PDA

View Full Version : Раздяла...разбито сърце...а сега какво ?!



Dark_Angel_F
04-30-2008, 20:04
За пореден път съм толквао отчаяа че прибягвам до теми тук ... Та сега на въпроса .. Преживях или по точно все още преживявам тежка раздяла преди кояот натъпи преди 6 седмици и 3 дена. Обичах у вс еоще обичам човека с когото бях повече от всичко , но направих някой фатанлни грешки като ревостта ми заради което се карахме и така на него в един момент му писка и ме заряза...Въпреки многот ми грешки съм далеч от мисълта ,че само аз или само той сме виновни , никой от нас не е цвете допуснахме грешки и се получи този край...Та след акто сксъахме бях силно мабицирана от това ,че той още ме обича ( казвал ми е) и пробвах каквото ми хрумне ,за да си го върна ... И така уж го вънах ,но това беше за 1 ден след който той разбра ,че всъщност му е трябвала 1 седмица да ме преодолее и вече химията я няма...останала била само физиката...И така за него това беше окончателния край , за когото говореше отще откакто скъсахме.От тогава на татък много промени отношението си към мен в мого спекти се държи гадно ... И казваше ,че го дразня , а дори не знаех как...За всяко нещо ми вика и т.н. Въпреки гадното му отношение , което не заслужавам според мен , нещата котио казва пред мен или пред някой друг и начина по който е пчонал да разсъждава го обичам.... Сякаш на пук на всичко го обичам и всеки път когаот си помисля ,че почвам да го забравям се случва нещо ,което сякаш ме удря с правата лопата и страданието , любовта ,ревността и пламъчето на надеждата , че има и малък шанс, пак ме обвземат по - силно от предния път...Не мога да се примиря сс това ,че не ме обича вече , че го дразня и че не му пука въобще за мен ... просто нещо вътре в мен не ми дава мира и ме тласк апри всяка възможност към него ... Когато го докосна по какъвто и да било повод или той мен изтръпвам и се разтапям.Приятелите ми са на 2 щата едните (двете ми най-добри приятелки) ежедневно се опитват да ми анбият в галвата ,че това е окончателно края да не обръщам внимание там на квото и да било и да с епримиря ,че не съм част от личния му живот и да не се бъркам там... А другата част(един пряител котйо е доста по неопитен в любовта от мен) ... той ме насърчава псотоянно да се боря да не се рпимирявам стова положение , че дадени неща ккоито той прави наистина са знак за нещо ...Постоянно ми повтаря ,че ще се оправим и да не скланям глава както той е направил и много съжелява сега...всеки път когаот си пишем е на тази тема и всеки път ми пвотаря ,че ще се оправим и ще сме пак заедно ще се обичаме и т.н.. При всяка негова дума от този род се моля на бог това наистина да стане истина един ден....Дори на глупави спамове влагах надежда естествено ебз резултат .... Като в омагьосан кръг съм... да го забравя - мисията невъзможна , а да го спечеля пак и нещата да са като преди ще е най -трудното нещо в живота ми... Та това е моята ситория в кратък вариант и се надявам горещо някой да ми помогне , защото съм отчаяна , наранена и вклюбена вместо да се радвам на пролетта , хубавото време и живота...

Al3ksandra
04-30-2008, 20:12
ехх.. давам си сметка докато едни плачат, други се радват.. докато едни страдат други, са доволни... докато едни се борят за любовта си, други я тъпчааат... :lol: :cry: ехх тъжно ми е това като го чета.. от една страна ми иде да те посъветвам като този твой приятел не губи надежда... щом имаш чувства бори се до края.. но от друга страна много добре знам че е възможно да се получи както преди време в моя случай.. и аз бях така ... тая надежда да се съберем както никога до сега.. таях ... чаках .. чаках но на края от чакане... изгубих надежда... мина много време от тогава... поянкога без дори да се сещам за него, си мисля за ония изгубени прекраснои мигове, и се чудя сън ли беше, реланост ли.. няколко месеца които са незабравими, неповторими... :cry: :cry: :cry:
Съвета ми е, опитай , бори се... и най-вече слушай сърцето. То НИКОГА не лъже ;)

babity
04-30-2008, 20:14
Заеби, не ти тряа! Ако харабия си заслужаваше досега щеше да е омекнал и да се е върнал... :?

