PDA

View Full Version : как се запознахте...



cinderella_gugutka
05-01-2008, 15:25
инетересно ми е как и къде сте се запознали с 4овека в който сте влюбени или вашето гадже :)
слу4айно,4рез познати,в у4илище или...???
и веднага ли си паднахте по него/нея или постепенно? А тя/той?

DevilWish
05-01-2008, 15:28
Ayy tova e istoriya ,koyato....... :D :D
emiiii toy e priyatel na nay-dobriya mi priyatel ( :))))))) :D ) edin den moya nay-dob1r friend re6i da me zapoznae s nego i ok nali vidyahme se i az po princip nikoga ne pravya sex na p1rva sre6ta ,no stana ... iii sled tova se vlubihme ;)))))

VinDiesel
05-01-2008, 15:40
Хах със сегашното ми гадже запознанството беше от нейна страна и тя ме мислила за надут :-D 1 ден с едно момче от моя клас ни изгониха от час по български(няма да кажа за какво ) :D и отивахме към салона да играем тенис и както вървяхме по коридора и имаше 2 момичета моето гадже и една от нейния клас.Моя приятел каза "Ей момичета искате ли да ви научим да играете тенис на маса" Те казаха че неискат но после дойдоха.Мойто гадже дойде при мен и почна да ми говори нещо там да се заговорим и ми каза "Теб май те е срам щото ако теб те е срам и мен ме е срам " при което аз се заласнах да се смея и казах че не съм от срамежливите и започнах да я уча да играе тенис при което само се смях .Аз й имах скайпа от преди време но сме си писали 1 2 пъти и то много малко.После започнахме много да си пишем и така стана раотата.Излезнахме на кафе и всичко се получи :)

MartyParty
05-01-2008, 15:44
Има много такива теми! :smt010

fuck_me_pls
05-01-2008, 15:54
Ми както обикновенно бях с една група приятели навън и той дойде заедно с неговите приятели и те почнаха да си говорят с нас.Още кат го видях много ми хареса,а като разбрах,че си няма гадже иии..просто си казах "трябва да е мой" Зехме си скайповете и там той ми каза че съм му симпатична и от сорта..Излезнахме няколко пъти и накрая аз си признах,че го харесвам после и той ми го каза и ми предложи и тръгнахме :D :) много си го оообичкаммм :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

vesito13
05-01-2008, 16:01
С гаджето ми се запознахме в един чат (колкото и тъпо да звучи) . Писахме си там известно време и после аз му исках skype , но той не искаше да си го даде и така трябваше да понахалствам маничко за да го получа :oops: . Накрая все пак ми го даде :grin: . Там си писахме доста време , но всичко беше само като приятели и никой от двама ни даже не се е замислял, че може да стане нещо между нас :) . После почнаха едни свалки :oops: , първо само на базик :-D , но после и по сериозни . После той ме покани да излезем и т.н. :oops: Сега сме си заедно и много се обичаме :-) :smt007
П.П. Добре че понахалствах малко , защото ако не бях аз сега нямаше да сме заедно :-D

H8_mE
05-01-2008, 16:07
Запознахме се чрез една приятелка от даскало.Той е неен първи братовчед и ни запозна!Ама тогава никак не ми харесваше... :-D Не знам как изведнъж се влюбих в него! :neutral: :mrgreen: Беше рано сутринта на автогарата хахаха тогава и не виждах много добре ,защото беше зима и беше тъмно сутринта в 7:00 и също много ми се спеше,а и сърцето ми беше скоро разбито,за да гледам по друг начин... :? и така... 8)

