PDA

View Full Version : най-милия подарък?



VilleBaby
04-30-2008, 19:05
кой е най - милия подарък, който сте получавали от половинката си , с или без повод? :-)

sageto
04-30-2008, 19:09
Mii nekfa e taka desetka mi izvadi jenata ot ni6toto :) basii kefa napraoo sii s4upihme 4erepite s taa deset4ica izleznaha nekfi 5cigari i napraoo lo6o mi stana napraoo tolkova mi beshe gotino kato mi q izvadi
i mi q podari 4e napraoooooo :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

nejnaDROGA
04-30-2008, 19:32
Mii nekfa e taka desetka mi izvadi jenata ot ni6toto :) basii kefa napraoo sii s4upihme 4erepite s taa deset4ica izleznaha nekfi 5cigari i napraoo lo6o mi stana napraoo tolkova mi beshe gotino kato mi q izvadi
i mi q podari 4e napraoooooo :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
И аз бях направила такъв подарак на гаджето :-D Ама нз колко цигари станаха :-D
А по темата - ми едно много сладко слонче :) За 3-я месец :) Нз защо,но много си го обичам това слонче :) Другите му подараци също са супер,но това слонче ... :-) :-) :-)

stelkiss
04-30-2008, 19:35
Едно много сладко плюшено кученце..без дори да имаше повод :-) :-) :-)

VinDiesel
04-30-2008, 19:52
Ми за рожденния ми ден тя ми подари парфюм който много ми хареса и един сувенир мъж и жена как се целуват който също много ми хареса :)

valentinka_1990
04-30-2008, 19:55
Зная, че има много малко отговори за сега,но и в други теми едно нещо ми е направило впечатление.Наистина ли момчетата в България имат толкова ограничена фантазия,за да подаряват само плюшени подаръци?И наистина ли нас момичетата толкова ни впечатляват тези толкова изтъркани подаръци?
Нищо против момичетата преди мен,и на мен са ми правили такъв подарък и знам,че е по-важно как е подарен и от кого,но все пак,под най-мил аз разбирам нещо наистина,ама наистина специално.
Давам само един пример.Бившият ми приятел ми беше направил за Свети Валентин една много красива торта с много на брой червени розички върху нея,а той мрази да стои в кухнята.За мен това,че наистина е пренебрегнал нежеланието си да готви,означава много повече от многото плюшки,които са ми подарявали.

MaRcHeLiTkAa
04-30-2008, 19:56
беше оставил свете с картичка пред вратата :oops: :-) направо ми се разтопи сърчицето :oops:

Dark_Angel_F
04-30-2008, 19:58
От бившия съ м получавала 2 подаръка ( за Коледа и СВ. Валентин). Единия е огромен плюшен заек , а другия сребърно синжирче и на него едно сърце с камъчета в много сладка червена кутийка с формата на сърце и цялата сякаш от розички... И двете неща са ми толквао мили и толкова сладки и толквао си ги обичкам ,че не мгоа да избера ... з а това давам и двете акто отговор.

valentinka_1990
04-30-2008, 20:02
Ей това с цветето и картичката наистина е много мило :)

shady^baby
04-30-2008, 20:09
На мен редовно ми се подаряват цветя с повод и без повод ....разбира се че получавам и други подаръци,но нали говорим за най-малкия :grin: :oops:

nejnaDROGA
04-30-2008, 20:12
На мен редовно ми се подаряват цветя с повод и без повод ....разбира се че получавам и други подаръци,но нали говорим за най-малкия :grin: :oops:
Говорим за най-МИЛИЯ,а не за най-МАЛКИЯ :-D :-D :-D

Sunny_stz
04-30-2008, 20:26
беше оставил свете с картичка пред вратата :oops: :-) направо ми се разтопи сърчицето :oops:

Na men su6to mi e ostavql roza pred vratata,be6e strahotno,mnogo se zaradvah!

vileto*
04-30-2008, 20:28
получавала съм много подаръци от момчето ми. Един ден се разхождахме из даскалото и на него му бяха върнали контролната по немски език, той скъса едно парче от нея и каза "пази го в знак на нашата любов" направо се разтопих :grin: а една вечер бяхме излезли цялата ни компания и той савсем ненадейно ми подари едно меченце, което каза, че ще е наш син :-)

Miss_Perfekt
04-30-2008, 20:34
Едно цвете и то увяхнало романтика и половина 8-)

Virtuallll
04-30-2008, 20:42
Колаж в рамка на наши снимки заедно в сърчица за 14 Февруари тази година :-) .
Материалното не е от значение в случая, важното е подарака да е от сърце и човека да се е постарал с подбирането на подарака :)

mese4ka
04-30-2008, 21:22
ами не беше от гадже но момчето много го уваавам и обичам като приятел :) без повод ми подари три калии просто еи така беше много мило от негова страна много се зарадвах :-D

babity
04-30-2008, 21:30
най - милият подарък ми го направи Дейв (потребител е тук, но не искам да говоря с никове) и то неволно... просто без да иска ми подари най - най - най - хубавите 6 месеца и 15 дни с МОЯ човек! :grin: Надявам се да растем... :oops:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 03:34
от бившия.. нацелил го беше случаино обаче много ми хареса и като идея е яко (: подари ми мишка жива истинска :D мн миришеше по ок щеше да е да е пак нещо такова ама да не мирише :D но и на това бях доволна (: подари ми го в деня в които правехме 1 месец въпреки че беше предвидено да ми го даде на 14 февруари (:

Mademoiselle
05-01-2008, 04:33
edin parfium

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-01-2008, 05:26
Не мога да преценя кой е най-милият му подарък, самият факт, че се е сетил, според мен е достатъчно мил, защото по принцип приятелят ми не си пада романтична натура. :-D
Може би много се бях впечатлила един път, когато бяхме отишли с компанията на кръчма през зимата. Някой пиеше тъмна бира, която по принцип даваха на клиентите сами да си я отворят. Приятелят ми беше взел капачката да я "разучава" и да си играе с нея, но преди да започне каквото и да било, взе от нея пръстенчето, което се ползва за отварянето на бирата без отварачка, пооправи го и ми го надяна на пръста. Едва ли е значело кой знае какво, едва ли подаръкът е кой знае какво, но все пак ми беше станало много мило от жеста и до края на вечерта си стоях с новата придобивка. :)