nejnaDROGA
04-30-2008, 20:17
:cry: :cry: :cry: Все едно четох моята история с малки разлики :cry: :cry: :cry: Вярвай ми и аз от няколко дни се чудя как мога да си върна бившия приятел :cry: :cry: :cry: Нищо,че сме разделени от 7 месеца :cry: :cry: :cry: но преди няколко дни си писахме и ми понамекна,че още има някакви чувства към мен :cry: :cry: :cry: ... Но да не те товаря и с моята история :) Нз как да ти помогна нито мога да ти дам съвет (все пак съм в същото положение :cry: ) Но ще ти стискам палци и дано се оправиш с приятеля си :-) (гуш)

Dark_Angel_F
04-30-2008, 20:53
ехх.. давам си сметка докато едни плачат, други се радват.. докато едни страдат други, са доволни... докато едни се борят за любовта си, други я тъпчааат... :lol: :cry: ехх тъжно ми е това като го чета.. от една страна ми иде да те посъветвам като този твой приятел не губи надежда... щом имаш чувства бори се до края.. но от друга страна много добре знам че е възможно да се получи както преди време в моя случай.. и аз бях така ... тая надежда да се съберем както никога до сега.. таях ... чаках .. чаках но на края от чакане... изгубих надежда... мина много време от тогава... поянкога без дори да се сещам за него, си мисля за ония изгубени прекраснои мигове, и се чудя сън ли беше, реланост ли.. няколко месеца които са незабравими, неповторими... :cry: :cry: :cry:
Съвета ми е, опитай , бори се... и най-вече слушай сърцето. То НИКОГА не лъже ;)Сърцето ми казва - "Бори се , обичай го , има още шанс никога не екъсно" ,но той (бившия) друго казва...

nejnaDROGA
04-30-2008, 21:01
Сърцето ми казва - "Бори се , обичай го , има още шанс никога не екъсно" ,но той (бившия) друго казва...
Е нали ти е казал,че рано или късно ще се оправите :) Тогава защо казваш,че той казва друго :? Нещо почнах да се бъркам май :-o

Whisper_to_me
04-30-2008, 21:05
Не се отказвай още.. Никога не се знае, какво може да стане... Бори се до край, а ако не успееш да си го върнеш, то значи не е той човекът, който заслужава вниманието ти... А и краят понякога означава ново начало... Успех! :)

Luda_Na_Max
04-30-2008, 21:15
и за какво ти е да си губиш времето с чакане и надяване той да се върне при теб..пък и сигурно няма да е същото както преди и набързо пак ще скъсате.. по -добре не се занимавай живей си живота можеш и без него .. пък и рано или късно ще си намериш друг,стига да искаш..

Dark_Angel_F
04-30-2008, 21:26
Сърцето ми казва - "Бори се , обичай го , има още шанс никога не екъсно" ,но той (бившия) друго казва...
Е нали ти е казал,че рано или късно ще се оправите :) Тогава защо казваш,че той казва друго :? Нещо почнах да се бъркам май :-o
Това ,че ще се оправим рано или ксъно ми го акза еидн приятел ,койтосо псотянно ме окуражаав ,ч е всичко ще се оправи и т.н

VinDiesel
04-30-2008, 21:32
Ако е писано пак ще сте заедно но не се депресирай и продължавай напреде всеки греши и се учи от грешките може да срещнеш и по добро момче за тебе :)

NH3
04-30-2008, 21:38
кухнята ножа и край на мъките

Dark_Angel_F
04-30-2008, 21:41
кухнята ножа и край на мъките Ако ти си решаваш така пробемите - ДАВАЙ ... режи се самоубивай се не ми дреме... ама само не ми говори така .. имам проблем ГОЛЯМ проблем . И искам помощ а не неуместни постове...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 04:26
слушаи знам как се чувстваш .. в един такъв момент една моя фр ми написа нещо искам да ти го пусна тук защото наистина е много хубаво казано и винаги когато го чета ме зарежда с много емоция и нови сили.. (изтрих само малко от края но то теб не те касае просто погледни това) (:

Аничка подарявам ти това .. :) МОжеш да си го принтираш ;)
Често пъти хората са се питали защо се случва точно на мен .. Били са учудени от радост или натъжени до болка
но винаги изненадани от ситуацията.А всичко се случва , за да има баланс .Защото светът се нуждае от това. Защото
всяко едно щастливо сърце се нуждае да бъде разбито ,за да осъзнае какво изгубва и всяко едно нещастно сърце се нуждае
от мъничко любов ,за да знае какво го очаква навън в големия свят :)
А щастието и тъгата са навсякъде и ще те следват където и да си както досега защото познавам живота ти.Това са двете
крайности изграждащи живота ни.Да си щастлив означава много ... Някои казват ,че щастието е всичко,но за мен то е
обикновенност.Щастието би трябвало да е за всички :) Пожелавам ти го ;) щастието ни кара да се чувстваме Хора .. но винаги
във всяка една ситуация ,рано или късно ставаш тъжен.Това е и необходимост, и правило.Нужен е баланс както при всяко
друго нещо ,защото достигайки само до едната крайност човешкото сърце рискува да изживее един непълноценен живот ,да не
изпита достатъчно.. А щастието - то е всичко ,което искаме.То може да бъде навсякъде ,но най-значимо е то когато се научим
да го намираме в малките неща : погледът ,усмивката ,разговора ,докосването ,чувството че не си сама.Всичко това може не
просто да те накара да се чувстваш щастлива ,а да забравиш тъгата.
Щастлива си докато не дойде тъгата .Единственото нещо ,което правиш е да искаш да върнеш момента ,но недей.. Нали всич-
ки искаме интересн живот :) Знай че щастието и тъгата се редуват няма значение как се чувстваш сега ,защото по-важно е
какво те очаква .Повярвай ми животът не ни е дал сърце просто за да съществуваме ,дори не ,за д аоцеляваме а за да стигаме
до крайности .трябва да познаваме живота ,защото колкото по -близки сме с него толкова по лесно ще се преборваме с
предложеното ;) Защото животът е да се живее и всичко трябва да премимнава през сърцето :) така и то ще е живо ;)
Важното е да не се отказваш .вярвам в теб и ти трябва да го направиш :) Нали ти казах просто има баланс .. Защото едно
разбито сърце не означава една затворена страница ,то ти казва,че те чака друга .. Защото едно разбито сърце не е
нещастие ,не е край на света .. само се вгледай ;) Живей и мисли така ,че и разбитото сърце да ти носи щастие :)
Защото едно разбито сърце не е повече от чувство.. то не е повече от теб .. Всичко отминава :) Щастие - Да! Има!
нЯма невъзможни неща ,има пропуснати възможности. Винаги ще си в сърцето ми ти вече си там :)
Намери любовта :)
By Aquamarine :)

Lov3rKa
05-01-2008, 06:14
И аз съм в същото положение,но след година и половина заедно...и аз незнам какво да правя... :( но ако ви е писано да сте заедно,ще бъдете.Дай си скайп на лс ако искаш да споделим мъката заедно :cry:

pepelq6kaaa
05-01-2008, 08:26
:cry: :cry: :cry: Все едно четох моята история с малки разлики :cry: :cry: :cry: Вярвай ми и аз от няколко дни се чудя как мога да си върна бившия приятел :cry: :cry: :cry: Нищо,че сме разделени от 7 месеца :cry: :cry: :cry: но преди няколко дни си писахме и ми понамекна,че още има някакви чувства към мен :cry: :cry: :cry: ... Но да не те товаря и с моята история :) Нз как да ти помогна нито мога да ти дам съвет (все пак съм в същото положение :cry: ) Но ще ти стискам палци и дано се оправиш с приятеля си :-) (гуш)
+1 i az sam v takova polojenie no toi mi kaza krai vseki po patq si i 4e si ostavame fr koeto donqkade e dobre :D makar4e mi kaza i 4e sq se zanimaval i s dryga be nz samo kato se setq za nego :(;(no pak momi4eta ne trqbva da se misli za tajni ne6ta pusnete si po bqrza muzika tancuvaite izlizaite s dr hora i 6te zabravite ili pone bolkata 6te namalee
btw -trqq si napraim klub razbiti sarca

pepelq6kaaa
05-01-2008, 08:29
a[N]D[i]T[k]a]слушаи знам как се чувстваш .. в един такъв момент една моя фр ми написа нещо искам да ти го пусна тук защото наистина е много хубаво казано и винаги когато го чета ме зарежда с много емоция и нови сили.. (изтрих само малко от края но то теб не те касае просто погледни това) (:

Аничка подарявам ти това .. :) МОжеш да си го принтираш ;)
Често пъти хората са се питали защо се случва точно на мен .. Били са учудени от радост или натъжени до болка
но винаги изненадани от ситуацията.А всичко се случва , за да има баланс .Защото светът се нуждае от това. Защото
всяко едно щастливо сърце се нуждае да бъде разбито ,за да осъзнае какво изгубва и всяко едно нещастно сърце се нуждае
от мъничко любов ,за да знае какво го очаква навън в големия свят :)
А щастието и тъгата са навсякъде и ще те следват където и да си както досега защото познавам живота ти.Това са двете
крайности изграждащи живота ни.Да си щастлив означава много ... Някои казват ,че щастието е всичко,но за мен то е
обикновенност.Щастието би трябвало да е за всички :) Пожелавам ти го ;) щастието ни кара да се чувстваме Хора .. но винаги
във всяка една ситуация ,рано или късно ставаш тъжен.Това е и необходимост, и правило.Нужен е баланс както при всяко
друго нещо ,защото достигайки само до едната крайност човешкото сърце рискува да изживее един непълноценен живот ,да не
изпита достатъчно.. А щастието - то е всичко ,което искаме.То може да бъде навсякъде ,но най-значимо е то когато се научим
да го намираме в малките неща : погледът ,усмивката ,разговора ,докосването ,чувството че не си сама.Всичко това може не
просто да те накара да се чувстваш щастлива ,а да забравиш тъгата.
Щастлива си докато не дойде тъгата .Единственото нещо ,което правиш е да искаш да върнеш момента ,но недей.. Нали всич-
ки искаме интересн живот :) Знай че щастието и тъгата се редуват няма значение как се чувстваш сега ,защото по-важно е
какво те очаква .Повярвай ми животът не ни е дал сърце просто за да съществуваме ,дори не ,за д аоцеляваме а за да стигаме
до крайности .трябва да познаваме живота ,защото колкото по -близки сме с него толкова по лесно ще се преборваме с
предложеното ;) Защото животът е да се живее и всичко трябва да премимнава през сърцето :) така и то ще е живо ;)
Важното е да не се отказваш .вярвам в теб и ти трябва да го направиш :) Нали ти казах просто има баланс .. Защото едно
разбито сърце не означава една затворена страница ,то ти казва,че те чака друга .. Защото едно разбито сърце не е
нещастие ,не е край на света .. само се вгледай ;) Живей и мисли така ,че и разбитото сърце да ти носи щастие :)
Защото едно разбито сърце не е повече от чувство.. то не е повече от теб .. Всичко отминава :) Щастие - Да! Има!
нЯма невъзможни неща ,има пропуснати възможности. Винаги ще си в сърцето ми ти вече си там :)
Намери любовта :)
mnogo interesno mn mi haresa tvoq otgovor :-)
By Aquamarine :)

zaraaa
05-01-2008, 12:08
Ne se predavai, bori se do krai, slushai sarceto si :) Iiii Uspex :-) (gush)

fuck_me_pls
05-01-2008, 13:45
и за какво ти е да си губиш времето с чакане и надяване той да се върне при теб..пък и сигурно няма да е същото както преди и набързо пак ще скъсате.. по -добре не се занимавай живей си живота можеш и без него .. пък и рано или късно ще си намериш друг,стига да искаш..

E тва е точния съвет..така и така ако си го върнеш рано или късно пак ше се разделите :-P

nejnaDROGA
05-01-2008, 15:16
btw -trqq si napraim klub razbiti sarca
:grin: Добра идея :) Ако има навити :) Аз съм ЗА :-D :-)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 15:49
btw -trqq si napraim klub razbiti sarca
:grin: Добра идея :) Ако има навити :) Аз съм ЗА :-D :-)
аз съм навита :-P
ина4е по темата-ами дайте си малко по4ивка...пък след това каквото стане

DevilWish
05-01-2008, 16:12
Mila ,gadno se e polu4ilo...mom4eto ,koeto ti dava s1veti da se bori6 ,za6toto vijda ,4e 6te se opravite ,go pravi ,za6toto ne iska da te narani s istinata . . . 6tom toy se d1rji lo6o s teb ,nyama smis1l ,trudno 6te e ,no go zabravi.Nay-dobre spri da go vijda6 ili pone ne tolkova 4esto i taka 6te go zabravi6 ;)

