PDA

View Full Version : Пиянски историй



Samotno_Angel4e
05-01-2008, 09:41
Предлагам тук всеки да записва най-щурата си пиянска история... :D :D :D Надявам се да се получи...
П.С.Сори ако темата се повтаря...

Just_say_no
05-01-2008, 10:56
всички се въздържат... аз ще трия 8-)

Disrespect
05-01-2008, 11:10
аз не пия, щото не съм от модерните

air_J
05-01-2008, 11:19
Такива истории са си чисти компромати, затова ще се въздържа да ги споделям. :oops:

XceSS
05-01-2008, 11:32
Ще се въздържа, че такива пици съм правил че...остей са :-D

Valhala
05-01-2008, 11:45
Такива истории са си чисти компромати, затова ще се въздържа да ги споделям. :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: Абсолютно прав си колега :lol: :lol: :lol: :lol:

_donna_
05-01-2008, 11:47
Кое е най-щурото не знам,защото не са малко.
Не че се гордея с това,просто винаги така се получава.
Напоследък съм снижила доста броя на омазванията.Гордея се!/за малко само спирам да се гордея с България,за да се погордея със себе си/.

Спомням си веднъж,когато се опитвах в продължение на около 40 минути да взема коридор дълъг 2-3 м.,за да стигна до тоалетната.Е,така и не стигнах,накрая някой добър самарянин ми услужи със сандъче за цветя,да не му оповръщам чергата у коридора.Та да..тогава беше много смешно,защото никой не се беше сетил да ме потърси за тия 40 минути и аз си се лашкам от едната стена до другата в полуседнало състояние.. :D

Двама пияни.Единия лази на четири крака,а другия се държи за една ограда и си ходи.По едно време тоя дето се държи за оградата пита другия:"Братле,ти мене уважааш ли ме...?",а другия отговаря:"Направо се гордея с тебе,копеле!" .. та така..хахах..

А и историИ се пише с две "и"-та.

rakiQ
05-01-2008, 12:07
mi s edna vodka prepih ta draifah 7 pyti.... tfa 6te spodelq samo

(vodkata be6e zelena qbylka ) :oops:

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 12:51
mi s edna vodka prepih ta draifah 7 pyti.... tfa 6te spodelq samo

(vodkata be6e zelena qbylka ) :oops:

И аз имам един такъв спомен ... За това вече не пия скапана водка ...

InnchetO
05-01-2008, 13:39
еми незнам честно казано .. един път братовчедките ми разказваха , че 1 час съм спорила със също пияния ми вуйчо дали има педно на покривката или не :D аз съм била за това че има ! :D в крайна сметка спора завършил с това че аз съм си бутнала чашата и вече е имало петно :D

А един път (това вече го помня - незнам как :-D ) бяхме на лагер .. и тъкмо тръгвахме за дискотека .. даа но преди дискотеката имаше 1 мини купонче за подгрявка .. :-D е малко сме попрекалили там и .. влизаме в дискотеката цялата група .. аз и една приятелка сме най-отзад .. идва нашия ред да влизаме и ние влизаме .. на 4 крака .. :D

та това е горе долу смешното .. другото са само глупости :-D :-D

Madness
05-01-2008, 19:28
Офф тва пиене е ебати шибанията :?
Напрао не ми се говори,аз повече няма да пия :/

B3B0K
05-01-2008, 21:09
az sprqh sled kato povra6tah ot 16tiq etaj sama si bqh vinovna az gi parjih teq kartofi.. :?

Lunatic-
05-02-2008, 10:27
14 годишните
успокойте се малко

OtherDimension
05-02-2008, 10:28
mi s edna vodka prepih ta draifah 7 pyti.... tfa 6te spodelq samo

(vodkata be6e zelena qbylka ) :oops:
ти ли си най-зле ?

