PDA

View Full Version : моГа ли дА направЯ нЕщо и кАкво...?!



bUbInkA__
05-01-2008, 08:34
Ходих с приятеля си не много към месец и нещо, но определено се привързах доста към него.Но тои преди 1 седмица ми каза че вече не иска да сме заедно без да казва защо, но и аз не го питах. Обаче не мога да спра да мисля за него. Постоянно. И се чудя дали мога да си го върна отново обаче незнам как, защото в същото време не искам и да се унижавам пред него. Незнам какво да му кажа по точно... Плс ако някои може да ми помогне.. :(

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 08:35
Що не го попиташ каква е причината, поради която сте се разделили...

xhuxhu
05-01-2008, 08:50
OoO bqh f syshtata istoriq... po dobre pogovorete i ako ti kaje 4e ne iska ili kaje nqkakva pri4ina opravdavashta deistviqta mu... ostavi go ne te zaslujava.. no Pogovorete :) nishto ne gubish a kolkoto do unijavaneto nedei ... ako ne stane ne mu se moli.. posle shte syjelqvash :) Uspehi

zi
05-01-2008, 08:57
Вземи пренебрегни Егото си и отиди да поговориш с него...поне да знаеш за какво иде реч.

пЛюш!нкаАа~
05-01-2008, 10:39
Ако наистина го обичаш - не се прави на недостъпна.Потърси го,изяснете се.Постоянно мислиш за него щото си се привързала към него можеби го обичаш и това,че той не ти е казал защо е искал да си разделите не ти дава покой по някъв начин..мила потърси го за да ти каже защо е поискал това - уверявам те,че ще ти олекне поне малко след тва напрежение..попитай го каква е причината за да сте разделени..айде..пък дано да се съберете по някъв начин.. :(

FiRe_LaDy
05-01-2008, 10:43
и аз като останалите те съветвам да поговориш с него

miloto_girl_4e
05-01-2008, 10:47
Да, наистина е хубаво да поговориш с него :!:
Глупаво е да сте били известен период заедно и да се разделите без да знаеш причината...
Поговорете, може той наистина да не иска да продължите връзката си, но поне ще знаеш грешката си (ако изобщо има такава) и за напред няма да я повтаряш..

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 10:49
Разговори! Друг начин няма! И най-малкото заслужаваш да знаеш защо е поискал да се разделите. Но ако видиш, че вече не изпитва нищо към теб, се постарай да го забравиш, няма как да го накраш да се влюби в теб ...

cinderella_gugutka
05-01-2008, 10:51
ами поговорете,попитай го защо е скъсал с теб,кажи му 4е все още не си го забравила и т.н.трябва да опиташ-просто не можеш да си тъжиш така по него. :)

MoHuTo
05-01-2008, 10:55
Попитай го за причината, поради която сте се разделили :) Нищо няма да ти стане...

donkihot
05-01-2008, 11:46
мисля,4е ако сам ти обесни какво е станало,за да се разделите ще се успокоиш и по-лесно ще се отърсиш от болката си...относно това дали да се съберете отново,не знам какви са ви били отношенията,но от опит знам,4е повтарянето никога не води до по-добър резултат!

fuck_me_pls
05-01-2008, 12:23
Попитай го каква е била причината за да се разделите и той да не иска повече да е с теб..ако ти каже причината поне ще знаеш каква ти е била грешката(ако изобщо си направила такава) и можеш да го помолиш за 2-ри шанс ако искаш и да се стараеш да не направиш същата грешка.тва за шанса разбирасе ако мислиш,че трябва да си с него,щот мое си намериш друг мноо бързо :P

DevilWish
05-01-2008, 15:17
Що не го попиташ каква е причината, поради която сте се разделили...
Tova e p1rvoto ,koeto tryabva da napravish ;)