PDA

View Full Version : Съвет за първия път



AceOfSpades
05-01-2008, 09:03
Значи с приятелката ми скоро смятаме да го направим, но и на двамата ще ни е за първи път ( и двамата сме на 16 :oops: ). Обаче ситуацията е такава, че просто няма никаква възможност нито у нас, нито у тях да стане и тъй като и двамата вече сме с голям мерак :-D тя самата предложи на някой хотел... за мен не е проблем това, но искам първия й път да бъде нещо по-спецялно, по-романтична обстановка, не някоя отракана хотелска стая (тъй като в по свястните ще ни направят проблем за годините предполагам :? ). В този момент напълно забравям за себе си и се отдавам напълно да направя колкото се може това да е най-прекрасното й преживяване в живота й :oops: ...

Та ако имате някакви савети как може да стане пишете много ще съм ви благодарен!!!

P.S. : :oops: :oops: :oops: ако някое момиче (пък може и момче де :D ) ми даде някакви идей как да го направя наистина незабравимо за нея равни няма да имате !

FanTa_rS
05-01-2008, 09:14
мм и аз имах такъв проблем това за хотела е добра идея ,а ако в някои по хубав ще ви направят проблем при нас вуйчо ми запази стаята и сичко беше ок :) а колкото до това да е незабравимо възбуди я достатъчно докосваи я целувай я навсякаде малко френска също най-важното е да се отпуснете и двамата и да се наслаждавате на новото изживяване и последно Внимавай и го даваи по леко 8) общо взето това е поразрови се из форума има доста такива теми...
това е от мен дано да съм ти помогнал :)

taina_18
05-01-2008, 09:17
Ами според мен е най-добре на хотел, където никой няма да ви безпокои, защото примерно ако сте у вас или в тях, някой може да влезе и всичко ще се провали. :) Но щом искаш да е по-романтично, отиди по-рано, сам и ще го направиш незабравимо, а после като отидете заедно, всичко ще е готово. Можеш да направиш пътечка от рози от вратата до лелото. Около леглото нареди много свещи и поръчай на някого да отиде малко преди вас и да ги запали всичките. Можеш да сипеш по чашка бяло вино. :) Щом ви е за пръв път, действай по-бавно, защото е много вероятно да я боли. И не почвайте веднага със секса, а първо целувчици по цялото и тяло, бавно я събличаш, после и себе си и така.. Трябва ти малко повече въображение.. :) Ако има нещо - питай. Не че съм много навътре в нещата, просто гледам много сериали. Иначе не съм правила секс. Все пак ми е много рано - на 14 съм. :)

CfEtii
05-01-2008, 09:42
Стига да бъдеш нежен,а не да я блъскаш като животно,ще остане незабравимо за нея.Това с хотела е добра идея :).Успех!

AceOfSpades
05-01-2008, 09:48
:) Мерси за съветите! Тва за френската и за нежността си върви без питане ;) иначе точно за тва с свещите и розите исках да не е в хотел, защото ми се струва малко трудно да се ореди, но за нея съм готов на всичко :grin: :grin: :grin: !!!!

kalina_87
05-01-2008, 16:42
:shock: PODIAVOLITE ISTINSKI LI SI .... iskam i az takova mom4e :-) evala priatelkata ti e kasmetliika

indecent
05-01-2008, 17:52
:shock: PODIAVOLITE ISTINSKI LI SI .... iskam i az takova mom4e :-) evala priatelkata ti e kasmetliika
+1
daje mi se :cry: kato pro4etah vsi4ko .... za6to nqma pove4e mom4eta kato teb ... 4estno kazano daje moq pyrvi pyt mi se stori otvratitelen sled kato pro4etah kolko romanti4no iska6 da byde vsi4ko

NH3
05-01-2008, 18:35
пиеш 2 ракий сваляш гащи подаваш и го в устата нежно :) след тва ако не е съблечена я събличаш лигавиш и сливата за и стане кеф и и го ръгаш те тава е кво има да го обмисляте все едно е нещо свято

bebok
05-01-2008, 18:49
otpysnate se i vsi4ko 6te e na 6 ako e ve4er mrak sve6ti nejna myzika samo moje da pomogne :) yspeh :)

LadyDy
05-01-2008, 18:50
И аз искам така... :(

Virtuallll
05-01-2008, 21:00
И аз искам така... :(

Kак ?! как искате казвайте и аз се интересужам мамка му... Просто искам да знам, защото някога може да ме огрее и да ми се наложи и на мен да осигурявам романтична обстановка, но трябва да знам как все пак 8-[ . Пишете моля ... и лс може... :)

AceOfSpades
05-01-2008, 22:35
:oops: :oops: :oops: еми кво според мен е редно така след като я обичам повече от всичко на този свят . Пак благодаря за саветите ще я измисля някак ;)

plmn
05-01-2008, 22:48
пиеш 2 ракий сваляш гащи подаваш и го в устата нежно :) след тва ако не е съблечена я събличаш лигавиш и сливата за и стане кеф и и го ръгаш те тава е кво има да го обмисляте все едно е нещо свято

ax;ax;ax;ax;ax;ax;ax;?AX/ax/A@4AX&AX77axax7 :razz: :razz: :lol: :lol:

so_confused
05-02-2008, 01:43
Това с хотела е добре. На мен лично ми харесва идеята за някоя хижа в планината.. природа, огън, пак може да има рози и свещи... сами, никой няма да ви безпокои.... АКо сте любители на планината, е ок. Само че е малко по-трудно за осъществаване. Иначе браво, момче, наистина си много мил.
Колкото до съветите, много е важна нейната настройка. Не трябва да мисли за болка и трябва да го иска. Тогава ще е ок. Но ти ще й го направиш супер, сигурна съм. Приятно :)

princesa_viki
05-02-2008, 05:36
Според мен не е важно къде ще го направите.Където и да е,ако има любов,всичко ще е наред.
Накрай я да се почувства сигурна в теб.Целувай я шпрез цялото време,ако я заболи,спри и я гушни и пак продължете...Не е толкова важен самият секс в случая.
Успех!И не забравяйте презерватива :)

Decu
05-02-2008, 09:00
:oops: :oops: :oops: еми кво според мен е редно така след като я обичам повече от всичко на този свят . Пак благодаря за саветите ще я измисля някак ;)
Ех, да имаше повече такива като теб.. :D