 19:06
Еми ааз бих се запознала с някого да речем в дискотеката или покраи някои фр или на купонче нз... :)

krisi_bep
04-30-2008, 19:07
Ами,ако е някое приятно мило момче защо да не се запозная.най-мразя,когато си вървя някои да свири с клаксон на задните ми части или да подсвирква.Отвратително е.Имаше една реклама на кока кола,където едно момче седи на пейката и се прави,че колата му звъни и я дава на момичето и така... :-D Мн ще се изкефя,ако ми се случи нещо подобно,щуро :) Не някакво селско подвикване....Бъдете оригинални,за да спечелите момичето,естествени ;)

&ILoveU2
04-30-2008, 19:08
Аз се запознах с едно момче на листовките ми :D аз ги взех, а него го скъсаха и предложи да черпи

x3eme
04-30-2008, 19:20
Не е от значение мястото, а начина по който ще подходиш и чара който излъчваш. Ако ми подсвирнеш на улицата, или пък изцепиш най-изтъркания лаф "Срещали ли сме се някога" естествено че няма да те огрее да видиш дори усмивката ми. Но ако си мил, дори и до пенсионерски клуб да ме заговориш пак ще е подходящо :) Е има момичета, които са с твърде висока гордост,вдига им се самочувствието и просто подминават, но аз зачитам кавалерския подход, защото се среща.. твърде рядко :)

e tva izkazvane mi haresa

olive_oil
04-30-2008, 19:23
Едва ли някоя ще си признае, но да пробвам...

Примерно на улицата, както си ходите, ако някой ви спре, не вярвам да искате да се запознаете с него.. Как за вас трябва да стане едно запознанство и къде за вас е подходящо мястото?
ами ако е направо на улицата може да ме попита за дадено известно що годе място къде се намира. Винаги съм отзивчива към такива минувачи

mirelS
04-30-2008, 19:25
Nqma znachenie kude e , naistina e ot znachenie izluchvaneto na choveka dokato vi zagovarq .. da ne e nqkoi vse edno nasila sa og nakarali :D Puk i smaoq fakt che nqkoi ima interes kum men kato chovek momiche i t.n. me radva :)

palavka
04-30-2008, 19:28
nai qko e nqkoi da doide i da ti kaje,,zdrasti iska6 li da te snimam v playboy,, abe undermyskin iska6 li pak da se iskaje6

UnderMySkin
04-30-2008, 19:29
nai qko e nqkoi da doide i da ti kaje,,zdrasti iska6 li da te snimam v playboy,, abe undermyskin iska6 li pak da se iskaje6

Ne izdavai taini ve... Maika kaza 4e ne mi dava :D

palavka
04-30-2008, 19:40
ax..kakva maika e tq togava..kat ne ti dava xaxaxax i gleda6 na tabloto..de otli4nici de snimani v playboy :-P

CfEtii
04-30-2008, 19:40
Където и да е..просто да не се гъзари с някфи изтъркани''свалки'' и тем подобни.Една свестна дума може да ми направи мн по-голямо впечатление,отколкото някоя безмислена простащина..

miss_kiss181
04-30-2008, 19:40
nqma zna4enie kude vajen e podhoda ako e s nqkoe 100 godi6no kli6e ili prosta6ko podsvirvane na zadnite mi 4asti mn qsno 4e nqq da stane no ako mom4eto e kavaler i e vaspitano moje i do konteiner da sum i pak 6te stane :D :grin:

motion_disorder
04-30-2008, 19:49
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?

olive_oil
04-30-2008, 19:55
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?
ами ако например някой пич ме спре с думите "искаш ли да излезем на пица и секс?" или нещо подобно, но го каже сериозно бих се изкефила. Ако го каже с подигравателен тон бих го подминала. НО ПОДОБНИ СВАЛКИ НЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ - МН Е ВЕРОЯТНО ДА ИЗЯДЕШ НЯКОЙ ШАМАР.
Въпроса е да измислиш нещо оригинално и да го поднесеш с подходящ тон, за да не си помисли, че я иронизираш.

mimoza16
04-30-2008, 20:00
pri men klu4ovo ne6to za zapoznanstvo sa ku4etata... :grin: prosto ako iska nqkoi da se zapoznae s men..sas sig 6 go ogree ako e s ku4e.....a ako ne e- prosto ne e nujno pokazvane na MAJKARSTVO,trqbava da e mil i ysmihnat dori i da izpolzva kli6eta :P ;)

sladku_bebzi
04-30-2008, 20:34
Ми нз ама репликата и да е клиширана и не, ако момчето е чаровно няма голямо значение кво ще каже, освен ако не е нещо просташко :)

palavka
04-30-2008, 21:03
onzi den na velikden to4no..pred curkvata predi obikalqno 4akax s dve priqtelki..mina endo mom4e i vika imate li ogun4e..ni ne..toi po4na da rugae..6e vi eba makiata...i nii q si xodi we ai 4ezvai...i toi,,vii ste ovce..nqmate pravo da stoite pred curkata za6toto ste ovci,,
sori nqmam problem ako mom4eto e sladko ama suglasete se 4e nqkoi put tiq muje se poburkvat.....