RoyTheReaper
05-02-2008, 10:31
Изпадал съм в куриозни ситуации. :oops:

Bolt_f
05-02-2008, 13:38
Nqmam nujda ot alkohol za da mi e zabavno i da pravq gluposti. Naslajdavam se na chasha uiski, moje bi dve, no znaq kyde da spra. Mrazq da se napivam, a nai-mnogo ot vsichko nenavijdam da gledam kak nqkoi draifa piqn..... kak moje da ste tolkova naivni? Kakvo "qko" ima v tva da si piqn? :?

_donna_
05-02-2008, 13:49
^
Някои хора пият за удоволствие,а не щото е яко.
Плюс това аз адски си обожавам махмурлуците.Изострени сетива,безпричинен смях,фабрикуване на лафчета с олдскуул привкус,комунизъм,глобално затопляне,машина за сънища и ако много ме боли глава-една бира,че да се освестим.Наздраве!

1921
05-02-2008, 14:01
на времето като пиехем евтините български водки имаше доволно сеири. Сега сме в друга графа :oops:

Water_lili
05-02-2008, 14:16
не знам за най щтура,но определено мойта най ненормална пиянска история беше миналата седмица, след като след полвин шише водка и малко текила съквартирантката ми си разряза ръката с кухненски нож и после получи и 3 еплептични пристъпа :smt102 :smt087 от тогава и не пия вече

Bolt_f
05-02-2008, 14:24
^
Някои хора пият за удоволствие,а не щото е яко.
Плюс това аз адски си обожавам махмурлуците.Изострени сетива,безпричинен смях,фабрикуване на лафчета с олдскуул привкус,комунизъм,глобално затопляне,машина за сънища и ако много ме боли глава-една бира,че да се освестим.Наздраве! ne si interesna ;)

_donna_
05-02-2008, 15:11
Ама нали вече ти казах.
За удоволствие е.Не за "яко е" и "интересен съм".
Всичко е за удоволствие. :grin:

Не ме карай да ти обяснявам какво му е хубавото да пиеш.
Защото ме мързи пък.Просто ни хвърли в трапа на емоционално и морално осакатените и ни остави да гнием.К'во ти пука.

Bolt_f
05-02-2008, 15:45
Ама нали вече ти казах.
За удоволствие е.Не за "яко е" и "интересен съм".
Всичко е за удоволствие. :grin:

Не ме карай да ти обяснявам какво му е хубавото да пиеш.
Защото ме мързи пък.Просто ни хвърли в трапа на емоционално и морално осакатените и ни остави да гнием.К'во ти пука. typo e che vsichko jivo se pravi na "emocionalno osakateno" "propadnalo" "zle" "tejyk sluchai" i kakvo li ne. Pozi... ;)

_donna_
05-02-2008, 16:13
Тъпо е,когато тръгнеш да обясняваш
на хората от какво трябва да изпитват удоволствие. :?

FOOTSOLDIER
05-02-2008, 18:06
От както се събрах с едни типове вече нищо не ме учудва :D

sherry
05-02-2008, 20:57
Аз никога не съм се напивала така, че да правя магарии и да не помня после и т.н. Но сестра ми доста пъти е имала изпълнения пред мен, които са ми скривали шайбата. :D Много луда беше като тийнейджърка.

Редовно се прибираше пияна, аз я прикирвах пред нашите, за да не се усетят. Пристига тя към 4, хвърля си дрехите на земята и се просва на леглото. Аз я преобличах, чистих й грима понякога, завивах я. Тя едвам говореше, правеше гримаси, един път както лежеше, стана и започна да танцува без никаква музика :shock: като едвам се държеше на краката си. Та, стана глупачката, кълчи се някво ужасно и само вика:"Шон Пол!!"(тоя повец имаше известна песен тогава, явно нея си я е тананикала наум) и след 3-4 секунди падна под бюрото ми. Ама така се струполи, че се чудя как мама и тати не чуха.
Друг път беше още по-пияна, преоблякох я и я сложих да спи, след което тя повръщаше и затова й сложих 1 кошче до леглото, за повръща в него. И завивам я и тя вика с изкривена, пиянска уста:"Завий гъъъъ". И аз викам:"Кое ма, завих те!". И тя вика:"И кошчето завий!" :shock: и се хили неадекватно :D И аз след нея.

