PDA

View Full Version : Нещо ефикасно против пъпки..



monityY
05-01-2008, 07:17
Kажете ми нещо по евтино за пъпки,някакъв крем или нещо друго,но да е нещо което сте изпробвали върху себе си и знаете че има ефект със сигурност... :-D

varnen4e
05-01-2008, 07:30
Зинерит. Тук някъде има тема, разгледай я.
:)

monityY
05-01-2008, 07:41
Зинерит. Тук някъде има тема, разгледай я.
:)

Ммм,ама колко струва? :-o

ioancheto
05-01-2008, 08:42
Okolo 17 lv ... nqkade tam be6e mislq :-o

05-01-2008, 09:36
зелената серия на "Elea", гела за почистване и крема май бяха по около 5 лв

enola
05-01-2008, 09:37
Salicilov spirt 8)

monityY
05-01-2008, 09:39
Salicilov spirt 8) Dаа това го знам,мн изсушава кожата и няма голям ефект,мажа се с тфа :D

6DBK
05-01-2008, 10:12
Okolo 17 lv ... nqkade tam be6e mislq :-o
при мене в близката аптека е 11 лв :)

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:18
Ами аз преди като имах повече пъпки постоянно се купувах разни продкути, докато не отрких "моя", а именно салицилов спирт и крем Бочко. Но на теб щом спирта не ти помага особенно, пробвай с някакви други неща. То всяка кожа е различна и й помагат различни неща.

moonbeam
05-01-2008, 11:13
Пробвай серията на Clean & Clear, аз съм мн доволна, за пъпките особено Clean & Clear Advantage , пробвала съм и салициловия спирт, но мн изсушава кожата.

MaDdNeSs_GirL
05-01-2008, 11:26
Кремче Витасин от аптеките, струва 3 и нещо и е чудесно, миризмата обаче не е особено приятна. :-P

donkihot
05-01-2008, 11:53
аз ще ти предложа две неща ти си ги виж в магазина и сама си прецени..зна4и има нов по4истващ гел на евелин и гарниер 3в1

parkourgirlss
05-01-2008, 12:12
amiii i az imam toq problem i v u4ili6te postoqnno mi se podigravat za p1pkite po liceto :( sega si vzeh na ELEA - siniq gel - biva go :) ako iska6 probvai ve4er predi sqgane da si maje6 liceto s rozova voda i sulfatiazol - pri men se poiz4istiha :)

Canis_Dirus
05-01-2008, 14:36
стискай ги :grin:

05-01-2008, 16:15
стискай ги :grin:

да не са цици, че да ги стиска. :?

monityY
05-01-2008, 17:06
amiii i az imam toq problem i v u4ili6te postoqnno mi se podigravat za p1pkite po liceto :( sega si vzeh na ELEA - siniq gel - biva go :) ako iska6 probvai ve4er predi sqgane da si maje6 liceto s rozova voda i sulfatiazol - pri men se poiz4istiha :)

А тая розова вода колко струва и кфо представлява и как се използва :shock:

VilleBaby
05-01-2008, 17:22
ако в момента имаш пъпки , вземи като съветчета мненията по-горе...а за да предотрвратиш появата на пъпки използвай гарниер 3 в 1 , хем ще ти махне черните точки (ако имаш) , хем ще ти почиства кожата (в крайна сметка черните точки и пъпките се появяват при мазна ,непочистена кожа с запушени пори) а и ще го ползваш като маска 8) мн е ефикасно аз съм страшно доволна :)

TopTa
05-01-2008, 19:54
silna rakia, spirt, krem zdrave ... protivoza4atu4ni!!!

