PDA

View Full Version : Проблем с Valve hammer editor



zero
05-01-2008, 05:28
Здравейте на всички
Значи днес си отварям Хаммер Едитора, който не бях го отварял от месец и почвам да си прая карта ...
И по едно време цъкам да си прая ЦТ'с, ама съм свикнал да си селектвам от камерата ... без много зор сас селект тоол-а щрак и готово ..
Тоя път обаче не стана така ... когато сам в изглед камера сас селект тоол-а немоа да селектна нищо ...
Поне 10 пъти смених Хаммера, експертните файлове, версията ...
Юнинсталирах, инсталирах, без никакво подобрение ...
Та сигурно някаде в настройките има някой чарк дето се бута ..
и понеже него знам кой е реших да пусна тема с надеждата, че някой от този форум ще ми помогне
Благодаря предварително за разбирането и отделеното внимание


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

MajeStic
05-01-2008, 23:28
Лично аз съм забравил как се работи с това чудо, но ти определено все още не знаеш как:) Пробвай да пуснеш тема в data.bg, защото там има по-голяма вероятност някой знаещ да ти отговори:) Разцъкай се по бутончетата под менютата и се поразрови малко в google, ако знаеш по-точно къде е проблема.

zero
05-02-2008, 18:08
Лично аз съм забравил как се работи с това чудо, но ти определено все още не знаеш как:) Пробвай да пуснеш тема в data.bg, защото там има по-голяма вероятност някой знаещ да ти отговори:) Разцъкай се по бутончетата под менютата и се поразрови малко в google, ако знаеш по-точно къде е проблема.
Едва ли незнам как се работи с програмата ..
имам към 24 направени карти ...
БТВ: ДА ПОДЧЕРТАЯ ПРОБВАХ МОЯТА ПРОГРАМА НА ДРУГ КОМП И СИЧКО СИ БАЧКА ...
ТЕЙ, ЧЕ НЕ ВЯРВАМ ДА СЪМ ЛАМЕР И ДА НЕМОГА ДА БОРАВЯ С ПРОГРАМАТА :smt056