PDA

View Full Version : Спрях цигарите -> Напълнях



assassingirl
05-01-2008, 06:38
Здравейте всички :) преди седмица спрях цигарите (пуших близо 2 години) и само за тези 7 дни качих 3 килограма (а за мен 3 кила са много зашото съм нисичка и ми личат)!! След 22 дни имам бал и трябва да сваля тея килца, че роклята ми стяга в корема :-o . Та питам знаете ли някакъв начин за намаляване на апетита или някаква лека диета? Благодаря ви предварително :)

varnen4e
05-01-2008, 06:46
Ако питаш мен отказвай цигарите след бала. Вярно е, че е най- обре цигарите да се откажат от раз, но все пак аз не бих поела този риск точно преди бала си.
Иначе... яж повече зеленчуци, даже гледай да са много повече. И яж най- късно до 17ч. така тези 3 кг със сигурност ще ги свалиш, а може и повечко и поне начина не е някакъв затормозяващ. Съчетай със спорт- ефектът ще е много добър.
:)

H8_mE
05-01-2008, 07:24
Един навик се заменя с друг!Това ,че си спряла цигарите е страхотно и те съветвам да продължаваш в същия дух и да не се връщаш отново към тях!Това ,че след като си ги спряла си напълняла е съвсем нормално,защото цигарите са заместени със допълнително количество храна.Аз те съветвам това количество храна да бъде плод или зеленчук,но да си ядеш нормално.И да спортуваш повече!А ако искаш диета има тук във форума една на Пиер ли беше,нещо такова ,която не е много здравословна ,но казват,че била много ефикасна,ако искаш прегледай нея,за по-бърз ефект.Пожелавам ти незабравимо прекарване на бала! И всичко най- за напред!

Chacho
05-01-2008, 07:25
Как така да яде най-късно до 17,ще стане още по-зле.
Яж често по малко.
Като си пушила 2 години и ей така си ги отказала може да си стресирала организма.Както каза варненчето горе,спортувай и ефекта ще е положителен гаранция ;)

enola
05-01-2008, 09:40
Gimnastika,bez sladko .. nz drugo

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:26
Поздравления за хубавото решение! :grin: Аз ги отказах преди 7 месеца. :oops: :grin: За щастие не ми се отрази на фигурата. Не те съветвам да следваш някакви строги диети, защото от тях може да се отслабне, но за малко и не е здравословно. Просто трябва да спортуваш повечко и да се храниш малко по-здравословно, да си измислиш някакъв режим на хранене и да ограничиш някои неподходящи храни.
Успех!

MaDdNeSs_GirL
05-01-2008, 11:30
Радвам се искрено за решението ти и не подкрепям тези, които те съветват да ги спреш след бала. Ако не приключиш с тютюна сега, когато си най-амбицирана, другият път може да не успееш. Относно съвет, който бих ти дала е някакъв вид спорт. Ако те мързи да тичаш сутрин в някоя градинка по 20-30 мин, тогава можеш вкъщи да си пуснеш музичка и да подскачаш на нея, докато се изпотиш "едно убаво" :) Аз лятото свалих толкова много килограми без лишения, само с аеробика вкъщи. Успех и се надявам никотинът повече да не е проблем в живота ти.