nejnaDROGA
05-01-2008, 16:07
Миии с момчето,което обичам истински (т.е. бившия ми) се запознахме ето така... :)
Една вечер бяхме се събрали приятели в едно момиче :) На мен ми беше супер криво (имах семейни проблеми:() Взехме няколко бири,мезета,надухме музиката...понапихме се...и един много добър приятел ме дръпна на една страна и каза,че супер много ме харесва и ми предложи...Аз под въздействието на алкохола се съгласих :) Ходихме около седмица ... В един от последните ни дни отидохме в едно заведение,където се събираше неговата компания :) И там видях моята най-голяма любов :) Страшно много си го харесах това момченце,но бях 101% сигурна,че никога няма да ми обърне внимание :( Отидохме в тях с тогавашното ми гадже и още един мой много добър приятел :) След няколко дена се наложи да му намеря скайпа за да ми прати едни снимки и така се започна :) Около месец ме зарибяваше и все искаше да излезем,но на мен ми беше някак кофти :oops: И накрая една от моя клас ми вика "Тая няма да я бъде" взе ми GSM-a и му писа СМС :) Нещо от сорта "Р.още навит ли си да излезем :) Ако си пусни 1 сигнал и след 30 мин. те чакаме пред ... (едно даскало) Аз ще съм с една приятелка ако искаш и ти ела с някого" И така видяхме се :) И оная ме дърпа назад и ми вика "Абе ти добре ли си виж колко е сладък я си го хващай докато не са ти го взели" :) След барчето Р. ме дръпна на една страна пита ме какво съм решила и така :oops: Еххх като се сетя за този случай и ми се :cry:

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 16:27
Една вечер седях с приятели в FunCity и е без да искам се об1рнах к1м входа на заведението и тогава влезе ТЯ.. д1лгите руси коси.. синио зелените очи.. перфектното тяло.. перфектно изваяното лице.. ( и естестено, което всеки м1ж би погледнал - дупето....) просто перфектната отвсяк1де.. Гл1тнах си граматиката, следейки я как минава покрай мен.. усмихна ми се... и в момента, който отмона казан приятелите с мен : " Влюбих се! "... и в този момент един от приятели ми изрече думите : " Ама аз я познавам, това ми е бившето гадже.. ". Очите ми светната в този момент... веднага отидох да ме запознае...през цялата вечер то не бяха усмивки, погледни... и ето ни сега ( утре 2 Май ) правим 1 месец..

alex_devv
05-01-2008, 17:19
срещнахме се неволно на луната

cinderella_gugutka
05-01-2008, 17:23
срещнахме се неволно на луната
там е мн романти4но :D

tuzaro
05-01-2008, 17:29
Една вечер седях с приятели в FunCity и е без да искам се об1рнах к1м входа на заведението и тогава влезе ТЯ.. д1лгите руси коси.. синио зелените очи.. перфектното тяло.. перфектно изваяното лице.. ( и естестено, което всеки м1ж би погледнал - дупето....) просто перфектната отвсяк1де.. Гл1тнах си граматиката, следейки я как минава покрай мен.. усмихна ми се... и в момента, който отмона казан приятелите с мен : " Влюбих се! "... и в този момент един от приятели ми изрече думите : " Ама аз я познавам, това ми е бившето гадже.. ". Очите ми светната в този момент... веднага отидох да ме запознае...през цялата вечер то не бяха усмивки, погледни... и ето ни сега ( утре 2 Май ) правим 1 месец.. уписа ми идеала за жена, я метни една снимка на ЛС 8-)

sladkъ_mackъ
05-01-2008, 18:02
в 4атаа :grin: :grin: :-D :-P :grin: :-)

skatemore
05-01-2008, 18:03
еми в училище и аз и зех номера и скайпа и всичко стана 8-) ама свърши :? ама живота продължава :o

babity
05-01-2008, 19:13
и ето ни сега ( утре 2 Май ) правим 1 месец..