TheNewReligion
05-01-2008, 23:55
Ама нали се сещаш , че на всеки кожата е различна и един продукт действа различно на всеки човек , бе мила ! Ти за козметик чувала ли си ? Ако да -можеш да го посетиш . Там ще ти се помогне ! Пуууууууу , аман от недосетливи хора , бе ! :x :x :x

monityY
05-02-2008, 08:18
Ама нали се сещаш , че на всеки кожата е различна и един продукт действа различно на всеки човек , бе мила ! Ти за козметик чувала ли си ? Ако да -можеш да го посетиш . Там ще ти се помогне ! Пуууууууу , аман от недосетливи хора , бе ! :x :x :x

Мдааа тръгнах.. Както и да е,мерси за мненията ви,ще си купя нещичко и ще пробвам да видя има ли ефект! 8)

monityY
05-02-2008, 09:37
Купих си крем Здраве,да се мацотя с него...И евентуално тия дни ще си взема зенерит,в аптеката ми казаха че много помагало,имало и антибиотик в него и си е цяло лекарство :)

GbSy
05-02-2008, 09:49
Определено козметика много ще помогне, но въпреки всичко...
Аз например ползвам лосион за почистване на черни точки на Ейвън, гел за премахване на черни точки с ексфолиращи частици, пак на Ейвън и Бочко, ако ми е зачервена. Иначе трябва да се ходи на козметик да ти почиства лицето и да внимаваш да не си пипаш лицето с мръсни ръце.

kalpazanka
05-02-2008, 09:55
Вместо да ни разпитваш, кой какво ползва и от какво е доволен, иди на дерматолог. Не хапе!


Купих си крем Здраве,да се мацотя с него...И евентуално тия дни ще си взема зенерит,в аптеката ми казаха че много помагало,имало и антибиотик в него и си е цяло лекарство :)
Така яко ще ти лъщи лицето от тоя Зинерит.... :D Толкова много "цели лекарства" има, а ти точно на това си се спряла.

monityY
05-02-2008, 10:08
Вместо да ни разпитваш, кой какво ползва и от какво е доволен, иди на дерматолог. Не хапе!


Купих си крем Здраве,да се мацотя с него...И евентуално тия дни ще си взема зенерит,в аптеката ми казаха че много помагало,имало и антибиотик в него и си е цяло лекарство :)
Така яко ще ти лъщи лицето от тоя Зинерит.... :D Толкова много "цели лекарства" има, а ти точно на това си се спряла.

Защо,да не би да не помага.. Ддз.. Иначе за дерматолог отдавна се каня да ходя и може да отида ..Но преди тфа туко виж съм попаднала на подходящ продукт и може да не се наложи..Тааа какво за зенерита ?

Anabel
05-02-2008, 11:42
Аз имам едни от Ейвън и ми помагат.Преди около може би 2 седмици имах едни лосиончета "Акне Тоник" и "Амрита" и двете са евтини,продават ги в аптеките.Първото много ми помогна,а второто пише,че можело преди да се намажеш с него,да си изтискаш пъпката,ако е гнойна,и после да се намажеш с него.До 24 часа няма и следа от пъпка или белег.

muhumorko
05-02-2008, 13:07
Момче съм, нямах толкова много пъпки, но като започнаха да се появяват на носа ми веднага отидох в аптеката. Горещо ти препоръчвам Acne Out, страшно действа, много е ефикасно. Намазваш си цялото лице с него, то е като почистваша вода ли как да ти го обясня, и всяка вечер и сутрин се мажеш - нямаш никакви проблеми после.
Мисля, че струваше около 5 - 6 лева, но не съм много сигурен. Действа сто процентово за най - голяма моя изненада.
А и.. ако си падаш по сладкото - ограничавай се малко (шоколад и др. подобни) и няма да имаш проблеми. Ето например какъвто и крем да ползваш няма да ти се премахнат завинаги пъпките, но когато се премахнат и спреш да ядеш сладко и няма пъпки.
Вземи си шишенцето с червена капачка, защото може и да искат да ти пробутат едно друго, което уж се води "не за цялото лице", а пък то няма никакъв ефект.

monityY
05-02-2008, 17:25
Аз имам едни от Ейвън и ми помагат.Преди около може би 2 седмици имах едни лосиончета "Акне Тоник" и "Амрита" и двете са евтини,продават ги в аптеките.Първото много ми помогна,а второто пише,че можело преди да се намажеш с него,да си изтискаш пъпката,ако е гнойна,и после да се намажеш с него.До 24 часа няма и следа от пъпка или белег.

Лол,а това акне тоник на коя марка е ? Че има много продукти на които пише акне тоник ..