Dark_Angel_F
05-01-2008, 16:44
Това за равновесиеето е на 100 % вярно според мен...И аз направих една огромна грешка ,че почти през цялата ни връзка постъпвах лапешки и късах с него за глупости селд кеото натъпваше тъгата но се оправяхме вскеи път.Сега мисля ,че съм доста по-зряла от преди и преценям нещата по-добре вече не бих късала с него за глупости и бих дала каквото мога и каквото имам за него...Той е едно от най-важните части в ппъзела ан моето щастие. Той е слънцето което озарява дните ми и осмисля до голяма част живота ми.До преди да ми кажач ,че не ме обича мисълта ,че още има чувства към мен ме крепяха и се държах макар и често да плачех , а след като ми каза , че не ме обиччал и т.н. се отчаях до няма и къде. Всяка вечер се моля на Господ за мен и него ... за да има отново "нас" и да го няма това грубо отношение , което просто беше последната капка ,защото дори и приятелксото му отношение макар и да зная че не ме обича щеше по някакъв начин да ме държи...И прависте като акзвате ,че ако ни е писано пак да сме заедно ще сме и се моля наистина да е така , защото не мога да живея без него и едвам ожцелявам сред сивотата на този заъбрзан свят , който той озаряваше и му придаваше красота....

BTW - съгласна съм за клуба на разбитите сърца. Дайте да си разменим скайповете на ЛС.

Dark_Angel_F
05-01-2008, 18:01
Аз предлагам тази , някоято беше идеята да събере скайповете ,а именно lofff1991.f . А само да допълня нещо , кеото забравих да напишя в миналия пост. Толквао зле съм станала ,че ревнувам от двете ми най-добри приятелки ,защото той псотоянно се закача , шегува и заниамва с тях особено с едната. Нашпълно съм сигурна ,че от тяхна страна няма НИЩО към него освен пряителски чувства ... Страх ме е много мнгоо да говоря за тази ми ревност с тях , защото не искам да с еточуждат от него ... Най -малктоо кеото искам е да разбия пряителството им ...

nejnaDROGA
05-02-2008, 08:13
Абе аз колкото коментара съм му чела на тоя все са някви смотани...Все се заяжда,убижда и т.н. ...

А с теб и приятеля ти как върви :) Някакъв напредък няма ли :-#

Dark_Angel_F
05-02-2008, 08:16
М не никакъв ... пък и той вчера си замина на село .

nejnaDROGA
05-02-2008, 08:21
Оффф много кофти :( На мен вчера ми беше супер гадно :( Бяхме с приятели пихме по някой друга бира :smt006 И тъкмо събрах смелост да си попиша с бившия ми приятел и гледам брат му писал на скайп "YeS brata zamina za Sofiq" Поне събрах смелост и казах на сегашното ми гадже как стоят нещата и че ми трябва време :)
Айде продължавам да стискам палци :)

П.П. Май с клуба нищо няма да стане,а толкова се бях навила :-# :cry:

pyfpaff
05-02-2008, 14:12
az sumv sushtoto polojenie ..zaboga...sled 7 meseca vruzka...moqta ujasna revnost ubi vsichko.. ;( mrazq se.. :(
aa btw kluba na razbitite surca e mn dobra ideq..
iskam da chlenyvam

Dark_Angel_F
05-02-2008, 15:21
10 без един ден бяхме заедно , но имахме малки прекъснвания от по 1 ден :D и едно ксъане за около месец и половина , кеото не броим , защото през тва време въпреки ,че не бяхме, гаджета се държахме акто такива . Смисъл целувахме се , прегръщахме се , излзиахме и т.н.

Темата е редактирана по т.9 от krem4et0
"Разбитите сърца" да си пишат по Скайп или ЛС.

nejnaDROGA
05-02-2008, 16:17
Аз пък искам да се похваля :) Клуб "Разбити сърца" напредва :) Е за сега сме само 5 момиченца,но сме си супер :) Момичета да знаете големи сте сладурани :-)
П.П. Ако някой иска да се присъедини към нас да ми напише на ЛС скайпа си за да го добавим :)

Dark_Angel_F
05-04-2008, 22:44
Ето и още неюо , кеото ме мъчи ... Всяка вечер го сънувам и почти винаги се стига до ендо и също нещо ... Просто не знам кво да правя отчаяна съм .. . Няма излгеди да се съберме а все още го обичам повече от всичко , липсва ми непоносимо много , ревнувам го до полуда и го сикам повече от всичко ....