PDA

View Full Version : лъже ли ме :(



vileto*
05-01-2008, 14:01
С гаджето ми ходим вече 1 год. и 4 месеца обичаме се страшно много, но започнахме да се караме почти всеки ден. Причината за това е, че не излизаме сами. Всеки петък и събота сме навънка, но винаги има хора с нас. Той много се дразни от това и започва да ми говори всякакви глупости от сорта на "не те обичам вече толкова силно,любовта ми не е като в началото" щом обаче излезем сами ми казва, че ме обичал дори повече. Не знам дали да му вярвам, знам, че той ме обича много, но все пак....Вие на мое място бихте ли му повярвали ?

пЛюш!нкаАа~
05-01-2008, 14:09
може би иска да останете поне малко насаме..не е нужно винаги,когато сте заедно да има хора при вас.. :? мда ..дразни се по някъв начин,че не сте сами и неможете явно да си кажете много неща,които късаят само вас двамата.. :?

fuck_me_pls
05-01-2008, 14:10
според мен те обича но иска да прекарвате повече време сами заедно :)

SeXyL[!]Nk@
05-01-2008, 14:18
Обичате,но иска повече време да сте сами. :)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 14:20
е щом те оби4а само когато сте сами бъдете пове4е време сами :D

DjuDjiTo
05-01-2008, 14:22
и аз съм на същото мнение.... :)

nejnaDROGA
05-01-2008, 14:35
С гаджето ми ходим вече 1 год. и 4 месеца обичаме се страшно много, но започнахме да се караме почти всеки ден. Причината за това е, че не излизаме сами. Всеки петък и събота сме навънка, но винаги има хора с нас. Той много се дразни от това и започва да ми говори всякакви глупости от сорта на "не те обичам вече толкова силно,любовта ми не е като в началото" щом обаче излезем сами ми казва, че ме обичал дори повече. Не знам дали да му вярвам, знам, че той ме обича много, но все пак....Вие на мое място бихте ли му повярвали ?
И какво само петък и събота ли излизате :shock: А и как така ще предпочетеш да сте с много хора вместо да сте си само двамата без никой да ви притеснява :?
По темата - обича си те,но просто иска да сте си само двамата,а не постоянно да се разсейваш и да не му обръщаш достатъчно внимание заради останалите хора,с които сте :)

prettyIdeath
05-01-2008, 14:42
Ей сега ще му се обадя и ще го питам дали те лъже!

Пф... просто поговори с него, щом го дразнят хората, не бъдете с тях или се оговаряйте примерно да се видите за един час и после можете спокойно да си останете сами.. Има начини стига да има желание.

VinDiesel
05-01-2008, 14:47
Или се прави на интересен незнам ти вече за една година и 4 месеца не го ли познаваш добре ? :)

DevilWish
05-01-2008, 15:08
може би иска да останете поне малко насаме..не е нужно винаги,когато сте заедно да има хора при вас.. :? мда ..дразни се по някъв начин,че не сте сами и неможете явно да си кажете много неща,които късаят само вас двамата.. :?
Taka e ,no se d1rji t1po..sledva6tiya p1t kato ti kaje ,4e ve4e ne te obi4a taka mu kaji "Togava kakvo t1rsi6 pri men" i 4akay reakciya ;)

MartyParty
05-01-2008, 15:12
Ами щом не му е удобно и се притеснява от другите хора около вас-разбери го.И аз страшно много мразя,като излизаме негови приятели да гледат всяка моя стъпка и после да ни обсъждат.Understand? :roll:

indecent
05-01-2008, 15:40
obi4a te .... pove4eto mom4eta predpo4itat da ima priqteli okolo tqh a tvoq iska da si e samo s teb ... sama si pravi izvodite

Wrathchild
05-01-2008, 15:55
Не знам какво му става в главата, но според мен те обича и иска по този начин ти да разбереш, че иска да сте само двамата. За което впрочем има пълното право да се сърди.

GameMaster
05-01-2008, 16:40
Abe ne znam dali te lyje ama choveka iska da ste nasame....Malko intimni momenti da si podarite normalno.Spox vsichko e dobre...Shte se opravite ;-)

AceOfSpades
05-01-2008, 16:48
Смятам че просто иска да ти намекне, че иска да сте насаме повече. Излизайте си с приятели, но отделяй и време за вас ... и аз обичам да сам сред приятели, пък когате и приятелката е сред компанията става супер купон :grin: , обаче най-готино си ми е когато сме си двамката някой филм да гледаме да сме на кафе, ресторант или каквото и да е. Та поговори с него кажи му, че ако тва е проблема и на ти би искала да сте повече заедно (насаме) и готово. Разговора е майката на успешната връзка ;). Айде успех!

zaraaa
05-01-2008, 16:48
Bi trqbvalo da prekarvate vremeto, v koeto ste zaedno sami, dalech ot priqteli, poznati i t.n :) Vse pak tova si e vashata vrazka, vashata lubov ne na xorata okolo vas :) :) :)

KaMi7yYy
05-01-2008, 20:43
abe obi4ka si te mn,no iska da ste si dvamkata :)

CfEtii
05-01-2008, 20:46
Обича,но отделияйте повече време за вас двамата.