PDA

View Full Version : как да го заговоря?



Angle_f
04-30-2008, 21:24
Харесвам 1 мом4е с което тренираме заедно карате,обаче нзз как да го заговоря и се притеснявам .Дайте идея плс !!!

tuzaro
04-30-2008, 21:28
бий го на карате 8-)

babity
04-30-2008, 21:28
к'во стааа? може ли да ми покажеш как се правеше еди-какво-си (куца ми терминологията) и почваш с кривите движения... при повече късмет може да те пообара докато ти показва! :lol: :lol: :lol:

mese4ka
04-30-2008, 21:37
к'во стааа? може ли да ми покажеш как се правеше еди-какво-си (куца ми терминологията) и почваш с кривите движения... при повече късмет може да те пообара докато ти показва! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: съгланса ние ще стискаме палци тук да имаш късмет и ти да го пообарваш че и кой знае какви плочки има на коремчето :-D

Angle_f
04-30-2008, 21:41
оо има има :P :oops:

Tazadar
04-30-2008, 21:42
Маваши в главата, чупиш му носа и после го питаш добре ли е :)

piff4ence
04-30-2008, 21:44
mi kato na4alo,pitai go ne6to svarzano s karateto i posle tam,pf,basi ,ima tolko mn ne6ta ,deto moje6 da go zagovori6 ,4e... :grin:

Angle_f
04-30-2008, 21:44
[quote="Tazadar"]Маваши в главата, чупиш му носа и после го питаш добре ли е :)[/quote

Той ше ми block мавашито така 4е нз кой кого ще пита :D

04-30-2008, 21:49
от начало ще го питаш за нещо свързано с каратето и после почваш да флиртуваш,то ще си доиде от самосебе си-и като го питаш нещо как се прави го караи да ти показва на теб,така съм сигорен че като те опипа така да го кажа,ще почувстваш и ти и ТОИ.....

Chacho
04-30-2008, 22:22
Ти притесняваш ли се като говориш с приятелките си.
Заговори го просто за нещо,не си мисли "ще ме хареса ли или не" а че е просто един човек като всеки друг.Можеш да го заговориш за филм,за музика,за свободното му време (откъдето можеш да споделиш и за твоето) и за каратето.Ние обичаме да се задълбочаваме по спортните теми.
Все пак е момче и предполагам стои при другите,а не сам отстрани.Иди и заговори всички,като повечето време гледаш към него и отвреме на време питаш нещо директно него.След 5 минути можеш да го "изолираш" някъде отстрани да си побъбрите за нещо уж важно.Покани го да излезете за нещо,което си търсиш например.Почти съм сигурен,че на драго сърце ще ти се бутне в графика.

ПП:Не спазвай всичко,което съм написал точно.Това е моя представа за нещата,но можеш просто да отидеш и да го питаш за мнението му за нещо и след това да подхванеш няква тема.Нещата ще ги усетиш сама и се отпусни.Няма нищо по атрактивно от естественото държание ;)

shit happens
04-30-2008, 22:30
CeLtA E dA TE zAbEleJi.... PosLE mU pUSni NqkOi LAf isE zAgOvOrETe :wink:

donkihot
04-30-2008, 22:32
ами аз така бих направила "здравей,как си,аз съм деси,ти как се казваш,от кога тренираш?,с кой се движиш?? и тн,ако и той е заинтересован може би ще направи втората кра4ка,но мацка имай само4увствие!!

alex_devv
04-30-2008, 23:13
бий му един песник, после почни да му се извиняваш и го покани на среща :lol: :lol:

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 08:13
Харесвам 1 мом4е с което тренираме заедно карате,обаче нзз как да го заговоря и се притеснявам .Дайте идея плс !!!

От к'во се притесняваш ? Да не те затрепа като му кажеш, че си си го харесала ли ?

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:58
Явно имате общ интерес - каратето. Според мен ще бъде лесно да го заговориш, просто трябва да се престрашиш. ;)

rakiQ
05-01-2008, 11:00
davai pyrvo s usmivki i sled tfa se zagovorete za karate .. postepennoooo ..

cinderella_gugutka
05-01-2008, 11:01
к'во стааа? може ли да ми покажеш как се правеше еди-какво-си (куца ми терминологията) и почваш с кривите движения... при повече късмет може да те пообара докато ти показва! :lol: :lol: :lol:
+1

dark234
05-01-2008, 17:47
Маваши в главата, чупиш му носа и после го питаш добре ли е :)
:razz: само така

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:58
Бе просто му казваш харесвам те и толкоз..Или както другите казаха питаш го нещо свързано с каратето и така :)

Angle_f
05-01-2008, 22:19
оки мерси на вс на следващата трен ще опитам!!стискайте палци 8)

van4encetyYyY
05-01-2008, 22:39
Миличка въпреки,че общуванего между двама души понякога изглежда най-лесното нещо винаги има една доза притеснение можеби от страхът да не бъдем отхвърлени :-o :shock: !!! Представи си за момент че не се познавате и ти предстои едно вълуващо запознанство с момче което ти харесва! Какво можеш да направиш за да не пропуснеш своят шанс!Дай идея да излезнете на разходка в парка кадето не би било зле ако демонстрирате своите умения щом заедно тренирате един спорт-някои изванреден урок и движение да демонстрира а после защо не целувка :-P