PDA

View Full Version : Clean&Clear - как и кога?



Kassu
04-30-2008, 19:10
Значи оня ден си купих Clean & Clear Daily Wash (exfoliant) и лосионче за черни точки, но не му разбирам много.. кога и как се ползват?
Примерно колко пъти на ден/седмица да ползвам ексфолианта.
Също така как се ползва лосиона? Слагам го и го оставам да попии или веднага го махам? Също колко пъти на ден?
За първи път използвам козметични продукти и се чувствам като първобитен :oops:

foreverr
04-30-2008, 19:25
Ами за тва първото то се нанася на мокра кожа и после се изплаква-аз го правя 2 пъти дневно - сутрин и вечер, но няма евект :x А за другото незнам, защото нямам такова :)

LipSoFAnAnGel
04-30-2008, 19:31
Случайно да си чувала за опътване отзад???

Kassu
04-30-2008, 19:39
Чувал*
И да, прочетах упътванията, но те не отговарят на мойте въпроси, който специално зададох :?

foreverr
04-30-2008, 19:52
Само искам да те предупредя, че аз го ползвам от 20 дена сутрин и вечер и пак си ми излизат пъпки(ма кар, че аз имам малко пъпки) Пробвала съм много такива продукти от този тип и нищо не ми помага :o Сега съм си поръчала едно на ейван и дано да помогне ма кар, че не вярвам да помогне :(

TopTa
04-30-2008, 19:54
eksfolaciata na liceto ne e hubavo da se pravi prekaleno 4esto!!! 2-3 puti sedmi4no sa dostatu4ni! vse pak neiska6 da si sudere6 kojata za6toto 6te polu4i6 razdraznenia! a lociona se polzva kolkoto iska6 stiga da ne ti isu6ava mn! :)

GerSity
04-30-2008, 19:55
За лосиона вземаш едно памуче,напояваш го не много и така обтриваш лицето си,без да натискаш много!Това е,няма нужда да се измива после! ;)

Kassu
04-30-2008, 20:14
Ок, мерси, дано помогнат 8-)

foreverr
04-30-2008, 21:46
eksfolaciata na liceto ne e hubavo da se pravi prekaleno 4esto!!! 2-3 puti sedmi4no sa dostatu4ni! vse pak neiska6 da si sudere6 kojata za6toto 6te polu4i6 razdraznenia! a lociona se polzva kolkoto iska6 stiga da ne ti isu6ava mn! :)Да бе да-на предишния ми ексфолиант пишеше, че се използва ежедневно!!!!Като не знаеш, защо говориш.Аз доста такива ексфолианти съм ползвала и на почти всички пише, че са за ежедневна употреба!!!!И си го правя 2 ъти дневно и не съм си съдрала кожата! :-x

nev_
05-19-2008, 18:22
eksfolianta na clean&clear e za ejednevna ypotreba i e mn qk stra6no mnogo mi pomaga i prosto ne moga bez nego imam 4yvstvoto 4e ako spra da go izpolzvam 6te pap4asam acki mnogo a ina4e si e normlno da go polzva6 sytrin i ve4er a ot losiona i nego go imam ama ne mi pomaga mn mn daje izob6to 8)

GbSy
05-20-2008, 04:55
eksfolaciata na liceto ne e hubavo da se pravi prekaleno 4esto!!! 2-3 puti sedmi4no sa dostatu4ni! vse pak neiska6 da si sudere6 kojata za6toto 6te polu4i6 razdraznenia! a lociona se polzva kolkoto iska6 stiga da ne ti isu6ava mn! :)Да бе да-на предишния ми ексфолиант пишеше, че се използва ежедневно!!!!Като не знаеш, защо говориш.Аз доста такива ексфолианти съм ползвала и на почти всички пише, че са за ежедневна употреба!!!!И си го правя 2 ъти дневно и не съм си съдрала кожата! :-x

За ексфолиантите наистина е препоръчително да се ползват само 2-3 пъти в седмицата, защото изсушават. Относно това на Ейвън, аз го имам и е горе-долу добре, все пак не прави чудеса... Сега съм си взела Гарниер Пюр 3 в 1 и ще видим...