Редовно е заспивала в тоалетната, аз съм я събуждала, друг път на пияна глава си прави закуска, която представлява някаква помия от криво нарязани филии хляб и салам, ама не нарязан, а чупен или късан :shock:
Абе много е луда, сега не баш така, ама преди беше голямо чудо.
С нейната приятелка отиваха заедно на дискотека в съседния град и често се губеха! Така се напиваха, че всяка се чудеше къде е другата. На следващия ден си разказваха и се хилеха :D

_donna_
05-02-2008, 21:31
^

Абе,горкото дете,на колко години си? :razz:

morsmordre
05-02-2008, 22:58
_donna_, sherry изобщо не е дете.

До всички SPAM-ери, които писаха в тази тема неща от рода на "айде няма да ви казвам, че ме е срам", "не пия" и т.н., позната ли ви е думичката "дискусия"??? :x

Моите пиянски истории не са чак толкова интересни, тъй като винаги успявам да запазя благоприличие (по някакъв странен начин) дотолкова, че да мисля трезво. И все пак, има един случай, който ме караше да се усмихвам като се сетя за него. Първият път, когато повръщах от алкохол. Беше преди две години, лятото. Бяхме се събрали с едни приятели на гости у един от тях. Купихме едно голямо шише Флирт. Аз и още едно момче играехме шах. Тъй като тогава все още имах поносимост към твърд алкохол, реших да пия чашка след чашка. А аз пия винаги чисто и на екс.. Докато играехме шах, обърнах 7 чашки (помня точно и никога няма да ги забравя!!!), което прави приблизително 500ml. Все чисто и на екс. Момчето, с което играех, изпи само няколко чашки. Другите двама нещо гледаха отстрани и като свърши бутилката отидохме до денонощния. Докато вървяхме по улицата се усетих, че говоря и споря с някого.. Със себе си
:? Върнахме се обратно и си помислих "хм, никога не съм повръщал от алкохол" и изведнъж всичко отвътре ми се надигна, избутах един от приятелите, който тъкмо се прицелваше неумело в тоалетната чиния, и в момента, в който затворих вратата на банята, вътрешностите ми излязоха на бял свят :) Както казах, дори като съм пиян мисля трезво. За 15 минути си изчистих повръщаното и отидох да помагам на момчето, срещу което играех шах, да повърне и то. Получи се доста забавно. Удрях го с шамари по корема, карах го да заспи, говорих си с няколко негови приятелки (по неговия телефон..).. В крайна сметка и той повърна, но се забави повече в банята :razz: За негово нещастие, повърна в бидето и после го запуши и нямаше как да го изчисти.. Факана работа..

Най-смешната ми случка е с напушване, не напиване. Бях на рожден ден преди няколко месеца. Напушихме се с трева мноу яко... 15 минути след това дойде ефекта.. Всичко пред очите ми трепкаше, някакъв чипс подскачаше в ръката ми, а приятелят, с когото си говорех, ме гледаше странно и ми говореше на индиански :shock: На няколко пъти му казах да повтори и все не разбирах за какво говори. По дяволите, изобщо с КОГО говорех!?!? Излязох на терасата, погледнах през прозореца в другата стая и видях един от моите приятели да се върти в кръг. Питах го кво става, а той, милият, гледаше нещо по тавана и се чудеше откъде идва този глас :lol: Накрая ме фокусира и вика "А, кво правиш ти тук?!?!". КАзах му, че искам да обиколя къщата три пъти, а той извика останалите, с които пушихме, да ми се радват колко съм се напушил. Стана ми смешно, почнах да се хиля като напушен и да твърдя, че не съм напушен (междувременно попитах как да обиколя къщата три пъти)...
По-късно се изгубих във входа си. Нямаше асансьор.. Олеле.. Изкачих първи етаж, втори етаж, втори етаж, втори етаж, трети етаж, трети етаж, четвърти етаж, втори етаж.. Спрях се на място и пак почнах да изкачвам.. Трети етаж, четвърти етаж, четвърти етаж. Отново спрях и се зачудих изобщо улучил ли съм входа :shock: Е, стигнах, а в къщи МРАК! По някаква странна причина успях да улуча завоя и се проснах в леглото. Тревата ме държеше до обяд на следващия ден. Все още се чувствах замаян..