&ILoveU2
04-30-2008, 21:12
Ми нз ама репликата и да е клиширана и не, ако момчето е чаровно няма голямо значение кво ще каже, освен ако не е нещо просташко :)
Абе то има една поговорка К'во ти пука, че е куха, нали ти духа. Трябва да и намерим вариант и за момичета

Pebles
04-30-2008, 22:27
Nqma podhodqshto mqsto..na vsqkude e dobre...stiga momcheto da ima PRAVILEN PODHOD... :) ( leko zaintriguvan-no ne prekaleno,da ne vzeme da uplashi momi4eto..uveren..i S CHAROVEN POGLED ) :)

Diva4e
04-30-2008, 22:56
ми на купон или в някоя дискотека,но по улицата не,такива ги избягвам :)

Sarabi
04-30-2008, 23:18
Под масата :lol: .

x3eme
05-01-2008, 09:25
Nqma podhodqshto mqsto..na vsqkude e dobre...stiga momcheto da ima PRAVILEN PODHOD... :) ( leko zaintriguvan-no ne prekaleno,da ne vzeme da uplashi momi4eto..uveren..i S CHAROVEN POGLED ) :)


malko sme takiva 8)

thedutchess
05-01-2008, 09:28
Абе и на улицата да е, стига да не заговориш момичето с някоя тъпа клиширана реплика и да не се правиш на много оригинален, би могъл да имаш късмет :)

+1 8)

princesa_viki
05-01-2008, 11:01
За мен няма значение.Важното е момчето да не е някъв тъпанар да не знае как да ме заговори :)

*berry*
05-01-2008, 11:22
Не е важно къде,а да знае как да ме заговори...да ме спечели с нещо

TheBlackStranger
05-01-2008, 11:28
da we..ve4e mi e pisnalo ot,,Izvinqi ama ima6 li ogun4e,, xaxax ne 4e ne6to ama pi4ove ai predi da go zadadete toz ritori4en vupros ai zagasete ili si xvurlete sigarata....Хахахах случвало ми се е да ми трябва нистина огънче.Поисках на 2 момичета, те ме изгледаха и си помислиха, че се опитвам да им взема номера :Д и си останах без огънчето :( :Д

Mademoiselle
05-01-2008, 11:35
v kafene,kogato nqkoi me zagovori mislq 4e stava perfectno.

Mademoiselle
05-01-2008, 11:36
nai uqzvima sum kogato se napiq i priqtelq mi iska da praim sex..i togava edva se sdurjam da ne zaspq otgore mu :-D tui de...4e kat zaspa seld tui sum nai uqzvima
:D :razz: :razz: taka stava,koito go marzi da 4ete

TasteOfSin
05-01-2008, 11:58
Еми както много преди мен казаха-подхода е много по-важен.Но на улицата...ако бързам за някъде едва ли бих обърнала много голямо внимание на какъвто и да е опит за свалка... може би само ако момчето ми хареса страшно много.Но никога ама ниииикога не трябва да се използват заучени фрази. :? Ама все пак има различни момичета... при някои "Имаш ли огънче.." може и да мине.
:)

go71n
05-01-2008, 12:24
аз като искам да се запозная с някоя мацка примерно ф диското търся някои общ познат зада ни запознае тои ... ама го карам парво да ме посочи и да я пита кфо0 и е мнението ф смисъл да не отида и тя да ме отреже ( до сега не ми се е случвало запознавал съм се с всяка :smt001 )

DevilWish
05-01-2008, 14:04
Не е от значение мястото, а начина по който ще подходиш и чара който излъчваш. Ако ми подсвирнеш на улицата, или пък изцепиш най-изтъркания лаф "Срещали ли сме се някога" естествено че няма да те огрее да видиш дори усмивката ми. Но ако си мил, дори и до пенсионерски клуб да ме заговориш пак ще е подходящо :) Е има момичета, които са с твърде висока гордост,вдига им се самочувствието и просто подминават, но аз зачитам кавалерския подход, защото се среща.. твърде рядко :)
I moeto mnenie e takova ;)

krem4et0
05-01-2008, 14:51
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?

Аз бих се накефила. Обичам искреността. А иначе съм се запознавал най-често на дискотека или купон, танцувайки заедно или 1 до друг. в танците съм неудържима и лесна..за запознанство.

