PDA

View Full Version : Контраkтубекс?!?



~Munika
04-30-2008, 20:17
Прочетох доста неща за него(и тук е споменаван).Но се пак искам да попитам някои ползвал ли го е?След колко време му е помогнал?Наистина ли се получава зачервяване при мазането?Наистина ли е със срок на годност 3 седмици след отварянето на шишенцето?Помага ли при тези белези,които са само като червено петанце(от пъпка)?Колко струва и има ли го в аптеките?
Мерси предварително... :-)

SunSmile
04-30-2008, 20:24
сестра ми го ползва, за заличаване на един малък 4ервеникав белег и имаше голям ефект. Аз също го ползвах и то на горната част на окото м/у клепача и веждата и на мен ми помогна. Не мисля, че срока му е 3 седмици след отварянето му, защото аз се мазах 1 месец. То не е кой знае колко голямо количество, но има ефект. А относно цената ... не си я спомням вече :)

LipSoFAnAnGel
04-30-2008, 20:34
Лично на мен не ми помогна . Написах го и в другата тема...ТОва за срока на годност ме съмнява да е така..Колкото до червенината от пъпки посъветвах се с една козметичка и тя ми каза да си мажа лицето с ампули витамин Ц , щели да ми избелят лицето..Сега почнах да се мажа и дано има ефект!

Stefityyy
04-30-2008, 20:45
]Лично на мен не ми помогна . Написах го и в другата тема...ТОва за срока на годност ме съмнява да е така..Колкото до червенината от пъпки посъветвах се с една козметичка и тя ми каза да си мажа лицето с ампули витамин Ц , щели да ми избелят лицето..Сега почнах да се мажа и дано има ефект!

не е помогнало защото трябва да се използва явно повече от 1 тубичка
за срока - не е вярно
за цената - мисля че беше ... бе някъде от 5 до 8 лева най-много да е , не съм сигурна

Sarabi
04-30-2008, 20:51
Прочетох доста неща за него(и тук е споменаван).Но се пак искам да попитам някои ползвал ли го е?След колко време му е помогнал?Наистина ли се получава зачервяване при мазането?Наистина ли е със срок на годност 3 седмици след отварянето на шишенцето?Помага ли при тези белези,които са само като червено петанце(от пъпка)?Колко струва и има ли го в аптеките?
Мерси предварително... :-)


Използвала съм го доста отдавна... имам си доволно белези по лицето хаха. Не ми помогна... може би защото го използвах по - малко от седмица 8-) . Срока на годност си го пише на листовката, според мен 8-) тя за това е в кутийката. Зачервяване се получава, защото си търкаш кожата, а не защото кремчето го причинява. Ако просто си изстискаш на кожата няма да се зачерви, но кремчето се втрива върху белега и за това се зачервява. За "червени белези от пъпки" нямам идея дали действа...а те не се ли махат сами с времето ? И аз съм имала такива и съм се панирала, че ще ходя с още един белег, но... винаги са си изчезвали с времето (иначе всички, преминали етапа на пъпчивостта щяха да се егати кратерите 8-) 8-) ). Според мен не е нужно да го използваш за такива белези точно, кожата може да се регенерира хъхъ. Щом преди около 5 години ми забиха в лицето железен прът, който ми раздра кожата под дясното око, а сега имам само една малка червена чертичка ... не мисля , че пъпките ти ще са по -сериозно предизвикателство.

Jamalska
05-01-2008, 07:53
Майка ми ми беше купила преди време контраКтубекс.Обаче аз го ползвах твърде малко,че да усетя ефект и като се сетих пак за него...вече му беше минал срокът на годност..помня,че като погледнах колко е дълъг и се учудих то изобщо възможно ли е да се изхаби и 1/5 от тубичката за това време..значи не е дълъг.А тогава майка ми ми беше казала нещо за около 13лв. ама са нз колко е.Тия дни ще ми се наложи да си купя да махам белези от обици :oops: Иначе преди си го бях купила заради лицето(един форумец ми го препоръча ;))

Boot
05-01-2008, 09:49
12 лева.
Не ми помогна на мен, а се мазах бая дълго време. Срокът на годност наистина беше доста кратък, не помня точно колко.