Kaos_Urbano
05-02-2008, 23:12
Повечето ми интересни пиянски истории са с Водка Ахелой!...

InitialD
05-02-2008, 23:22
Повечето ми интересни пиянски истории са с Водка Ахелой!...

Батееее е ти луд ли си !?!? С това си пълня моторната резачка!??! :shock: :lol:

Kaos_Urbano
05-02-2008, 23:35
Повечето ми интересни пиянски истории са с Водка Ахелой!...

Батееее е ти луд ли си !?!? С това си пълня моторната резачка!??! :shock: :lol:ЛУДА съм да!

InitialD
05-02-2008, 23:39
Повечето ми интересни пиянски истории са с Водка Ахелой!...

Батееее е ти луд ли си !?!? С това си пълня моторната резачка!??! :shock: :lol:ЛУДА съм да!

Оооо вие сте Мадам! Простете .. но единственият човек ,който съм виждал да пие такава водка е една друга Мадам!
Какво ви става бе момичета .. още малко и ще почнете да точите бензина от колите нощем по градинките!!!

Kaos_Urbano
05-02-2008, 23:43
Повечето ми интересни пиянски истории са с Водка Ахелой!...

Батееее е ти луд ли си !?!? С това си пълня моторната резачка!??! :shock: :lol:ЛУДА съм да!

Оооо вие сте Мадам! Простете .. но единственият човек ,който съм виждал да пие такава водка е една друга Мадам!
Какво ви става бе момичета .. още малко и ще почнете да точите бензина от колите нощем по градинките!!!Е баш толкова изпаднала не мисля .. Ама кат се сетя че съм пила и РОМ БЪЛГАРСКИСамо тва пишеше на бутилката ..беше отврат..и от него големи изпълнения имаше .. ахах
както и МАСТИКАТА КОРТЕН УЖАС!!

sherry
05-03-2008, 07:05
^

Абе,горкото дете,на колко години си? :razz:
На 19 :D Ама като се развиваха пиянските истории на сестра ми, аз бях някъде на 13-14, тя си беше още тук, после стана студентка :D

Lunatic-
05-03-2008, 15:39
[08:19:38] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: haha
[08:19:41] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ko staa we
[08:19:42] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: lame
[08:19:46] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: mnoo rano si stanal
[08:19:46] Lunatic out says: da
[08:19:52] Lunatic out says: e sa se prebiram u nas
[08:19:56] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: hahha
[08:20:00] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ot kade we
[08:20:03] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: izlizal li si
[08:20:04] Lunatic out says: ot omv
[08:20:06] Lunatic out says: beh s
[08:20:08] Lunatic out says: niki debelia
[08:20:10] Lunatic out says: i
[08:20:13] Lunatic out says: da
[08:20:14] Lunatic out says: e tanma
[08:20:21] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: s koi
[08:20:25] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: skalata
[08:20:29] Lunatic out says: da we
[08:20:31] Lunatic out says: aw
[08:20:32] Lunatic out says: da
[08:20:35] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: samo vie li e
[08:20:37] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ahah
[08:21:41] Lunatic out says: da
[08:21:49] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ama cela no6t li ste bili we
[08:21:55] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ili sa ste pili kafe
[08:22:06] Lunatic out says: da
[08:22:18] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: oo ludi ste si
[08:22:24] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: i kade ste bili drugade
[08:22:25] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: we
[08:22:27] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: osven omv
[08:22:50] Lunatic out says: na nikol i u
[08:22:53] Lunatic out says: sandoi cykhmae
[08:22:55] Lunatic out says: svara
[08:23:00] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: i kvo
[08:23:05] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: koi pobedi
[08:23:07] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: :D
[08:23:18] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: pa cela no6t li ste cakali we
[08:24:13] Lunatic out says: mnenzam
[08:24:31] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: u sandi do kolko ste bili we
[08:24:37] Lunatic out says: nenzam
[08:24:45] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ebati glupaka are bei
[08:25:26] Lunatic out says: svraa
[08:25:29] Lunatic out says: az
[08:25:31] Lunatic out says: gendata
[08:25:39] Lunatic out says: tinchio emo i nekyv kelesj
[08:25:46] Lunatic out says: az i emo gi smazahme
[08:26:40] Lunatic out says: i posle se smazahme
[08:26:46] Lunatic out says: ei kristi
[08:27:00] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: kav kristi we
[08:27:01] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: malumnik
[08:27:06] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ne si se i napil mai
[08:27:07] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: mi se stra
[08:27:08] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: a
[08:27:30] Lunatic out says: ei
[08:27:31] Lunatic out says: klade e
[08:27:41] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: awe ti malumen li si we
[08:27:45] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: bei legai po dobre
[08:27:53] Lunatic out says: ei
[08:28:00] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ?
[08:28:12] Lunatic out says: da
[08:28:20] |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|·٠•●°Miteto°●•٠·ٿ۪ says: ?
:lol:

Just_say_no
05-03-2008, 16:13
^ xaxaxaxa :lol:

AutumnTears
05-03-2008, 18:21
4esno kazano ne si spomnqm koga zaposledno bqh piqna... :neutral:

Madness
05-03-2008, 18:59
Lunatic-,не че ми е работа ама кой е Калата?Щот си мисля за едиииннн...

Lunatic-
05-03-2008, 19:05
никаде няма Калата
има Скалата :D
за некой от плиска ли си мислиш ?
че има 2ма
единия е комарджия другия е някав билдер

Madness
05-03-2008, 19:57
аа аз мислех,че със Калата хуаха
Аз мислех за един от МГ,12ти клас...ъъъ ходихме на некво състезание заедно,нещо се забивахме(щото бех пияна хахахаахах)...някви такива,нема значение помислих,че с него излизаш ;D

Lunatic-
05-03-2008, 23:46
в МГто са ебаси клесовете недъгави
като тия в Могилино

Canis_Dirus
05-04-2008, 08:27
Що пиете, като не можете да пиете?

Аз имам културно пиянство, за разлика от някой приятели.
Най-кофти спомена е като се напих с Джак Даниелс с Ред бул. Много кофти, пиян си, гадно ти е, спи ти се, ама от шибаните 5 ред була не можеш да заспиш. На дивана в другия ъгъл на стаята спи някакв дру, та не можех да си пусна телевизор, че да се разсея. И учих по счетоводство. И си взех изпита, на който имаше 85% скъсани 8-)

Puky
05-04-2008, 13:00
Ми на нова година се напих .. и милото седи до мене на центъра до сцената аз се обръщам за части от секундата и пак се обръщам ама на неговото място застанал някакв друг и аз му се хвърлих на врата и го целунах по бузата и той ме дръпна и вика " а Пете за много години" и аз в тъмното разбрах по силуета че не беше приятелят ми и отивам при милото и му викам " Мило еся целунах ли те по бузата" и той" М не не си аз бях се качил върху сцената " и аз казах" Ам мило начи съм бацнала някой друг :shock: " и той почна да се хили ама разбрах кой е този който сам целунала оказа се че е един мой приятел който ми прости :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fti4ka
05-04-2008, 15:43
xaxa to mnogo ispulneniya e imalo koga behme mladi i zeleni.. vednuj v edna turnovska diskoteka obyaviha konkurs Miss Orient.. izpih edna golyama vodka na eks i reshih da uchastvam.. i to vzeh che spechelih.. xax 450lv mi dadoha.. to ne znam da se gordeya li ili da se sramuvam.. basi Miss Orient.. a veche chalga ne moga da ponasyam :) minalo zaminalo.. :)

5StaR
05-04-2008, 17:45
Ааа не, аз алкохол не пия!!

от цели 2 дена