Браво! Надминаваш себе си! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пък ние с моя се запознахме... хм... ми... тук! :oops:

FreeSpirit
05-01-2008, 19:20
Ами малко тъпо звучи, ама в сайт за запознанства(е нали все пак е затова :grin: ) После си писахме по скайп, срещнахме се лично и...... сме си заедно сега :))

iiirish
05-01-2008, 19:25
ох, болната ми тема 8)
ами в такси :D

*berry*
05-01-2008, 19:28
В училище се запознахме.Един ден го видях в коридора и ми направи впечатление,че ме сочеше и постоянно ме гледаше.По-късно на тренировките ми след училище го видях.Толкова готино играеше,че реших да го заговоря.Същата вечер ми писа и така...скоро излязохме заедно и на втората среща вече се натискахме 8-)

Devour
05-01-2008, 19:55
Ами...историята дълга
Първо на един концерт се запознахме,купонясвахме заедно
ии на следващия ден излязохме да караме скейт заедно на рампата във Варна :) (тогава бях супер зарибена по sk8)

Ch0c0la73
05-01-2008, 19:56
emi parvo po kafetata si go zapliuh (beshe i v kompaniqta na edna moq fr)sled tova go namerih v impulse i po4nahme s zaribqvkite i taka 3 meseca i 1 sedmica ;]

DjuDjiTo
05-01-2008, 20:05
случайно се запознахме..... веднъж когато с компаниите се бяха събрали.... не точно ,но бяха на няколко метра , и те дойдоха при нас и той седна до мен..... всъщност офииално не сме се запознали :razz: 8-) :?

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 20:18
СпаМ ! :lol:

Whisper_to_me
05-01-2008, 20:20
Емии... той беше приятел на една от най-близките ми фр-ки... 2 години и половина бяхме на "здравей" само...след това се разписахме в скайп-а и хлътнах здраво...

zvezdichka777
05-01-2008, 20:27
2006 година ... Бях на плаж,постоянно гледах кой има в басейна и ми се мяркаше пред очите некфо момче постоянно ... Той също ме гледаше ...Легнах да се пека,обръщам се по едно време той идва към мене ... запознахме се и тфа беше .. помня дори че първоначално бях забравила името му и на другия ден го питах отново как се казва .. Така се запознах с човека който ОБИЧАМ ! :-) :) :grin:

Pebles
05-01-2008, 21:45
ami...na Edin Rojden Den.., na koito az vsushtnost mnogo se kolebaeh dali da otida..poradi pri4inata,4e v pove4eto slu4ai si prekarvah adski sku4no..

..no! re6ih da otida..bqhme 3 momi4eta i mom4eta ostanaloto (priqteli na rojdennika)..ot koito poznavah vsi4ko bez GADJETO MI :P.. i togava nishto,zapoznahme se i tva e..posle 4uh ot nqkolko 4oveka 4e toi me e haresal ii postepenno mi se vku4i v skype ...izlizahme nqkolko puti ...(okolo mesec)... i nakraq az ve4e po4nah da go haresvam mnogo i sedrazneh,4e samo si IZLIZAME i nishTo..! I mu bqh napisala edin sms...sled koeto se vidqhme vednaga na drugiq den i be6e mn GOTINO.. :) i taka.. tva be6e kraq na 2007... i sega o6te sums nego i SUM MNOGO SHTASTLIVA :grin: :-) :grin: ... :P

kriskaaa
05-02-2008, 15:24
На един концерт се запознахме :) той ме беше харесал много преди това ама аз не исках да се запознавам с него :-D ама накрая ме измами и си го обичкам мн мн вече близо една година :-) :-) :-D :-D бтв него го беше срам да се запознае с мен и прати брат му :D :D

MoHuTo
05-02-2008, 16:59
Колкото и банално да звучи - запознахме се в мИРК :) Една фр-ка го зарибяваше и ми прати негова снимка, и аз реших да му пиша ей-така на бъзик и стана всичко :)

pampers
05-02-2008, 17:05
ми една моя приятелка беше ходила с него и така.. :D

zaikooo
05-02-2008, 19:33
Amiii toi doide v sredata na 9 klas i az bqh pyrvoto momi4e koeto go zagovori i oshte togava si go haresah :oops: i sled vreme vzehme 4e se vzehme :P A kak stana neznam :neutral: Mnogo si go obichkam i veche 7 meseca sme zaedno :grin:

1nnocenT
05-02-2008, 20:29
ми бях болен от Пневмония запознахме се в болницата...нийното дете беше болно и след като изленахме решихме да пием кафе приятелски след което тя ми се нахвърли и въпреки че беше 6 год по голяма мн я обичах ама адски много и още я обичам дори след като мина 1 година от както се разделихме :( :( :( :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 01:57
смених си училището посредата на учебната година.. и доидох в канада.. знаете как са работите тук .. нямате клас секи час с различни хора... и в началото си спомням като доидох и седях самичка междучасията щото не познавах никои и в един такъв момент тои доиде ии пита ме как съм бла бла.. тогава ми направи впечатление само че този човек би могъл да ми бъде много добър фр..(пък и беше супер сладък!) щото мислим по еднакъв начин г/д (: и после сичко почна когато (аз имам драма клас с него) и в един такъв клас тои обясняваше как никога не би изневерил на гаджето си защото маика му е била лъгана от баща му .. и тои е усетил болката и .. мн мн мн силно впечатление ми направи тогава и оттогава не мисля че е просто "сладък" .. (: а тои е поне за мен (:

SINDEL
05-03-2008, 11:28
Ей тука, от форума :) После супер дълго време си говорехме в скайпа и накрая кво стана... :oops:

CfEtii
05-03-2008, 11:37
Амии ние не ходиме,ама почти 8-) Та..гледах си аз тука по форума и взех скайпа ей така щот ми беше тъпо :D Иии писахме си,отначало хич не ми хареса,и преди 2-3 седмици реших да му пиша,почнаха едни закачки,смс-и,ала бала и такам :)Сега съм луда по негоо :grin: Ии стискайте палци да стане работата :-)

Mademoiselle
05-04-2008, 04:44
toi me zagovori

no_name_girl
05-04-2008, 05:04
амии.... във МИРК преди доста време ллл но бяхме само приятели _дори познати... но тшй си направи нов скуре и аз го намерих :-D той дори беше ме забравил ...но от приказка на приказка решихме да се видим и то точно на 14 февруари и пониже купончето беше в тях :-D а аз бях доста пийнала -останах и така :-)

sadsad
05-04-2008, 07:52
ami...edin den vlqzoh v mirc...i slu4aino mi se joina toi...pochnahme da 4atkame...(ne se poznavahme do togava) daje...parvo se ebavahme edin s drug..sled vreme 4atkahme po seiozno...re6ihme da se vidim....okolo 4-5 meseca bqhme kato brat i sestra i sega hodim ve4e godina i 2 meseca :-D

unfaithful1234
05-04-2008, 08:35
Запознахме се по скайп,колкото и банално да звучи... :)

Sawyer_94
05-04-2008, 08:52
Амии.. :-o беше преди 3 години :-o на една екскурзия,той дойде в моето бунгало,после всички си легнахме в едно легло голямо аз бях до него и така,после започнахме да поддържаме връзка.. :) иначе не е от моя град и не е от моето училище

mese4ka
05-04-2008, 09:08
значи в човека в който съм влюбена (много го обичам) ами запознахме се в aha.bg той ми беше писал че отдавна ме знае виждал ме е много пъти (понеже моето учелище е точно до неговия блок и като отиваме някъде с класа и минаваме покраи блока му,пък и винаги като ходя към центара минавам покраи тях от там ми е пътя)и много ме бил харесал и така почнахме да си говорим там после си сменихме skype почнахме да излизаме на кафе (не всеки ден сигурно излизахме общо 3 пъти на кафе) и той ми каза че мн. си пада по мен и дрън дрън и тръгнахме ... но аз будалата :? го оставих защо ли?ами почнах да се влюбвам пък аз се пазя много от любовта понеже не бих могла да преживея да ми разбият сърцето ... и така след година две оставих го хубаво ама толкова съм хлътнала че постоянно си мисля за него пък той ... той е с друга ... и така

dark234
05-04-2008, 09:20
dalga istoriika