PDA

View Full Version : Кандидатстване след 8ми клас



monityY
05-01-2008, 08:31
Значи 8ми клас съм,ще кандидатвствам и искам да ходя в някоя английска (От София съм) От тия справочници дето ги имам не мога нищо да разбера за тия гимназий..Насякъде пише само "СОУ" и тфа си е.. Аз в момента съм в "Средно образователно училище"-неискам да ходя пак в такова и накрая пак да зема средно образование без никфа специалност..Кажете ми по София след 8ми клас има ли английски гимназии,не ми пука с изпит или по докоменти се приема,ако тряя ще седна на задника си и ще ходя на уроци,та да се явя на изпит..Миналата седмица госпожата ми по история вика че след 8ми клас не можело да отида в нито една езикова???!? :shock: А госпожата ми по английски само вика "ааа нали ще ходиш в английска мойто момиче незнам си кфо" ако наистина не можеше да се кандидатсвта след 8ми клас в езикова,госпожата ми по инглиш тряяше да знае повече от тая по истерия... :(

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:02
Ми във Видин в езикова гимназия се влиза след 7-ми клас. Не е ли така във всички градове? :-o

SeXyL[!]Nk@
05-01-2008, 10:20
До колкото знам за езиковите гимназии само слд 7-ми клас.

st1ka
05-01-2008, 16:54
В езикова гимназия се влиза само след 7ми клас, след това вече можеш или в професионална, или СОУ!

monityY
05-02-2008, 08:56
Начи съм се прецакала супер яко.... Що не мислех за тфа миналата година.. Ебати прецаканата история..Както и да е,мерси.. :cry:

elsy
05-02-2008, 09:00
Еми аз съм в Езикова (Враца) и в мойто училище се влиза И след 8-ми клас по документи!

LovePoisoned
05-02-2008, 10:12
Ооо, не, в ЕГ се влиза след 7-ми клас, след това можеш само в СОУ и някои техникуми..

Аве ЛУСК-а rlz. :D

Freeminded
05-02-2008, 10:31
1во. В езиковите не завършваш със специалност, а с език.
2ро. Езиковите не си заслужават, ако самата гимназия не предлага специален сертификат, че знаеш езика.
3то. Трябвало е да кандидатсваш след 7 клас, защото сега няма как да попаднеш в Английската, Испанската или някоя друга гимназия без връзки. Ще попаднеш в някоя второразрядна гимназия, която си търси как да попълни бройки, за да не съкратят учителите и.

crosscross
05-09-2008, 19:21
ако може да ми кажете някое училище с информационни технологии (софия) след 8-ми клас ще съм ви мноооооого балгодарен :smt003