PDA

View Full Version : Мисля че е малък проблем



POKEMONFOREVER
05-01-2008, 15:54
Значи забелязал съм при почти всеки втори човек го им това.
Ина мене от няколко месеца ми стана,но е имало и дни който ми се оправя.
Говоря за едно нещо свързано с очите.
Едното ти око е с няколко 2-3 милиметра сигурно по неравномерно от другото.Така е при мене,незнам сигурно ми е станало от много игра или нещо такова,наскоро ходих на лекар и тя ми каза че ми няма нищо(очна лекарка),а мойта лекарка ми каза че е било верно малко неравномерно,ама това го има почти всеки човек,дори без да знае.
ПОНЯКОЙ ПЪТ СА МИ НОРМАЛНИ.
Ето вижте картинка,за нещо е такова говоря.

http://i.data.bg/08/05/01/932188_orig.jpg

Забележете,как едното око е се едно до края нещо такова,а другото има малко бяло в началото защото 1-2-3 милиметра по-натам нещо такова.

Ако знаете от какво може да мие станало кажете ?
И знаете ли дали мога да се оправя и някой от вас има ли същия проблем или имал ли е ?

skatemore
05-01-2008, 18:04
ти си ИДИОТ ама чесно

а моя проблем е че дясното ми око е по малко от лявото :? некво зле е

POKEMONFOREVER
05-01-2008, 18:16
ти си ИДИОТ ама чесно

а моя проблем е че дясното ми око е по малко от лявото :? некво зле е
Аз говоря сериозно,не се базикам :? .

EJI4eTy
05-01-2008, 18:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: алелеееееееее

GoldPearl
05-01-2008, 19:30
:lol: Щом го има при всеки човек...примири се!Явно е нормално!

POKEMONFOREVER
05-01-2008, 20:36
:lol: :lol: :lol: :lol: Майче не трябваше да пускам темата,то се знаеше че няма какво да кажете :? :? :? .

mizantrope
05-01-2008, 21:06
:lol: :lol: :lol: :lol: Майче не трябваше да пускам темата,то се знаеше че няма какво да кажете :? :? :? .
Ami, pi4, tova sa neseriozni raboti. Shtom nqma6 nikakav problem sas zrenieto, togava kakvo. Ne razbiram i otkade pak ti e hrumnalo, 4e e to4no taka. Da, vazmojno e da ima malko otklonenie, no to opredeleno e nezna4itelno, prekaleno nezna4itelno. I tazi "grafika" na paint-a, koqto si postnal...e,izvinqvai, kak da komentirame? Spoko, hi4 i ne se kosi za tova, shtom si jiv i zdrav - nishto ti nqma. :-D =;

blueberry_14
05-01-2008, 21:26
леле не нападайте чак така човека-просто иска да попита...а ти спокойно, нали при всички хора е така :)

50cent
05-02-2008, 01:23
олееее ми да на мен единия ми крак е 2 метра по дълаг от другия едната ми буза на гъза е черна а другата бяла малее и тва при всеки втори човек мани мани че един ден като си седях пред огледалото жидях че пишката ми излиза от корема и тва при всеки втори човек го има и не аз не се базикам

xxxSnowflakexxx
05-02-2008, 13:31
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-# :shock: :shock: http://www.vip-chat.ru/metric/love/m1476.gif (http://www.vip-chat.ru/metric/)

POKEMONFOREVER
05-02-2008, 14:39
Това са българите има само няколко добри човека тука,сички се ... :? .

XceSS
05-02-2008, 15:18
Вие па много го нахранихте :D
Не е пич само спокс, щом си отишъл на личният ти лекар, на очен лекар и са ти казали, че нищо ти няма, кво се притесняваш.Дори и да го имаш може да е от растежа, от пубертета знам ли.

sladkish_14
05-02-2008, 17:04
Лелееее това е невероятно ти се нуждаеш от малко въздух и цигари :-D :-D :-D (ШЕГУВАМ СЕ,не ме нападай) ....Разбира се , че при всеки е така ако погледнеш на дясно,лявото око никога не достига на 100% дясната страна и обратно,лично аз съм го чела в книга!Даже сега и аз се загледах и е така!Спокойно очите са ти напълно нормални :-P

POKEMONFOREVER
05-02-2008, 17:58
Лелееее това е невероятно ти се нуждаеш от малко въздух и цигари :-D :-D :-D (ШЕГУВАМ СЕ,не ме нападай) ....Разбира се , че при всеки е така ако погледнеш на дясно,лявото око никога не достига на 100% дясната страна и обратно,лично аз съм го чела в книга!Даже сега и аз се загледах и е така!Спокойно очите са ти напълно нормални :-P

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Мерси за информацията :).

MiSs_DioR_CheRiE
05-03-2008, 10:09
Offf we da ti imam problemite :o

monityY
05-03-2008, 10:43
хМ.. Не съм го забелязала това при мен,но щом очната лекарка ти е казала че ти няма нищо,значи просто си е вродено и си го забеляза; твърде къно..Офф нз на кфо може да се дължи..