PDA

View Full Version : kraqt ne idva dori i sled razdqlata,kakvo da napravq



joly
05-01-2008, 11:41
zdraveite,s priqtelq mi se razdelihme predi okolo 2 meseca.vruzkata ni produlji okolo 4 meseca, ne moga da povqrvam 4e izkarahme tolkova vreme pri polojenie 4e se karahme vseki boji den.Az mu bqh kazvala 4e iskam da skusame pone 3-4 puti dokato bqhme zaedno,no toi vse me razobejdava6e i az ne go praveh ne znam za6to moje bi za6toto togava si mislih 4e mu puka za men ili za6toto da ne buda sama.No nakraq toi sloji krai na vruzkata ni 4Uvstvah se mnogo zle izvestno vreme,no pak nqmam otgovor za6to edva li be6e ot lubov kum nego ,veroqtno ot nakurneno dostoinstvo 4e toi sloji kraq .Razdelihme se s ugovorkata da ostanem priqteli,kakto pove4eto dvoiki prekratqvat vruzkite si no malcina ot tqh naistina ostavat takiva.problema be6e 4e go vijdah 4eto za6toto rabotehme blizko edni do drug.TOi minava6e pozdravqva6e me,govorehme si.Spodeli mi 4e e smenil kvartirata i sega jivee na drugo mqsto s o6te 6 4oveka.AZ go sujalih zatova no ne e trqbvalo.POsle po4na da mi pi6e nqkakvi ne6ta po skype za subirane 4e me jelal otnovo i takiva raboti.I az glupa4kata se vurzah ne prieh vednaga no mu kazah 4e vremeto 6te pokaje.pi6e6e mi mnogo 4esto.govorihme si intimni raboti kato edno vreme i az si misleh 4e ne6tata 6te se opravqt,puk i toi mi kaza 4e e sam i nqma priqtelka.I v edin hudav den pak po skype-a mi kaza 4e ne e iskal da se subirame 4e si imam nova priqtelka i jiveqt zaedno-edna ot sukvartirantkite mu.Togava se po4uvstvah izigrana napravo ne znaeh kak da reagiram zapo4nah da go obijdam nagovorih mu edni raboti i mu kazah da ne mi se mqrka pred o4ite .Da si jivee jivota i da me ostavi na mira.A toi otvurna 4e nqma da me ostavi dokato ne mu kaja 4e iskam da sme priqtel4eta-taka se izrazi toi.Napravo ne znam kakvo da pravq ,mrazq go tozi 4ovek me otvru6tava napravo ne moga da povqrvam 4e sum imala vruzka s nego.

donkihot
05-01-2008, 11:44
олее адски шибано....ами кво да ти кажа..кажи му,т.е излъжи го,нека 4уе това което иска,но ти си знаеш,само ти можеш лека полека да се отдръпнеш от него...

cinderella_gugutka
05-01-2008, 11:55
оф,тва е мн гадно но не се и у4удвам-от мом4етата ве4е мога да о4аквам вси4ко.ако бях на теб щях да си хвана накой сладур и да му кажа на тоя идиот 4е и аз си имам пр. мн по готин от него и т.н. :)

babity
05-01-2008, 12:14
ПИШИ НА КИРЛИЦА!!!

fuck_me_pls
05-01-2008, 12:19
:D мноу преебано :D казваш му"ей лайно не искам да имам нищо общо с теб..." това ще си е самата истина нито ше го лъжеш..кааш му истината и приключвате отношенията си..
П.С-ти след като си знаела какъв е той (че се карате често и т.н)защо пак си приела да се върнеш при него :? :P