Сега обаче съм като скала-на всяка тъпа свалка реагирам с хладно мълчание или избутване на нечия ръка, попадвнала около кръста или задника ми.

go71n
05-01-2008, 14:54
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?

Аз бих се накефила. Обичам искреността. А иначе съм се запознавал най-често на дискотека или купон, танцувайки заедно или 1 до друг. в танците съм неудържима и лесна..за запознанство.

Сега обаче съм като скала-на всяка тъпа свалка реагирам с хладно мълчание или избутване на нечия ръка, попадвнала около кръста или задника ми.

:lol: :lol: :lol: избутване на рака о.О чакаи аз преди да се запозная с момиче не го прегръщам и обарвам така де не се знае кои :smt068 и е приятел :razz: :razz: :razz:

MartyParty
05-01-2008, 14:58
Някъде,където не мога да избягам.Автобус,кафе,магаз н,даскало...На улицата няма да ме хванеш...

cinderella_gugutka
05-01-2008, 14:58
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?
аз пък най мн ме кефи когато някое мом4е е икрено с мен...мн мразя такива нагласени работи(като имаш ли огън4е напр)

plamka
05-01-2008, 15:20
Еми и на улицата да ме спрат няма да имам проблем, стига момчето да изглежда симпатично ( което не включва само красиво, самото му излъчване да е... приятно ), а не някой който от 100 км. да си личи, че е простак. Тогава просто ще подмина. Иначе ми се е случвало така да ме спират и да се запознаем. :)

loriot
05-01-2008, 15:42
абе хора как така на улицата? докато вървя? той след мене ли ще тича? "Чакай, чакай, да те питам дали имаш огънче?" 8-) значи първо не трябва да вървя, защото малко хора ми издържат на темпото :D

а иначе не е за предпочитане да се използват заучени фрази... твоят вариант с откровеността става, но пак на първо място си е излъчването...

а, и искам да попитам момчетата с номера "Имаш ли огънче?" - Какво правите, ако ви кажат, че нямат? :lol:

fuck_me_pls
05-01-2008, 16:06
Не е от значение мястото, а начина по който ще подходиш и чара който излъчваш. Ако ми подсвирнеш на улицата, или пък изцепиш най-изтъркания лаф "Срещали ли сме се някога" естествено че няма да те огрее да видиш дори усмивката ми. Но ако си мил, дори и до пенсионерски клуб да ме заговориш пак ще е подходящо :) Е има момичета, които са с твърде висока гордост,вдига им се самочувствието и просто подминават, но аз зачитам кавалерския подход, защото се среща.. твърде рядко :)

;-)

zaraaa
05-01-2008, 16:45
Absolutno sam saglasna s UnderMySkin :grin: :grin: :grin: :) :wink:

Ivalinka
05-01-2008, 16:53
"най-уязвима" съм,когато чакам на опашка в зъболекарския кабинет или при личната лекарка...там няма къде да избягам,ако някой се опита да се запознае с мен :-D

Ch0c0la73
05-01-2008, 20:00
emi nqkade podpiinala v dobro nastroenie na nqkav bar ;]

DjuDjiTo
05-01-2008, 20:02
Едва ли някоя ще си признае, но да пробвам...

Примерно на улицата, както си ходите, ако някой ви спре, не вярвам да искате да се запознаете с него.. Как за вас трябва да стане едно запознанство и къде за вас е подходящо мястото?



за мен ... може би в кафе.... или ако чакам автобуса или нещо такова.... :-D

babity
05-01-2008, 20:30
аз като един изключително добродушен представител на женският пол съм уязвима навсякъде! от дискотеката - до подлеза, в който пуша докато съм на даскало докато някой ми иска огънче, например...

AFT
05-01-2008, 21:02
Е добре де какво за вас не е клиширано?

Пуснах темата защото много пъти съм се чудил дали ако някое момиче ми хареса има смисъл да я заговарям..
Много пъти съм искал да отида при даденото момиче, но да съм откровен, да й кажа нещо от сорта на: " знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"

обаче съм сигурен, че или ше ме подминат, или ще се изхилят. :?


За мен по-подходяща реплика няма (сериозно). Квато и тъпотия да ми изръси, все ще знам, че иска да каже точно това ("знам че ситуацията е глупава, но ми направи приятно впечатление и бих искал да се запозная с теб"), а какво по-голямо първо впечатление би направил, ако си го кажеш направо? =) Няма значение къде ще я заговориш, но няма смисъл половин час да мислиш как да я заговориш - кажи и' просто едно здрасти, ако не е някоя пачавра, няма да те подмине или да ти се изхили (едва ли искаш да излизаш с пачаври). ;]