~Munika
05-02-2008, 17:36
Виж мн от тия неща помагат,но не е сигурно че и на теб ще ти помогне.Не си слагаи такива неща на кожата,така и вредиш,много е опасно ако имаш пъпки,като използваш некви продукти,които Уш помогнали на някои да си докараш акне ,ааа с това шега не бива,акне се лекува 3 пъти по трудно.....за това отиди на дерматолог за консултация...не е скъпо ще ти излезе,колкото да си купиш някое от тези неща,ако пък са младешки пъпки ще ти почисти лицето(15тина лева),ще ти даде нещо с което да се мажеш и кожата ще ти стане Ок:)
Помисли.....

Lorein
05-02-2008, 18:20
И аз бях пуснала една тема за пъпки и също получих различни мнения относно продуктите, препоръчваха ми и Зинерит, и Скинорен или нещо такова. Казаха ми да отида и на дерматолог и аз се реших и отидох. Оказа се, че кожата ми е чувствителна и няма да може да понесе такива продукти, които ми бяха препоръчали. Затова моя съвет е отиди на дерматолог, там ще ти каже точно какво е подходящо за твоята кожа. Вече 2-3 дена правя това, което ми каза дерматоложката и мога да кажа, че отсега виждам голям ефект. Отиди, най-добрият вариант е :)

Anabel
05-02-2008, 20:47
Аз имам едни от Ейвън и ми помагат.Преди около може би 2 седмици имах едни лосиончета "Акне Тоник" и "Амрита" и двете са евтини,продават ги в аптеките.Първото много ми помогна,а второто пише,че можело преди да се намажеш с него,да си изтискаш пъпката,ако е гнойна,и после да се намажеш с него.До 24 часа няма и следа от пъпка или белег.

Лол,а това акне тоник на коя марка е ? Че има много продукти на които пише акне тоник ..

Еми аз вече го хвърлих,но мисля,че май на икаров ама не помня.Знам само,че се казваше акне тоник :D

kalpazanka
05-04-2008, 06:15
Тааа какво за зенерита ?
От Зинерит ще ти лъщи лицето яко! Не го ли написах разбираемо? :-D
И още нещо- към продукти като Скинорен, Имекс, Зинерит, Далацин Т кожата привиква! Третирате 6 месеца най-много и после ефект няма :D

deb
05-04-2008, 07:43
Пробвай серията на Clean & Clear, аз съм мн доволна, за пъпките особено Clean & Clear Advantage , пробвала съм и салициловия спирт, но мн изсушава кожата.
аз ползвам това и на oriflame една серия с чаено дърво (tea tree) . много помага :)

blackreplay
05-04-2008, 15:41
Exfoliac гел за измиване+ексфолиращ гел+acnomega 100 или 200 и лосион ама той малко изсушава(задължително) има и други в серията предпазвашщ от uv лъчи,матиращ,за възпалени лезии и тем подобни.

enola
05-04-2008, 16:40
Salicilov spirt 8) Dаа това го знам,мн изсушава кожата и няма голям ефект,мажа се с тфа :D
е мене ме оправи ..

kalpazanka
05-04-2008, 19:32
Exfoliac гел за измиване
+ крема и е 6 :grin:

Daniel4eto
05-04-2008, 19:40
Не знам дали вече някой не го е препоръчал ,но ще ти кажа малката си тайна.Купи си розова вода от аптеката слагай си сутрин след добре измиване на лицето и вечер преди лягане като пак си измила лицето.Надявам се да съм от полза

FOREVAR_ALONE
05-04-2008, 22:07
silna rakia, spirt, krem zdrave ... protivoza4atu4ni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheJoApple
05-17-2012, 17:11
Аз лично ти препоръчвам да си купиш от аптеката салицилов спирт 1% , памучета и бебешки сапун (тези неща ги има във всяка аптека и са доста евтини).Всяка вечер (докато не изчезнат пъпките) си измивай лицето с бебешкия сапун и хладка вода след което слагаш малко салицилов спирт върху памучето и нанасяш върху пъпката.Лично съм го тествала и действа бързо.Надявам се да съм ти била полезна!

MegiBoOm
05-17-2012, 17:14
Маска с хума + крем Здраве!

kalpazanka
05-18-2012, 06:54
2008!!!!!!!!!!!!